Komentarze użytkownika Rafson95

Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 249 z 270 (komentarze od 9921 do 9960):

Komentowany temat: Zwycięska wymiana ciosów: Arsenal 2-1 Everton 25.10.2015, 11:40

Masta
A co za różnica kto mi będzie zabierał pieniądze

Komentowany temat: Zwycięska wymiana ciosów: Arsenal 2-1 Everton 25.10.2015, 11:32

A ja nie zagłosuje na nikogo :)

Komentowany temat: Zwycięska wymiana ciosów: Arsenal 2-1 Everton 24.10.2015, 20:37

OX miał u nas dobre tylko wejście. a to było jeszcze za czasów Arszawina z tego co pamiętam. a im dalej w las tym gorzej

Komentowany temat: WIELKI Arsenal w taktycznym majstersztyku, 2-0 vs Bayern 23.10.2015, 10:27

RIVALDO700
A słyszałeś że Di Maria w PSG?

Komentowany temat: Statystyki meczu Arsenal - Bayern 21.10.2015, 12:15

Ale biletów dla Niemców było przeznaczonych pewnie kilka tysięcy, a tutaj brakuje ponad 10k do pełnego stadionu. Naszych brakło

Komentowany temat: WIELKI Arsenal w taktycznym majstersztyku, 2-0 vs Bayern 20.10.2015, 23:08

to co, Hector za 2 lata do Barcy czy do Bayernu? :D

Komentowany temat: Raport zdrowotny przed meczem z Bayernem 20.10.2015, 11:22

Nie rozumiem czemu Ospina zbiera takie bęcki za to, że sędzia odgwizdał gola, którego nie było.

Komentowany temat: Raport zdrowotny: Koscielny, Wilshere, Welbeck, Alexis 16.10.2015, 18:03

nikt nam nie da za Jacka poważnych pieniędzy

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 16.10.2015, 12:56

new_star
No bo to typowe budżetówki o zapachu chemii. Do takich perfum średniej klasy po około 100-130zł nie mają żadnego startu. Sam mam FMa kupionego dawno temu, do tego jeszcze Versace Blue Jeans i Versace Dreamer, które kupiłem jak już byłem mądrzejszy i bogatszy. No i FM jest od dwójki od Versace ze 4 klasy gorszy

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 16.10.2015, 12:44

te wszystkie FMy i tanie perfumy z neta to po prostu smród.

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 16.10.2015, 11:14

Po takim starcie w fazie grupowej też bym tak na jego miejscu powiedział

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 15.10.2015, 10:19

simpllemann
Myślałem, że chodzi o cztery ostatnie pełne sezony, jesli weźmiemy pod uwagę trwający i poprzednie 3 Ozil faktycznie ma 36 asyst.

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 14.10.2015, 22:19

simpllemann; redaktor
Co do tych asystentów to te Twoje dane są jakieś lewe.
Ozil w ostatnich 4 sezonach miał 52 wg transfermarkt, a tu go nawet nie ma.

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 14.10.2015, 17:33

songo
Alexisa za Jese? xd

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 13.10.2015, 23:50

Czeczenia
Co to za argument z Olimpiadą? To raczej powinieneś się dziwić że na IO została wystawiona Wielka Brytania a nie że normalnie to są oddzielne reprezentacje

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 13.10.2015, 23:24

Czczenia
Jesteś chyba jedyną osobą, która ma z tym problem ;) Walijczycy, Szkoci, Anglicy, Irlandczycy z północy to są oddzielne narody, mają oddzielne ligi i nie wiem czemu mieliby nie mieć własnych reprezentacji

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 13.10.2015, 22:05

kaziu
To to już pewnie też każdy oglądał

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 13.10.2015, 22:02

Pytanie do kinomanów, których tu chyba nie brakuje.
Szukam dobrego, przyjemnego w odbiorze filmu z wątkiem miłosnym.
Np. coś w stylu "Uwierz w ducha", ale oczywiście mogą być całkiem inne propozycje.
Co polecicie? :)

Komentowany temat: Kanonierzy strzelają i asystują w reprezentacjach 13.10.2015, 12:07

Doktor
A moim zdaniem brakuje nam killera na środek napadu, a wtedy Theo będzie mógł grać tam gdzie jego miejsce - na prawej flance

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: Gol Sancheza 12.10.2015, 15:10

Krychowiaka uwielbiam, chyba mój ulubiony reprezentant Polski, ale gdzie by go u nas zmieścić? Odesłać Coqa, który jest jednym z najlepszych DM obecnie w Europie na ławkę? Średnio

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach: Gol Sancheza 12.10.2015, 07:33

A nie mówiłem, że Krzysiu by się nadał do Arsenalu? No mówiłem

Komentowany temat: Piłkarz Dinama złapany na dopingu 08.10.2015, 20:16

imprecis
Giroud nie trafił w piłke i w konsekwencji kopnął rywala w okolice brzucha. To jest niebezpieczne zagranie i żółta kartka

Komentowany temat: Deschamps: Giroudowi brakuje pewności 07.10.2015, 14:12

simpllemann
No ale jeśli chodzi o wymowę to niezależnie od przypadku wymawiamy "Żiru", więc brzmi zawsze tak samo. A w tekście lepiej się czyta "Oliviera Girouda", niż "Oliviera Giroud"

Komentowany temat: Martial o porównaniach do Henry'ego 06.10.2015, 14:31

ta
A Depay to drugi Ronaldo

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Wengera 05.10.2015, 14:38

Kto outował Wengera przed wczorajszym meczem ten outuje nadal. Jedno spotkanie niczego nie zmienia

Komentowany temat: Nie przestraszyć się Diabła: Arsenal vs Man Utd 04.10.2015, 17:21

Walcott, przepraszam Cie!

Komentowany temat: Festiwal żenady, Arsenal 2-3 Olympiakos 30.09.2015, 10:54

hot995
jak szukasz większych idiotyzmów niż porównywanie bramkarzy na podstawie statystyk to poczytaj kanonierzy.com/showcomments_id-17631.shtml

Komentowany temat: Festiwal żenady, Arsenal 2-3 Olympiakos 30.09.2015, 10:54

hot995
jak szukasz większych idiotyzmów niż porównywanie bramkarzy na podstawie statystyk to poczytaj https://kanonierzy.com/showcomments_id-17631.shtml

Komentowany temat: Festiwal żenady, Arsenal 2-3 Olympiakos 30.09.2015, 10:19

Tzn nie, jeszcze źle powiedziałem. Ospina ma swój udział w porażce, przez ten błąd przy rożnym, ale przed meczem był dobrym wyborem.

Komentowany temat: Festiwal żenady, Arsenal 2-3 Olympiakos 30.09.2015, 10:18

loool
No tak, zgodzę się też z tym, dlatego nie rozumiem tej wielkiej krytyki o to, że na bramce stał akurat Ospina. Z Cechem też moglibyśmy przegrać, więc komenty typu "przegraliśm bo Ospina" są całkiem bez sensu

Komentowany temat: Festiwal żenady, Arsenal 2-3 Olympiakos 30.09.2015, 10:07

Z Ospiną w lidze traciliśmy w zeszłym sezonie 0,57 bramki na mecz
Z Cechem w tym sezonie w lidze traciliśmy 0,71 bramki na mecz

A to tak odnośnie tego że Cech jako lepszy bramkarz nie dość, że lepiej broni, to jeszcze ma pozytywny wpływ na grę drużyny. Nie widzę tego jakoś

Komentowany temat: Festiwal żenady, Arsenal 2-3 Olympiakos 30.09.2015, 10:00

Ostatnie dwa istotne trofea, czyli Puchary Anglii, wygraliśmy grając rezerwowymi bramkarzami.
pozdrawiam

Komentowany temat: Alexis zapolował na Lisy: Leicester 2-5 Arsenal! 28.09.2015, 14:38

simpllemann
Hot cwany i nic tam nie wpisał.

Komentowany temat: Alexis zapolował na Lisy: Leicester 2-5 Arsenal! 28.09.2015, 14:29

no fajnie, gra dobrze, strzela.
Ale czy to nagle świadczy o tym że jest idealnym napastnikiem dla AFC lub o tym że jest lepszy od Girouda w ataku pozycyjnym? No chyba nie
Idelny dla nas to był Van Persie a Theo jest o niego co najmniej klase gorszy

Komentowany temat: Alexis zapolował na Lisy: Leicester 2-5 Arsenal! 28.09.2015, 14:22

A jedynym argumentem hota będzie to, że jestem głupi, bo mam wpisanego Girouda w rubryce ulubiony piłkarz :D

Komentowany temat: Alexis zapolował na Lisy: Leicester 2-5 Arsenal! 28.09.2015, 14:21

Walcott jest bezużyteczny w ataku pozycyjnym. Nie wiem jak w ogole można się z tym kłócić. Najprostszy przykład? Mecz z Chelsea o Tarcze gdzie zaliczył 5 celnych podań.
Z Newcastle też go nie było wcale widać. W ataku pozycyjnym Oli bije Theo na głowe

Komentowany temat: Alexis zapolował na Lisy: Leicester 2-5 Arsenal! 28.09.2015, 10:36

Wenger nikogo nie kupił bo jest Wengerem, a nie temu że Wacott jest idealny.

Komentowany temat: Alexis zapolował na Lisy: Leicester 2-5 Arsenal! 28.09.2015, 10:18

Alonso
To wskaż mi wywiad w którym Wenger powiedział o Theo, że jest idealny do naszego klubu jako napastnik. Gra bo aktualnie nie ma nikogo lepszego, proste.

Komentowany temat: Alexis zapolował na Lisy: Leicester 2-5 Arsenal! 28.09.2015, 10:09

hot995
Albo można twierdzić, że Theo jest idealny na szpicę do Arsenalu, albo się znać na piłce. Nie ma nic pomiędzy

Komentowany temat: Od zera do bohatera, Flamini wygrywa derby! Spurs 1-2 AFC 24.09.2015, 19:04

Kanonier204
A wiesz że Coste zawiesili?

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady