Komentarze użytkownika Rafson95

Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 238 z 270 (komentarze od 9481 do 9520):

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 12.03.2016, 13:28

"Żeby grać w Europie chociażby w drugiej lidze trzeba mieć coś więcej niż tylko talent."
Coś więcej niż tylko talent? Yaya Sanogo pokazuje, że nawet talentu nie trzeba mieć

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 12.03.2016, 12:58

Hubertus
AoC jako czlowieka szanuje.
Ale jako pilkarza nie mozna szanowac kogos kto grajac w AFC potrafi tylko szybko biegac, a umiejetnosci ma 0

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 12.03.2016, 12:16

Do piłkarzy mam szacunek

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 12.03.2016, 11:55

Nie ma drewnianych piłkarzy? To popatrz na Yaya Sanogo

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 11.03.2016, 22:45

A bo to mało talentów sie zmarnowało przez wóde?

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 11.03.2016, 19:01

AVP
Bo dla Scholesa i 4 i 8 miejsce to porażki. A w Arsenalu top 4 jak trofeum :P

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 11.03.2016, 18:58

Ja przed meczem z Totkami prognozowałem bilans do końca sezonu 9W 1D 0L i mistrza dla nas, więc mam nadzieję :D

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 11.03.2016, 18:53

I żeby nie było, że te mecze bez Ramseya były z jakimiś ogórkami.
To były spotkania z Tottenhamem (5-2), Liverpoolem (2-1), City (1-0), Blackburn (7-1) czy ostatni mecz sezonu który rzutem na taśmę zagwarantował nam 4 miejsce z WBA (3-2).

Te punkty na mecz z nim się nie wzięły znikąd :P

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 11.03.2016, 18:50

Trochę znaczy ta statytyka.
Pamiętam, że w 11/12 Ramsey grał kompletny piach, non stop, a Wenger uparcie go wystawiał na ŚPO. I jak Waliczyk nie grał, to nasza gra ogólne wyglądała dużo lepiej i zdobywaliśmy więcej punktów.

Z tego co patrzę teraz na transfermarkt.
Wtedy w lidze bez Ramseya w 1 składzie 9W 1D 0 L
Z Ramseyem w 1 składzie 12W 6D 10L

Bez Aarona win ratio 90%
Z Aaronem win ratio 43%

On wtedy był zawodnikiem robiącym różnicę, niestety negatywna

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 11.03.2016, 14:18

Dobra, doczytałem że Lacazette. Mój błąd

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 11.03.2016, 14:15

Fekir na szpice do Arsenalu? Co?

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 10.03.2016, 22:12

AVP
Jak przez tyle lat nie jestesmy w stanie przez jeden sezon prezentowac stabilnej formy to ja już nie wierze, że coś takiego nadejdzie.

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 10.03.2016, 21:55

AvP
Pamiętam, ale oprócz Eduardo mieliśmy w tamtym sezonie Adebayora, RvP i Bendtnera.

A co do tych meczów które podałeś.
Z Bayernem najpierw 2-0, a potem 1-5. Średnia reklama dla Wengera.
Leicester kadrowo i finansowo to przy nas biedacy.
A z United faktycznie, pierwszy mecz świetny. A drugi porażka z najsłabszym od lat Manchesterm.
Tak czy siak jak United ma słaby sezon, to w dwumeczu Wygrywamy z nimi 5-3.
A jak Arsenal jest słaby, to przegrywamy z rywalami z Manchesteru 3-10 (11/12) :)

Albo kiedyś z Napoli w LM w fazie grupowej. Na Emirates jeden z najlepszych meczów w historii nowego AFC. We włoszech jeden z najgorszych. Z Wengerem jest za duża losowość, nie ma stabilizacji

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 10.03.2016, 21:38

"Jeśli z miernych/tanich składników potrafił stworzyć niejedno arcydzieło, po którym do dziś oblizujemy sobie paluszki, to co stworzy z najlepszych składników?"

Jakieś przykłady poproszę. Jakie arcydzieło z miernych składników?

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 10.03.2016, 21:37

Jak wenger do tego 2006 toku miał świetnych wykonawców, którzy zostali sprowadzeni w bardzo dużej mierze za sprawą Davida Deina, to jego taktyka czyli wesoły ofensywny futbol się sprawdzała.
Liga była dużo mniej wyrównana niż obecnie, nasi piłkarze to byli wirtuozi na tle drewnianych Anglików z innych klubow PL, realnymi rywalami byli dla nas tylko United i CFC po tym jak ich Roman przejął.
A potem jak wyklarowała się pozycja Chelsea w czołówce tabeli, szejkowie przejęli City, Liverpool w sumie też zawsze był mocny to się zaczął dramat który trwa po dziś dzień.

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 10.03.2016, 21:31

AvP
Do momentu odejścia Fabregasa i Nasriego Wenger miał bardzo dobry zespół, a mimo tego nic wtedy nie wygrał przez 6 lat. A czemu poodchodzili? Bo nic nie wygrywali.

Np w sezonie 07/08 mieliśmy na spokojnie skład na mistrza i jak zwykle skonczylo sie klapą, więc takie gadanie, że Arsene robił dobrą robotę jak na to co miał nie jest do konca prawdziwe.
I mimo, że nasza sytuacja finansowa w ostatnich latach bardzo się poprawiła to i tak polegamy tylko na wyprzedażach - Sanchez, Ozil, Cech, wszyscy Ci zawodnicy byli na oucie i tylko dlatego ich kupiliśmy.
I czemu w ostatnich 2 okienkach (zima i lato) wydaliśmy mniej niż 20 mln? Czemu w lato nie kupiliśmy nikogo do pola?

Wenger jest ułomny jeśli chodzi o transfery, z taktyką jest to samo. On już nigdy nie wyciagnie z Arsenalu 100% możliwości

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 10.03.2016, 20:34

TlicTlac
2 lata, a dokładnie rok i 5 dni :P

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 10.03.2016, 20:28

WilSHARE
No co Ty. Cazorla już stary. Trzeba go sprzedać i kupić kogos mlodego

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 10.03.2016, 20:24

ZielonyLisc
I kogo kupisz za Ramseya?
W ogóle to troche śmiech, ze ze srodka pola odejda pewnie Arteta, Flamini, Rosa a Ty byś chciał jeszcze Aarona wyrzucać. Wenger będzie musial kupić 3 ŚP? Wymień mi 3 SP bez wahan formy (bo aktualna gra Ramseya to po prostu słaba forma, bo stać go na dużo więcej) których bysmy mogli sprowadzic :)

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 10.03.2016, 20:20

Wszyscy mówią, że Wilshere > Ramsey tylko dlatego, że Walijczyk jest teraz bez formy, a Anglika dawno nie widzieli. A Ogólnie to Ramsey w 13/14 dał Arsenalowi więcej niż Jack przez całą karierę

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 10.03.2016, 19:38

Ma szansę zostać pierwszym niezwyciężonym od 03/04.

Dobre :D

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 10.03.2016, 18:55

arsenallord
Mówisz tak bo go dawno nie widziales chyba. W ostatnich latach 3/4 jego spotkan to bylo:
Dostać piłkę, wpieprzyć się między 3 rywali, przewrócić, faul - profit

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 10.03.2016, 18:42

arsenallord
Na dobrym poziomie to on był 5 lat temu

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 10.03.2016, 18:31

maciek
Żeby to jednego

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 10.03.2016, 18:08

Guardiola by musiał być głupcem żeby sprowadzać OXa do City. Po co on tam?

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 10.03.2016, 14:20

lays
A teraz było to samo z Oxem i Campbellem.
Kostarykańczyk miał formę, to grzał ławę a Wenger katował OXa który praktycznie nic sobą nie reprezentował. Ta jego kontuzja to szczęscie w nieszczęściu

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 10.03.2016, 14:10

Mariusz28
No właśnie nie. Kiedyś o tym dyskutowaliśmy i wyszło, że był lepszy. Przede wszystkim strzelał więcej goli, więcej asystował, nie traciliśmy bramek w wyniku jego głupich strat, nie łamał się tyle.
Gervinho > OX

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 10.03.2016, 14:05

Czy ktoś mi jest w stanie wskazać gorszego skrzydłowego niż AoC który był pełnoprawnym członkiem pierwszego zespolu w ostatnich 10 latach?

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 10.03.2016, 14:01

lays
Zelalem to jedzie na tym co gral w Azji ze 3 lata temu na Tournee.
A czy Twoim zdaniem OX albo Theo mają lepsze podania od Iwobiego? Bo ja nie jestem sobie przypomnieć żadnych świetnych piłek od tych zawodników w ostatnim czasie. Campbell ich zjada pod tym względem, Iwobi też myślę że będzie lepszy

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 10.03.2016, 13:56

macc
No Theo ma jeszcze gorszy drybling iż OX.
Jak na ten poziom na którym oni występuja, to to są paralitycy.
OX taki skrzydłowy, że strzela w lidze max 2 gole na sezon od 4 lat, z asystami podobnie.
Jakby go zamienić z jakimś skrzydłowym z Champioship to byśmy pewnie nie poczuli różnicy.

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 10.03.2016, 13:11

Traitor
Theo nie tych rzeczy w ogóle. Dlatego krytykowałem go zawsze, nawet jak wszyscy się nim jarali po meczach z United itd.
To też jest karykatura profesjonalnego piłkarza.
Taki Payet naszych skrzydłowych technicznie zjada na śniadanie, jest 3 klasy wyżej

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 10.03.2016, 13:10

Hubertus888
Na orilku grałem z lepszymi dryblerami

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 10.03.2016, 13:09

sprzedasz jest błędem

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 10.03.2016, 12:13

A z tym, że 4 lata temu był dobry to się zgodzę. Ale mam wrażenie, że zamiast się rozwinac i iść w stronę Neymara to on poszedł w stronę Patryka Małeckiego

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 10.03.2016, 12:04

kamilo_oo
Syndrom Nikodema Dyzmy.
Takim samym sposobem Yaya Sanogo występował w LM przeciwko Bayernowi.
A w Ajaxie sami powiedzieli, że on nie umie nic a nic.

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 10.03.2016, 12:02

AoC to najgorszy skrzydłowy zespole Arsenalu od momentu przeprowadzki na Emirates.
Nawet Gervinho był lepszy.

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 10.03.2016, 12:00

Gunner
Tak. Drybling ma słaby, ciągłe straty, za mocne wypuszczenia piłki. Jedynie mu wychodzi wypuszczenie piłki przed siebie i sprint, nie ma za grosz kleju w nodze.
A co do jego strzałów z dystansu.
Myślę, że więcej goli stracilismy po jego stratach wynikających z nieudanych dryblingów niż on strzelił z dystansu.

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 10.03.2016, 11:39

40 mln funtów za 22 letniego paralityka który nie umie kompletnie nic. Ani podania, ani dryblingu, ani strzału, nic. Tylko wypuścić piłke przed siebie i do niej biec.
Za 20 mln już bym go żegnał

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 09.03.2016, 23:45

Wy to machanie łapami albo wywalanie języka u Girouda to sobie chyba wymyślacie, żeby się tylko do czegoś przyczepić. U Girouda mi się to jakoś nie rzuca w oczy, za to Alexis w co drugiej akcji ma wielkie pretensje

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 09.03.2016, 22:41

Ibra to od dawna moje marzenie w AFC. Brałbym go po sezonie bez zastanowienia

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady