Komentarze użytkownika Rafson95

Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 256 z 270 (komentarze od 10201 do 10240):

Komentowany temat: Formalność dopełniona: Arsenal 1-0 Wolfsburg! 26.07.2015, 21:12

marimoshi
Z Lens go niedawno ściągneliśmy

Komentowany temat: Formalność dopełniona: Arsenal 1-0 Wolfsburg! 26.07.2015, 21:11

Doktor
Nie ma co myśleć o zastępstwach póki starzy grają na odpowiednim poziomie. Na boisku nikt nie patrzy na metryki

Komentowany temat: Formalność dopełniona: Arsenal 1-0 Wolfsburg! 26.07.2015, 21:09

Największe sukcesy w historii Arsenal odnosił dysponując bardzo doświadczonym składem :)

Komentowany temat: Formalność dopełniona: Arsenal 1-0 Wolfsburg! 26.07.2015, 20:10

A mi się wydaje, że Wenger sobie mysli, że w zeszłym sezonie miał Girouda, Welbecka i Theo na szpice, a teraz jeszcze będzie mógł dawać więcej szans Akpomowi który dojrzał przez ostatni rok (jest jak transfer) i nie kupi nikogo na atak.

Komentowany temat: Formalność dopełniona: Arsenal 1-0 Wolfsburg! 26.07.2015, 18:38

Cech i tak jest ujowy bo jest stary

Ale młody czaruje na skrzydle.

pozdrawiam tych którzy widzieli Walcotta jako środkowego napastnika po tym jak zagrał dobre 2 mecze pod koniec sezonu

W sezonie jest tyle meczów, że bezproblemowo i Debuchy i Bellerin powinni dostać swoje minuty :)

Komentowany temat: Nic, tylko podziwiać: Arsenal 6-0 Lyon! 25.07.2015, 18:40

Co z tego, że dobrze grają jak koszulki ujowe ;/

Komentowany temat: Emirates Cup czas zacząć, Arsenal vs Lyon na początek! 25.07.2015, 11:52

Jeszcze gdybyśmy im Martineza wypożyczali to rozumiem. Ale Szczęsny to akurat zawodnik, który nie będzie odbiegał poziomem od reszty zespołu. To już nie jest junior

Komentowany temat: Emirates Cup czas zacząć, Arsenal vs Lyon na początek! 25.07.2015, 10:47

Przecież nie wydamy żadnej kosmicznej kasy. Od 10 lat mamy co okienko pińcet milionów na trasnfery i nigdy nie szaleliśmy

Komentowany temat: Emirates Cup czas zacząć, Arsenal vs Lyon na początek! 25.07.2015, 10:45

omg Llorente byłby super. Brałbym

Komentowany temat: Emirates Cup czas zacząć, Arsenal vs Lyon na początek! 24.07.2015, 23:33

A pisałem nie raz, żeby Mączyńskiego brać. I co? I już strzela

Komentowany temat: Fournier: Arsene Wenger najlepszym menadżerem 24.07.2015, 21:28

Miło z jego strony, ale przesadza troszke

Komentowany temat: Emirates Cup czas zacząć, Arsenal vs Lyon na początek! 24.07.2015, 19:48

Dancer
A Cech nie ma jakości? Myślisz, że po jednym sezonie zapomniał jak się broni?

Komentowany temat: Emirates Cup czas zacząć, Arsenal vs Lyon na początek! 24.07.2015, 16:08

Kij, że Llorente jest klockowaty.
Wyobraźcie to sobie...

Giroud-Llorente - najpiękniejszy atak na świecie
Wszyscy obrońcy by przy nich wpadali w kompleksy i popełniali błędy

Komentowany temat: Emirates Cup czas zacząć, Arsenal vs Lyon na początek! 24.07.2015, 16:05

omg omg omg

Fernando Llorente

Oby to była prawda

Komentowany temat: Emirates Cup czas zacząć, Arsenal vs Lyon na początek! 24.07.2015, 15:19

W sumie jeśli gralibyśmy z przodu Sanchez-Giroud-Walcott to mamy bardzo bramkostrzelną trójkę.

Komentowany temat: Emirates Cup czas zacząć, Arsenal vs Lyon na początek! 24.07.2015, 08:49

Arsenal to ta sama półka co LFC.
pbs.twimg.com/profile_images/549010250813034496/QrVGb3XJ.jpeg

Komentowany temat: Besiktas zainteresowany Welbeckiem? 24.07.2015, 08:40

Sprzedawac Welbecka po sezonie 1,7x taniej niz go kupiliśmy? Po co?

