Komentarze użytkownika Rafson95
Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 252 z 270 (komentarze od 10041 do 10080):
Ramsey najlepszy na świecie? Poważnie?
Chyba tak jak liga angielska, która jest najlepsza na świecie, a jak przychodzi co do czego to jest zawsze eurow*******
Może w koncu zagramy 2 skrzydłowymi dzieki temu
Zresztą przecież nawet po przeprowadzce na Emirates Wenger przez wiele lat dysponował składem mogącym walczyć o trofea.
A zawodnicy odchodzili bo klub ich nie wygrywał i ot cała filozofia.
Emirates stadium będzie przez kilkanaście najbliższych lat
cwalin
Dziękuję, dzięki Tobie wszyscy przejrzeliśmy na oczy
new_star
Żeby sądzić, że zagrał lepiej niż Santi to akurat ni trzeba być trollem -.-
nie naciskam tylko podwadzam paznokciem i bardzo ładnie odchodzi
Doktor
Jednak nie jesteś jeszcze całkiem stracony.
Ja też jem łyżką
#problemypierwszegoswiata
A o czym tu gadać jak na piłce się nikt nie zna.
Pauleta19
Po prostu banana dużo łatwiej jest napocząć od tej drugiej strony i ja tak robie całe życie i sobie nigdy palców nie uwaliłem
#problemypierwszegoswiata
Doktor
Ty nie dość że Girouda hejtujesz to jeszcze obierasz banana od złej strony więc się nie udzielaj nawet...
A jajecznice jecie łyżką czy widelcem?
arsenal159
Jeden mądry. Gratulacje
od góry...
A z której strony jest góra?
Mam ważne pytanie.
Od której strony zaczynacie obierać banana i dlaczego?
o, widze Soton też odpadło...
Liga angielska taka najsilniejsza na swiecie
Koguty to sie co okienko ciekawie wzmacniają
PSV
Arsenal
Olympiakos
Zagreb
Typowo Arsenalowa grupa. Wygrywa ją Olypmiakos, my i PSV tyle samo pkt ale wychodzimy lepszym bilansem bramek, a w 1/8 trafiamy na Bayern albo Barcelone
Oj jeden sezon w tą czy w tą :D
kanonier995
No i to, ze jak ktoś gra dobrze w słabszym klubie, to nie znaczy, że jak pójdzie do lepszego to musi grać lepiej
kanonier995
A Giroud grając w średnim zespole ligi francuskiej wygrał lige i został królem strzelców wyprzedzająć Ibrahimovica który miał dużo lepszych partnerów na boisku
Przespał ale to nie nowość, że Arsenal nie umie robić transferów.
My nie kupujemy wtedy jak jest potrzeba, tylko kupujemy wtedy jak jest okazja.
"w AFC pewnie myśleli, że to napastnik tylko w Man Utd go marnują na skrzydle"
media.giphy.com/media/NsA6YgaN38DW8/giphy.gif
Rivado
Nie trać zdrowia na tych ludzi, szkoda :D
A ja dzisiaj 4 warny dostałem kłócąc się z ludźmi którzy twierdzili ze Walcott jest lepszy od Girouda xd
No i to jest drodzy eksperci różnica między Giroudem a Walcottem.
Giroud gra średnio
Walcott nie gra w ogóle
Uwaga, będzie żart:
Walcott też by to odegrał xd
No proszę. Giroud czwarty najbardziej bramkostrzelny zawodnik w historii AFC w pierwszych 100 meczach
Coq dwugłowy, już niech się flamni rozgrzewa
Grunt, że na szpicy gra Giroud a nie Walcott
Kogo ja obraziłem pisząc "Papiss, A może zamknij morde, dobrze?" ? Przecież tu nie ma nikogo i nicku Papiss. To niedorzeczne, proszę o wyjaśnienia xd
No za co cztery warny? Przecież na tej stronie nie ma żadnego papissa, kogo ja niby obraziłem? I powiedziałem, że pomyliłem okienka
Lays
Karze od karać
Każe od kazać
.................
Przepraszam nie to okienko
Papiss
A może zamknij morde, dobrze?
Kto mi tak te warny wlepia? Przecież dobrze mówie. Na stronie byłoby mniej osób z zerowym pojęciem o piłce
Podczas rejestracji na stronie powinno być pytanie
"Kto powinien występować na pozycji napastnika w Arsenalu w sezonie 2015/2016?" z możliwymi wariantami Giroud i Walcott.
I każdemu kto by odpowiedział Walcott dożywotnio zablokować możliwość rejestracji.
Już D kompleksy leczy :D
Zresztą ja się wściekam?
Ja tylko podałem filmik i wyraziłem swoje zdanie i po chwili już tyle ataków w moją stronę. To Wy macie jakiś problem, nie ja.
Ashburton
Bo są ludzie, którzy na CF w dzisiejszym meczu woleliby oglądać Theo badziej niż Girouda...
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ja pierdziele. Zamiast Girouda na szpicy a po bokach 2 skrzydłowych, to znowu Wenger nie wiadomo co wycudował...