Komentarze użytkownika Rafson95

Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 251 z 270 (komentarze od 10001 do 10040):

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 09.09.2015, 10:34

simpllemann
Na Highbury też była lepsza widoczność niż na Emirates i to dużo lepsza :)

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 09.09.2015, 09:43

simpllemann
Mają zrezygnować ze stadionu, bo widoczność na najbardziej oddalonych trybunach za bramkami jest kiepska?
Proszę Cię...

Komentowany temat: Wenger: Henry musi przejść przemianę 08.09.2015, 21:41

trener to nie menedżer

Komentowany temat: Debuchy na celowniku Evertonu 08.09.2015, 17:53

Chce jechać na Euro, więc jeśli do zimy nie wywalczy 1 składu to pewnie gdzieś pójdzie

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 08.09.2015, 11:14

teściowa przeczytała na pudelku
Tego jeszcze nie grali :D

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 08.09.2015, 00:51

arsenal159
Jak masz idealnie suche boisko to tak. Ale ja np. jak głownie gram wieczorami, gdzie poza okresem letnim regularnie robi się rosa, to komfort gry w turfach jest dużo większy niz w halówkach. Szczególnie jak się gra na pełnych obrotach

Komentowany temat: Kanonierzy w reprezentacjach 08.09.2015, 00:48

Turfy na orlika są o niebo lepsze niż halówki. Kiedyś miałem halówki, teraz mam turfy i jestem pewien, że do tych pierwszych już nie wróce

Komentowany temat: Coquelin zawodnikiem miesiąca 07.09.2015, 13:26

Cech tutaj to smiech na sali. Tylko z LFC zagrał tak, żeby go wyróżnić

Komentowany temat: Powołania do reprezentacji 02.09.2015, 10:25

Top4 będzie na 100% ale to nie zmienia faktu, że to jest kolejne okienko zawalone przez nasz klub i kolejny sezon w którym nie powalczymy ani o lige ani o LM

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 21:29

simpllemann
szanuje Cie, naprawdę

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 21:15

Ej i kogo w końcu kupiliśmy?

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 15:05

AlexVanPersie
Przecież ja tutaj w ogóle nie poruszam tematu Wengera czy transferów.
Jak dostanę bana, to zdecydowanie nie przez to, że jestem Wengeroutem a Arsene nie robi transferów :)

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 13:40

mrsomebody
Za długo przesiadywał na kanonierach :(

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 13:39

Dan
Ta, słońce napierdziela, skwar 40 stopni i na rower? Tutaj aż sie prosi o zacytowanie Twojego komentarza sprzed kilku minut :D

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 13:38

pLYTEK
Ech... Może kiedyś zrozumiecie :(

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 13:32

A najlepsze jest to, że na tej stronie nie ma nikogo i nicku Papiss.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 13:30

mrsomebody
Sam na mnie donosiłeś Judaszu i przez Ciebie mam 4/5

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 13:28

Dancer
Moge Tobie? Czy musi byc ktoś specjalny?

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 13:27

Dla mrsomebody tez warn

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 13:27

Domagam się ostrzeżenia dla użytkownika Dan_Crowley za komentarz
"rafson
troll czy debil? "

Ja dostałem warna za
"Maciek, Czy Ty jesteś taki głupi czy udajesz?"

A to praktycznie to samo. Gdzie to zgłosic?

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 13:24

Dan
Z Ozilem w tym sezonie 33% wygranych
Bez Ozila 100%

pozdrawiam

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 13:23

mrsomebody
No nie wierze! Rezygnować z transferów żeby spłacać stadio Tottenhamu? Paranoja, co ten człowiek ma w głowie. Wenger out

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 08:17

Kaczaza
Myśałem, że jestes na tyle ogarnięty, zeby rozumieć, że pierwsze 3 mecze w żaden sposób nie determinują formy przez reszte sezonu. No cóż...

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 08:16

songo
A ja słyszałem, że chodzi o jakiegoś 18 latka z PSG :P

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2015, 08:15

Nie wiem co jest śmieszniejsze. Wiara w trasfery czy gadka, że nie będzie Top 4 :D

Komentowany temat: Skromne zwycięstwo w 4. kolejce. Newcastle 0-1 Arsenal 31.08.2015, 13:27

[*]

Komentowany temat: Skromne zwycięstwo w 4. kolejce. Newcastle 0-1 Arsenal 31.08.2015, 13:21

z jakiej okazji czarno białe avatary?

Komentowany temat: Transferowy Zawrót Głowy 31.08.2015, 11:18

Son to transfer typowo w stylu Tottenhamu. Wielka kasa i nic nie będzie

Komentowany temat: Skromne zwycięstwo w 4. kolejce. Newcastle 0-1 Arsenal 31.08.2015, 10:55

jak objawi się przez ten sezon jakiś talent, to zgarnie go jakieś CIty, PSG albo Chelsea a my w swoim stylu pójdziemy cichutko płakać do kąta

Komentowany temat: Mahrez w kręgu zainteresowań Arsenalu? 30.08.2015, 11:10

:D

Komentowany temat: Oceny Kanonierzy.com: Newcastle 0-1 Arsenal 29.08.2015, 23:04

ja Wengerowi to bym dał ze 3

Komentowany temat: Powetować ostatnie niepowodzenia: Newcastle vs Arsenal 29.08.2015, 14:21

MOŻE w końcu niektórzy zrozumieją ile Walcott na ataku jest wart. Może

Komentowany temat: Powetować ostatnie niepowodzenia: Newcastle vs Arsenal 29.08.2015, 14:17

Walcott miej godność poproś o zmiane

Komentowany temat: Powetować ostatnie niepowodzenia: Newcastle vs Arsenal 29.08.2015, 13:44

AVP
No to przepraszam za mój napastliwy ton :P
No ale jak pokazał mecz z Napoli chyba Wenger nie patrzy za bardzo na rozmiary stadionów

Komentowany temat: Powetować ostatnie niepowodzenia: Newcastle vs Arsenal 29.08.2015, 13:40

"Miałem się spytać kto rozumie dlaczego nie gra największy killer dla Newcastle jakim jest Giroud, tym bardziej że Ox gwarantuje wrzutki eleganckie.

Ale widzę, że to zagwozdka dla wszystkich.

a)Gramy dzisiaj z kontry?
b)Gramy dziś na dużym stadionie? "

Ten post mi wyglądal tak, jakbyś wyśmiewał wszstkie osoby, którym się nie podoba brak Girouda na szpicy. Źle go zrozumiałem?

Komentowany temat: Powetować ostatnie niepowodzenia: Newcastle vs Arsenal 29.08.2015, 13:34

AVP
I jeśli sądzisz, że jesteś takim geniuszem, że jako jedyny wszystko rozumiesz, a z Wengera jest taki super taktyk to Ci coś powiem.

Jeden z najgorszych meczów jakie widziałem odkąd kibicuje Arsenalowi.
2 sezony temu graliśmy w grupie LM z Napoli. Ostatni mecz na ich stadionie, oni, żeby awansować musieli wygrać 3-0, a my żeby awansować nie mogliśmy przegrać wyżej niż 2-0.
Co wymyślił na ten mecz Wenger? 5 nominalnych srodkowych pomocnikow (nie pamietam już niestety kto), żadnych skrzydłowych i w ataku Giroud. No 0 możliwości kontrataków, a przecież wiadome było, że tamci będą musieli nas przycisnąć, bo potrzebują 3 bramek, więc powinniśmy się ustawic na kontry, prawda? Przegraliśmy 0-2, cudem nie dostaliśmy więcej bramek.
I teraz najlepsze - Stadion Napoli jest tak samo szeroki jak stadion Newcastle, ale jest o 5 metrów dłuższy! Ma 110x68m, no jest po prostu ogromny.
Więc gadanie, że Wenger tak to wszystko przemyślał, że gra na kontry bo stadion jest duży, jest kuriozalne :D On jest po prostu taktycznie ułomny

Komentowany temat: Powetować ostatnie niepowodzenia: Newcastle vs Arsenal 29.08.2015, 13:28

AVP
No tak, bo z Giroudem na ataku Sanchez albo Walcott nie moga kontrować :D

Komentowany temat: Powetować ostatnie niepowodzenia: Newcastle vs Arsenal 29.08.2015, 13:02

Nawet jak Giroud byłby na ST to mamy przecież Alexisa i Theo na flankach - gole z kontry byłby przecież możliwe.
Np. przy SFG Giroud wraca w swoje pole karne a z przodu zostaje ktoś szybki

Komentowany temat: Powetować ostatnie niepowodzenia: Newcastle vs Arsenal 29.08.2015, 13:00

Jak gra Giroud, to Wenga wystawia minimalnie 4 środkowych pomocników i jest klepanie piły po obwodzie, prawie żadnych dosrodkowań.
Jak mamy szybkie dynamiczne i mamy wielkie możliwości jeśli chodzi o dośrodkowania, to Wenger na szpicy ustawi Walcotta, który z wrzutem nie robi absolutnie żadnego uzytku. Brak mi słów...

Komentowany temat: Powetować ostatnie niepowodzenia: Newcastle vs Arsenal 29.08.2015, 12:57

Dziś był idealny skład, żeby zagrał Giroud. Czyli zawodnik żyjący z dośrodkowań, a nie z prostopadłych podań.
Sanchez-Giroud-Walcott/AoC
A za nimi Cazorla albo Ramsey

No na papierze chyba najlepsze możliwe ustawienie dla naszego klubu
To nie, Wenger wystawił Walcotta. Kto mi wytłumaczy czym on się kierował?

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady