Komentarze użytkownika Rafson95
Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 242 z 270 (komentarze od 9641 do 9680):
IMO lepszego kapitana w naszym zespole nie ma niż Cech.
Giroud, Coquelin? Wolne żarty
W tym sezonie Per jest lepszy od Gabriela, który jak tylko gra to popełnia mase błędów
Drogba w AFC xd
Wiecie że Joel Campbell się wymawia Hoel Campbell?
A wszyscy mówią dżoel albo żoel
hot
ALe co sobą w tej chwili Theo reprezentuje żeby miał grać przeciwko Barcelonie? On wykorzystuje ze 20% setek, a z bardzą pewnie za dużo nie będziemy mieli
W ogóle żeby pisać że na szpicy powinien wyjść Theo bo 4 miesiące temu zagrał dobry mecz z Bayernem to trzeba być chyba niepełnosprawnym umysłowo
hot
"Giroud na Barcelonę? Potrafię sobie to wyobrazić, choć uważam, że to strzał w stopę. Przeciwko Bayernowi z Walcottem w składzie na Emirates Arsenal walczył praktycznie jak równy z równym, a kiedy Anglika zabrakło na Alianz to była już katorga. Różnica była aż nadto widoczna. "
Na Emirates Walcott grał 74 minuty po których było 0-0, wszedł na ostatnie 16 Giroud, strzelił pierwszą bramkę, a w końcówce padła jeszcze druga. Więc nie wydaje mi sie, żeby wygrana z Bayernem na ES to była bardziej zasługa Theo niż Oliviera, co sugeruje Twój komentarz.
A meczu na ES z meczem na AA nawet nie ma co porównywać, bo na wyjeździe każdy zagrał słabo, a Bayern był w 100% dyspozycji.
W ogóle uważanie, że pierwszy mecz był dobry bo Walcott a drugi zły bo nie było Walcotta to jest nieporozumienie.
A jest jakakolwiek sensowna opcja na atak na Barce oprócz Girouda?
"Uważam też, że jeśli twoje 17 lat w tym samym klubie zależy od jednego finału, lepiej w tym finale nie zagrać. "
To jest głupota.
Czy tylko ten jeden finał miałby wpływ na zwolnienie Wengera z AFC? Po tym finale po prostu przelałaby się czara goryczy którą między innymi Wenger napełniał już 9 lat :)
8 zł za godzinę *
Ja w Poznaniu znalazłem pracę za 8h/godzine netto w 1 dzień
marimoshi
Nom, bo Walcott będzie chciał odejść do Chin. Na pewno :)
OX to jest najgorszy skrzydłowy 1 drużyny Arsenalu odkąd kibicuje temu klubowi, czyli od 10 lat. Nikogo gorszego nie jestem sobie w stanie przypomnieć.
Może i jakiś tam talent miał, ale nawet Gervinho był imo wyraźnie lepszy od niego (przede wszystkim strzelał trochę goli, asystował no i nie popełniał co chwile błędów prowadzących do straty gola)
IMO Arteta w sezonie 12/13 był bardzo dobrym kapitanem. A potem się popsuł
Bardzo dziwna sprawa.
Przecież nikt nie każe wystawiać menedżerom w CoC podstawowego składu, więc co to za argument że przez te rozgrywki zawodnicy są przemęczeni. Niech grają tam rezerwy.
Zresztą fakty są takie, że rokrocznie takie drużyny jak Barca, Real czy Bayern rozgrywają więcej spotkań niż jakakolwiek drużyna w Anglii i jakoś oni nie tłumaczą się, żę są zmęczeni.
lays
A Di Maria w PSG
Mihex
Ja bym się jeszcze wstrzymał z takimi rokowaniami. Jeszze może sie zdarzyć że skończą w 3 lidze :P
Rotacja jest konieczna, a Bellerina nie ma kto zastąpić.
Elneny z tego co słyszałem występował czasem na RB
Przez ostatnie 30 lat 3 środkowych obrońców otrzymało złote piłki.
Jeden miał 174 cm, drugi 180, trzeci 176.
W tym sezonie w AFC
Kosa = Per > Gabriel
Gabriel lepszy od Pera.
youtube.com/watch?v=1TDA6IiXWbE
Podolski to akurat stracił miejsce w składzie bo Wenger wolał faworyzować swoich Chamberlainów i Ramseyów na skrzydle
Messi, Messi....
Nie wiem czym tu się jarać. Arsenal karnego w ten sposób rozegrał już 10 lat temu. A nie, czekajcie...
Przed meczem tyle narzekania na Girouda, a Oli znów narobił wszystkim hejterom do ust
Giroud klasa światowa
thide
ziomek
Jeszcze United :D
illpadrino
Ale gdzie tu wina Wengera, skoro nikogo wyraźnie lepszego od Girouda na rynku nie było, miał być Welbeck, a że taki Vardy nagle wystrzeli nikt nie potrafił przewidzieć?
illpadrino
No, a głupi Wenger nie przewidział przyszłości i go nie ściągnął do AFC ;/
A przed sezonem każdy by powiedział że Giroud > Vardy.
To skoro oni mogą być na 1 miejscu w lidze z Vardym to czemu my nie możemy byc z Giroudem?
Redzik
Znając technikę naszego Sanogo to te kluczowe podania pewnie były wynikiem złych przyjęć :D
"Tak juz jest od paru sezonow. Zwyciestwa jednym albo dwoma golami, czesto wymeczone. Tylko Wengerowi to odpowiada - win=win. "
Nom, bo takie United jak wygrywało ostatniego mistrza to wszystkich gromiło 4 bramkami
illpadrino
A myślisz, ze Leicester ma lepszych napastników niż my?
Może jeszcze Piecha???
Chicharito lepszy od Giroud xd
Kante gra w Górniku ciołki :P
Chambers akurat w środku pola w tym sezonie się dobrze prezentował, Flamini dupy nie urywa ale jakoś daje radę, no a Coq do tej pory trzymał cały czas bardzo wysoki poziom.
To już bym powiedział, że w tym sezonie większym problemem jest środek obrony, a nie pozycja DP. Bo na środku mamy niby Kose, Pera i Pauliste, ale cała 3 bez formy i regularnie zalicza wpadki
illpadrino
Napastnik tej klasy co Cech. ALe pytanie brzmi, kto?
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Czczenia
Akurat fakt, kto nosi opaskę może wpływać na morale i zadowolenie zawodników i mieć przełożenie na ich grę