Totalna dominacja. West Ham 0-6 Arsenal!

Totalna dominacja. West Ham 0-6 Arsenal! 11.02.2024, 20:43, Trempa 638 komentarzy

Arsenal udał się na London Stadium po trzech zwycięstwach z rzędu w lidze. Z drugiej strony, zespół Mikela Artety przegrał w tym sezonie 2 razy z ekipą Davida Moyesa. Biorąc pod uwagę chęć rewanżu oraz fakt, że swoje mecze w tej kolejce wygrał Liverpool oraz Manchester City, każdy inny wynik poza zwycięstwem byłby dla nas rozczarowaniem.

Bezpośrednio przed meczem okazało się, że do kontuzji długoterminowych doszły również absencje spowodowane drobnymi urazami (Smith-Rowe, Tomiyasu). Ławka rezerwowych nie wyglądała zbyt okazale i określona została nawet przez niektórych ławką na poziomie Championship. Niech fakt, że pięciu z tych rezerwowych weszło dzisiaj na boisko, będzie wyznacznikiem tego, jak dobre zawody rozegrali tego popołudnia Kanonierzy.

Od początku meczu to Arsenal prowadził grę i próbował znaleźć sposób na wykreowanie okazji strzeleckich. Pierwsze 20 minut to niegroźne, w większości blokowane strzały i kilka rzutów rożnych. Dogodna sytuacja miała miejsce w 22 minucie, kiedy to Saka celnie dośrodkował na głowę Trossarda, ale ten uderzył ponad bramką. Już minutę później Belg miał kolejną świetną okazję do zdobycia gola, ale silny strzał z woleja skutecznie wybronił Areola.

Gola doczekaliśmy się w 32 minucie. Kanonierzy po raz kolejny w tym sezonie zdobyli bramkę z rzutu rożnego. Dośrodkowanie Rice’a na gola zamienił Saliba. Warto podkreślić duży wkład Kiwiora w akcję, która zakończyła się przyznaniem rzutu rożnego. Najpierw na wysokości pola karnego przeciwników wygrał pojedynek główkowy, następnie jego dośrodkowanie zostało zablokowane, a piłka wyszła za linię końcową boiska.

Po zdobyciu bramki gracze Arsenalu nie zwalniali tempa. Już w 35 minucie po dośrodkowaniu Kiwiora w bardzo dobrej pozycji znalazł się Saka, jednak oddał niecelny strzał głową. Zdecydowanie powinien to lepiej wykończyć. 37 minuta to kolejny niecelny strzał Anglika po płynnie rozegranej akcji z prawej strony.

Minutę później Kanonierzy stworzyli akcję, po której padła druga bramka. Dobre podanie z głębi pola do wybiegającego Saki posłał Trossard, Anglik minął bramkarza West Hamu, ten jednak faulował go, a sędzia wskazał na wapno! Piłkę do rąk wziął sam poszkodowany. W tym momencie kibicom wróciły wspomnienia z poprzedniego sezonu, kiedy to w wyjazdowym meczu z Młotami Saka w końcówce pierwszej połowy nie strzelił karnego, a w drugiej części spotkania Arsenal pozwolił doprowadzić do remisu. Był to moment, od którego coś się posypało w naszym zespole, a co działo się później, nie trzeba nikomu przypominać. Tym razem jednak Bukayo pewnie wykorzystał jedenastkę, pokazując charakter. Trafienie to było 50 golem strzelonym dla Arsenalu przez Sakę. Anglik stał się tym samym najmłodszym zawodnikiem klubu, który dobił do tej bariery.

Kolejne minuty to dążenie do strzelenia następnych bramek. Zdobyliśmy przed przerwą jeszcze dwie. Gol Gabriela na 3-0 (44 minuta) padł po dośrodkowaniu Rice’a z rzutu wolnego. Czwarte trafienie to ładne uderzenie Trossarda (47 minuta), który tym golem podsumował swój bardzo dobry występ w pierwszej połowie. Zakończył ją chwilę później sędzia, a piłkarze Arsenalu zgodnie z procedurami udali się do tunelu. Natomiast kilka tysięcy kibiców gospodarzy opuściło stadion. Było to jednostronne widowisko, w którym West Ham nie stwarzał żadnego zagrożenia.

W drugiej połowie Kanonierzy również kontrolowali przebieg spotkania, w grze pojawił się luz, kreowane były kolejne sytuacje. W 62 minucie Saka zdobył swoją drugą bramkę w meczu. Po podaniu Odegaarda z łatwością minął obrońcę i pewnie strzelił gola na 5-0.

Upłynęły zaledwie 3 minuty, a tablica wyników pokazywała już 6-0. Akcja rozgrywana była na prawej stronie boiska, a White wycofał piłkę przed pole karne. Tam jednak nie porozumieli się ze sobą Trossard i Odegaard, w wyniku czego futbolówka przeleciała między nimi. Dopadł do niej Rice i pięknym uderzeniem z pierwszej piłki ustalił wynik spotkania. Tak wysokie prowadzenie pozwoliło Artecie dać szansę rezerwowym zawodnikom. Na boisku pojawił się między innymi 16-letni Nwaneri.

West Ham 0-6 Arsenal
Saliba 32’; Saka 41’, 62’; Gabriel 44’; Trossard 45+2’; Rice 65’

West Ham: Aréola; Coufal, Zouma (Mavropanos 46’), Aguerd, Emerson (Cresswell 76’); Soucek, Edson Ávarez (Phillips 46’); Johnson, Ward-Prowse, Kudus; Bowen

Arsenal: Raya; White (Cedric 77’), Saliba, Gabriel, Kiwior; Rice (Elneny 67’), Odegaard, Trossard (Nketiah 67’); Saka (Nelson 67’), Havertz, Martinelli (Nwaneri 77’)

Premier LeagueRaport pomeczowyWest Ham United autor: Trempa źrodło: własne
jurasmolas44 komentarzy: 184912.02.2024, 21:51

Jest strzał dla Chelsea..... pierwszy w 45mMiof na me oczy :))

Gunner27 komentarzy: 52312.02.2024, 21:48

@Lamoreaux: Myślę, że Caicedo i Silva grają na jakimś poziomie Premier League. Znaczy Caicedo to na pewno bo przecież rok temu w zimowym okienku transferowym był naszym celem. Silva np po tym sezonie, albo zakończy karierę, albo jeszcze gdzieś odejdzie. Myślę, że jeszcze Cole Palmer jest całkiem niezły a reszta to ogórki

alexis1908 komentarzy: 364012.02.2024, 21:44

@Damper: Nie będę dyskutował nad wyższością Aarona bo zwyczajnie mi się nie chce . On potrafił nam wybronić mecze coś takiego zrobił Raya ? Nie ? Każde dośrodkowanie to jest ciśnienie podniesione czy przypadkiem się z piłką nie minie . Lubie jak taki „ekspert” się wypowie wypomni 2 błędy chociaż to ze Sportingiem to nie był żaden błąd bo każdemu się mogło zdarzyć .

wajktor1998 komentarzy: 126912.02.2024, 21:41

ja bym Kube zostawil nawet jesli beda przed nim w hierarchii Tomi czy Timber, moze byc zastepca Gabriela na LŚO, Zina czy Tomi lubia sie polamac, wiec beda szanse na gre w nastepnym sezonie tez.

Lamoreaux komentarzy: 347912.02.2024, 21:41

@Gunner27:

No piłkarze Chelsea to produkty z AliExpress kupione po cenach w Vitkacu.

Moim zdaniem tam tam jest 3-4 piłkarzy co się do czegoś jedynie nadaje a reszta to poziom Ligue 1

Dzulian komentarzy: 258912.02.2024, 21:41

Patrze na ten skład Chelsea i transfery potrzebne na gwałt :D
Disasi, Madueke, Caicedo, Jackson. Silva (z racji wieku) do zsypu nawet jutro.

mlody323323 komentarzy: 214812.02.2024, 21:39

@Kiepomen: moim zdaniem Kuba Gra idealnie pod Transfer w lato bo nie wierze ,ze go teraz wypuszczą jak trzeba wypchnąć Parteya i gdzieniegdzie pojawia sie temat sprzedaży Nketiaha jeżeli wpłynie oferta powyżej 30 mln , bez uzupełnienia Kadry to nie widze tego . poza tym nie podoba mi sie zainteresowanie Neto to dobry zawodnik i ma Turbo Potenciał ale jest szklany i Arsenal potrzebuje kogoś na poł sezonu a drugie poł na wakacjach ?

Gunner27 komentarzy: 52312.02.2024, 21:39

@Lamoreaux: Strasznie są słabi. Ciekawe ile Pochettino będzie odbudowywał tą Chelsea? I czy to się uda? Ich gra wygląda źle

Kiepomen komentarzy: 435212.02.2024, 21:34

Niech Kiwior gra jak najwięcej teraz pod nieobecność Ziny i Timbera, bo przynajmniej odzyskamy jakąś część tych 25mln jak zobaczą we Włoszech, że mogą go przymierzać do milanu itd. W porównaniu z tą dwójka jest niestety dużo słabszy w każdym aspekcie. W tym Kuba sam chyba w siebie nie wierzy i to jest największy problem.

kaziu874 komentarzy: 675612.02.2024, 21:16

@mruw napisał: "Co myslicie o występnie Nwaneriego? Moim zdaniem totalnie nie było widać że chłopak ma 16 lat, ruchy, decyzje i podania jakby miał z 8 lat więcej."
Przede wszystkim nie bał się piłki. Niech się dalej rozwija i może w niedalekiej przyszłości będziemy mieli kolejną perełkę w pierwszym składzie.
Już widzę ten komentarz na stronie za 3 miesiące:

Zdobyte trofea:

Ethan Nwaneri - 1
Harry Kane - 0

KapitanJack10 komentarzy: 5445 newsów: 412.02.2024, 21:13

@enrique napisał: "Wróci Zina - Kiwior ława, wróci Jesus - Trossard ława.
Arteta to bardzo uparty człowiek i ma swoich ulubieńców."

xD
Czyli wystarczy nie popełnić błędu przez 1,5 meczu, albo zagrać dobry mecz na napadzie w wygranym 6:0 meczu, żeby posadzić na ławce dwójkę piłkarzy, która pozwoliła nam wskoczyć na topowy poziom?
Nie bądźmy śmieszni. Gdyby nie jakość Ziny i jego niespotykana odwaga w grze w środku to dalej byśmy się bili z Totkami i Newcastle o miejsce w top4. Jesus jak wszedł do składu to Lacazette mógł się tylko spalić ze wstydu, że przez 5 lat nie odcisnął takiego wpływu na ofensywę jak Jesus w pół sezonu.

Ale tak, Arteta jest uparty.. Stawia na siłę na ludzi, którzy z obiektu żartów zrobili kandydata na mistrzostwo..

Paul77 komentarzy: 992112.02.2024, 20:52

Ławka gdzie 5/6 ludzi bez problemu wchodzi do podstawowego składu świadczy o mocnej drużynie.
Chcący się liczyć w lidze, w LM trzeba mieć taką kadrę.

chicken1990 komentarzy: 121012.02.2024, 20:34

@Ups147 napisał: "Ile męczy Tomi zagrał na SO u nas, że mógłby wtedy być dla nas lekarstwem na tej pozycji l?"
A czy ja napisałem, że mógł wtedy grać na środku? White do środka, Tomi na prawej. A tak poleciało dwóch obrońców.

sidtsw komentarzy: 311612.02.2024, 20:23

Kiwior duzo zyskał na tym( zresztą druzyna tez) , że teraz White jest inverted a nie on

enrique komentarzy: 1937812.02.2024, 20:20

@sWinny napisał: "Zina robi sporo baboli, a w spotkaniu z Fulham gdzie tomi zastąpił słabego kiwiora, zagral w sumie jeszcze gorzej od Polaka.
Także imo na ten moment to Kuba powinien być pierwszym wyborem Mikela. Chociaż to może się bardzo szybko zmienić."

Wróci Zina - Kiwior ława, wróci Jesus - Trossard ława.
Arteta to bardzo uparty człowiek i ma swoich ulubieńców.

IPiotrek komentarzy: 214112.02.2024, 20:13

@sWinny napisał: "Myślicie, że kiwior wywalczył sobie pierwszy skład?"
Nie.

@sWinny napisał: "Może kiwior nie daje tyle w ofensywie co powinien"
To jest słowo klucz. Na tym poziomie, nie ma półśrodków. Pierwszy skłąd będzie dla tego, kto daje dużo w ofensywie i defensywie. Choć w sumie na tę chwilę nie mamy idealnego zawodnika na lewej pozycji.
Kiwior będzie wychodził w meczach, gdzie nie trzeba robić dodatkowej różnicy w przodzie.

malyglod komentarzy: 649212.02.2024, 20:09

@sWinny: wg mnie nie. Jest bardzo słaby w ofensywie i w defensywie niestety też. Szczególnie w grze na boku, brak mu zwrotności i w sumie jedynym atutem jest chyba ustawianie się i przewidywanie.

Choć widać że się stara, bo nie trzyma się pozycji kurczowo, pokazuje jako opcja do gry na połowie rywala, nawet czasem zagrywa słabszą nogą. Rozwija się i tu brawa. Tym niemniej nie w tempie na klub z czołówki PL.

Za każdym razem jednak mam wrażenie, że jeśli mu wyjdzie cokolwiek, to jest w tym masa przypadku i fura szczęścia.

Nie wróżę mu przyszłości, bo ma bardzo duże braki w mentalu moim zdaniem. Właściwie nie widzę niczego czym by się wyróżniał, był lepszy od kolegi, z którym walczy o skład.
Agresja, pressing, wydolność, gra w ofensywie, uniwersalność - tu zarówno Zina jak Tomi są lepsi. O naszych ŚO już nie wspomnę.
Do tego jego koledzy są bardziej pewni siebie, swoich umiejętności. I to jest chyba podstawowy problem Kuby.

Tym niemniej co się nauczy w Arsenalu to jego. W końcu Holding jak grał, to też wszystko było ok, do kolejnego babola.

Damper komentarzy: 242912.02.2024, 19:57

Nie.

sWinny komentarzy: 786112.02.2024, 19:52

Myślicie, że kiwior wywalczył sobie pierwszy skład?
Nawet biorąc pod uwagę, że zaraz będą zdrowi zina i tomi? Bo moim zdaniem tak. Ostatnie dwa spotkania na bardzo wysokim poziomie. Może kiwior nie daje tyle w ofensywie co powinien, ale fajnie się wywiązuje ze swoich zadań.
W meczu z whu bałem się jego pojedynków z kudusem, a totalnie zapomniałem że on gra(fakt, że cała drużyna była rozbita mentalnie).

Damper komentarzy: 242912.02.2024, 19:51

@alexis1908 napisał: "@enrique: Bo Ramsdale jest lepszy . Ale dla dobra wszystkich niech już Raya nie wpuszcza żadnych centrostrzalow ani podobnego typu zagrań ;)"

Takich np. jak Ramsdale ze Sportingiem z połowy boiska, albo z AV bezpośrednio z rożnego?

