Komentarze użytkownika Rafson95

Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 248 z 270 (komentarze od 9881 do 9920):

Komentowany temat: Odbić się od dna: Arsenal vs Sunderland 05.12.2015, 13:18

shark
Biorąc pod uwagę to, że Walcott i Welbeck połowe kariery spędzają na leczeniu kontuzji to bardzo wątpie, żeby Giroud miał odejść. Co sezon daje nam najwięcej bramek ze wszystkich napastników

Komentowany temat: Odbić się od dna: Arsenal vs Sunderland 05.12.2015, 13:00

Dancer
Był lepszy przez ile? Przez 3 spotkania?
Biorąc pod uwagę całokształt, Theo zagrał w Arsenalu na szpicy dużo więcej fatalnych spotkań niż Giroud.
A Francuz zagrał dużo więcej bardzo dobrych

Komentowany temat: Odbić się od dna: Arsenal vs Sunderland 05.12.2015, 12:38

Walcott zagrał kilka dobrych spotkań na szpicy i zaraz lepszy napastnik od Girouda...
Nie, nie był, nie jest i nie będzie lepszy.
Teraz krytykuje się Girouda bo mało wnosi do zespołu. To prawda, ale to nie jest zawodnik nastawiony na indywidualne akcje, a z kim on ma niby teraz grac? Wszyscy albo bez formy, albo kontuzje - cały zespół jest w dołku.
Walcott jakby grał w tej chwili to pewnie też by wrócił do korzeni, czyli statystyk typu 6 podań i 1 niecelny strzał przez 70 minut (a potem zmiana).

Komentowany temat: Odbić się od dna: Arsenal vs Sunderland 04.12.2015, 19:17

Ale jak masz problem to myślę, że możesz sobie odjąć na spokojnie białka powiedzmy do 180, węgli do 480 i dodać te kilkanaście gram tłuszczu.

Komentowany temat: Odbić się od dna: Arsenal vs Sunderland 04.12.2015, 19:11

Maciek
Ja na koniec swojej pierwszej masy ważąc jakieś 76kg jadłem powyżej 4000 kalorii :D
To co podałeś to jest normalna proporcja na masie, myślałem że masz jakiś ultraszybki metabolizm

Komentowany temat: Odbić się od dna: Arsenal vs Sunderland 04.12.2015, 18:42

Maciek
Jaki wzrost/waga i ile kcal jesz dziennie?
Jestem ekspertem

Komentowany temat: Odbić się od dna: Arsenal vs Sunderland 04.12.2015, 11:36

Odnośnie naszych napastników w tym sezonie
Walcott w najlepszej formie ever - 4 gole
Drewniany Giroud bez formy i hejtowany przez wszystkich - 9 goli

Komentowany temat: Odbić się od dna: Arsenal vs Sunderland 04.12.2015, 10:28

Wiorek dobry trolling

A tu już połowa userów widziała od paru kolejek lidera. Chyba zapomnieliście komu kibicujecie :

Ospina by złapał

Komentowany temat: Karuzela śmiechu kręci się w najlepsze: WBA 2-1 Arsenal 22.11.2015, 09:45

marimoshi
A ktoś tak naprawdę mówi?

Komentowany temat: Północny Londyn dzieli się punktami: Arsenal 1-1 Spurs 17.11.2015, 13:56

thide
To jest oryginalna wersja gry

Komentowany temat: Północny Londyn dzieli się punktami: Arsenal 1-1 Spurs 15.11.2015, 20:14

Catalonczyk
Czas najwyzszy :D

Komentowany temat: Północny Londyn dzieli się punktami: Arsenal 1-1 Spurs 15.11.2015, 18:15

ziom
RvP, Diaby, Wilshere, Ramsey, Vermaelen, Rosicky - tu masz przykłady nie-sprinterów którzy też u nas się ciągle leczyli. I co?

Komentowany temat: Północny Londyn dzieli się punktami: Arsenal 1-1 Spurs 15.11.2015, 12:35

adrian, kaziu
Też mi sie tak zawsze wydawało. Aż obejrzałem sobie pare meczów sprzed 10 lat i zobaczyłem jaki piach potrafili czasem grać tacy mityczni gracze jak Henry czy Zidane :P
Przedtem wydawało mi się, że oni zawsze grali super

Komentowany temat: Północny Londyn dzieli się punktami: Arsenal 1-1 Spurs 13.11.2015, 11:10

Wenger nie będzie sobą jak da mu odpocząc

Komentowany temat: Konkurs - znamy zwycięzców! 12.11.2015, 22:27

Ten kto dobierał te fotki jeszcze sobie powinien zrobić i wrzucić na pewno by ktoś zgadł

Komentowany temat: Północny Londyn dzieli się punktami: Arsenal 1-1 Spurs 10.11.2015, 10:12

A Debuchy miał podobą akcję z Robbenem więc

Komentowany temat: Północny Londyn dzieli się punktami: Arsenal 1-1 Spurs 08.11.2015, 23:32

Czeczenia
Mecze derbowe zdecydowanie nie służą Twoim nerwom :D

Komentowany temat: Północny Londyn dzieli się punktami: Arsenal 1-1 Spurs 08.11.2015, 19:23

facebook.com/Troll.Football/videos/1628094063897470/

Co to za piosenka?

Komentowany temat: Walka o honor w derbach nienawiści: Arsenal vs Spurs 07.11.2015, 22:45

A ja chciałem Coste

Komentowany temat: Bezradny Arsenal pod dyktando Bayernu, 5-1! 07.11.2015, 13:07

Depta
pozwalam

Komentowany temat: Agent: Campbell chce zostać w Arsenalu 07.11.2015, 09:44

RVP87
Niezły trolling, sam się prawie dałem nabrać

Komentowany temat: Bezradny Arsenal pod dyktando Bayernu, 5-1! 05.11.2015, 19:10

Co do rywalizacji w naszej grupie.
Prędzej Bayern wygra z Olympiakosem niż my

Komentowany temat: Oceny Kanonierzy.com: Bayern 5-1 Arsenal 05.11.2015, 15:13

imo wszyscy za wysoko

Komentowany temat: Bezradny Arsenal pod dyktando Bayernu, 5-1! 05.11.2015, 10:27

pelikan
Jeszcze Chambers wszedł

Komentowany temat: Wyrwać kolejne punkty: Bayern vs Arsenal 04.11.2015, 21:45

illpadrino
Po tej zmianie avka to Ty się zrobiłeś jak pelikan :D

Komentowany temat: Wyrwać kolejne punkty: Bayern vs Arsenal 04.11.2015, 21:32

IMO Ospina by ten strzał Alaby wybronił

Komentowany temat: Wyrwać kolejne punkty: Bayern vs Arsenal 03.11.2015, 19:47

zła dieta...
.....
.........

Komentowany temat: Wyrwać kolejne punkty: Bayern vs Arsenal 03.11.2015, 19:26

Trzeba ściągnąć Jenkinsona z wypożyczenia. On już kiedyś zatrzymał Robbena na AA

Komentowany temat: Francuski duet znów w akcji: Swansea 0:3 Arsenal! 01.11.2015, 11:34

Jak zbijecie kase na tych koszulkach to szacunek :D

Komentowany temat: Francuski duet znów w akcji: Swansea 0:3 Arsenal! 01.11.2015, 11:22

peciakk
Jesteś adminem na Premier League na bieżąco?

Komentowany temat: Koniec przygody z COC: Sheffield 3-0 Arsenal! 29.10.2015, 10:28

MaciekGooner
No ale właśnie kazdy tylko operuje takimi ogólnikami, a żeby powiedzieć co konkretnie jest nie tak to nikt nie wie.

Komentowany temat: Koniec przygody z COC: Sheffield 3-0 Arsenal! 29.10.2015, 09:52

illpadrino
A co jest konkretnie złego w treningach Wengera, że przez nie nasi piłkarze mają tyle kontuzji mięsniowych?

Komentowany temat: Koniec przygody z COC: Sheffield 3-0 Arsenal! 27.10.2015, 23:39

live.realstreamunited.com/streaming/free-live-video-streaming-stoke-city-chelsea-football-england-capital-one-cup-166971.html

Jakby ktoś był zainteresowany tutaj właśnie zaczyna się retransmisja naszego dzisiejszego spotkania. Polecam! Ja sobie chyba obejrzę drugi raz

Komentowany temat: Koniec przygody z COC: Sheffield 3-0 Arsenal! 27.10.2015, 22:42

Ciekawa statystyka
Nasi defensorzy plus bramkarz zagrali łącznie 259 spotkań w reprezentacjach.
Szkoda, że nie było dziś tego widać :D

Komentowany temat: Koniec przygody z COC: Sheffield 3-0 Arsenal! 27.10.2015, 22:02

Macie swojego Cecha...

Komentowany temat: Arsenal z wizytą na spowitym tragedią Hillsborough 27.10.2015, 12:10

Myślę, że Kosa jest czwarty w kolejce do opaski

Komentowany temat: Zwycięska wymiana ciosów: Arsenal 2-1 Everton 25.10.2015, 19:13

arsenallord
Połowa k.com? Może kilka osób

Komentowany temat: Zwycięska wymiana ciosów: Arsenal 2-1 Everton 25.10.2015, 12:07

aguero10
Tarcze z nimi wygraliśmy, a w lidze przegraliśmy przez błąd sędziego, który zamiast Costy wyrzucił Gabriela.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady