Komentarze użytkownika Numer10

Znaleziono 2470 komentarzy użytkownika Numer10.
Pokazuję stronę 7 z 62 (komentarze od 241 do 280):

Komentowany temat: Arsenal Mistrzem Anglii sezonu 2025/26! 21.05.2026, 11:48

@Presti napisał: "Kogo byście chcieli na LS? Sky is the limit"
Kvara, Dembele, Mambeppe, Doku, Diaz, Raphinha

Komentowany temat: Arsenal Mistrzem Anglii sezonu 2025/26! 21.05.2026, 11:46

@Be4Again napisał: "Nie wiem skąd taka teoria. Rice to u nas 8mka, a Zubi 6tka. Jak już to grają w parze, a nie wymiennie."
To nie takie proste. Końcówka sezonu pokazała że Mikel ceni też Rice na 6-ce i inny typ środkowego pomocnika obok. Declan w defensywie jest absolutnie najlepszy, może nawet najlepszy w historii pomocników - ale z przodu wiele razy nie dawał tego czegoś. Zubi za to dobrze podaje i zabezpiecza tyły, ale nie ma takiej jednej cechy wiodącej która by pozwoliła ożyć naszej pomocy w niektórych meczach. Ja myślę że generalnie pomoc mamy dobrze obsadzoną- jest jeszcze Merinos, MLS, Eze i Ode mogą grać razem w niektórych meczach. Po prostu będziemy rotować w zależności od przeciwnika i jeśli to nie będzie jakiś world class player w stylu nie wiem naprawdę - Pedriego, Bellinghama czy łosoś takiego - to nie ma sensu nikogo tu sprowadzać

Komentowany temat: Arsenal Mistrzem Anglii sezonu 2025/26! 21.05.2026, 11:27

@pioafc napisał: "Pomoc Realu przyszly sezon:

Valverde, Camavinga, Tchoumeni, Paz, Bellingham, Guler, Pitarch, Mastantuono, Brahim

Nie są w stanie zapewnić im wszystkim gry. Możemy upatrywać okazji jak za Ozila."

Valverde, Bellingham, Guler, Brahim - jednego z nich bym przyjął przy czym na żadnego nie jestem jakoś ekstremalnie napalony. Przyjdą to się przydadzą ;)

Komentowany temat: Arsenal Mistrzem Anglii sezonu 2025/26! 20.05.2026, 18:34

@tomaszszef napisał: "Moze troche spokoju bo mamy jeszcze 2 mecze do rozegrania . Tu nie chodzi aby wydawac ile wlezie i dawac tyg tylko jest ktos kto ustala taktyke i bierze zawodnikow ktorzy pasują do koncepcji. Jak nikogo klub nie znajdzie kto moze wzmocnic sklad za realne pieniadze to nawet nikogo nie kupi. Czyjes pieniadze to sie latwo wydaje ale my blefu lfc i united robic nie mozemy bo pozniej zostaniemy z tygniowkami 200-300 tys"
Dokładnie, Arteta wie lepiej kogo potrzeba drużynie. Możemy sobie tutaj powypisywać swoje marzenia transferowe, ale szczególnie po ostatnim okienku powinniśmy wiedzieć że transfery to coś więcej niż ocena w Fifie i statystyki na koniec poprzedniego sezonu w innej drużynie :D Mikel Arteta wie co robić :D

Komentowany temat: Arsenal Mistrzem Anglii sezonu 2025/26! 20.05.2026, 18:32

@polishbrigadesx napisał: "Nasi w euforii ciekawe jak podejdą do tego finału LM"
Najlepsze co mogło się wydarzyć przed finałem to takie zakończenie walki o Mistrza. Mamy mecz aby ograć tych których trzeba ograć i dać odpocząć tym, którzy potrzebują więcej czasu na przygotowanie. Przede wszystkim jednak mamy luz, my to możemy wygrać. Nie ma presji, nie ma gadania o straconym sezonie, nie ma końca historii drużyny - a wszystkie karty leżą przy tym w naszych rękach.

Bo co by nie wymyślali najróżniejsi dziennikarze - mamy z PSG możliwości by to wygrać. Oni mają dobry atak, ale my mamy najlepszą defensywę w Championa League. Jeśli uda nam się wygrać ten mecz taktycznie to nikt nie powinien być zdziwiony. A też nie jest tak że z przodu nie mamy argumentów na ich formacje defensywne. Nieprawdopodobne jest to uczucie :D

Komentowany temat: Arsenal Mistrzem Anglii sezonu 2025/26! 20.05.2026, 18:25

@ArtertaKing napisał: "Nam strzelił również z dystansu, podobnej urody gola. Kroupiego obserwowałem na początku sezonu bo był za 4.5 w Fantasy. Po jego bramkach z Francji już było widać, że to olbrzymi talent.

Tylko trzeba mieć też na uwadze, że on poza instynktem, dobrym uderzeniem, pressingiem nie ma zbyt wiele atutów. I pod wodzą Artety może ten jego instynkt osłabnąć"

Na pewno ma szybkość, pytanie jak u niego z dryblingiem :D

Komentowany temat: Arsenal Mistrzem Anglii sezonu 2025/26! 20.05.2026, 18:24

@polishbrigadesx napisał: "Kroupi i Godts z Ajaxu tymi grajkami powinniśmy sie zainteresować jeden do środka drugi na lewe skrzydło"
Teraz obejrzałem sklejkę jego zagrań na YouTube i chłopak.ma na pewno potencjał. Świetna technika, drybling, inteligencja w podaniu. Boję się jednak o jego dynamikę (Trossarda który ma fenomenalne te aspekty już mamy, a potrzeba nam takiego Trossarda z fenomenalnym odejściem od przeciwnika moim zdaniem). Kroupi we Francji już miał ciężej niż Godts w Holandii, a do tego udowodnił już jakość w tym sezonie. Moimi idealnymi transferami byliby Kroupi i Alvarez - wtedy na 9 i 11 mielibyśmy naprawdę mnóstwo możliwości rotowania - Alvarez Gyo/ Alvarez Kroupi/ Kroupi Gyok, do tego Havertz i Trossard - niesamowita jakość i możliwość dopasowywania do taktyki na mecz :D

Komentowany temat: Arsenal Mistrzem Anglii sezonu 2025/26! 20.05.2026, 18:06

@ArtertaKing napisał: "No on obecnie pełni rolę podwieszonego napastnika. Taka fałszywa 9 z zadaniami pressingu oraz zbierania drugich piłek. Moim zdaniem powinien to być główny cel transferowy Arsenalu. W pierwszym sezonie we Francji zdobył 22 gole w lidze, a w Anglii już chyba 15. Ma tak dobrze ułożoną nogę, że przypominają się stare dobre 9tki"
No i ta bramka wczoraj... Zakochałem się w chłopaku :D

Komentowany temat: Arsenal Mistrzem Anglii sezonu 2025/26! 20.05.2026, 17:40

@Dzulian napisał: "Kurde z mistrzem Anglii to my możemy i po Bellinghama startować. Jak Mou ich tam nie pomieści wszystkich. A jeszcze dojdzie Paz :)

Na rynku transferowym to będzie masełko teraz.
Najlepsza liga na świecie, trofea, w Europie finał Ligi Mistrzów, finansowo tygodniówki na poziomie 200-300k.

Taki Williams to by wpław tu przypłynął. Czy inny Leao"

Też mnie to cieszy. Jestem bardzo spokojny o to że sprowadzimy jakieś super nazwisko do przodu. Jedyne co mi w tym spokoju przeszkadza to ekscytacja :D

Komentowany temat: Arsenal Mistrzem Anglii sezonu 2025/26! 20.05.2026, 17:38

Poza tym Kroupi mógłby grać na LS :D

Komentowany temat: Arsenal Mistrzem Anglii sezonu 2025/26! 20.05.2026, 17:36

@vitold napisał: "https://www.youtube.com/shorts/p6H_5pLVArI?cbrd=1

;))))"

Wyszło mu, ale generalnie to inny typ napastnika. No nie powiesz mi że Gyokeres jest idealnym technicznym dryblerem :D Kocham go, ale to inny typ playera po prostu- a my szukamy do składu kogoś kto zapewni inny profil :D

Komentowany temat: Arsenal Mistrzem Anglii sezonu 2025/26! 20.05.2026, 17:34

@alexis1908: oby !

Komentowany temat: Arsenal Mistrzem Anglii sezonu 2025/26! 20.05.2026, 17:17

@alexis1908 napisał: "Godts to Regen Hazarda ma wszystko żeby sobie poradzić w lepszej lidze, chociaż ja tak jak ktoś niżej pisał uważam że wrócimy po Williamsa Arteta tak łatwo nie zapomina o swoich celach ;) a Kofane według mnie wszystko żeby Arteta go zbudował na takiego Arsenalowego napastnika"
Ale w tym Kroupim też musisz przyznać jest niesamowity potencjał. Ma to czego nam brakuje czasem w ataku- taką dynamikę z piłką i wykończenie w pełnym biegu po zwodzie :D

Komentowany temat: Arsenal Mistrzem Anglii sezonu 2025/26! 20.05.2026, 16:17

@alexis1908 napisał: "lepiej Godts z Ajaxu i Kofane, Kroupi będzie pewnie cholernie drogi i przebąkuje o Barcelonie i Alvarez chociaż bardzo bym go chciał to jest ogromny wydatek i wątpię że będzie mu się podobać rola zmiennika Gyo ;)"
Alvarez to na LS bym rozpatrywał chyba, a Kroupi do nas też odnosił się z szacunkiem :D Godtsa nawet nie kojarzę, może jest dobry ale transfer z Holandii może różnie się skończyć. Kofane jestem za- na rezerwowego napastnika do zbudowania jest ok :D

Komentowany temat: Arsenal Mistrzem Anglii sezonu 2025/26! 20.05.2026, 15:49

@vitold napisał: "Po tym co wczoraj przeżyłem nie chce żeby ktokolwiek odchodził. Nie chce. Nie"
Kadra 50 zawodników nie jest chyba taka zła :D

Komentowany temat: Arsenal Mistrzem Anglii sezonu 2025/26! 20.05.2026, 15:48

Kroupi i Alvarez w lato ;)

Komentowany temat: Arsenal Mistrzem Anglii sezonu 2025/26! 20.05.2026, 10:06

Gyokeres>Haaland i R9
Saka>Semenyo i Messi
Trossard>Doku i CR7
Odegaard>Bruno i Zidane
Calafiori i Hincapie > Maldini i Roberto Carlos
Raya >>>>>>>
JAAAZDA DRODZY PAŃSTWO, ARSENAL MISTRZEM ANGLII 2025/2026!!!

Komentowany temat: Arsenal Mistrzem Anglii sezonu 2025/26! 20.05.2026, 06:25

@miki9971 napisał: "Zapominamy i lecimy dalej.

Kierunek Budapeszt!"

Tego się nie zapomina, Arsenal mistrzem Anglii!

Komentowany temat: Arsenal Mistrzem Anglii sezonu 2025/26! 19.05.2026, 23:25

YESSSSSSSS, BRAWO PANOWIE!!!

Komentowany temat: Arsenal blisko mistrzostwa po wygranej z Burnley 19.05.2026, 07:05

@Arsenal2004 napisał: "nie no ty chyba nie oglądałeś wczoraj meczu, że piszesz o kółeczkach Ode. Norweg kiedy tylko mógł próbował zagrywać protopadłe piłki, czasem przyspieszać gre, czasem bym nawet powiedział, że aż za bardzo próbował pchać te piłki do przodu, bo kilka niecelnych podań takich miał. Często koledzy go nie zrozumieli i nie poszli do piłki. I jak już go za coś skrytykować to jedynie, że rzeczywiście miał sporo niecelnych prób, ale wynikał to z tego, że bardzo często próbował i tych "kółeczek" było naprawdę mało."
Dokładnie, brakowało mu celności w tych podaniach, ale wizja już wróciła. Oby dowiózł jeszcze technikę podań i będzie z niego pociecha jak 2 lata temu

Komentowany temat: Arsenal blisko mistrzostwa po wygranej z Burnley 19.05.2026, 07:03

@Be4Again napisał: "Moim zdaniem Eze i Ode nie dowożą. Ode już drugi rok, a Eze kompletnie nie spełnił oczekiwań. Pamiętam te opinię ekspertów jak przychodził Eze, "wytrych do zaryglowanych drzwi rywali", "panaceum na lowbloki", "idealny do gry na LS i fałszywej 9tce" itd. Nic z tego się nie sprawdziło. Skrzydłowi i napastnik, "żyją" z operatywnej 10tki. Nasze 10tki zwalniają akcje, grają do tyłu, robią przepiękne kółeczka z piłką, ale absolutnie nie dowożą liczb. Dla porównania Anthony z Burnley ma w bieżącym sezonie 8g4a to lepszy rezultat od każdego z naszych ofensywnych pomocników...

U nas nawet Haaland by miał ciężary z strzeleniem 15g+ w sezonie..."

Idę ma poniekąd najlepsze liczby wykreowanych sytuacji na minutę w tym sezonie ;) Jasne, wcześniej grał kiepsko, miał problemy ze zdrowiem, wczoraj w drugiej połowie też jakby zgasł, ale w pierwszej to był już ten stary dobry Ode cały czas szukający podań prostopadłych. Eze moim zdaniem jeszcze się może wyrobić, kilka ważnych momentów nam dał, w LM był bardzo ważnym ogniwem w dojściu do finału. Myślę że jesteś dla nich zbyt surowy - też zauważmy że LS przez pół sezonu brakowało, a Gyokeres dopiero niedawno postanowił przestać kopać się po czole

Komentowany temat: Arsenal blisko mistrzostwa po wygranej z Burnley 19.05.2026, 06:58

@bizooon napisał: "Chyba ażarty ostatnie 8 kolejek:"
20 meczów to lepsza próbka od 8 (gdzie nasz kwiecień to był...)

Komentowany temat: Arsenal blisko mistrzostwa po wygranej z Burnley 19.05.2026, 06:54

@Be4Again napisał: "Eze nie ma dynamiki żeby grać na skrzydle. Próbowaliśmy tego i to nie działało. Na prawej mieliśmy autostradę do bramki, wystarczy sobie przypomnieć mecz z AV, ten przegrany. To typowa 10 tka, tylko nie w takim klubie jak Arsenal. W CP cala ofensywa była ustawiona pod niego, a u nas 10 tka ma być pierwsza do pressingu i wspomagać defensywę"
Ostatnio w kilku meczach tam zagrał i wyglądało to obiecująco. Fakt, że przydałby się tam ktoś z większą dynamiką, ale jednak Eze z tym swoim dryblingiem i zejściem na strzał też daje radę

Komentowany temat: Arsenal blisko mistrzostwa po wygranej z Burnley 18.05.2026, 23:51

@Arsenal2004: oby nie byli :D

Komentowany temat: Arsenal blisko mistrzostwa po wygranej z Burnley 18.05.2026, 23:48

@Arsenal2004: musimy być gotowi na wygraną z CP na wyjeździe jeśli mamy być mistrzami. Nawet w ich najsilniejszym zestawieniu

Komentowany temat: Arsenal blisko mistrzostwa po wygranej z Burnley 18.05.2026, 23:46

@mistrzu973 napisał: "No tak srednio bym powiedział, jestesmy w finale dopiero drugi raz tych elitarnych rozgrywek, i ogolnie jesli chodzi o europejskie podworko to nie mamy sie czym chwalic. To united czy chelsea moglaby tak mowic na naszym miejscu."
Mistrzostwo to był priorytet w tym sezonie, a LM jest dla klubu chyba jeszcze większym osiągnięciem. Oby się udało zdobyć to i to w tym sezonie :D

Komentowany temat: Arsenal blisko mistrzostwa po wygranej z Burnley 18.05.2026, 23:44

@Arsenal2004 napisał: "jak wystawi podstawe na nas i potem przegra finał to go chyba kibice CP wywiozą na taczkach xd"
W sumie i tak odchodzi xd

@Arsenal2004 napisał: "kibiców innych drużyn i ekspertów na taki scenariusz byłaby bezcenna"
Absolutnie. Jeszcze wygrana w LM po karnym/różnym 1:0 i wakacje :D

@Arsenal2004 napisał: "Nie widzę innej opcji niż wygrać z CP 1-0 po dalekim wrzucie z autu. Niech chociaż ten jeden raz się to im uda, wtedy Arteta nie wytrzyma z podniecenia xd
Wtedy bym padł, ale ze śmiechu xd"

Ależ marzenie. I to zesranie wszystkich do spóły kibiców innych drużyn i Artetaoutowców na koniec. Nie wiem czy moje serce przeżyje jeszcze jedną nerwową końcówkę, ale taki scenariusz biorę w ciemno

@KapitanJack10 napisał: "Mam wrażenie, że Arteta ostatnio prowadzi kampanię pod tytułem "obudzić trybuny". Słodzi tym kibicom co rusz, zagrzewa do dopingu, zawodnicy też coraz częściej wchodzą w interakcje przy linii i domagają się dopingu.
Myślę, że to świadome działanie, bo kibice na stadionie często zawodzą. Dzisiaj w 60' były obrazki stojących jak kołki, przeglądających telefony i obgryzających paznokcie kibiców. Nosz kurde ostatni mecz na Emirates, najwyższa stawka, piłkarze obsrani (nie dziwię im się) a kibice piknikują i czekają aż się skończy.

Źle się na to patrzy. Ale szatnie się Artecie udało naprawić, to może i z trybunami się uda."

Ja tam generalnie nie jestem wielkim fanem takiego darcia japy na trybunach. Uważam że właśnie takie reakcje na wydarzenia boiskowe są o wiele fajniejsze niż jakieś creepy ultras grupy. Wiadomo że czasem przydałoby się wsparcie w trudniejszych chwilach czy generalnie pokazanie wsparcia, super są śmieszne przyśpiewki o zawodnikach czy takie kąśliwe przyśpiewki o drużynie przeciwnika - ale właśnie za to też lubię akurat angielski futbol, że oni tam nie podchodzą do kibicowania jak do jakiejś walki na miecze. Dajmy ludziom kibicować jak lubią, czasem więcej wsparcia dla drużyny i tyle :D

@bizooon napisał: "Jakby mu wbił korkami fiflaka w murawe to by był faul?"
Nie, trafił w piłkę a w ogóle to Anglia jest

Havertz jest straaasznie irytującym piłkarzem. Fajnie że strzelił bramkę, cośtam daje w rozegraniu, ale...
Jakby on wyleciał za ten durny faul i byśmy tego nie wygrali to bym chyba wyszedł z siebie. Jako rozgrywający napastnik zamiast techniki Bergkampa/Berbatowa ma co ma, a finiszerem jest lepszy drewniany Gyokeres - który zresztą kolejny raz pokazał że w walce o piłkę jest świetny

@kwiatinho napisał: "Kibicuję Arsenalowi mniej więcej od sezonu 96/97 może ciut później i takiego słabego Arsenalu to nie pamiętam."
Panie no

@alexis1908 napisał: "Skelly by obronił bardziej ;)"
Broniłby, ale póki co to my szybko dość odbieramy te piłki pressingiem. Anglik w tym nie jest jakoś super lepszy od Eze - bardziej nadrabia ustawieniem i odbiorami

@Marcinafc93 napisał: "Środek pola uważam, że nie funkcjonuje i wprowadziłbym Skellly’ego za Eze"
Moim zdaniem w ataku to wygląda ok, ale w obronie przydałby się bezpiecznik. Tyle że nie wiem czy znowu atak na tym nie ucierpi- a ostatnie czego byśmy chcieli to pozwolić Burnley na rozhulanie się na naszej połowie. Póki co dominujemy

@KapitanJack10 napisał: "Gość w zasadzie jest w każdej akcji pod grą, zawsze można mu zagrać, nie boi się dostać piłki między rywalami, a wszystkie groźne akcje z prawej strony są z jego udziałem, ale ok, gra słabo"
Gości nie przekonasz. Dzisiaj Odegaard idzie powoli na MOTM a ci dalej..

@Garfield_pl napisał: "Bukayo Saka has become only the third player in Arsenal history to register 50+ Premier League goals and 50+ Premier League assists, joining club legends Thierry Henry and Dennis Bergkamp."
Piękny jest, ale niech zacznie jeszcze teraz strzelać! :D

Ode absolutnie obronił swoje wyjście w pierwszym składzie.
Havertz mimo gola - jak dla mnie do zmiany. Jest wszędzie tylko nie w polu karnym, a w rozgrywaniu jest strasznie tyczkowaty - no nie myli w ogóle tych obrońców. Gyokeres ostatnio zaczął fajnie wybiegać przed obrońcę i nawet ich obiegać - plus przyda się w polu karnym. Niech boczni obrońcy częściej pilnują boków i będzie dobrze.

Pomocy bym narazie nie zmieniał na bardziej asekuracyjną - 1 bramka to nie tak duża zaliczka.

@alexis1908: moim zdaniem niedoszacowujesz ich. Oni się po prostu rzucają na przeciwnika całym zespołem i z tego się robią luki. Opcja na pokonanie ich to pokazanie się w kontrowaniu aby nie mogli być tak odważni cały mecz, a może próba przyciśnięcia ich. Ja też jestem za Gyokiem po tym co pokazał z Atletico, ale to nie konkurs popularności i zagra ten kto będzie bardziej odpowiadał taktyce na ten mecz. Aktualnie ono obaj są na podobnym poziomie - mogą zagrać super mecz albo zniknąć i przegrywać większość pojedynków.

@adek504 napisał: "No i żadna z tych zmian nie jest zaskoczeniem dla mnie
Przecież widać, że od powrotu Kaia jednak wyżej stoją akcje Niemca tylko zdrowie mu dokucza"

Pół.na pół bo Gyok ostatnimi występami udowodnił że warto na niego stawiać. Może nie WHU, ale wcześniej.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady