Komentarze użytkownika Rafson95

Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 237 z 270 (komentarze od 9441 do 9480):

Komentowany temat: Bezpłciowy Arsenal żegna się z FA Cup, 1-2 z Watfordem 14.03.2016, 00:20

imprecis
Jakbym był obronca Wengera to tez bym go wolał wymazac z pamieci

Komentowany temat: Bezpłciowy Arsenal żegna się z FA Cup, 1-2 z Watfordem 14.03.2016, 00:07

imprecis
a jak skomentujesz mecz z Napoli?

Komentowany temat: Bezpłciowy Arsenal żegna się z FA Cup, 1-2 z Watfordem 13.03.2016, 23:56

imprecis
Np złe jest wystawienie 5 nominalnych ŚP i GIrouda w ataku przeciwko Napoli we Włoszech, kiedy wiadomo że goście będą grać bardzo wysokim pressingiem, po potrzebuja 3-0 do awansu.

Komentowany temat: Bezpłciowy Arsenal żegna się z FA Cup, 1-2 z Watfordem 13.03.2016, 23:54

0-4 Milan
2-8 United
City 3-6
Liverpool 1-5
Chelesa 0-6
Napoli 0-2
Everton 0-3
Porażka z czwartoligowym Bradford
1-3 Monaco
1-5 Bayern
0-4 Soton

To są kompromitacje tego dobrego taktyka z ostatnich lat. Takie już bardzo poważne. Trochę dużo

Komentowany temat: Bezpłciowy Arsenal żegna się z FA Cup, 1-2 z Watfordem 13.03.2016, 23:46

Wenger dobrym taktykem?
Ty jesteś lepszym komikiem :D

Komentowany temat: Bezpłciowy Arsenal żegna się z FA Cup, 1-2 z Watfordem 13.03.2016, 23:46

imprecis
A może nie ma w Arsenalu nikogo bramkostrzelnego jak kiedyś RvP, Adebayor, Sanchez rok temu. I Walcott prawie nic nie dokłada

Komentowany temat: Bezpłciowy Arsenal żegna się z FA Cup, 1-2 z Watfordem 13.03.2016, 23:24

Nie obgadujcie tak hota.
Hot zawsze odpowiada, nawet zdarzało się że kilka dni po moim komentarzu który do niego pisałem mi odpisywał, bo nie zauważył od razu :D

Komentowany temat: Bezpłciowy Arsenal żegna się z FA Cup, 1-2 z Watfordem 13.03.2016, 22:23

ljungberg77 gada, ze moze sie zakladac o pieniadze ze wypadniemy z top 4, a ja 2 razy wychodze z konkretna propozycja to cisza :(

Komentowany temat: Bezpłciowy Arsenal żegna się z FA Cup, 1-2 z Watfordem 13.03.2016, 21:01

ljungberg77
To zakładasz sie czy nie bo mi hajs potrzebny

Komentowany temat: Bezpłciowy Arsenal żegna się z FA Cup, 1-2 z Watfordem 13.03.2016, 20:39

3rdpitch
TO leć do Londynu i to zorganizuj

Komentowany temat: Bezpłciowy Arsenal żegna się z FA Cup, 1-2 z Watfordem 13.03.2016, 20:32

"naprawdę już jest pozamiatane i mogę się założyć o kasę że nie obronimy nawet 4 miejsca w tym sezonie "

Zakładamy się o 100zł?

Komentowany temat: Bezpłciowy Arsenal żegna się z FA Cup, 1-2 z Watfordem 13.03.2016, 20:19

"ale ktoś coś miał do Łysego, Kowboja? "
Tak, jestem na tej stronie od wielu lat i nie było roku w którym bym nie słyszał wyzwysk idących w stronę Gazidisa, Kroenke czy innych udziałowców :)

Komentowany temat: Bezpłciowy Arsenal żegna się z FA Cup, 1-2 z Watfordem 13.03.2016, 19:52

Co wy macie z tym Kroenke xd
To nie jego wina że Wenger jest ułomnym trenerem. Jestem przekonany, że Arsene ma do dyspozycji wystarczającą ilośc gotówki żeby co okienko realnie wzmacniać zespół. OFC nie 100 czy 150 milionow, ale Sancheza czy Ozila za coś kupiliśmy, prawda? Pytanie dlaczego tego nie robi. IMO po prostu nie lubi przepłacać i za mocno wierzy w swoich średniaków.

Komentowany temat: Ćwierćfinał Pucharu Anglii: Arsenal vs Watford 13.03.2016, 13:22

Wengera trzeba pożegnać, ale cudów od nowych szkoleniowców bym nie oczekiwał. Mysle ze moze byc gorzej niż jest

Komentowany temat: Ćwierćfinał Pucharu Anglii: Arsenal vs Watford 13.03.2016, 13:13

Ja sam jestem Wengeroutem, ale to że Wenger jest gwarancja top 4 i LM to fakt.
Liverpool, Chelsea, United, teraz być może City zmieniają trenerów i wypadają z top4. My mamy Wengera i nie wypadamy.
Na takiego Rodgersa też był hype a w koncu jak się stoczył razem z klubem. Z Biliciem przeciez moze byc tak samo

Komentowany temat: Ćwierćfinał Pucharu Anglii: Arsenal vs Watford 13.03.2016, 13:11

Dancer

To że wszystko jest możliwe xd

Komentowany temat: Ćwierćfinał Pucharu Anglii: Arsenal vs Watford 13.03.2016, 13:07

Dancer
Jak Ty zostałeś redaktorem to czemu Bergkamp miałby nie zostać managerem

Komentowany temat: Ćwierćfinał Pucharu Anglii: Arsenal vs Watford 13.03.2016, 13:06

No nie wiem. Z Biliciem moze byc tak, że jeden sezon powalczymy o mistrza, a w następnym wypadniemy z Top 4. Wenger jednak daja pewną gwarancje

Komentowany temat: Ćwierćfinał Pucharu Anglii: Arsenal vs Watford 13.03.2016, 13:03

Lucas
Przecież ten nasz arsenalowski styl to już umarł pare lat temu. Nasri, Fabregas czy RvP odeszli, WIlshere się połapał na amen. To juz wtedy sie popsulo

Komentowany temat: Ćwierćfinał Pucharu Anglii: Arsenal vs Watford 13.03.2016, 13:00

9 miejsce w lidze z Lokomotiwem i 2x 3 miejsce z Besiktasem to nie są zawrotne sukcesy

Komentowany temat: Ćwierćfinał Pucharu Anglii: Arsenal vs Watford 13.03.2016, 12:59

Ale Bilić nie wygrał w swojej karierze Managerskiej jeszcze nic. Kompletnie 0.
Moyes też wiele lat był dobry w Evertonie a poszedł do United i porażka na całej linii

Komentowany temat: Ćwierćfinał Pucharu Anglii: Arsenal vs Watford 13.03.2016, 12:56

Bilić to jest na razie trener jednego sezonu.
Tak samo jak tu kiedyś masa ludzi chciała Martineza.

Komentowany temat: Ćwierćfinał Pucharu Anglii: Arsenal vs Watford 13.03.2016, 11:23

dla Was FA CUP to nic.
A co mają powiedzieć fani Liverpoolu? :D

Komentowany temat: Ćwierćfinał Pucharu Anglii: Arsenal vs Watford 13.03.2016, 10:37

9 lat nie było trofeów, teraz macie 2 do roku, nie marudzić

Komentowany temat: Ćwierćfinał Pucharu Anglii: Arsenal vs Watford 13.03.2016, 00:12

Marcin
ja myślę że polskimi komentatorami to nie ma się co sugerować bo oni wiedzą tyle ile my ;d

Komentowany temat: Ćwierćfinał Pucharu Anglii: Arsenal vs Watford 13.03.2016, 00:07

Faktycznie
Hakson Martinez by brzmiało dziwnie

Komentowany temat: Ćwierćfinał Pucharu Anglii: Arsenal vs Watford 12.03.2016, 23:57

Nom
Po hiszpańsku poprawnie Hoel.
W Anglii komentatorzy mówią Dżoel
a jak kiedyś oglądałem z chyba hiszpanskim komentarzem mecz Villarealu to było Żoel

I bądź tu człowieku mądry

Komentowany temat: Ćwierćfinał Pucharu Anglii: Arsenal vs Watford 12.03.2016, 23:26

A jak się wymawia imie Joela Campbella?
Hoel
Dżoel
Żoel
?

Komentowany temat: Ćwierćfinał Pucharu Anglii: Arsenal vs Watford 12.03.2016, 22:46

Ibra to by było marzenie.
Ale
Problemem jest Wenger, który chyba nie lubi takich charakternych zawodników

Komentowany temat: Ćwierćfinał Pucharu Anglii: Arsenal vs Watford 12.03.2016, 22:00

Monreal lepszy

Komentowany temat: Ćwierćfinał Pucharu Anglii: Arsenal vs Watford 12.03.2016, 21:17

Costa 1 spotkanie zawieszenia za 2 żółte, żadnej większej kary tam nie widzę.

Komentowany temat: Ćwierćfinał Pucharu Anglii: Arsenal vs Watford 12.03.2016, 21:05

arsenallord
Probierz?

Komentowany temat: Ćwierćfinał Pucharu Anglii: Arsenal vs Watford 12.03.2016, 19:48

To jest śmieszne, ze ktos jeszcze uwaza BPL za najlepsza lige :)

Komentowany temat: Ćwierćfinał Pucharu Anglii: Arsenal vs Watford 12.03.2016, 19:46

thide
A skąd go załeś jak nie z AFC?

Komentowany temat: Ćwierćfinał Pucharu Anglii: Arsenal vs Watford 12.03.2016, 19:38

Jakbym wrzucił zdjęcie zawodnika który grał w AFC i którego wszyscy znają to by chyba było za proste, nie?
On był u nas na testach, chyba wtedy jak Henry do nas wrócił na wypożyczenie. Potrenował i wrócił do USA

Brawo harry, widać że jesteś prawdziwym kibicem :)

Komentowany temat: Ćwierćfinał Pucharu Anglii: Arsenal vs Watford 12.03.2016, 19:30

Naprawdę nikt nie wie kto to jest?
Co z Was za kibice? :D

Komentowany temat: Ćwierćfinał Pucharu Anglii: Arsenal vs Watford 12.03.2016, 19:22

"Poziom BPL z roku na rok spada, co nie oznacza że liga jako całość jest słaba. Chyba nadal najlepsza "

dobre ; D

Komentowany temat: Ćwierćfinał Pucharu Anglii: Arsenal vs Watford 12.03.2016, 19:21

Zagadka.
Tylko proszę bez szukanai w internetach.
cdn1.vox-cdn.com/fan_shot_images/227210/133245139.jpg

Kto to jest?

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 12.03.2016, 13:49

MG
Może Wenger się przespa 23 lata temu z jakąś murzynką

Komentowany temat: Niepotrzebne kontuzje w zbędnym meczu, Hull 0-4 Arsenal 12.03.2016, 13:40

A ja grałem w piłkę tylko orlikowo. W ostatnie wakacje braliśmy udział w amatorskiej lidze, i w jednym ważnym meczu miałem sytuację prawie identyczną jak OX z Barceloną. Po zamieszaniu w polu karnym piłka znalazła się tak mniej więcej na 5 metrze, lekko pode mną, chciałem uderzyć i wyszedł mi taki sam flak jak Chambo.
I jedna osoba z zespołu otwarcie mnie za to skrytykowała, ale w sumie po każdym było widać niezadowolenie. I to było w pełni uzasadnione, bo to powinna być bramka w ważnym dla nas i dla naszej ligi meczu. A ja w ogóle zawsze byłem drewniakiem, antytalentem i gram na obronie.

I jeśli zawodowy piłkarz, który zarabia pewnie ze 30-50 tys funtów tygodniowo, cale życie gra w piłke, jest zawodnikiem Arsenalu FC popełnia taki dziecinny błąd w tak arcyważnym meczu jak Barca to czy kibice nie mają prawa go skrytykować? Gość który jest 10 klas wyżej ode mnie popełnia nagminnie błędy piętnowane na orlikach i krytyka takiego zawodnika to jest brak szacunku?
Bo moim zdaniem to poziom gry takiego OXa to jest brak szacunku dla kibiców.
Dla mnie Chambo jest kims pokroju Dyzmy który po prostu przypadkiem się znalazł na tym poziomie i jakoś się trzyma na powierzchni.
Nikt nie jest w stanie wymienić gorszego skrzydłowego wystepujacego w Arsenalu w ostatnich 10 latach niż AoC

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady