Komentarze użytkownika Rafson95

Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 240 z 270 (komentarze od 9561 do 9600):

Komentowany temat: Zbudzeni ze snu o tytule: Arsenal 1-2 Swansea 03.03.2016, 01:44

I tak skończymy lige wyżej od Tottenhamu. Nawet jak z nimi przegramy.

Arsenal zazwyczaj z sytuacji beznadziejnych wychodzi obronną ręką, a kurczaki jak sobie uświadamiają, że mają realne szanse skończyć wyżej od nas to dostaja -80% do skilla.

Nie ma opcji żeby Totki nas wyprzedziły

Komentowany temat: Zbudzeni ze snu o tytule: Arsenal 1-2 Swansea 02.03.2016, 22:52

henry1996
A czemu Wenger zdjął z boiska najlepszego zawodnika w druzynie?

Komentowany temat: Zbudzeni ze snu o tytule: Arsenal 1-2 Swansea 02.03.2016, 22:39

AAAAAAAAAARSENAL FC!!!
WE'RE BY FAR THE GREATEST TEAM,
THE WORLD HAS EVEN SEEN!
AND ITS AAAAAAARSEEEEEEEEENAL

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 18:28

"A dlaczego Welbeck ławka?"
A może dlatego, że zawodnika po rocznej kontuzji trzeba trochę na początku oszczędzać, stopniowo wprowadzać do składu, a nie od razu na głęboką wodę i od 1 minuty w każdym meczu?
Sam Wenger mówił, że nie wie czy Welbeckowi nie przyda się odpoczynek

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 13:05

To nawet nie są Częstochowskie :D

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 12:55

Jak na razie to są zawodnicy jednego sezonu, nawet nie pełnego. Nikt nie zaryzykuje takiej kwoty żeby ich sprowadzić.

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 12:52

Krychowiak to uznana marka. A Kante to na razie murzynek z Afryki którego znają tylko w BPL

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 12:41

AvP
Lubie Cie, jesteś mądry, ale na ile Ty wyceniasz Kante? Pod 50 mln funtów?
Przecież to byłby chyba najdroższy DP w historii piłki. Kate najdroższym DP w historii piłki? Bądźmy poważni. Za 25mln pewnie by go puścili

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 12:15

w końcu ktoś temu hotowi pocisnął

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 11:42

TO akurat prawda. Wenger jest ułomny na rynku transferowym. Najlepsze transfery w historii AFC zrobił Dein

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 11:31

macc
No ale tu nie jest napisane, że Wenger ma do wydania na transfery 200 mln, tylko że ogólnie cała klubowa kasa to 200 mln.
"has told Sportsmail there is a healthy balance of more than £200million in the club's accounts.

"

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 11:23

Mi się marzy Ibra. Chociaż na sezon lub dwa. Ale raczej nierealny

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 11:12

Ja nie wierzę w żadną wielką ofensywę transferową. Za długo kibicuje AFC i za dużo rozczarowujących okienek przeżyłem. Jak będzie jakiś top class zawodnik niechciany w swoim klubie to pewnie się zainteresujemy, pewnie w zwiazku z odejsciami niektorych pilkarzy kupimy jakies uzupelnienie skladu za 5-15 mln i tyle.
W tym klubie nikt nie ma jaj, żeby poszaleć na rynku transferowy, a gadanie o tym, ile to my nie mamy kasy na wzmocnienia jest co roku takie samo.

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 02.03.2016, 11:09

"Ja tego nie kumam, w zeszłe lato było gadane, że mamy 200mln na transfery, wydalismy 10mln. To co sie stało z tymi 190mln skoro teraz mamy tylko 75mln? "

A czy te dane na temat budżetów transferowych pochodzą z jakichś oficjalnych, albo chociaż wiarygodnych źródeł jak BBC czy Sky Sports? Bo jeśli nie, to każda gazeta sobie może pisać takie głupoty, że mamy tyle i tyle kasy na transfery, a ludzie w to wierzą

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 01.03.2016, 22:38

Mówiłem, że będzie gubienie punktów. Wciąż mamy szanse na mistrza :)

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 01.03.2016, 16:45

to bot wiesza

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 01.03.2016, 16:43

thide
Jak my teraz mamy takie problemy, to po co nam się jeszcze martwić co będzie za 3-4 lata jak Cech odejdzie? :D
Najlepiej byłoby wtedy znów kupić jakiegoś starszego GK na 3-4 lata.

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 01.03.2016, 16:34

ill
Nie, a czemu pytasz?

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 01.03.2016, 16:33

pierre
Tottenham na mistrza to Ty od razu kura w avatarze. Co za kibic sukcesu, ech :D

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 01.03.2016, 16:31

33 pkt do zdobycia, 5 pkt straty i już wyśmiewanie osób które twierdzą, że możemy wygrać ligę. No proszę, przecież to można odrobić w 2 kolejki

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 01.03.2016, 15:48

pierre_afc
Gnabry? A kiedy on ostatnio grał w piłkę?

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 01.03.2016, 15:43

AVP
Ale skreślać zawodnika po rozegraniu przez niego 100 minut to trochę nieporozumienie. Trzeba dac mu więcej szans

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 01.03.2016, 15:37

------------------Cech--------------
Bellerin-Mertesacker-Koscielny-Monreal
-----------Chambers--Elneny----------
--Campbell------Ozil------Welbeck
-----------------Giroud------------------


Rzadko się bawię w te drzewka, ale taki skład bym widział przeciwko Swansea. Ew. Coq do pomocy za któregoś z ww dwójki

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 01.03.2016, 15:35

Gabriel jest słabszy od Pera. Jest szybszy, zwrotniejszy ale gre obronną ma na niższym poziomie, popełnia więcej indywidualnych błędów.

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 01.03.2016, 15:28

"Nie jest problem to, że na k.com ktoś palnie głupotę. Niech pierwszy rzuci kamieniem (sobie w łeb) ten, kto się nie myli."

Ale najpierw ogólna aprobata dla decyzji Wengera, że nie ściągnął Auby za 10 mln, bo to rzadziak, a teraz jęki, że powinien to zrobić za 50-60 mln to hipokryzja.

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 01.03.2016, 15:00

Brać Aube - teraz każdy mądry. A 3 lata temu, jak był dostępny za 5-6x mniejszą forsę to nikt prawie go nie chciał, bo "kolejny wynalazek z L1".
Teraz to nie sztuka na niego wywalić 50 milionów, trzeba go było wtedy kupować.


"Napastnikom z Ligue 1 mówię NIE. Z resztą Aubameyang bazuje w głównej mierze na szybkości. Kolejny sprinter nam niepotrzebny.

Szarpnąć się raz na światowej klasy napastnika, a nie co sezon brać te wynalazki z L1. "

"Nigdy więcej wynalazków z Ligue 1 "

"Niech idzie do Interu , potrzebujemy lepszego napastnika. "

"już bym wolał Traore z Lechii "

To wypowiedzi znanych "ekspertów" z tej strony na temat Auby, których nicków dobrotliwie nie przytoczę.
#teczkiRafsona

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 01.03.2016, 13:34

Co do Boulda, to kiedyś właśnie czytałem, że to ciepła kluseczka.
A jak siedzi to zakłada nogę na nogę jak pedzio.

Komentowany temat: Podnieść się z kolan, Arsenal vs Swansea! 01.03.2016, 10:44

Tyle lat z Wengerem a Wy nadal wierzycie w jakąś wielką ofensywe transferową latem

youtube.com/watch?v=1TDA6IiXWbE

Komentowany temat: Błysk Rashforda: Man Utd 3-2 Arsenal 29.02.2016, 21:56

AVP
No poprzedni był dość nudny, ale np sezon gdzie LFC z Suarezem walczyło przeciwko City był dużo bardziej emocjonujący i było tam jeszcze więcej dobrej gry niż w obecnym.

Komentowany temat: Błysk Rashforda: Man Utd 3-2 Arsenal 29.02.2016, 21:41

AvP
Najciekawszy wyścig o majstra? Chyba trochę przesadzone słowa :P

Komentowany temat: Błysk Rashforda: Man Utd 3-2 Arsenal 29.02.2016, 20:50

4 miejsce prze 14 lat? Przepraszam ale co ty gadasz za głupoty? Przecież 12 lat temu zdobywaliśmy mistrzostwo

Komentowany temat: Raport z wypożyczeń: Hat-trick Sanogo 29.02.2016, 16:02

WilSHARE
A kiedy Martinez się objawił? :D

Komentowany temat: Błysk Rashforda: Man Utd 3-2 Arsenal 29.02.2016, 13:16

Kaczaza
Jak na taki zespół jest bardzo dobrze? Przecież i Leicester i Tottenham mają słabsze kadry a są przed nami.

Czy to wina Wengera, żę OX nie trafia sety z Barcą? To Wina Wengera że taki paralityk jak OX gra w Arsenalu.

Komentowany temat: Błysk Rashforda: Man Utd 3-2 Arsenal 29.02.2016, 12:08

Kaczaza
A co znaczy obecne 3 miejsce w najsłabszej od lat Premier League? Leicester i Tottenham są przed nami

Komentowany temat: Błysk Rashforda: Man Utd 3-2 Arsenal 28.02.2016, 21:03

Qznia21
Pierwszego gola dla londyńczyków zdobył Welbeck.
Drugiego gola dla londyńczyków zdobył Ozil.
A trzeciego nie zdobył nikt.

Co w tym niezrozumiałego

Komentowany temat: Błysk Rashforda: Man Utd 3-2 Arsenal 28.02.2016, 21:00

Mati992
Prędzej skończymy na pierwszy niż na piątym. Gramy ostatnio słabo ale nie ma co dramatyzować, Top 4 jest pewne

Komentowany temat: Nie taki diabeł straszny... Man Utd vs Arsenal 28.02.2016, 15:35

Powiem wam żart.
Walcott jest dobry na szpicy, a Gabriel jest lepszy od Pera.
AHAHAHAHAHAHAHA

Komentowany temat: Nie taki diabeł straszny... Man Utd vs Arsenal 28.02.2016, 15:25

A Czego się spodziewaliście po THeo?? On tak gra na szpicy zawsze

Komentowany temat: Nie taki diabeł straszny... Man Utd vs Arsenal 28.02.2016, 15:18

Macie swojego Gabriela. Słaby jak Per

Komentowany temat: Składy: Manchester United vs Arsenal 28.02.2016, 14:26

Walcott w podstawie to śmiech na sali. A Campbell się kisi na ławie

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady