Komentarze użytkownika Rafson95
Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 249 z 270 (komentarze od 9921 do 9960):
A ja nie zagłosuje na nikogo :)
OX miał u nas dobre tylko wejście. a to było jeszcze za czasów Arszawina z tego co pamiętam. a im dalej w las tym gorzej
RIVALDO700
A słyszałeś że Di Maria w PSG?
Ale biletów dla Niemców było przeznaczonych pewnie kilka tysięcy, a tutaj brakuje ponad 10k do pełnego stadionu. Naszych brakło
to co, Hector za 2 lata do Barcy czy do Bayernu? :D
Nie rozumiem czemu Ospina zbiera takie bęcki za to, że sędzia odgwizdał gola, którego nie było.
nikt nam nie da za Jacka poważnych pieniędzy
new_star
No bo to typowe budżetówki o zapachu chemii. Do takich perfum średniej klasy po około 100-130zł nie mają żadnego startu. Sam mam FMa kupionego dawno temu, do tego jeszcze Versace Blue Jeans i Versace Dreamer, które kupiłem jak już byłem mądrzejszy i bogatszy. No i FM jest od dwójki od Versace ze 4 klasy gorszy
te wszystkie FMy i tanie perfumy z neta to po prostu smród.
Po takim starcie w fazie grupowej też bym tak na jego miejscu powiedział
simpllemann
Myślałem, że chodzi o cztery ostatnie pełne sezony, jesli weźmiemy pod uwagę trwający i poprzednie 3 Ozil faktycznie ma 36 asyst.
simpllemann; redaktor
Co do tych asystentów to te Twoje dane są jakieś lewe.
Ozil w ostatnich 4 sezonach miał 52 wg transfermarkt, a tu go nawet nie ma.
songo
Alexisa za Jese? xd
Czeczenia
Co to za argument z Olimpiadą? To raczej powinieneś się dziwić że na IO została wystawiona Wielka Brytania a nie że normalnie to są oddzielne reprezentacje
Czczenia
Jesteś chyba jedyną osobą, która ma z tym problem ;) Walijczycy, Szkoci, Anglicy, Irlandczycy z północy to są oddzielne narody, mają oddzielne ligi i nie wiem czemu mieliby nie mieć własnych reprezentacji
kaziu
To to już pewnie też każdy oglądał
Pytanie do kinomanów, których tu chyba nie brakuje.
Szukam dobrego, przyjemnego w odbiorze filmu z wątkiem miłosnym.
Np. coś w stylu "Uwierz w ducha", ale oczywiście mogą być całkiem inne propozycje.
Co polecicie? :)
Doktor
A moim zdaniem brakuje nam killera na środek napadu, a wtedy Theo będzie mógł grać tam gdzie jego miejsce - na prawej flance
Krychowiaka uwielbiam, chyba mój ulubiony reprezentant Polski, ale gdzie by go u nas zmieścić? Odesłać Coqa, który jest jednym z najlepszych DM obecnie w Europie na ławkę? Średnio
A nie mówiłem, że Krzysiu by się nadał do Arsenalu? No mówiłem
imprecis
Giroud nie trafił w piłke i w konsekwencji kopnął rywala w okolice brzucha. To jest niebezpieczne zagranie i żółta kartka
simpllemann
No ale jeśli chodzi o wymowę to niezależnie od przypadku wymawiamy "Żiru", więc brzmi zawsze tak samo. A w tekście lepiej się czyta "Oliviera Girouda", niż "Oliviera Giroud"
ta
A Depay to drugi Ronaldo
Kto outował Wengera przed wczorajszym meczem ten outuje nadal. Jedno spotkanie niczego nie zmienia
Walcott, przepraszam Cie!
hot995
jak szukasz większych idiotyzmów niż porównywanie bramkarzy na podstawie statystyk to poczytaj kanonierzy.com/showcomments_id-17631.shtml
hot995
jak szukasz większych idiotyzmów niż porównywanie bramkarzy na podstawie statystyk to poczytaj https://kanonierzy.com/showcomments_id-17631.shtml
Tzn nie, jeszcze źle powiedziałem. Ospina ma swój udział w porażce, przez ten błąd przy rożnym, ale przed meczem był dobrym wyborem.
loool
No tak, zgodzę się też z tym, dlatego nie rozumiem tej wielkiej krytyki o to, że na bramce stał akurat Ospina. Z Cechem też moglibyśmy przegrać, więc komenty typu "przegraliśm bo Ospina" są całkiem bez sensu
Z Ospiną w lidze traciliśmy w zeszłym sezonie 0,57 bramki na mecz
Z Cechem w tym sezonie w lidze traciliśmy 0,71 bramki na mecz
A to tak odnośnie tego że Cech jako lepszy bramkarz nie dość, że lepiej broni, to jeszcze ma pozytywny wpływ na grę drużyny. Nie widzę tego jakoś
Ostatnie dwa istotne trofea, czyli Puchary Anglii, wygraliśmy grając rezerwowymi bramkarzami.
pozdrawiam
simpllemann
Hot cwany i nic tam nie wpisał.
no fajnie, gra dobrze, strzela.
Ale czy to nagle świadczy o tym że jest idealnym napastnikiem dla AFC lub o tym że jest lepszy od Girouda w ataku pozycyjnym? No chyba nie
Idelny dla nas to był Van Persie a Theo jest o niego co najmniej klase gorszy
A jedynym argumentem hota będzie to, że jestem głupi, bo mam wpisanego Girouda w rubryce ulubiony piłkarz :D
Walcott jest bezużyteczny w ataku pozycyjnym. Nie wiem jak w ogole można się z tym kłócić. Najprostszy przykład? Mecz z Chelsea o Tarcze gdzie zaliczył 5 celnych podań.
Z Newcastle też go nie było wcale widać. W ataku pozycyjnym Oli bije Theo na głowe
Wenger nikogo nie kupił bo jest Wengerem, a nie temu że Wacott jest idealny.
Alonso
To wskaż mi wywiad w którym Wenger powiedział o Theo, że jest idealny do naszego klubu jako napastnik. Gra bo aktualnie nie ma nikogo lepszego, proste.
hot995
Albo można twierdzić, że Theo jest idealny na szpicę do Arsenalu, albo się znać na piłce. Nie ma nic pomiędzy
Kanonier204
A wiesz że Coste zawiesili?
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Masta
A co za różnica kto mi będzie zabierał pieniądze