Komentarze użytkownika Rafson95

Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 239 z 270 (komentarze od 9521 do 9560):

Komentowany temat: Oceny Kanonierzy.com: Hull 0-4 Arsenal 09.03.2016, 19:59

Hah, chyba Verminator trafił w sedon. Pauleta jedzie po Elnenym bo jest lepszy od jego pupulka Ramseya :D

Komentowany temat: Oceny Kanonierzy.com: Hull 0-4 Arsenal 09.03.2016, 19:51

Elneny jest dobry. Nie traci piłek, daje spokój w środku pola.

A przy Gibbsie odległość powinna być chyba podana w metrach.

Komentowany temat: Dopełnić formalności: Hull vs Arsenal 08.03.2016, 18:04

To już chyba Kane w meczu z nami strzelił ładniejsza niż Ramsey.

Komentowany temat: O jednego piłkarza za mało, Tottenham 2-2 Arsenal 07.03.2016, 19:35

A porażka z Napoli we Włoszech w LM 2 lub 3 lata temu to już był szczyt szczytów niekompetencji taktycznej.
Na drużyne muszącą grać bardzo wysokim pressingiem, bo potrzebowali 3-0 do awansu Wenger wystawił 5 nominalnych ŚP i Girouda w ataku. Cud że się skończyło tylko 2-0

Komentowany temat: O jednego piłkarza za mało, Tottenham 2-2 Arsenal 07.03.2016, 19:32

AVP
Żaden topowy trener nie skompromitował taktycznie swojego zespołu tyle razy co Wenger w ostatnich latach.

Mi to czasem tak wygląda na taktykę typu:
Gramy swoje, jak się uda to super a jak nie to przyjmujemy piątaka :D

Komentowany temat: O jednego piłkarza za mało, Tottenham 2-2 Arsenal 07.03.2016, 19:10

Akurat to, że Wenger się nie zna na taktyce to fakt.
Znaczy może się zna lepiej ode mnie :D ale jakby go porównać do innych trenerów BPL to by wypadł pewnie bardzo słabo

Komentowany temat: O jednego piłkarza za mało, Tottenham 2-2 Arsenal 07.03.2016, 18:32

ALe po co sobie zaprzątać teraz głowę LO, skoro tą pozycje mamy dobrze obsadzoną a potrzeba nam grajków na CB, do środka pomocy i na atak?

Komentowany temat: O jednego piłkarza za mało, Tottenham 2-2 Arsenal 06.03.2016, 11:45

Tak teraz w sumie patrze, że jak przyszło Guardioli grać w LM z poważnymi klubami jako trener Bayernu to się kończyło 0-5 z Realem i 2-6 z Barcelona. Takie wyniki to by Wenger nawet ugrał

Komentowany temat: O jednego piłkarza za mało, Tottenham 2-2 Arsenal 06.03.2016, 11:42

jakby Guardiola był taki wybitny to by IMO wygrał LM z Bayernem

Komentowany temat: O jednego piłkarza za mało, Tottenham 2-2 Arsenal 05.03.2016, 22:17

Ramsey??
Przecież jego gra poza golem to kompletny kryminał :D

Komentowany temat: O jednego piłkarza za mało, Tottenham 2-2 Arsenal 05.03.2016, 17:59

Wy płaczecie nad naszą gra i pozycją w tabeli jakbyśmy mieli spaść do 2 ligi, a jesteśmy wyżej niż City, United, Liverpool i Chelsea

Komentowany temat: O jednego piłkarza za mało, Tottenham 2-2 Arsenal 05.03.2016, 17:58

Koroniarz
Pozycją w tabeli
Arsenal > WHU

Komentowany temat: O jednego piłkarza za mało, Tottenham 2-2 Arsenal 05.03.2016, 17:53

Gra Ramseya poza golem to istny kryminał

Komentowany temat: O jednego piłkarza za mało, Tottenham 2-2 Arsenal 05.03.2016, 17:30

"Mówiąc wprost - derby jak porażka. I to jest fakt. "

Nie. Przed derbami każdy "realista" przewidywał nam przegraną, a my zremisowaliśmy. W dodatku graliśmy w 10 z jednobramkową stratą i udało nam się odrobić. To Tottenham przegrał, nie my. Dla nas to jest akurat solidny wynik

Komentowany temat: O jednego piłkarza za mało, Tottenham 2-2 Arsenal 05.03.2016, 16:43

arsenallord
Tego że przegramy 0-3 tez byłeś wczoraj pewny

Komentowany temat: O jednego piłkarza za mało, Tottenham 2-2 Arsenal 05.03.2016, 15:47

Szkoda mi tych wszystkich krzykaczy którzy przepowiadali pogrom i kompromitacje Arsenalu. Pewnie im teraz głupio :)

Komentowany temat: O jednego piłkarza za mało, Tottenham 2-2 Arsenal 05.03.2016, 15:24

gg.pl/dysk/2TsjIQoQXp2B2DsjIQoQMU8/Bez%C2%A0tytułu(63).png

Nie było spalonego

Komentowany temat: Derby północnego Londynu w najgorszym momencie sezonu 05.03.2016, 15:15

pumeks
gg.pl/dysk/2TsjIQoQXp2B2DsjIQoQMU8/Bez%C2%A0tytułu(63).png
To załóż okulary i patrz

Komentowany temat: Derby północnego Londynu w najgorszym momencie sezonu 05.03.2016, 15:12

Nie było żadnego spalonego. Dzięki Kieranowi Gibbsowi, który został

Komentowany temat: Derby północnego Londynu w najgorszym momencie sezonu 05.03.2016, 14:59

pauleta19
A od kiedy Flamini ogarnia obrone? :D

Komentowany temat: Derby północnego Londynu w najgorszym momencie sezonu 05.03.2016, 14:35

Kibice sukcesu którzy powiedzieli żę nie będą oglądać meczu bo pewna porażka już pozmieniali zdania?

Komentowany temat: Derby północnego Londynu w najgorszym momencie sezonu 05.03.2016, 12:47

Ramsey na skrzydle, Capbell na ławce.
Oficjalnie: Wenger ma problemy z głową

Komentowany temat: Derby północnego Londynu w najgorszym momencie sezonu 05.03.2016, 12:46

Joel pakuj się i uciekaj z tego Londynu, dla swojego dobra

Komentowany temat: Derby północnego Londynu w najgorszym momencie sezonu 05.03.2016, 11:23

Dzisiaj 4-2 dla AFC.

Komentowany temat: Derby północnego Londynu w najgorszym momencie sezonu 04.03.2016, 23:23

Górski

Komentowany temat: Derby północnego Londynu w najgorszym momencie sezonu 04.03.2016, 19:59

Boże już nie piszcie o tym mięsie bo to obrzydliwe.

Komentowany temat: Derby północnego Londynu w najgorszym momencie sezonu 04.03.2016, 19:58

Piterson
A Ty co zrobisz żeby nie czekać??

Komentowany temat: Derby północnego Londynu w najgorszym momencie sezonu 04.03.2016, 19:50

AVP
To jest ten co pisał, że Traore z Lechii jest lepszy od Aubameyanga.
Szkoda strzępić ryja

Komentowany temat: Derby północnego Londynu w najgorszym momencie sezonu 04.03.2016, 16:09

Heh, w sumie to my jeszcze mamy szansę na potrójną koronę :D

Komentowany temat: Derby północnego Londynu w najgorszym momencie sezonu 04.03.2016, 15:19

Wygramy jutro i do końca sezonu nie będzie już żadnej porażki. 9W i remis z City :)

Komentowany temat: Zbudzeni ze snu o tytule: Arsenal 1-2 Swansea 03.03.2016, 22:22

Szajba
To wcale nie jest taka nieuzasadniona czerwona kartka

Komentowany temat: Zbudzeni ze snu o tytule: Arsenal 1-2 Swansea 03.03.2016, 19:27

Wenger nie stoi za zwolnieniem Deina. On miał spinę z zarządem

Komentowany temat: Zbudzeni ze snu o tytule: Arsenal 1-2 Swansea 03.03.2016, 19:09

I tak Suarez by do nas nie przeszedł, bo jak sam mówił, rozmowa z Gerrardem uświadomiła mu, że za rok może trafić do Barcelony. Więc suma sumarum stwierdził, ze warto jeszcze ten rok poczekać

Komentowany temat: Zbudzeni ze snu o tytule: Arsenal 1-2 Swansea 03.03.2016, 18:55

Schnor
Gadanie, że ten czas to był sezon przejsciowy to jest usprawiedliwianie niekompetencji Wengera.

07/08 - Lehman, Sagna, Toure, Gallas, Clichy, Eboue, Senderos, Djourou, Gilberto Silva, Flamini (wtedy przecież kozak), Fabregas, Rosicky, Hleb, Walcott, van Persie, Adebayor, Eduardo, Bendtner

To jest Twoim zdaniem kadra, z którą osiągnięcie 4 miejsca w lidze to cud? To jest kadra która powinna walczyć o mistrzostwo, a 4 miejsce to jest absolutne minimum. Z czego my się mamy cieszyć? Że ówczesny, 2x słabszy od nas kadrowo Tottenham nas nie zepchnął na 5 miejsce?

Komentowany temat: Zbudzeni ze snu o tytule: Arsenal 1-2 Swansea 03.03.2016, 18:24

schno25
Ale bajeczki. Cudów, żeby była LM?
Przecież mimo tych wszystkich wyprzedaży my co roku mieliśmy kadrę z którą można się było bić o mistrza, a kończyliśmy zazwyczaj 4 miejsce i to były klęski a nie cuda.

Komentowany temat: Zbudzeni ze snu o tytule: Arsenal 1-2 Swansea 03.03.2016, 17:29

AVP
Jeśli wyjściową oceną byłaby piątka, to Ty ile byś mu dał i przede wszystkim za co? Bo ja moim zdaniem największe jego mankamenty wymieniłem.

I 3 miejsce w lidze. W takej lidze w której Leicester jest pierwsze a Tottenham drugi. Nie wiem czy jest się czym szczycić

Komentowany temat: Zbudzeni ze snu o tytule: Arsenal 1-2 Swansea 03.03.2016, 17:01

Kiedyś byłem Wengerstejem, teraz jestem Wengeroutem i ten sezon utwierdza mnie w przekonaniu, że moja zmiana zdania była słuszna.
Liga jest najsłabsza od lat, Arsenal podobno najsilniejszy od lat i w marcu nasze szanse na mistrzostwo są małe.

Co charakteryzuje ostatnio Wengera:
- Ułomność taktyczna (multum taktycznych katastrof w ostatnich latach, kończących się blamażami albo kompletną dominacją przeciwnika na boisku)
- Nieporadność na rynku transferowym - brak odpowiednich wzmocnien na pozycje które tego wymagają, kupowanie zapchajdziur jak Elneny. Ozil i Sanchez na plus, ale Wenger miał szczęście, że ich kluby same chciały się ich pozbyć. Gdyby nie to to wątpie że bylibyśmy w stanie wynegocjować te transfery
- Złe decyzje kadrowe - np. Walcott, Ramsey i AoC grają jak tylko mogą mimo, że są bez formy, a Joel Campbell siedzi na ławie. Prawdopodobnie dlatego, że nie jest Anglikiem i nie wydaliśmy na niego dużej kasy. Albo zmiany - Gibbs na skrzydło, ściąganie najlepszych graczy z boiska itd.
Dodatkowa sprawa, że przestaliśmy dawać prawdziwe szanse młodzikom. Kiedyś Wenger potrafi dużo bardziej stawiać na zawodników z rezerw, teraz ktoś musi mieć kontuzje. Bez kontuzji nie ma szans żeby ktoś się wybił. Theo może grać w każdym meczu największy piach, AoC to samo, ale póki będą zdrowi to żaden zawodnik pokroju Iwobiego nie dostanie prawdziwej szansy. Mimo, że gorzej by na pewno nie zagrał. Jakby nie kontuzje Flama, Artety czy Debuchyego to pewnie Coquelin grałby w 2 lidze a Bellerin w u-21.

Jak ja patrze na ten sezon, to nie jestem w stanie doszukać się niestety ani jednego silnego pozytywu w pracy pana Wengera. To najlepszy moment żeby powalczyć o mistrza od wielu lat, a my przegrywamy rywalizację z Leicester i Tottenhamem. To trochę porażka.

I jakbym miał ocenić pracę Wengera w tym sezonie, w skali 1-10 to wystawiłbym mu pewnie 2 albo 3. Przykre ale prawdziwe

Komentowany temat: Zbudzeni ze snu o tytule: Arsenal 1-2 Swansea 03.03.2016, 16:40

pauleta
Mi wyszło
Arsenal 77
Totki/Lester 75
MC 73

Komentowany temat: Zbudzeni ze snu o tytule: Arsenal 1-2 Swansea 03.03.2016, 14:19

Myślę że to tylko upartość Wengera w stawianiu na swoich angielskich pupilków

Komentowany temat: Zbudzeni ze snu o tytule: Arsenal 1-2 Swansea 03.03.2016, 14:13

Jak Wenger nadal nie będzie wystawiał Campbella w pierwszym składzie to ja na jego miejscu już bym szukał nowego klubu.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady