Komentarze użytkownika Rafson95

Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 246 z 270 (komentarze od 9801 do 9840):

Komentowany temat: Wenger pozwoli odejść Ospinie? 01.01.2016, 23:03

Imo nie ma opcji. Przetrzymać do lata

Komentowany temat: Dobrze wejść w nowy rok: Arsenal vs Newcastle 01.01.2016, 20:28

"Dużo zdrowia Jackowi, bo komu jest ono bardziej potrzebne?"

Wszystkim zwykłym ludziom, którzy nie dostają po 250 tys złotych tygodniowo za siedzenie na dupie

Komentowany temat: Dobrze wejść w nowy rok: Arsenal vs Newcastle 01.01.2016, 20:25

A Jack to nie jest głupi? Imprezy, papierosy, alkohol, skandowanie że Tottenham to gówno na fecie. Bardzo daleko mu do profesjonalnego podejścia

Komentowany temat: Dobrze wejść w nowy rok: Arsenal vs Newcastle 01.01.2016, 20:16

" Porównanie Jacka z Balo to jak porównanie Ronaldo z Rasiakaldo. Proszę nie obrażać Anglika.
"

Niby czemu? Anglik miał jeden dobry sezon, z 5 lat temu.

Komentowany temat: Dobrze wejść w nowy rok: Arsenal vs Newcastle 01.01.2016, 16:56

Wilshere jest trochę jak Balo. Za młodu zdobył fejm, a potem z grą coraz gorzej a odpierdzielana coraz więcej

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 31.12.2015, 20:48

Wikingów ogląda się ogólnie przyjemnie, ale te wszystkie "bitwy" które tam przedstawiono to żałość nad żałościami.

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 30.12.2015, 13:32

W ogóle ile cudownych i ważnych bramek padło w futbolu bo takich ryzykownych strzałach z dystansu. Moim zdaniem to, że Wenger tak tępi ten rodzaj uderzeń się negatywnie odbija na naszej grze. Ile razy w ostatnich latach klepaliśmy tylko po obwodzie pola karnego bo nie było pomysłu co zrobić z piłką

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 30.12.2015, 13:27

Czeczenia
Strzały z dystansu bezpośrednio rzadko kończą się bramkami, to prawda, ale atak pozycyjny też się rzadko kończy bramką.
Po dalekim uderzeniu jest szansa na rożnego, na to że bramkarz wypluje przed siebie piłkę, a jak strzał będzie niecelny to jest piątka i czas na to żeby wrócić na spokojnie do defensywy. To jest normalna sprawa a Ty to próbujesz przedstawić jako jakaś fatalną opcję bo mały % takich strzałów kończy się bramkami.

Dużo lepiej jest czasami "walnąć z daleka" niż szukać na sile jakichś trudnych podań, które mogą się zakończyć przechwytem przeciwnika i groźną kontrą.
Wiadomo, że nie należy niczego nadużywać, ale w każdej drużynie powinien być ktoś kto umie zdobywać bramki spoza pola karnego

Komentowany temat: Piłkarze Arsenalu na półmetku sezonu 2015/16 30.12.2015, 11:38

Debuchy dobre statsy bo grał bardzo mało minut. Jakby grał dłużej to by bankowo spadł

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 30.12.2015, 11:18

Berahino grzeje ławe w WBA a miałby być wzmocnieniem dla nas? Wątpie

Komentowany temat: Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 28.12.2015, 20:22

Ciekawe co się stało z tym tłumem ludzi który 2 mies temu widział Walcotta jako pierwszego napastnika AFC w tym sezonie

Komentowany temat: Zapomnieć o świętach: Arsenal vs Bournemouth 28.12.2015, 19:06

Powiedzieć Wam żart?
Walcott na szpicy jest lepszy od Girouda hahaha

Komentowany temat: Zapomnieć o świętach: Arsenal vs Bournemouth 28.12.2015, 17:57

kaman17
Do dziewczyny jak Arsenal gra? Ale pantofel

Komentowany temat: Zapomnieć o świętach: Arsenal vs Bournemouth 28.12.2015, 17:44

kamilo_oo
I Ospine za Cecha xd

Komentowany temat: Zapomnieć o świętach: Arsenal vs Bournemouth 28.12.2015, 17:40

Walcott
Dostałem raka

Komentowany temat: Zapomnieć o świętach: Arsenal vs Bournemouth 28.12.2015, 17:34

No i dobrze. Jest rotacja

Komentowany temat: Zapomnieć o świętach: Arsenal vs Bournemouth 28.12.2015, 16:39

Przy naszych drewniakach na skrzydłach to wielu zawodników byłoby wzmocnieniem.
1. Sanchez - top class
2. Theo - słaba technika użytkowa, bardziej łowca goli niż typowy skrzydłowy
3. AoC - jeździec bez głowy
4. Welbeck - drewniany, pracowity wyrobnik
5. Campbell - w sumie przeciętny grajek

Chciałbym kogoś z nienaganną techniką, niekoniecznie robiącego duże cyferki. Kogos jak kiedyś Hleb chociażby

Komentowany temat: Zapomnieć o świętach: Arsenal vs Bournemouth 28.12.2015, 14:16

2 ostatnie mecze
Kosa < Per

Komentowany temat: Hańba, zgorszenie, wstyd, żałość. Soton 4-0 Arsenal 27.12.2015, 17:11

A Andy Carroll kosztował niewiele mniej niż Ronaldo (brazylijski)

Komentowany temat: Hańba, zgorszenie, wstyd, żałość. Soton 4-0 Arsenal 27.12.2015, 17:05

WilSHARE
A z jakiej racji Henry miałby zostać managerem AFC? Dla mnie to totalna abstrakcja.
Jest naszą legendą, był wybitnym piłkarzem, ale czy sukcesy odnoszone podczas kariery piłkarskiej mają jakiekolwiek przełożenie na umiejętności menedżerskie? Nie wydaje mi się.
Ma jeszcze wiele lat żeby się przygotować do objęcia tego stanowiska w Arsenalu, nie ma się co spieszyć bo jeszcze się popsuje tą jego legendę

Komentowany temat: Hańba, zgorszenie, wstyd, żałość. Soton 4-0 Arsenal 27.12.2015, 16:56

Mikel Arteta managerem AFC? :D

Komentowany temat: Hańba, zgorszenie, wstyd, żałość. Soton 4-0 Arsenal 27.12.2015, 00:47

imprecis
Tak, przegraliśmy przez murawę i przez sędziego.
Piłkarze i Wenger bez winy

Komentowany temat: Hańba, zgorszenie, wstyd, żałość. Soton 4-0 Arsenal 26.12.2015, 22:16

Panowie bronimy wyniku

Komentowany temat: Typer - podsumowanie 17. kolejki 22.12.2015, 17:02

To przepraszam, mój błąd.
Tak czy siak to dziwne, że do tej pory zbanowani mogli typować

Komentowany temat: Typer - podsumowanie 17. kolejki 22.12.2015, 16:50

Gibbonowi dobrze szło a admin go nie lubi. Ot cała filozofia

Komentowany temat: Dojrzałość kluczem do sukcesu: Arsenal 2-1 Man City 22.12.2015, 16:41

Czemu typer nagle zrobił się "tylko dla niezbanowanych użytkowników"?
Przez 17 kolejek zbanowani mogli grać i nikt nie widział problemu.

Komentowany temat: Typer - podsumowanie 17. kolejki 22.12.2015, 16:36

Ale frajerstwo, że w środku rozgrywki ktoś zmienia zasady.
Przez 17 kolejek zbanowani mogli typować, ale teraz kogoś dupka zabolała, że fnafnaf17 sobie tak dobrze radzi i od teraz typer tylko dla niezbanowanych userów.
Żenada

Komentowany temat: Oceny Kanonierzy.com: Arsenal 2-1 Man City 22.12.2015, 16:25

KONIEC ŚWIATA.
Mertesacker lepsza nota od Kosy

Komentowany temat: Typer - podsumowanie 17. kolejki 22.12.2015, 13:57

fnafnaf17 to multi

Komentowany temat: Dojrzałość kluczem do sukcesu: Arsenal 2-1 Man City 22.12.2015, 11:37

Mam nadzieję, że Per w końcu usiądzie na ławce. Gdzie ten Wenger ma oczy? Gabriel jest 2 klasy lepszy

Komentowany temat: Henry po meczu z The Citizens 22.12.2015, 11:34

hot995
To może zacznij oglądać mecze :)

Komentowany temat: Dojrzałość kluczem do sukcesu: Arsenal 2-1 Man City 22.12.2015, 00:46

simpllemann
No czemu Paulista nie gra?

Komentowany temat: Dojrzałość kluczem do sukcesu: Arsenal 2-1 Man City 21.12.2015, 22:55

Mertesacker narobił hejterom do ust

Komentowany temat: Dojrzałość kluczem do sukcesu: Arsenal 2-1 Man City 21.12.2015, 22:37

Per kolejny odbiór.
Gdzie hejterzy?xd

Komentowany temat: Dojrzałość kluczem do sukcesu: Arsenal 2-1 Man City 21.12.2015, 22:32

A i tak pewnie Kosa ostanie wyższą notę. Jak zawsze

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 19.12.2015, 21:36

Czy wiecie gdzie można znaleźć w internecie pełne mecze Arsenalu sprzed lat? Tak mi chodzi o okres 2002-2008 powiedzmy

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 19.12.2015, 19:53

Ta nawałnica meczów w Anglii i zmęczenie sezonem to jest mit. Barcelona i Real regularnie rozgrywają więcej spotkań niż jakiekolwiek inne angielskie drużyny i się jakoś tym nigdy nie usprawiedliwiaja

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 19.12.2015, 13:47

Mi się wydawało zawsze, że wywalczenie rzutu karnego/wolnego po którym padła bramka to też jest asysta

Komentowany temat: Raport z wypożyczeń 17.12.2015, 22:16

Akpom w meczu swoje spaprał, a potem jak przysła zmiana to wielkie oburzenie, machanie rękoma i rzucanie rękawiczkami.
Oby to był jednorazowy wybryk

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 16.12.2015, 00:28

MG
No i z tym się po częsci można zgodzić.

"A jedyne braki Gabriela to język i zgranie, minuty na boisku."
To jest jeszcze przesada. Bo to że podaje piłkę napastnikowi druzyny przeciwnej który wychodzi sam na sam (Dinamo), albo źle kryje w polu karnym (Norwich) to jest kwestia koncentracji albo umiejętności. Nie języka i zgrania z partnerem.

Jak nie podajesz bezsensownie wybiórczych statystyk i nie wmawiasz ludziom, że 4 wygrane i remis to 15 pkt to jak widzisz potrafisz napisać coś całkiem sensownego.

Ja już idę spać. Dobranoc

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady