Zapewnić sobie awans. Arsenal vs Lens

Zapewnić sobie awans. Arsenal vs Lens 28.11.2023, 13:12, Trempa 804 komentarzy

Plan jest prosty. Zwyciężyć i zapewnić sobie awans z pierwszego miejsca do 1/8 finału Ligi Mistrzów. Naprzeciwko stanie drużyna Lens, która tanio swojej skóry nie sprzeda, walcząc o każdy punkt, który pomoże im w promocji do fazy play-off.

Kanonierzy przystąpią do spotkania po wyjazdowej wygranej z drużyną Brentford. Zwycięskiego gola zdobył w końcówce Kai Havertz, który prawdopodobnie dostanie szansę od pierwszej minuty w środowym meczu. Co ważne, lista kontuzjowanych zawodników nie powiększyła się, więc niedostępni będą piłkarze z długoterminowymi urazami: Timber, Partey i Smith Rowe. Do składu meczowego włączony będzie Fabio Vieira, który w ligowych rozgrywkach pauzuje za czerwoną kartkę.

Zespół Lens wydaje się wracać na właściwe tory w Ligue 1. Po fatalnym początku, Les Artésiens notują obecnie serię 8 meczów bez porażki i z ostatniego miejsca, które zajmowali po 5 kolejkach, wspięli się na 6 pozycję. Co więcej, ostatnie pięć spotkań kończyli z czystym kontem. Franck Haise nie będzie mógł skorzystać z następujących zawodników: Cabot, Farinez, Guilavogui, Machado. Do składu wróci Kevin Danso - podstawowy obrońca, który przez drobny uraz opuścił ostatnią potyczkę ligową.

Arsenal będzie chciał przerwać niechlubną passę w historii spotkań Ligi Mistrzów przeciwko drużynie Lens. Jeden remis i dwie porażki tworzą statystykę, która mówi, że jeszcze przeciwko żadnej drużynie nie musieliśmy czekać tak długo na zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Czas na wygraną!

Piotrek95 komentarzy: 964529.11.2023, 21:38

@Chrapek596 napisał: "Ty widzisz jaki jest wynik przy 4:0 to bym go nawet w 10 minucie zmienił"

To nie miałoby zupełnie sensu z piłkarskiego punktu widzenia

Adi17 komentarzy: 300629.11.2023, 21:38

@Piotrek95:

Dla mnie pierwsze zmiany w okolicy 60 minuty. Bo chyba, że ktoś poobijany to zmiana, żeby nie kusić losu.

Womanizer komentarzy: 992829.11.2023, 21:38

@Wisnia44: Za tego karnego Kwiatkowski został odsunięty od meczu Sociedad-Salzburg xD chlop sie bał podyktować żeby jego losu nie podzielić

Ech0z komentarzy: 1042429.11.2023, 21:38

Fajnie popatrzeć na innych sędziów niż tych wyspiarskich pajaców

kaman17 komentarzy: 498729.11.2023, 21:38

A dla mnie to powinien być karny. Ręka jak ch**. Pół metra wystawiona. Przypadkowa, ale ręka.

M4rcin komentarzy: 156229.11.2023, 21:38

Nie no to był karny chyba... Ręka w nienaturalnej pozycji i odbicie od nogi nie powinno się liczyć w tej sytuacji

Wisnia44 komentarzy: 75829.11.2023, 21:37

Beka. Wczoraj karny za rękę, dzisiaj nie ma. :D

Piotrek95 komentarzy: 964529.11.2023, 21:37

Panowie, wyobraźcie sobie że jesteście trenerem i zamiast dać pograć Sace to go zmieniacie w 30 minucie bo wynik dobry, no tak się nie robi

Pomijając że jeszcze wiele moze się wydarzyć tutaj, piłka jest nieprzewidywalna

Marcel90 komentarzy: 816429.11.2023, 21:37

Wczoraj "nieomylny" Marciniak dal takiego karnego PSG zeby mogli wyrownac

Freo98 komentarzy: 643229.11.2023, 21:37

Var szybka reakcja bez problemów, tak można?

sWinny komentarzy: 784029.11.2023, 21:37

Dobrze, że marciniak nie sędziuje

fabregas1987 komentarzy: 2582129.11.2023, 21:37

Chcecie się poczuć staro? Pierwszy raz w historii mamy w składzie meczowym zawodnika, który urodził się po wybudowaniu The Emirates

djmacius komentarzy: 380629.11.2023, 21:35

@Adi17 napisał: "Pamiętam taki mecz w którym Arsenal prowadził 4:0 i skończył remisem. Ten zespół wczoraj grał przeciwko Mekambe.
To tak w formie ciekawostki, bo tutaj tego scenariusza nie przewiduje :)"
@djmacius napisał: "Łezka mi się w oku zakręciła na myśl o tym, że pan komentator Pszemek Rudzki na bank by już teraz wspomniał o 4:4 z Newcastle :')"

Dziękuję za wyręczenie pana Rudzkiego.

Chrapek596 komentarzy: 62029.11.2023, 21:35

@Piotrek95: Ty widzisz jaki jest wynik przy 4:0 to bym go nawet w 10 minucie zmienił

praptak komentarzy: 882629.11.2023, 21:35

Nie mówię że to zły pomysł ale można by jeszcze nastukać tych bramek

Embix komentarzy: 199229.11.2023, 21:35

@Piotrek95 napisał: "Ściągnij tego Sake po co tak ryzykować"

W 30 minucie XDD
Najlepiej niech w ogóle nie gra"

o urazie saki jak i kontuzji odegaarda ciągle się gada i grają jak muszą

pLYTEK komentarzy: 412029.11.2023, 21:35

Do 12 grudnia zagramy jeszcze 4 mecze
To jest 5 spotkań w 14 dni, idealny wynik żeby dać odpocząć w drugiej połowie liderom, nie ma co się spinać

Rynkos7 komentarzy: 681529.11.2023, 21:35

Lens dzisiaj na poziomie Sheffield. Nketiahowi aż ślinka cieknie.

1886gunner1886 komentarzy: 144129.11.2023, 21:35

@Piotrek95: ale co ma minuta do tego? Był już faulowany 4/5 razy i utyka. Lepiej go zostawić do 87min bo w 30min to nie wypada tak?

djmacius komentarzy: 380629.11.2023, 21:34

Adi17 komentarzy: 300629.11.2023, 21:34

To tak w formie ciekawostki, bo tutaj tego scenariusza nie przewiduje :)

Marcel90 komentarzy: 816429.11.2023, 21:34

@M4rcin: @1886gunner1886: dobra, patrzylem na pozycje Jesusa zamiast Martinelliego xD

executer1 komentarzy: 265029.11.2023, 21:34

Havertz się powoli odradza to jeszcze pora na Odegarda

Piotrek95 komentarzy: 964529.11.2023, 21:34

@1886gunner1886 napisał: "Ściągnij tego Sake po co tak ryzykować"

Najlepiej niech w ogóle nie gra

MadMax14 komentarzy: 266929.11.2023, 21:33

No już widzę ten drybling u Laci albo Giroud xD

Embix komentarzy: 199229.11.2023, 21:33

@Embix napisał: "Dobra Mikel rób te zmiany masowo. Dawaj tych Nwanierich, Kiwiora, Nelsona i resztę"
tymczasem będziemy czekac na zmiany do 85 minuty :D

djmacius komentarzy: 380629.11.2023, 21:33

W przerwie Nelson, niech zagra 45 minut, a Saka cały czas niech łapie świeżość na najważniejsze mecze.

Trempa (redaktor) komentarzy: 1146 newsów: 12129.11.2023, 21:32

@lukasz845 napisał: "To teraz Odegaard musi strzelić ;)"
Teraz Kai asysta do Tomiego i każdy ma dubla :)

sWinny komentarzy: 784029.11.2023, 21:31

Czasem próbujemy jak możemy i nie możemy oddać celnego strzału. Dzisiaj nasz zawodnik może kopnąć gdziekolwiek i w cokolwiek a i tak spada nam pod nogi.

Embix komentarzy: 199229.11.2023, 21:31

M4rcin komentarzy: 156229.11.2023, 21:31

@Marcel90: to nie martinelli tam spalił więc wszystko git

ostriket komentarzy: 663129.11.2023, 21:30

Rozkręcili się chłopcy

super_frog komentarzy: 47829.11.2023, 21:30

Przecieram oczy :) Jak na razie super wykorzystujemy sytuacje :)

Adi17 komentarzy: 300629.11.2023, 21:30

Biała flaga powinna być ze strony Lens.

Moegi14 komentarzy: 177429.11.2023, 21:30

Się odpalili kurka wódka

KapitanJack10 komentarzy: 5412 newsów: 429.11.2023, 21:30

Nie ma co pisać po bramkach, bo zanim coś oryginalnego przyjdzie do głowy to gol xd

fabregas1987 komentarzy: 2582129.11.2023, 21:30

Właściwie czego niw dotkną to wychodzi w tym momencie

DexteR_000 komentarzy: 764229.11.2023, 21:30

Komentowany temat: Zapewnić sobie awans. Arsenal vs Lens29.11.2023, 21:23W takim stylu sie wraca do europy, zamknac mecz 4:0