Komentarze użytkownika Rafson95
Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 251 z 270 (komentarze od 10001 do 10040):
simpllemann
Mają zrezygnować ze stadionu, bo widoczność na najbardziej oddalonych trybunach za bramkami jest kiepska?
Proszę Cię...
trener to nie menedżer
Chce jechać na Euro, więc jeśli do zimy nie wywalczy 1 składu to pewnie gdzieś pójdzie
teściowa przeczytała na pudelku
Tego jeszcze nie grali :D
arsenal159
Jak masz idealnie suche boisko to tak. Ale ja np. jak głownie gram wieczorami, gdzie poza okresem letnim regularnie robi się rosa, to komfort gry w turfach jest dużo większy niz w halówkach. Szczególnie jak się gra na pełnych obrotach
Turfy na orlika są o niebo lepsze niż halówki. Kiedyś miałem halówki, teraz mam turfy i jestem pewien, że do tych pierwszych już nie wróce
Cech tutaj to smiech na sali. Tylko z LFC zagrał tak, żeby go wyróżnić
Top4 będzie na 100% ale to nie zmienia faktu, że to jest kolejne okienko zawalone przez nasz klub i kolejny sezon w którym nie powalczymy ani o lige ani o LM
simpllemann
szanuje Cie, naprawdę
Ej i kogo w końcu kupiliśmy?
AlexVanPersie
Przecież ja tutaj w ogóle nie poruszam tematu Wengera czy transferów.
Jak dostanę bana, to zdecydowanie nie przez to, że jestem Wengeroutem a Arsene nie robi transferów :)
mrsomebody
Za długo przesiadywał na kanonierach :(
Dan
Ta, słońce napierdziela, skwar 40 stopni i na rower? Tutaj aż sie prosi o zacytowanie Twojego komentarza sprzed kilku minut :D
pLYTEK
Ech... Może kiedyś zrozumiecie :(
A najlepsze jest to, że na tej stronie nie ma nikogo i nicku Papiss.
mrsomebody
Sam na mnie donosiłeś Judaszu i przez Ciebie mam 4/5
Dancer
Moge Tobie? Czy musi byc ktoś specjalny?
Dla mrsomebody tez warn
Domagam się ostrzeżenia dla użytkownika Dan_Crowley za komentarz
"rafson
troll czy debil? "
Ja dostałem warna za
"Maciek, Czy Ty jesteś taki głupi czy udajesz?"
A to praktycznie to samo. Gdzie to zgłosic?
Dan
Z Ozilem w tym sezonie 33% wygranych
Bez Ozila 100%
pozdrawiam
mrsomebody
No nie wierze! Rezygnować z transferów żeby spłacać stadio Tottenhamu? Paranoja, co ten człowiek ma w głowie. Wenger out
Kaczaza
Myśałem, że jestes na tyle ogarnięty, zeby rozumieć, że pierwsze 3 mecze w żaden sposób nie determinują formy przez reszte sezonu. No cóż...
songo
A ja słyszałem, że chodzi o jakiegoś 18 latka z PSG :P
Nie wiem co jest śmieszniejsze. Wiara w trasfery czy gadka, że nie będzie Top 4 :D
[*]
z jakiej okazji czarno białe avatary?
Son to transfer typowo w stylu Tottenhamu. Wielka kasa i nic nie będzie
jak objawi się przez ten sezon jakiś talent, to zgarnie go jakieś CIty, PSG albo Chelsea a my w swoim stylu pójdziemy cichutko płakać do kąta
:D
ja Wengerowi to bym dał ze 3
MOŻE w końcu niektórzy zrozumieją ile Walcott na ataku jest wart. Może
Walcott miej godność poproś o zmiane
AVP
No to przepraszam za mój napastliwy ton :P
No ale jak pokazał mecz z Napoli chyba Wenger nie patrzy za bardzo na rozmiary stadionów
"Miałem się spytać kto rozumie dlaczego nie gra największy killer dla Newcastle jakim jest Giroud, tym bardziej że Ox gwarantuje wrzutki eleganckie.
Ale widzę, że to zagwozdka dla wszystkich.
a)Gramy dzisiaj z kontry?
b)Gramy dziś na dużym stadionie? "
Ten post mi wyglądal tak, jakbyś wyśmiewał wszstkie osoby, którym się nie podoba brak Girouda na szpicy. Źle go zrozumiałem?
AVP
I jeśli sądzisz, że jesteś takim geniuszem, że jako jedyny wszystko rozumiesz, a z Wengera jest taki super taktyk to Ci coś powiem.
Jeden z najgorszych meczów jakie widziałem odkąd kibicuje Arsenalowi.
2 sezony temu graliśmy w grupie LM z Napoli. Ostatni mecz na ich stadionie, oni, żeby awansować musieli wygrać 3-0, a my żeby awansować nie mogliśmy przegrać wyżej niż 2-0.
Co wymyślił na ten mecz Wenger? 5 nominalnych srodkowych pomocnikow (nie pamietam już niestety kto), żadnych skrzydłowych i w ataku Giroud. No 0 możliwości kontrataków, a przecież wiadome było, że tamci będą musieli nas przycisnąć, bo potrzebują 3 bramek, więc powinniśmy się ustawic na kontry, prawda? Przegraliśmy 0-2, cudem nie dostaliśmy więcej bramek.
I teraz najlepsze - Stadion Napoli jest tak samo szeroki jak stadion Newcastle, ale jest o 5 metrów dłuższy! Ma 110x68m, no jest po prostu ogromny.
Więc gadanie, że Wenger tak to wszystko przemyślał, że gra na kontry bo stadion jest duży, jest kuriozalne :D On jest po prostu taktycznie ułomny
AVP
No tak, bo z Giroudem na ataku Sanchez albo Walcott nie moga kontrować :D
Nawet jak Giroud byłby na ST to mamy przecież Alexisa i Theo na flankach - gole z kontry byłby przecież możliwe.
Np. przy SFG Giroud wraca w swoje pole karne a z przodu zostaje ktoś szybki
Jak gra Giroud, to Wenga wystawia minimalnie 4 środkowych pomocników i jest klepanie piły po obwodzie, prawie żadnych dosrodkowań.
Jak mamy szybkie dynamiczne i mamy wielkie możliwości jeśli chodzi o dośrodkowania, to Wenger na szpicy ustawi Walcotta, który z wrzutem nie robi absolutnie żadnego uzytku. Brak mi słów...
Dziś był idealny skład, żeby zagrał Giroud. Czyli zawodnik żyjący z dośrodkowań, a nie z prostopadłych podań.
Sanchez-Giroud-Walcott/AoC
A za nimi Cazorla albo Ramsey
No na papierze chyba najlepsze możliwe ustawienie dla naszego klubu
To nie, Wenger wystawił Walcotta. Kto mi wytłumaczy czym on się kierował?
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
simpllemann
Na Highbury też była lepsza widoczność niż na Emirates i to dużo lepsza :)