Komentarze użytkownika Rafson95
Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 248 z 270 (komentarze od 9881 do 9920):
Dancer
Był lepszy przez ile? Przez 3 spotkania?
Biorąc pod uwagę całokształt, Theo zagrał w Arsenalu na szpicy dużo więcej fatalnych spotkań niż Giroud.
A Francuz zagrał dużo więcej bardzo dobrych
Walcott zagrał kilka dobrych spotkań na szpicy i zaraz lepszy napastnik od Girouda...
Nie, nie był, nie jest i nie będzie lepszy.
Teraz krytykuje się Girouda bo mało wnosi do zespołu. To prawda, ale to nie jest zawodnik nastawiony na indywidualne akcje, a z kim on ma niby teraz grac? Wszyscy albo bez formy, albo kontuzje - cały zespół jest w dołku.
Walcott jakby grał w tej chwili to pewnie też by wrócił do korzeni, czyli statystyk typu 6 podań i 1 niecelny strzał przez 70 minut (a potem zmiana).
Ale jak masz problem to myślę, że możesz sobie odjąć na spokojnie białka powiedzmy do 180, węgli do 480 i dodać te kilkanaście gram tłuszczu.
Maciek
Ja na koniec swojej pierwszej masy ważąc jakieś 76kg jadłem powyżej 4000 kalorii :D
To co podałeś to jest normalna proporcja na masie, myślałem że masz jakiś ultraszybki metabolizm
Maciek
Jaki wzrost/waga i ile kcal jesz dziennie?
Jestem ekspertem
Odnośnie naszych napastników w tym sezonie
Walcott w najlepszej formie ever - 4 gole
Drewniany Giroud bez formy i hejtowany przez wszystkich - 9 goli
Wiorek dobry trolling
A tu już połowa userów widziała od paru kolejek lidera. Chyba zapomnieliście komu kibicujecie :
Ospina by złapał
marimoshi
A ktoś tak naprawdę mówi?
thide
To jest oryginalna wersja gry
Catalonczyk
Czas najwyzszy :D
ziom
RvP, Diaby, Wilshere, Ramsey, Vermaelen, Rosicky - tu masz przykłady nie-sprinterów którzy też u nas się ciągle leczyli. I co?
adrian, kaziu
Też mi sie tak zawsze wydawało. Aż obejrzałem sobie pare meczów sprzed 10 lat i zobaczyłem jaki piach potrafili czasem grać tacy mityczni gracze jak Henry czy Zidane :P
Przedtem wydawało mi się, że oni zawsze grali super
Wenger nie będzie sobą jak da mu odpocząc
Ten kto dobierał te fotki jeszcze sobie powinien zrobić i wrzucić na pewno by ktoś zgadł
A Debuchy miał podobą akcję z Robbenem więc
Czeczenia
Mecze derbowe zdecydowanie nie służą Twoim nerwom :D
facebook.com/Troll.Football/videos/1628094063897470/
Co to za piosenka?
A ja chciałem Coste
Depta
pozwalam
RVP87
Niezły trolling, sam się prawie dałem nabrać
Co do rywalizacji w naszej grupie.
Prędzej Bayern wygra z Olympiakosem niż my
imo wszyscy za wysoko
pelikan
Jeszcze Chambers wszedł
illpadrino
Po tej zmianie avka to Ty się zrobiłeś jak pelikan :D
IMO Ospina by ten strzał Alaby wybronił
zła dieta...
.....
.........
Trzeba ściągnąć Jenkinsona z wypożyczenia. On już kiedyś zatrzymał Robbena na AA
Jak zbijecie kase na tych koszulkach to szacunek :D
peciakk
Jesteś adminem na Premier League na bieżąco?
MaciekGooner
No ale właśnie kazdy tylko operuje takimi ogólnikami, a żeby powiedzieć co konkretnie jest nie tak to nikt nie wie.
illpadrino
A co jest konkretnie złego w treningach Wengera, że przez nie nasi piłkarze mają tyle kontuzji mięsniowych?
live.realstreamunited.com/streaming/free-live-video-streaming-stoke-city-chelsea-football-england-capital-one-cup-166971.html
Jakby ktoś był zainteresowany tutaj właśnie zaczyna się retransmisja naszego dzisiejszego spotkania. Polecam! Ja sobie chyba obejrzę drugi raz
Ciekawa statystyka
Nasi defensorzy plus bramkarz zagrali łącznie 259 spotkań w reprezentacjach.
Szkoda, że nie było dziś tego widać :D
Macie swojego Cecha...
Myślę, że Kosa jest czwarty w kolejce do opaski
arsenallord
Połowa k.com? Może kilka osób
aguero10
Tarcze z nimi wygraliśmy, a w lidze przegraliśmy przez błąd sędziego, który zamiast Costy wyrzucił Gabriela.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
shark
Biorąc pod uwagę to, że Walcott i Welbeck połowe kariery spędzają na leczeniu kontuzji to bardzo wątpie, żeby Giroud miał odejść. Co sezon daje nam najwięcej bramek ze wszystkich napastników