Komentarze użytkownika Rafson95
Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 235 z 270 (komentarze od 9361 do 9400):
"my z dołem tabeli tak świetnie nie gramy. "
Bzdura. W zeszłym sezonie żaden angielski zespół nie miał zdobytych aż tylu punktów z drużynami z miejsc 11-20 co Arsenal.
My 52 pkt
Chelesa 50
City 46
A w tym sezonie jak do tej pory z druzynami z miejść 11-20 11W 1D 2L.
Nie wiem skąd Ci się wzięło że nie gramy dobrze z dołem tabeli
No nie było, ale na stronie już było ze 100 razy :P
Redzik
A Di Maria w PSG
Sprzedaż Girouda w sytuacji gdy mamy wielu większych papraków od niego w składzie to byłby strzał w kolano :)
Co było na tej stronie godzine temu:
"Piekna gra Live, Klopp to jest gosc. Jego druzyny graja futbol w 100% odzwierciedlajac jego pasje i charakter."
heheheheheh
Przecież już pare lat temu była taka sytuacja że Chelsea wygrała LM a w lidze była poza top4 i w zwiąku z tym grali w LM a chyba Totki z 4 miejsca nie
No wlasnie. W sumie dziwne ze Coq zagrał taki genialny mecz a i Kosa i Gabriel zostali ocenieni wyzej
Wenger marnuje Campbella. TO jest fakt.
Grają paralitycy jak Walcott czy AoC a Campbell który ma więcej talentu niż tamta 2 razem wzięta siedzi na ławce
Iwobi zaczął dobrze grać?
To pewnie od następnego meczu w nagrodę ławeczka.
#WengerStyle
Ja przed meczem z Totkami przewidziałem bilans 9W 1D 0L i mistrza dla nas. Jak na razie wszystko się sprawdza :D
ill
"Aktualnie nie ma Wad...
Miesza, atakuje, strzela, asystuje. "
Ostatnia asysta welbecka to 21 marzec 2015 roku :D
Gabriel to nasz najgorszy obronca. od dawna to powtarzam
Gabriel ne jest lepszy od Mertesackera.
U Wengera nie gra się za umiejętności.
Gunner
Nie da się chyba nie pamiętać tamtego meczu :(
A mnie denerwuje jak Wenger się podobno interesuje kimś mało znanym, ogólnie większość strony pesymistycznie nastawiona do transferu, nie sprowadzimy go, za kilka lat wyrasta z niego koks i potem narzekanie "Głupi Wenga go nie kupił".
Auba to chyba najlepszy przyklad ostatnio
No to mój błąd, przepraszam.
Ale było dużo takich głosów
Przejrzyjcie newsy przed mundialem
" Szkoda że Wenger nie sprowadził 2 lata temu Manolasa, dawał tylko 11 mln a poszedł do Romy za 13 mln. Dobrze się rozwinął w Romie i ostatnio Chelsea dawało za niego 26 mln funtów ale ją olali
"
Hah, a pamiętam jak 2 late temu było info ze sie nim interesujemy to wszyscy narzekali ze Wenger chce jakiegos ogórka z ligi Greckiej. Jakie to typowe
Joel uciekaj od tego trenera jak najszybciej
Novazzy pomylił chyba Ibrahimovica z Prijovicem
Ja bym brał Krzysia Mączyńskiego do środka pola a na atak Marcina Robaka
Ja bym nie był takim hurraoptymistą. AoC 4-5 lat temu też był dobry, Walcott kiedyś był dobry, Zelalem został okrzyknięty czarnym Fabregasem...
DUżo było takich "utalentowanych" którzy sie stoczyli
No w sumie fakt, lubi przesuwa się z piłką w kierunku bramki rywala, ale bardzo często szuka lepiej ustawionych kolegów zamiast decydować się na indywidualne popisy. Jakby mu określać współczynnik "Współpraca" jak w FM to miałby znacznie wyższy niż Reus :P
Hazard inny typ zawodnika, inna rola na boisku.
Świetny drybling, podania, technika użytkowa, brak ciągu na bramkę. Jak kiedyś u nas Hleb, tylko Belg jest lepszy.
Reus jest większym indywidualistą i bardziej skupia się na robieniu cyferek, gra mniej drużynowo.
Średnia podan Reusa na mecz z zeszłego sezonu to 33 przy celności 76%, Hazarda 58 przy celności 87%. Także to co mówie ma widzę nawet potwierdzenie w statystykach.
I nie wiem co hot widzi złego w tym, że wcześniej określiłem styl gry Hazarda jako rozgrywający pomocnik, bo on tak de facto gra, a Reusa jako strzelający (sfokusowany bardziej na strzelaniu bramek niż kreowaniu) skrzydłowy. Przecież to wszystko jest logiczne i prawdziwe
hot
Jak Twoim zdaniem styl gry Hazarda i Reusa jest taki sam to szkoda strzępić ryja na ciebie
Hazard to był zawsze bardziej rozgrywający pomocnik niż strzelajacy bramki skrzydłowy. Ale fakt, że bez formy jest bardzo kiepski
OX malo szans dostaje?
Szkoda strzępić ryja
illpadrino
Ja wiem, że troche przypakował, ale po prostu wrzuciłeś takie zdjęcia żeby jak najlepiej pasowały do Twojej tezy.
squawka.com/news/wp-content/uploads/2015/10/4690849.jpg
Tutaj też Ozil z tego sezonu a wglada jakby był 8kg chudszy niż na Twojej drugiej focie
Fanatic
piłeś nie pisz
illpadrino
Obcisła koszulka i wyjątkowo korzystne zdjęcie. Ozil nie jest wcale jakimś koksem
Na szczęście AoC go całkowicie zastąpił. A nawet śmiem twierdzić, że nasz Anglik go przebił pod względem jakości w grze
Pauleta napisał w swoim ostatnim komentarzu "Do zobaczenia w kwietniu" i już od 24 godzin nic nie napisał faktycznie.
Chyba poszedł na kolanach do Częstochowy za to że hejtował Elnenego
illpadrino
Przecież tu nikt teraz nie mówi o tym kogo trzeba kupić. Co ty wymyslasz
Z Robinem w tamtym sezonie mogliśmy powalczyć o mistrzostwo. w 11/12 mieliśmy w miare kompletny skład, ale brakowało nam rozgrywającego.
To był ten sezon gdzie Wenger katował Ramseya na ŚPO, a jak Walijczyk nie zagrał w 10 meczach w sezonie to 9 z nich wygraliśmy. Cazorla to było to brakujące ogniwo, w dodatku jeśli chodzi o kreowanie sytuacji to Hiszpan miał sezon życia, no tylko ze nie miał kto strzelać...
Poldi-RvP-Walcott
------Cazorla-----
Taka ofensywna mogłaby rozbić lige na spokojnie
Ech, Robin jest drugą na świecie osobą która złamała mi serce
afc4life
Wytłumaczyłem o co mi chodziło, to czego wyrywasz z kontekstu "RvP > Rice"?
Serce sie kraje
youtube.com/watch?v=h6-BF_FSFpc
Tzn Rice na pewno jest bardziej zasłużony, ale jednak większy wpływ na naszą grę miał przebywający na boisko Robin niż siedzący na ławce trenerskiej Pat
Odkąd Rice odszedł gra jest coraz gorsza. A wiesz czemu? Bo to się zbiegło w czasie z odejściem RvP.
Dla Arsenalu RvP > Rice
Wstawiajcie więcej tych newsów o rewolucji kadrowej w Arsenalu bo wcale tego tutaj nie było od rana 20 razy
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
No tylko że jakbyś przeczytał mój post do końca to byś się dowiedział, ze w obecnym również idzie nam z dołem bardzo dobrze