Komentarze użytkownika Rafson95
Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 261 z 270 (komentarze od 10401 do 10440):
Kaczaza
Prosze Cię...
Jakby Juve chciało puścić Llorente za 15 mln funtów to bym brał.
Tak, wiem, że to kompletna abstrakcja, ale bardzo lubię faceta, jego styl gry i mysle, że przy naszych szybkich skrzydłach mógłby trochę nastrzelać.
Bacca to rzadziak. 3/4 jego goli to jakieś dobitki albo przyłożenia nogi z 5 metrów. Giroud miał więcej bramek po indywidualnych akcjach niż on
pauleta
A czemu piszesz Alexis - Giroud - AoC, a nie
Alexis - Giroud - Walcott? Theo na skrzydle na spokojnie może strzelić 15 bramek w sezonie
pauleta
Prawoskrzydłowy?
Nie wydaje mi się, aby był konieczny. Może i wymieniona przez Ciebie trójka strzeliła mniej goli od Sanchez, ale ile czasu najlepszy z nich czyli Walcott był zdrowy? Ox też za wiele nie pograł, a Welbeck to Welbeck. Raczej taki zapchajdziura a nie prawdziwy skrzydłowy.
Dodatkowo Wenga uwielbia przeciez wystawiać pomocnika na jednym ze skrzydeł.
Za ciasno by imo było
Zmęczony jestem i piszę jakoś zagmatwanie, ale wiadomo o co chodzi :D
Nie planuję pracować w typowo prawniczych zawodach, nie będe robił aplikacji.
Tam gdzie chcę pracować ludzie po prawie są na propsie, nabyta wiedza przydaje się praktycznie w pracy, wydział prawa na UMK jest nowoczesny i ma świetną opinie no i liczę, że poznam tam wielu inteligentnych, wartościowych ludzi - w końcu to nie jest jakiś gównokierunek dla każdego. To przemawia w moim przypadku za kierunkiem
Szczerze to trójkami byłbym ukontentowany.
FabsFAN
Jakbym miał pewność, że trafie tak jak Ty to bym się nie zastanawiał :D
Ale właśnie boje się tego, jak niektórzy opowiadają ile to trzeba nocy zarwać żeby się wyuczyć tych kodeksów.
Studiuje tu ktoś dzienne prawo? Bardzo trudno jest? Planuje UMK w Toruniu
hot
Napisałeś, że UNITED GRAŁO 5 OBROŃCAMI. A mieli w składzie 2 nominalnych CB i ani jednego nominalnego bocznego. Czyli sklasyfikowałeś Younga, Carricka i Valencie jako obrońców. Chyba, ze uważasz kogoś innego z tamtego składu za obrońce, Rooneya? Fellainiego? No nie wiem, mi oni nie pasują.
Pytasz gdzie mnie obraziłeś - przeciez zacytowałem, nie potrafisz czytać? "Trochę się chłopcze ośmieszasz" - czy to jest Twoja dyskusja na poziomie? Hmm, może dla Ciebie to faktycznie jest poziom...
I jak Ci szkoda czasu na te internetowe wojny, jak za każdym razem piszesz długa na cały ekran tyrade :D
Pozdrawiam!
hot
"Nie próboj mi przypisywać czegoś, czego nie napisałem, bo w tym mistrzem jest Rafson."
Po co przywołujesz moją osobę takimi idiotycznymi insynuacjami skoro rozmawiasz z kimś innym?
Najpierw próbujesz mnie obrażać - "Chcesz zacząć dyskusje, a nie znasz nawet podstaw. Trochę się chłopcze ośmieszasz. No nic musisz szukać dalej.", potem przyznajesz, że nie masz racji i mecze Ci się pomyliły, negujesz opcję Hendersona grającego na DP, a sam nazywasz Younga, Valencie i Carricka obrońcami - "zauważ, że grała tam aż piątka obrońców."...
Zawsze tak wybiórczo przedstawiasz fakty, żeby wyszło na Twoje. Trochę się znasz na piłce, ale jesteś tak zarozumiały i arogancki, że nie życze sobię, żebyś w jakikolwiek sposób się do mnie jeszcze zwracał intelektualny gimbusie, bo szkoda mi czasu i nerwów na dyskusję z kimś takim jak Ty.
Ja mam takie wrażenie, że kogo by teraz Inter nie kupił, to będzie grał kiepsko :D
z Guarinem, Hernanesem, Kovaciciem i Medelem tez się ciekawie prezentował. Na papierze
bo większość piłkarzy to ciotki
Kartka dla Cavaniego jest chora. Ledwie go dotknął
Chociaż można się troche pośmiać :D
arsenal159
A na k.com to inaczej masz? Wielokrotnie pojawiały się nazwiska piłkarzy niemających takiej międyznarodowej popularności, to zaraz 80% komentów to hejty ze znowu jakiś rzadki noname zamiast kupić wielką gwiazdę za 50 mln.
A gość w swoim klubie mógł być gwiazdą, jak u nas Kosa. Ale hejty bo nie ma nazwiska...
AJR
Więcej osób w Anglii. To ważne :D
a na sport.tvp.pl będzie mecz?
Papiss to było niechcący :D
haxball.com/?roomid=~24c9f1b9fd4df66fbd798b34915ef96fc8e1bae4b72698a7c73a2c1e9a72c6b75
podbił ją do góry i strzelił z powietrza. to taki półwolej :D
scorpion
nie
danielosik
Pieniądze nie pomoga jak zachorujesz? No prosze Cie...
Chyba się nigdy na nic nie leczyłeś. W Polsce zachorujesz na byle gówno, które nie jest leczone przez zwykłego lekarza rodzinnego to jesteś skazany na wielomiesięczne kolejki i nieprofesjonalnych lekarzy, którzy mają w dupie pacjenta tylko zależy im na tym zeby odhaczyć kolejna wizyte.
A masz kase to prywatna klinika, standardy i obsługa 5x wyzsze niż na NFZ, brak kolejek...
Jak choroba dopadnie biedaka to jest na nią skazany, jak kogoś bogatego to może bardzo skutecznie z nią walczyć
Pieniądze szczęscia nie dają, ale pozwalają bardzo wygodnie być nieszczęsliwym :)
danielosik
A pochwal się kogo wyrwałeś
RIVALDO
Ale na tygodniówke to by się chyba wszyscy kibice musieli dokładać
Tak się właśnie zastanawiałem. Czy sobie poszedł, czy pisze kolejną tyradę.
Odpowiem Ci trochę w Twoim stylu.
Nie będę z Tobą dyskutował, bo jesteś zbyt głupi i zbyt niedojrzały, żebym tracił na Ciebie więcej swojego czasu :) I z tego co zauważyłem, to już niejeden użytkownik tej strony doszedł do tych samych wniosków - z Tobą się po prostu nie da rozmawiać. Na szczęście powiem Ci, że jednym szybciej, innym troszkę wolniej, ale to przechodzi z wiekiem. Jestem przekonany, że jak wrócisz do swoich komentarzy za kilka lat to powiesz sobie coś w stylu "Ale ja byłem wtedy przemądrzały".
Pozdrawiam i życzę, żeby treść Twoich komentarzy dorównała w przyszłości ich formie :)
songo
No właśnie, ale jak widać nie ma konkretnej reguły i nie można generalizować, bo można pokonać 3-0 Tottenham grając bez DP (Allen, Gerrard, Hendo Stearling), a można zainkasować 6 bramek ze stoke mając w składzie defensywnego (Allen, Gerrard, Leiva, Hendo). Obsada tej pozycji jest istotna, ale nie ma decydującego wpływu.
A z hotem mnie po prostu (i pewnie nie tylko mnie) irytuje to, że jak on coś mówi, to jest święcie przekonany, że on jako jedyny zna się na piłce i wie o czym mówi, a wszyscy inni co mają odmienne zdanie to debile i idioci. W połowie postów jego autorstwa to czuć.
I tak jak kiedyś napisałem, że bardzo chciałbym Cecha u nas, to on zaraz do mnie z tekstem w stylu "OMG kiedy wy ludzie wreszcie zrozumiecie, że nie ma szans na to żeby Cech do nas trafił"...
Przydałoby mi się troche pokory
Ale ja sobie doskonale zdaje sprawę, ze ogólnie DP jest potrzebny i na dłuższą metę ciężko bez niego coś ugrać, ale pisanie że drużyna bez DP nie ma żadnych szans w starciu z kimś ze środka tabeli Premier League to czysty idiotyzm. Tylko o to mi chodzi.
Hendo jest bardziej kompetentny do zostania DP niż Young do zostania LB. I to o wiele.
A Wilshere grajacy ostatniego pomocnika w reprze? Gra tam i sobie radzi, pare razy zdobył nawet Motm.
karmel
Carrick pełnił rolę środkowego obrońcy.
A jak Young i Valencia mogą pełnić role bocznych obrońców, to Henderson może grać jako defensywny pomocnik
A co do tego, ze w Premier League nie mozna grać teoretycznie ultraofensywnym składem>
United w tym sezonie na LFC wyszło tak:
De Gea
3 obrońców - Jones, Evans, Carrick
w środku pola - Rooney, Fellaini, Mata
na bokach - Young, Valencia
w a taku - RvP i Wilson
Ultraofensywny skład, brak defensywnego pomocnika, United wygralo 3-0. Na papierze powinni dostać co najmniej kilka bramek
hot
Tak jak teraz tłumaczysz gościowi jak "Zwykłemu szaraczkowi", że w Anglii nie można grać bez DM, tak jeszcze niedawno tłumaczyłeś wszystkim naokoło, że transfer Cecha to scienfe fiction i w ogóle nie ma absolutnie żadnych szans, żeby do nas trafił.
Jestem ciekaw jak to teraz skomentujesz ekspercie
Schabowy (z sałatką z pomidorów i ziemniakami) i pomidorowa
tyson
Bez węgli? Ja bym się nie nadawał do życia
Loca
Chodzi Ci o dietę wegańską? Bo nie da się chyba w ogóle nie jeść białka.
Fanatic
Ja znałem taką co uwielbiała czekoladę. I co drugi dzień słyszałem "Boże patrz jakie mam grube uda" :D
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
haxball.com/?roomid=~24b7577743052cbec7cf94f7a45f85b66262e6247cb67db3f0a858991513d004e
Jest super bo ja jestem