alexis1908 komentarzy: 364012.02.2024, 19:47

Gunner27 komentarzy: 52312.02.2024, 19:40

@enrique: Szkoda, że Arteta nie stawia na Ramsdalea. Też uważam, że on powinien stać na bramce a nie Raya, ale Mikel uważa inaczej i trzeba to zaakceptować

enrique komentarzy: 1937812.02.2024, 19:28

Teraz to wszyscy pro-Raya, a jak wpuści jakiegoś babola to zaraz się zacznie że każdy wiedział że jest do bani, że słaby, że pomyłka, że Ramsdale lepszy itd. xD

mruw komentarzy: 413712.02.2024, 19:07

Moim zdaniem gdyby to Ramsdale stał na bramce to do czystych kont dołożyłby jakieś gole/asysty, no ale niestety jest ten Raya i mamy tylko 6:0 z WHU a nie 8...

miki9971 komentarzy: 6638 newsów: 212.02.2024, 18:57

@RahU napisał: "@Piotrek95: odpisujesz na poważnie na żartobliwy komentarz..."

A co Ty na stronie nie byłeś od dłuższego czasu, że jesteś zdziwiony? :D

FlameDood komentarzy: 147812.02.2024, 18:42

Dobrze by było, żeby częściej gościł na ławce rezerwowych. I nie po to, by uzupełnić ławkę ale żeby mieć szanse dostać jakieś minuty. Zapewne gdyby nie masa kontuzji to by go wczoraj na ławce nie było ale był, dostał szanse i wyglądał na prawdę dobrze. Wiadomo było 6-0, przeciwnik już dawno się poddał ale jednak było widać ten luz u niego, poruszanie się. Mam nadzieję, że w meczu z Burnley też szybko zamkniemy mecz i będzie można dać pograć właśnie Nwaneriemu. Ma jeszcze chłopak czas by wejść do pierwszej drużyny ale czym szybciej będzie łapał minuty, mecze tym być może prędzej będziemy mieć w końcu godnego rywala dla Saki ;)

Paul77 komentarzy: 992112.02.2024, 18:26

@WindKai: Arteta uparł się i Raya będzie mimo wszystko no 1, więc po co dyskutować.

RahU (administrator) komentarzy: 5062 newsów: 214312.02.2024, 18:15

@Piotrek95: odpisujesz na poważnie na żartobliwy komentarz...

Joker_224 komentarzy: 522212.02.2024, 18:03

@mruw: dostał duże wsparcie od kapitana

enrique komentarzy: 1937812.02.2024, 17:58

Dzisiaj w pracy dwóch kolegów, kibice AV i LFC pytali się o niego, mówili że gość się świetnie zaprezentował i kim on w ogóle jest.

mruw komentarzy: 413712.02.2024, 17:56

mruw komentarzy: 413712.02.2024, 17:54

Zamiast powtórki meczu jest null refference exception xD

Piotrek95 (zawieszony) komentarzy: 976212.02.2024, 17:51

@RahU napisał: "wygrywamy 4 ostatnie mecze, strzelamy w nich 16 bramek, tak zupełnie na serio uważasz, że brak dyskusji o bramkarzach jest wynikiem dobrej gry Rayi? :)

Wczoraj na bramce mógł stać Ray Charles albo Stevie Wonder, mecz zakończyłby się tak samo."

To jest totalnie błędne myślenie, porównywalne do tego co pisali że za Havertza mógłby zagrać pierwszy lepszy kibic z trybun i byłoby to samo.

No nie, z bramkarzem też musi być komunikacja, obrońcy też mają dużo więcej pewności gdy mogą zagrać do tyłu podanie. Widać z Rayą obrońcy mają wpojone że jak podają piłkę to od razu wychodzą na pozycję żeby móc otrzymać zwrotne podanie. West Ham nie presowal za dużo ale też dlatego że widział że te próby niewiele dają.

Garfield_pl komentarzy: 2835612.02.2024, 17:28

@BizoNxd6 napisał: "Powinniśmy grać takim składem i nie kombinować, super wygrana kiwior rośnie i musi grać w pierwszej 11! Czekał na tą szanse *****y rok."
Jeśli Zina będzie niedostępny, to Kiwior ma szansę wyjść z Burnley, ale będzie grał znów bardziej klasyczne LO a White odwróconego, ale coś takiego chyba Arteta chciał zrobić z Timberem i zdrowym Parteyem, ta nieprzewidywalność drużyny o której mówił. Mamy to teraz w wersji próbnej z innymi wykonawcami, ale no to czego teraz każdy chce, to mocnej ławki, bo wczoraj to szału nie było xD

Garfield_pl komentarzy: 2835612.02.2024, 17:25

Ja się pytam czy glajskor już był, bo jakoś dziwnie przepadł od przegranej z nami, co hmm dziwnie wygląda, jak na gościa który twierdził, że tu pokojowo przychodzi i broni swoich jedynie xD
Tak jak mówiłem, każdy kibic innych ,który tu się loguje jest jakimś desperatem i kończy się tak samo xD spodziewam się niedługo nowych kont ze strony mułów, bo złapali serię;)

A co do naszego meczu, to po takich spotkaniach chciałoby się mieć już kolejny mecz, a tu czekanie do soboty, a potem LM ;) do marca będzie mimo wszystko dużo oglądania i bardzo mnie to cieszy :D

BizoNxd6 komentarzy: 288312.02.2024, 17:17

Rynkos7 komentarzy: 690912.02.2024, 17:15

@Trempa napisał: "Temat był mocno grzany i mocno podzielił kibiców i komentatorów (nie chodzi mi tylko o k.com, ale i w angielskich mediach). Gdyby nie wspomniane wcześniej "babole", to pewnie by się tym tak chętnie nie zajmowano -> więc wnioskuję, że "baboli" nie ma, więc dlatego temat ucichł. Ale zastanawiające jest to, że Ci komentatorzy i eksperci nie odnoszą się do tak ważnego dla nich tematu, w którym krytykowali Artetę za sytuację, do której doprowadził, a która tak mocno odbija się na drużynie Arsenalu.

Temat dotyczył zakończenia temtatu dyskusji w mediach jak ręką odjął i tym spostrzeżeniem się dzielę."

Na początku sezonu wydawało się, że Ramsdale będzie nr 1 a Raya jego zmiennikiem, aspirującym aby go wygryźć ze składu. Później jak już Arteta postawił na Raye to zastanawiano się na ile rzeczywiście jest to efekt konkurencji i w czym lepszy jest Raya. Zestawiano ich występy, statystyki, mocne strony i każdy przedstawiał swoją opinię w tym temacie. Teraz już wiemy, że Raya jest bezwzględnym numerem 1 i głębsza dyskusja na ten temat nie ma już chyba sensu. Arteta przedstawia mocne strony Rayi na te Ramsdale'a i wiemy już, że byle babol czy słabszy występ nie sprawi, że Hiszpan siądzie na ławkę.

Spejsik komentarzy: 343912.02.2024, 17:06

@Trempa napisał: "Ale zastanawiające jest to, że Ci komentatorzy i eksperci nie odnoszą się do tak ważnego dla nich tematu, w którym krytykowali Artetę za sytuację, do której doprowadził, a która tak mocno odbija się na drużynie Arsenalu."
Ale co mecz mają wałkować ten sam temat czy jak?

Gunner27 komentarzy: 52312.02.2024, 17:02

Być może w kwestii mojego wyboru nie mam racji bo w końcu nie ja jestem trenerem więc być może Ramsdale słabiej wypadał na treningach i tyle

Gunner27 komentarzy: 52312.02.2024, 16:58

@Trempa: Kolego o tym, że nie ma jak popełnić błędów nie pisałeś, ale zadałeś pytanie na forum czy zauważyliśmy, że skończyła się dyskusja. Tak? To powiedziałem, że Raya nie miał nic do roboty. Wniosek? Nie ma go za co po tym meczu krytykować ani chwali więc nikt nie będzie o nim pisał. Ja osobiście wolę Ramsdalea. Dziwiłem się, że nagle Arteta go na ławce posadził

Trempa (redaktor) komentarzy: 1149 newsów: 12612.02.2024, 16:46

@Gunner27 napisał: "We wczorajszym meczu Raya nie miał w sumie nic do roboty. Całą pracę zrobili za niego obrońcy. On miał bodajże jeden strzał do obrony. Tyle West Ham oddał celnych strzałów na naszą bramkę" @RahU napisał: "wygrywamy 4 ostatnie mecze, strzelamy w nich 16 bramek, tak zupełnie na serio uważasz, że brak dyskusji o bramkarzach jest wynikiem dobrej gry Rayi? :)"

Ludzie! Przecież nie pisałem postów pochwalających grę Ray'i, żebyście teraz pisali, że miał mało do roboty, więc to nie on dobrze broni, tylko obrona nie daje mu za bardzo szans na popełnianie błędów. Zresztą, co do naszej gry obronnej mam takie samo zdanie.

Wpis dotyczył gorącej DYSKUSJI toczącej się w mediach na temat Raya Ramsdale.

RahU widzę nawiązał w końcu w ostatnim zdaniu do tematu, który podjąłem, a więc DYSKUSJI na temat bramkarzy w naszym klubie. Ale trochę manipulacji musiało wejść, bo gdzie pisałem, że jej brak jest wynikiem jego dobrej gry (a wcześniej komentarze o tym, że nie ma jak popełniać błędu, bo dobrze gramy w obronie)?

WindKai komentarzy: 88712.02.2024, 16:35

Brak dyskusji w kontekście bramki jest raczej związany z tym, że ludzie po prostu pogodzili się, że to Raya jest w tej chwili naszym numerem jeden i taka jest hierarchia Mikela, która raczej i tak się nie zmieni.

Co więcej, zanotowaliśmy serie zwycięstw w świetnym stylu, gdzie sam Raya był praktycznie bezrobotny i nie popełnił rażących błędów.

Jak spadnie nasza forma (oby nie), a sam Hiszpan będzie miał więcej pracy, albo popełni jakiś duży błąd, to dyskusja na pewno wróci.

Joker_224 komentarzy: 522212.02.2024, 16:22

Taremi idzie za darmo do Interu, czyżby przygotowywali się na odejście Lautaro?

Spejsik komentarzy: 343912.02.2024, 16:15

Ramsdale > Raya

RahU (administrator) komentarzy: 5062 newsów: 214312.02.2024, 16:11

@Trempa: wygrywamy 4 ostatnie mecze, strzelamy w nich 16 bramek, tak zupełnie na serio uważasz, że brak dyskusji o bramkarzach jest wynikiem dobrej gry Rayi? :)

Gunner27 komentarzy: 52312.02.2024, 16:04

@Trempa: We wczorajszym meczu Raya nie miał w sumie nic do roboty. Całą pracę zrobili za niego obrońcy. On miał bodajże jeden strzał do obrony. Tyle West Ham oddał celnych strzałów na naszą bramkę

Trempa (redaktor) komentarzy: 1149 newsów: 12612.02.2024, 16:01

@RahU napisał: ""P.S. Zauważyliście, że od pewnego momentu jak ręką odjął skończyła się dyskusja Raya - Ramsdale? Powód jest prosty, Hiszpan przestał babolić, ale nagle cyk i nie ma tematu."

Trochę sobie dopowiadasz kolego. Zarzucić mu nic nie można, ale trzeba dodać, że nasi przeciwnicy w dwóch ostatnich meczach oddali łącznie 2 celne strzały."

- Komentarze na ten temat ucichły wcześniej niż po meczu z Liverpoolem
- Część jego niepewnych interwencji we wcześniejszej fazie sezonu to wyłapywanie / ustawianie się do dośrodkowań. "Babole", które nie dotyczyły obrony celnych strzałów

o dopowiadanie do czego Ci chodzi, Rahu? ;)