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Premier League wraz z Kanonierami! 23.07.2015, 17:53

Ja ile czytałem czy słyszaem to nigdy nie spotkałem się z opinią, że można zbyt bardzo się wygiąc. Raczej za kazdym razem było im mocniej - tym lepiej. Naprawdę pierwszy raz o szkodliwości takiej techniki usłyszałem jak już byłem popsuty i się leczyłem. Ide teraz na piłkę, bb

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Premier League wraz z Kanonierami! 23.07.2015, 17:49

I w martwym ciągu miałem tak samo. Wg wszystkich internetowych poradników miałem super technikę, nikt na siłce też do tego nie miał żadnych zastrzeżeń, dopiero ktoś kto się zna na anatomii mi o tym powiedział, ale to był fizjoterapeuta i już było po fakcie. Dlatego zdecydowanie nie polecam. Już chyba do końca życia nie będę robił ani przysiadów ani martwego, bo nawet jeśli wylecze sobie te plecy, co może się udać ale zajmuje około rok, to już mam uraz do tych ćwiczeń i dla własnego zdrowia i komfortu psychicznego będę wybierał maszyny

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Premier League wraz z Kanonierami! 23.07.2015, 17:45

MaciekGoooner
Między innymi od przysiadów.
Wszyscy uczą - klatka do przodu, dupa do tyłu, żeby zrobic jak największe przeciwieństwo kociego grzbietu. No i mi to wychodziło świetnie, dopiero na rehabilitacji dowiedziałem się, że robiłem zbyt duży przeprost i tak tez nie można. I żaden trener ani paker nigdy mi o tym nie wspomniał, bo sami nie wiedzą.

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Premier League wraz z Kanonierami! 23.07.2015, 17:42

A dlaczego niby nie pozwala się ćwiczyć młodym na maszynach? Ja o tym na przykład w ogóle nie słyszałem.
Jaką krzywdę wyrządzają maszyny, której nie wyrządzaja wolne ciężary?

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Premier League wraz z Kanonierami! 23.07.2015, 17:38

Mi też tak wszyscy proponowali i skończyłem z dyskopatią, mimo teoretycznie dobrej techniki.
Jak nie masz doświadczenia to maszyny będą wystarczającym bodźcem do rozwoju mięsni a są dużo, dużo bezpieczniejsze.

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Premier League wraz z Kanonierami! 23.07.2015, 17:33

new_star
Jak chcesz rozpocząc przygodę z siłownią to zdecydowanie polecam iść na siłkę i ćwiczyć głównie na maszynach. Oczywiście jakieś klatki, bicki, barki można robić na wolnych ciężarach, ale o martwych ciągach, przysiadach i tak dalej najlepiej na początku zapomnieć. Zbyt duże przeciążenia dla kogoś niedoświadczonego i ja w ten sposób sobie trochę popsułem plecy jak zaczynałem.

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Premier League wraz z Kanonierami! 23.07.2015, 17:10

pierre
Zależy komu na czym zależy. Nie można stwierdzić co jest lepsze

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Premier League wraz z Kanonierami! 23.07.2015, 12:36

a Wikipedia ostro kłamie jeśli chodzi o wzrost/wagę zawodników

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Premier League wraz z Kanonierami! 23.07.2015, 12:34

qwertyu
I tak od dawna nie ma tu żadnego poziomu

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Premier League wraz z Kanonierami! 22.07.2015, 11:44

Zgadza się, z Fabsem mieliśmy pierwszeństwo, ale jak odchodził z Barcy to Wenga nie był nim zainteresowany

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Premier League wraz z Kanonierami! 22.07.2015, 11:34

No właśnie z tego co wszędzie czytam to ma mieć klauzulę pierwokupu a nie wykupu. A klauzula pierwokupu nie zobowiązuje nas do jego sprzedaży jeśli Roma sobie tego zażyczy.

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Premier League wraz z Kanonierami! 22.07.2015, 11:24

A co do Szczęsnego to nie rozumiecie jednej, bardzo ważnej rzeczy.
Klauzula pierwokupu - jeśli Arsenal zdecyduje się sprzedać Wojtka, to Roma ma pierwszeństwo
Klauzula wykupu - Arsenal jest zobligowany do zaakceptowania oferty Romy

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Premier League wraz z Kanonierami! 22.07.2015, 11:19

omg, Llorente-Giroud

Najprzystojniejszy napad na świecie

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Premier League wraz z Kanonierami! 22.07.2015, 11:11

Hiszpan klasę lepszy.
Teraz nie trolluje, zawsze byłem fanem Fernando i chciałbym go tutaj zobaczyć.

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Premier League wraz z Kanonierami! 22.07.2015, 11:08

Llorente podobno dostępny, Wenga dawaj go tutaj.

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Premier League wraz z Kanonierami! 22.07.2015, 09:31

To była "liga ekspertów", zaproszenia dostawała śmietanka towarzyska strony + ci którzy się doprosili :D Nie było żadnego limitu 100 dni

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Premier League wraz z Kanonierami! 22.07.2015, 08:57

Dan_Crowley
No i tak by było, gdyby nie fakt, że aktualnie wyżej w hierarchii niż Szczęsny znajduje się jeszcze taki ktoś jak Ospina. I jeśli kolumbijczyk nie odejdzie, to Szczęsny nawet w pucharach może nie pograć

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Premier League wraz z Kanonierami! 21.07.2015, 23:09

Rok temu było nie do pomyślenia, żeby siedział ktoś z trójki Falcao, RvP, Roo, więc różnie może być

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Premier League wraz z Kanonierami! 21.07.2015, 13:20

Myslicie ze pilkarze czytaja twittery? Ja watpie

Komentowany temat: Zagraj w Fantasy Premier League wraz z Kanonierami! 21.07.2015, 12:28

a ile THeo niby teraz dostaje?

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady