Komentarze użytkownika Rafson95

Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 242 z 270 (komentarze od 9641 do 9680):

Komentowany temat: Cech nowym kapitanem Arsenalu? 21.02.2016, 15:00

Czczenia
Akurat fakt, kto nosi opaskę może wpływać na morale i zadowolenie zawodników i mieć przełożenie na ich grę

Komentowany temat: Cech nowym kapitanem Arsenalu? 21.02.2016, 14:42

IMO lepszego kapitana w naszym zespole nie ma niż Cech.
Giroud, Coquelin? Wolne żarty

Komentowany temat: Jak dodać niepotrzebny mecz do terminarza. 0-0 z Hull 21.02.2016, 13:52

W tym sezonie Per jest lepszy od Gabriela, który jak tylko gra to popełnia mase błędów

Komentowany temat: Jak dodać niepotrzebny mecz do terminarza. 0-0 z Hull 21.02.2016, 13:16

Drogba w AFC xd

Komentowany temat: Jak dodać niepotrzebny mecz do terminarza. 0-0 z Hull 20.02.2016, 15:16

Wiecie że Joel Campbell się wymawia Hoel Campbell?
A wszyscy mówią dżoel albo żoel

Komentowany temat: Spotkanie ze starym znajomym, Arsenal vs Hull City! 20.02.2016, 13:54

hot
ALe co sobą w tej chwili Theo reprezentuje żeby miał grać przeciwko Barcelonie? On wykorzystuje ze 20% setek, a z bardzą pewnie za dużo nie będziemy mieli

Komentowany temat: Spotkanie ze starym znajomym, Arsenal vs Hull City! 20.02.2016, 13:01

W ogóle żeby pisać że na szpicy powinien wyjść Theo bo 4 miesiące temu zagrał dobry mecz z Bayernem to trzeba być chyba niepełnosprawnym umysłowo

Komentowany temat: Spotkanie ze starym znajomym, Arsenal vs Hull City! 20.02.2016, 12:52

hot
"Giroud na Barcelonę? Potrafię sobie to wyobrazić, choć uważam, że to strzał w stopę. Przeciwko Bayernowi z Walcottem w składzie na Emirates Arsenal walczył praktycznie jak równy z równym, a kiedy Anglika zabrakło na Alianz to była już katorga. Różnica była aż nadto widoczna. "

Na Emirates Walcott grał 74 minuty po których było 0-0, wszedł na ostatnie 16 Giroud, strzelił pierwszą bramkę, a w końcówce padła jeszcze druga. Więc nie wydaje mi sie, żeby wygrana z Bayernem na ES to była bardziej zasługa Theo niż Oliviera, co sugeruje Twój komentarz.

A meczu na ES z meczem na AA nawet nie ma co porównywać, bo na wyjeździe każdy zagrał słabo, a Bayern był w 100% dyspozycji.
W ogóle uważanie, że pierwszy mecz był dobry bo Walcott a drugi zły bo nie było Walcotta to jest nieporozumienie.

Komentowany temat: Spotkanie ze starym znajomym, Arsenal vs Hull City! 20.02.2016, 12:04

A jest jakakolwiek sensowna opcja na atak na Barce oprócz Girouda?

Komentowany temat: Spotkanie ze starym znajomym, Arsenal vs Hull City! 19.02.2016, 21:41

"Uważam też, że jeśli twoje 17 lat w tym samym klubie zależy od jednego finału, lepiej w tym finale nie zagrać. "

To jest głupota.
Czy tylko ten jeden finał miałby wpływ na zwolnienie Wengera z AFC? Po tym finale po prostu przelałaby się czara goryczy którą między innymi Wenger napełniał już 9 lat :)

Komentowany temat: Spotkanie ze starym znajomym, Arsenal vs Hull City! 19.02.2016, 13:12

8 zł za godzinę *

Komentowany temat: Spotkanie ze starym znajomym, Arsenal vs Hull City! 19.02.2016, 13:05

Ja w Poznaniu znalazłem pracę za 8h/godzine netto w 1 dzień

Komentowany temat: Spotkanie ze starym znajomym, Arsenal vs Hull City! 19.02.2016, 12:50

marimoshi
Nom, bo Walcott będzie chciał odejść do Chin. Na pewno :)

Komentowany temat: Spotkanie ze starym znajomym, Arsenal vs Hull City! 19.02.2016, 12:25

OX to jest najgorszy skrzydłowy 1 drużyny Arsenalu odkąd kibicuje temu klubowi, czyli od 10 lat. Nikogo gorszego nie jestem sobie w stanie przypomnieć.
Może i jakiś tam talent miał, ale nawet Gervinho był imo wyraźnie lepszy od niego (przede wszystkim strzelał trochę goli, asystował no i nie popełniał co chwile błędów prowadzących do straty gola)

Komentowany temat: Z piekła do nieba: Arsenal 2-1 Leicester! 18.02.2016, 15:05

IMO Arteta w sezonie 12/13 był bardzo dobrym kapitanem. A potem się popsuł

Komentowany temat: Gabriel udał się na leczenie do Brazylii 17.02.2016, 20:39

Bardzo dziwna sprawa.

Komentowany temat: Z piekła do nieba: Arsenal 2-1 Leicester! 17.02.2016, 17:30

Przecież nikt nie każe wystawiać menedżerom w CoC podstawowego składu, więc co to za argument że przez te rozgrywki zawodnicy są przemęczeni. Niech grają tam rezerwy.

Zresztą fakty są takie, że rokrocznie takie drużyny jak Barca, Real czy Bayern rozgrywają więcej spotkań niż jakakolwiek drużyna w Anglii i jakoś oni nie tłumaczą się, żę są zmęczeni.

Komentowany temat: Z piekła do nieba: Arsenal 2-1 Leicester! 16.02.2016, 16:06

lays
A Di Maria w PSG

Komentowany temat: Z piekła do nieba: Arsenal 2-1 Leicester! 16.02.2016, 00:52

Mihex
Ja bym się jeszcze wstrzymał z takimi rokowaniami. Jeszze może sie zdarzyć że skończą w 3 lidze :P

Komentowany temat: Z piekła do nieba: Arsenal 2-1 Leicester! 16.02.2016, 00:49

Rotacja jest konieczna, a Bellerina nie ma kto zastąpić.

Elneny z tego co słyszałem występował czasem na RB

Komentowany temat: Z piekła do nieba: Arsenal 2-1 Leicester! 16.02.2016, 00:42

Przez ostatnie 30 lat 3 środkowych obrońców otrzymało złote piłki.
Jeden miał 174 cm, drugi 180, trzeci 176.

Komentowany temat: Z piekła do nieba: Arsenal 2-1 Leicester! 16.02.2016, 00:09

W tym sezonie w AFC
Kosa = Per > Gabriel

Komentowany temat: Z piekła do nieba: Arsenal 2-1 Leicester! 16.02.2016, 00:08

Gabriel lepszy od Pera.
youtube.com/watch?v=1TDA6IiXWbE

Komentowany temat: Debuchy: Mogłem trafić do United 15.02.2016, 18:37

Podolski to akurat stracił miejsce w składzie bo Wenger wolał faworyzować swoich Chamberlainów i Ramseyów na skrzydle

Komentowany temat: Z piekła do nieba: Arsenal 2-1 Leicester! 15.02.2016, 15:14

Messi, Messi....
Nie wiem czym tu się jarać. Arsenal karnego w ten sposób rozegrał już 10 lat temu. A nie, czekajcie...

Komentowany temat: Z piekła do nieba: Arsenal 2-1 Leicester! 14.02.2016, 15:49

Przed meczem tyle narzekania na Girouda, a Oli znów narobił wszystkim hejterom do ust

Komentowany temat: Z piekła do nieba: Arsenal 2-1 Leicester! 14.02.2016, 14:29

Giroud klasa światowa

Komentowany temat: Özil przedłuży kontrakt? 14.02.2016, 11:48

thide

Komentowany temat: Pozostać w grze: Arsenal vs Leicester 13.02.2016, 22:16

ziomek
Jeszcze United :D

Komentowany temat: Pozostać w grze: Arsenal vs Leicester 13.02.2016, 21:01

illpadrino
Ale gdzie tu wina Wengera, skoro nikogo wyraźnie lepszego od Girouda na rynku nie było, miał być Welbeck, a że taki Vardy nagle wystrzeli nikt nie potrafił przewidzieć?

Komentowany temat: Pozostać w grze: Arsenal vs Leicester 13.02.2016, 20:54

illpadrino
No, a głupi Wenger nie przewidział przyszłości i go nie ściągnął do AFC ;/

Komentowany temat: Pozostać w grze: Arsenal vs Leicester 13.02.2016, 20:46

A przed sezonem każdy by powiedział że Giroud > Vardy.
To skoro oni mogą być na 1 miejscu w lidze z Vardym to czemu my nie możemy byc z Giroudem?

Komentowany temat: Pozostać w grze: Arsenal vs Leicester 13.02.2016, 20:28

Redzik
Znając technikę naszego Sanogo to te kluczowe podania pewnie były wynikiem złych przyjęć :D

Komentowany temat: Pozostać w grze: Arsenal vs Leicester 13.02.2016, 20:21

"Tak juz jest od paru sezonow. Zwyciestwa jednym albo dwoma golami, czesto wymeczone. Tylko Wengerowi to odpowiada - win=win. "

Nom, bo takie United jak wygrywało ostatniego mistrza to wszystkich gromiło 4 bramkami

Komentowany temat: Pozostać w grze: Arsenal vs Leicester 13.02.2016, 20:17

illpadrino
A myślisz, ze Leicester ma lepszych napastników niż my?

Komentowany temat: Pozostać w grze: Arsenal vs Leicester 13.02.2016, 20:13

Może jeszcze Piecha???

Komentowany temat: Pozostać w grze: Arsenal vs Leicester 13.02.2016, 20:12

Chicharito lepszy od Giroud xd

Komentowany temat: Pozostać w grze: Arsenal vs Leicester 13.02.2016, 19:59

Kante gra w Górniku ciołki :P

Komentowany temat: Pozostać w grze: Arsenal vs Leicester 13.02.2016, 18:28

Chambers akurat w środku pola w tym sezonie się dobrze prezentował, Flamini dupy nie urywa ale jakoś daje radę, no a Coq do tej pory trzymał cały czas bardzo wysoki poziom.
To już bym powiedział, że w tym sezonie większym problemem jest środek obrony, a nie pozycja DP. Bo na środku mamy niby Kose, Pera i Pauliste, ale cała 3 bez formy i regularnie zalicza wpadki

Komentowany temat: Pozostać w grze: Arsenal vs Leicester 13.02.2016, 18:20

illpadrino
Napastnik tej klasy co Cech. ALe pytanie brzmi, kto?

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady