Komentarze użytkownika Rafson95
Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 247 z 270 (komentarze od 9841 do 9880):
Doktor
Ja też bym pewnie sie pewnie na mejscu Gabriela wkurzył, ale to jest profesjonalny piłkarz i trzeba od niego wymagać. Sędzia się zdecydowanie pomylił, bo Costa powinien wylecieć, ale błąd sędziego nie upoważnia Paulisty do takiego zachowania.
Sam Wenger był na niego mocno zły z tego co pamiętam
I zanim ktos po raz kolejny napisze, ze Giroud jest po prostu za słaby na szpicę w AFC.
Czy w takim razie Theo również nie jest za słaby, żeby grać na CF? No wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że też jest za słaby.
To dlaczego tak czesto idą gromy na Oliego a o Walcocie się mówi albo dobrze albo wcale?
Doktor
No ale to jest właśnie nie do konca uzasadnione, to są bardziej jakieś uprzedzenia po prostu. Ile razy mnie tutaj besztano za to, że uważam, że Giroud jest lepszy od Theo na szpicy. Naprawdę wiele.
A co mówią fakty?
Oli 14 goli/1256 minut
Theo 4 gole/846 minut
Ale i tak non stop pociski na Girouda, bo jest wolny i nie jest typem dryblera, a Theo jest cały czas przedstawiany jako ktoś lepszy.
Giroud jak zagra słabe spotkanie i strzeli bramke - "Cały mecz poza grą i tylko raz dostawił głowe".
A Theo jak z Chelsea w meczu o CS był kompletnie niewidoczny, przez cały mecz nie oddał ani 1 celnego strzału i zaliczył 5 podań (PIĘĆ), ale zaliczył asystę, to nagle napastników rozlicza sie ze statystyk.
I podobne przykłady tu też można mnożyć w nieskończoność
Qarol
No tak jak wcześniej pisałem właśnie. Per i Giroud. 2 kozły ofiarne w AFC na które zawsze można zwalić wine za wszystkie niepowodzenia
Arsenallord
"Rafson---> Chłopie. Czytaj dokładnie co napisałem. Brak rytmu meczowego, nagłe wejście na boisku - to wszystko się odbija."
Gabriel popełnił ten błąd 30 minut po wejściu na boisko.
W przedmeczowej rozgrzewce udział brał, na ławce spędził 9 minut. Myślisz, że 9 minut siedzenia zaważyło? Bardzo wątpie
Zresztą chodziło mi bardziej o to, że o Perze piszesz, że popełnia błędy w każdym spotkaniu, a jak mówisz o Gabrielu to podałeś tylko 1 przykład złego zachowania i jeszcze go usprawiediwiasz.
Tak jakby to był jego jedyny błąd w całym sezonie. trochę hipokryzja
arsenallord
Należy go rozliczyć za to, że przez niego przegraliśmy mecz. To jest fakt. I co z tego, że przez 40 minut dobrze grał, jak potem odwalił coś co przekreśliło nasze szanse na zwycięstwo.
Doktor
Może Per nie był w Grecji na początku zbyt pewny, ale nie doprowadził do takiego zagrożenia pod bramką jak Gabriel pod koniec spotkania w Zagrzebiu, no i reszte spotkania zagrał bardzo dobrze.
Jak oglądałem mecz to jego gra mi się podobała, w pamięc mi zapadło np. wyjście wysoko, na połowę rywala, przechwyt piłki i rozpoczecie naszego ataku, i to było top class. Potem patrząc na najważniejsze dla defensorów staty - przechwyty i odbiory to z tego co pamiętam Per miał łącznie 6 a Kosa 2. Oceny na zagranicznych portalach gdzie nie ma uprzedzeń do Niemców też bardzo wyrównane, na kilku lekko wyżej oceniony Laurent, na kilku lekko wyżej Per. Ale na k com jak zwykle Per zagrał do dupy a Koscielny Bóg.
simpllemann
Dziękuję.
arsenallord
A Ty jesteś kolejnym przykładem kibca z klapkami na oczach.
Per - odwala w każdym meczu
Gabriel - jeden błąd z Norwich, można mu wybaczyć
Wy widzicie tylko to co chcecie widzieć
I tak wychodzi ze Paulista słabo z Dynamem, słabo z Oympiakosem na ES, słabo z Bayernem, z Norwich, z Chelsea...
I tak sumując to 50% meczów które w tym sezonie zagrał to mu wyszły słabe. Ale kogo to obchodzi xd
Doktor
"
A może tak oglądaj mecze? Gabriel w tym sezonie zagrał słaby mecz z Bayernem i słaby z WBA. Tyle. Z Liverpoolem? Chyba oglądałem inny mecz, Brazylijczyk łatał błędy Chambersa aż miło."
Nie napisałem nigdzie, że Gabriel z LFC zagrał słabo, nie wiem po co mi to wmawiasz.
I ja nie zapisuje sobie tak jak Wy chyba w zeszytach wszystkich błędów które kto popełniał, ale do głowy mi przychodzi co najmniej trzeci słaby mecz Gabriela - z Dynamem w Zagrzebiu, gdzie cały mecz był niepewny, a w doliczonym czasie na koniec spotkania jeszcze podał piłkę zawodnikowi Dynama który wyszedł sam na sam. I w tamtej sytuacji obronił Ospina.
Doktor
Ty lepiej zacznij mecze oglądać albo okuary sobie kup bo z WBA to w ogóle Gabriela na boisku nie było
Mihex
No właśnei o to chodzi. Maciek chcąc udowodnić wyższość Gabriela nad Perem podaje sobie takie wybiórcze fakty, a ja jak widzisz pokazałem że równie dobrze można znaleźć sobie fakty teoretycznie stawiające Niemca nad Brazylijczykiem. Mertesacker jest po prostu nielubany i tyle. Przez to ludzie na siłe szukają na niego haków i wytykają wszystkie błędy.
Albo kolejna bzdura która mi umknęła:
"Gdy grał 90 minut w Premier League - 5 meczów, 4 czyste konta, 15 punktów."
Gdy grał 90 minut zdobyliśmy 13 pkt, bo 4 wygrane i remis z LFC.
A gdy nie grał 90 minut, to zawalił nam kompletnie mecz z CFC dostając idiotyczną czerwoną kartkę angazując się w sytuacje do ktorej nikt go nie zapraszał, i w meczu z Norwich grał od 11 minuty za Kose i przez jego indywidualny błąd w kryciu stracilismy bramke na 1-1.
Ale po co takie rzeczy mówić, jeszcze wyjdzie że Gabriel wcale nie jest taki dobry...
I ostatnia rzecz.
Jak w LM grała para Mertesacker-Koscielny, to bilans meczów 3-0-0, a bramek 8-0
MaciekGooner
"
Gabriel gdy był zawodnikiem wyjściowej jedenastki prezentował się przynajmniej dobrze, wyjątkiem może być mecz z Liverpoolem - grał z Chambersem bez rytmu meczowego - feralne spotkanie na SB. Gdy grał 90 minut w Premier League - 5 meczów, 4 czyste konta, 15 punktów. Ale Wengerowi mało, woli Mertesackera, z którego Vardy robi wiatrak przez pół meczu, popełnia kuriozalne błędy w kilku spotkaniach z rzędu i 3 razy doprowadza do sytuacji bramkowej rywala na samym początku spotkania z Sunderlandem. U siebie. Brak słów. "
A dodaj do tego np że Gabriel zagrał 3 mecze w LM, wszystkie przegraliśmy i straciliśmy w nich 10 bramek.
Do Mertesackera większość tutaj jest po prostu uprzedzona jak do Giroua.
I jak by nie zagrał zawsze jest oceniany gorzej od Koscielnego. Z ciekawości sprawdzam sobie często oceny na zagranicznych portalach i tam Per był niejednokrotnie oceniany wyżej niż Kosa.
Tu sie zauważa jedyie jego błędy i złe zagrania.
Przykładowo
Kosa zagra bardzo dobre spotkanie - "Idealy występ, lider defensywy, najlepszy obrońca" , ocena 8,5/10
Per zagra bardzo dobre spotkanie - "Nie popełniał błędów, zrobił co do niego należało" , ocena 7/10
Taka prawda
Dancer
Bo klub założyli pracownicy zakładu przemysłowego Royal Arsenal.
imprecis
"Styl w jakim teraz gra jest odpowiedni, gdy grasz ze słabszymi przeciwnikami, jednak gdy przyjdzie ci się zmierzyć z drużyną z górnej półki, musisz bardziej zabezpieczać tyły."
IMO w styczniu Leicester nie sprzeda nikogo, najwyżej się wzmocni.
Mają szansę stworzyć historie i to byłby totalny debilzm gdyby pozbawili się tej możliwości za kilkanaście mln funtow
Leicester nie puści nikogo w zime
Otóż oglądałem i na przykład w pamięć zapadło mi genialne wyjście Mertesackera z linii obrony, przechwyt piłki i zapoczątkowanie akcji AFC. Ale już klasycznie dobrych akcji Niemca nikt nie widzi chyba, tylko te złe
Kolejny raz Kosa zawyżony a Per zaniżony.
Koscielny - 0 odbiorów, 2 przechwyty
Mertesacker - 2 odbiory, 4 przechwyty
Niestety Wenger wie "lepiej"
smpllemann
Gignac grający w lidze meksykańskiej wyżej w hierarchii od OG? Wątpie
hot
Biorąc pod uwagę, że w tym sezonie rozegrał łącznie 1370 minut i strzelił 13 bramek to dość często mu się te ziarna trafiaja
hot995
Jak to się stało że ten bezużyteczny Giroud rozegrał wczorak takie zawody?
Czeczenia
A co, ta asysta przy bramce Girouda nie była na poziomie Ozila? Była, na najwyższym, światowym poziomie. Oczywiście, że to nie jest taki kaliber piłkarza, ale to zagranie mu takie wyszło
hot995 pewnie płacze widząc grę Girouda i Theo
Ospina by złapał
O matko jaki ten Giroud jest drewniany. Czemu Wenger go ciągle wystawia? Walcott powinien grać na szpicy ;/
Ech jaki ten Giroud to słaby napastnik
Czemu Walcott nie gra na szpicy? Wenger gdzie ty masz oczy
To na pewno plotki. Przecież to niezgodne z filozofią wyznawaną w Swansea
Czemu nikt np nie zauważa zasługi Girouda przy pierwszym golu dla AFC? Zaliczył z trudnej pozycji asyste 2 stopnia.
Koscielny to chyba co mecz taka note za nazwisko dostaje.
Giroud niżej od Walcotta to też trochę śmiech na sali
Polecam - fajny tekst o Giroudzie
highbury.pl/nigdy-nie-bedziesz/
Leste ma Mahreza a my się musimy męczyć z Campbellem i AoC na skrzydłach ;(
No i Giroud 2 gole.
Gdzie hejterzy?
Arnautovicowi to bliżej do Prijovica niż do Ibry
No ale przecież jest milion innych czynników. Przede wszystkim postawa innych 19 ekip w lidze, zmęczenie, kontuzje, forma, motywacja, taktyka...
Nie można pozycji w tabeli ligowej uzależniać od kontuzji Walcotta.
Dla mnie to już bardziej wszystko popsuła kontuzja Coqa niż Theo.
" Na ten moment ta kampania tylko to potwierdzała, bo strata punktowa do lidera wynosiła 0 w momencie gry Walcotta, a teraz wynosi 2 podczas jego absencji."
TO jedna ze śmieszniejszych rzeczy jakie tu przeczytałem :D
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
- "Podczas rejestracji na stronie powinno być pytanie
"Kto powinien występować na pozycji napastnika w Arsenalu w sezonie 2015/2016?" z możliwymi wariantami Giroud i Walcott.
I każdemu kto by odpowiedział Walcott dożywotnio zablokować możliwość rejestracji." - genialny pomysł. Skończ już z tymi ciągłymi prowokacjami.
W sumie to tego warna mi powinni cofnąć :D Sama prawda tu napisana