Komentarze użytkownika Rafson95

Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 235 z 270 (komentarze od 9361 do 9400):

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 21.03.2016, 10:51

No tylko że jakbyś przeczytał mój post do końca to byś się dowiedział, ze w obecnym również idzie nam z dołem bardzo dobrze

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 21.03.2016, 10:48

"my z dołem tabeli tak świetnie nie gramy. "

Bzdura. W zeszłym sezonie żaden angielski zespół nie miał zdobytych aż tylu punktów z drużynami z miejsc 11-20 co Arsenal.
My 52 pkt
Chelesa 50
City 46

A w tym sezonie jak do tej pory z druzynami z miejść 11-20 11W 1D 2L.
Nie wiem skąd Ci się wzięło że nie gramy dobrze z dołem tabeli

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 21.03.2016, 10:14

No nie było, ale na stronie już było ze 100 razy :P

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 21.03.2016, 10:01

Redzik
A Di Maria w PSG

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 20.03.2016, 22:46

Sprzedaż Girouda w sytuacji gdy mamy wielu większych papraków od niego w składzie to byłby strzał w kolano :)

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 20.03.2016, 16:17

Co było na tej stronie godzine temu:

"Piekna gra Live, Klopp to jest gosc. Jego druzyny graja futbol w 100% odzwierciedlajac jego pasje i charakter."

heheheheheh

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 20.03.2016, 15:21

Przecież już pare lat temu była taka sytuacja że Chelsea wygrała LM a w lidze była poza top4 i w zwiąku z tym grali w LM a chyba Totki z 4 miejsca nie

Komentowany temat: Oceny Kanonierzy.com: Everton 0-2 Arsenal 20.03.2016, 14:36

No wlasnie. W sumie dziwne ze Coq zagrał taki genialny mecz a i Kosa i Gabriel zostali ocenieni wyzej

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 20.03.2016, 13:30

Wenger marnuje Campbella. TO jest fakt.
Grają paralitycy jak Walcott czy AoC a Campbell który ma więcej talentu niż tamta 2 razem wzięta siedzi na ławce

Komentowany temat: Oceny Kanonierzy.com: Everton 0-2 Arsenal 20.03.2016, 13:20

Iwobi zaczął dobrze grać?
To pewnie od następnego meczu w nagrodę ławeczka.
#WengerStyle

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 20.03.2016, 12:52

Ja przed meczem z Totkami przewidziałem bilans 9W 1D 0L i mistrza dla nas. Jak na razie wszystko się sprawdza :D

Komentowany temat: Cenne 3 punkty na Goodison Park. Everton vs Arsenal 0-2! 20.03.2016, 12:49

ill
"Aktualnie nie ma Wad...

Miesza, atakuje, strzela, asystuje. "

Ostatnia asysta welbecka to 21 marzec 2015 roku :D

Komentowany temat: Walka o być albo nie być: Everton vs Arsenal 19.03.2016, 13:50

Gabriel to nasz najgorszy obronca. od dawna to powtarzam

Komentowany temat: Walka o być albo nie być: Everton vs Arsenal 19.03.2016, 13:08

Gabriel ne jest lepszy od Mertesackera.
U Wengera nie gra się za umiejętności.

Gunner
Nie da się chyba nie pamiętać tamtego meczu :(

Komentowany temat: Walka o być albo nie być: Everton vs Arsenal 19.03.2016, 13:06

A mnie denerwuje jak Wenger się podobno interesuje kimś mało znanym, ogólnie większość strony pesymistycznie nastawiona do transferu, nie sprowadzimy go, za kilka lat wyrasta z niego koks i potem narzekanie "Głupi Wenga go nie kupił".

Auba to chyba najlepszy przyklad ostatnio

Komentowany temat: Walka o być albo nie być: Everton vs Arsenal 19.03.2016, 13:02

No to mój błąd, przepraszam.
Ale było dużo takich głosów

Komentowany temat: Walka o być albo nie być: Everton vs Arsenal 19.03.2016, 13:00

Przejrzyjcie newsy przed mundialem

Komentowany temat: Walka o być albo nie być: Everton vs Arsenal 19.03.2016, 12:55

" Szkoda że Wenger nie sprowadził 2 lata temu Manolasa, dawał tylko 11 mln a poszedł do Romy za 13 mln. Dobrze się rozwinął w Romie i ostatnio Chelsea dawało za niego 26 mln funtów ale ją olali
"

Hah, a pamiętam jak 2 late temu było info ze sie nim interesujemy to wszyscy narzekali ze Wenger chce jakiegos ogórka z ligi Greckiej. Jakie to typowe

Komentowany temat: Walka o być albo nie być: Everton vs Arsenal 19.03.2016, 12:48

Joel uciekaj od tego trenera jak najszybciej

Komentowany temat: Walka o być albo nie być: Everton vs Arsenal 18.03.2016, 21:48

Novazzy pomylił chyba Ibrahimovica z Prijovicem

Komentowany temat: Walka o być albo nie być: Everton vs Arsenal 18.03.2016, 21:24

Ja bym brał Krzysia Mączyńskiego do środka pola a na atak Marcina Robaka

Komentowany temat: Walka o być albo nie być: Everton vs Arsenal 18.03.2016, 19:48

Ja bym nie był takim hurraoptymistą. AoC 4-5 lat temu też był dobry, Walcott kiedyś był dobry, Zelalem został okrzyknięty czarnym Fabregasem...
DUżo było takich "utalentowanych" którzy sie stoczyli

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 18.03.2016, 12:48

No w sumie fakt, lubi przesuwa się z piłką w kierunku bramki rywala, ale bardzo często szuka lepiej ustawionych kolegów zamiast decydować się na indywidualne popisy. Jakby mu określać współczynnik "Współpraca" jak w FM to miałby znacznie wyższy niż Reus :P

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 18.03.2016, 12:42

Hazard inny typ zawodnika, inna rola na boisku.
Świetny drybling, podania, technika użytkowa, brak ciągu na bramkę. Jak kiedyś u nas Hleb, tylko Belg jest lepszy.
Reus jest większym indywidualistą i bardziej skupia się na robieniu cyferek, gra mniej drużynowo.

Średnia podan Reusa na mecz z zeszłego sezonu to 33 przy celności 76%, Hazarda 58 przy celności 87%. Także to co mówie ma widzę nawet potwierdzenie w statystykach.


I nie wiem co hot widzi złego w tym, że wcześniej określiłem styl gry Hazarda jako rozgrywający pomocnik, bo on tak de facto gra, a Reusa jako strzelający (sfokusowany bardziej na strzelaniu bramek niż kreowaniu) skrzydłowy. Przecież to wszystko jest logiczne i prawdziwe

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 18.03.2016, 12:31

hot
Jak Twoim zdaniem styl gry Hazarda i Reusa jest taki sam to szkoda strzępić ryja na ciebie

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 18.03.2016, 11:53

Hazard to był zawsze bardziej rozgrywający pomocnik niż strzelajacy bramki skrzydłowy. Ale fakt, że bez formy jest bardzo kiepski

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 18.03.2016, 03:11

OX malo szans dostaje?
Szkoda strzępić ryja

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 18.03.2016, 02:33

illpadrino
Ja wiem, że troche przypakował, ale po prostu wrzuciłeś takie zdjęcia żeby jak najlepiej pasowały do Twojej tezy.

squawka.com/news/wp-content/uploads/2015/10/4690849.jpg

Tutaj też Ozil z tego sezonu a wglada jakby był 8kg chudszy niż na Twojej drugiej focie

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 18.03.2016, 01:59

Fanatic
piłeś nie pisz

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 18.03.2016, 01:55

illpadrino
Obcisła koszulka i wyjątkowo korzystne zdjęcie. Ozil nie jest wcale jakimś koksem

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 18.03.2016, 01:35

Na szczęście AoC go całkowicie zastąpił. A nawet śmiem twierdzić, że nasz Anglik go przebił pod względem jakości w grze

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 18.03.2016, 01:28

Pauleta napisał w swoim ostatnim komentarzu "Do zobaczenia w kwietniu" i już od 24 godzin nic nie napisał faktycznie.
Chyba poszedł na kolanach do Częstochowy za to że hejtował Elnenego

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 18.03.2016, 01:25

illpadrino
Przecież tu nikt teraz nie mówi o tym kogo trzeba kupić. Co ty wymyslasz

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 18.03.2016, 01:16

Z Robinem w tamtym sezonie mogliśmy powalczyć o mistrzostwo. w 11/12 mieliśmy w miare kompletny skład, ale brakowało nam rozgrywającego.
To był ten sezon gdzie Wenger katował Ramseya na ŚPO, a jak Walijczyk nie zagrał w 10 meczach w sezonie to 9 z nich wygraliśmy. Cazorla to było to brakujące ogniwo, w dodatku jeśli chodzi o kreowanie sytuacji to Hiszpan miał sezon życia, no tylko ze nie miał kto strzelać...

Poldi-RvP-Walcott
------Cazorla-----

Taka ofensywna mogłaby rozbić lige na spokojnie

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 18.03.2016, 01:13

Ech, Robin jest drugą na świecie osobą która złamała mi serce

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 18.03.2016, 01:10

afc4life
Wytłumaczyłem o co mi chodziło, to czego wyrywasz z kontekstu "RvP > Rice"?

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 18.03.2016, 01:09

Serce sie kraje
youtube.com/watch?v=h6-BF_FSFpc

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 18.03.2016, 00:54

Tzn Rice na pewno jest bardziej zasłużony, ale jednak większy wpływ na naszą grę miał przebywający na boisko Robin niż siedzący na ławce trenerskiej Pat

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 18.03.2016, 00:52

Odkąd Rice odszedł gra jest coraz gorsza. A wiesz czemu? Bo to się zbiegło w czasie z odejściem RvP.
Dla Arsenalu RvP > Rice

Komentowany temat: Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 17.03.2016, 20:48

Wstawiajcie więcej tych newsów o rewolucji kadrowej w Arsenalu bo wcale tego tutaj nie było od rana 20 razy

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady