Komentarze użytkownika Rafson95
Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 256 z 270 (komentarze od 10201 do 10240):
Doktor
Nie ma co myśleć o zastępstwach póki starzy grają na odpowiednim poziomie. Na boisku nikt nie patrzy na metryki
Największe sukcesy w historii Arsenal odnosił dysponując bardzo doświadczonym składem :)
A mi się wydaje, że Wenger sobie mysli, że w zeszłym sezonie miał Girouda, Welbecka i Theo na szpice, a teraz jeszcze będzie mógł dawać więcej szans Akpomowi który dojrzał przez ostatni rok (jest jak transfer) i nie kupi nikogo na atak.
Cech i tak jest ujowy bo jest stary
Ale młody czaruje na skrzydle.
pozdrawiam tych którzy widzieli Walcotta jako środkowego napastnika po tym jak zagrał dobre 2 mecze pod koniec sezonu
W sezonie jest tyle meczów, że bezproblemowo i Debuchy i Bellerin powinni dostać swoje minuty :)
Co z tego, że dobrze grają jak koszulki ujowe ;/
Jeszcze gdybyśmy im Martineza wypożyczali to rozumiem. Ale Szczęsny to akurat zawodnik, który nie będzie odbiegał poziomem od reszty zespołu. To już nie jest junior
Przecież nie wydamy żadnej kosmicznej kasy. Od 10 lat mamy co okienko pińcet milionów na trasnfery i nigdy nie szaleliśmy
omg Llorente byłby super. Brałbym
A pisałem nie raz, żeby Mączyńskiego brać. I co? I już strzela
Miło z jego strony, ale przesadza troszke
Dancer
A Cech nie ma jakości? Myślisz, że po jednym sezonie zapomniał jak się broni?
Kij, że Llorente jest klockowaty.
Wyobraźcie to sobie...
Giroud-Llorente - najpiękniejszy atak na świecie
Wszyscy obrońcy by przy nich wpadali w kompleksy i popełniali błędy
omg omg omg
Fernando Llorente
Oby to była prawda
W sumie jeśli gralibyśmy z przodu Sanchez-Giroud-Walcott to mamy bardzo bramkostrzelną trójkę.
Arsenal to ta sama półka co LFC.
pbs.twimg.com/profile_images/549010250813034496/QrVGb3XJ.jpeg
Sprzedawac Welbecka po sezonie 1,7x taniej niz go kupiliśmy? Po co?
Ja ile czytałem czy słyszaem to nigdy nie spotkałem się z opinią, że można zbyt bardzo się wygiąc. Raczej za kazdym razem było im mocniej - tym lepiej. Naprawdę pierwszy raz o szkodliwości takiej techniki usłyszałem jak już byłem popsuty i się leczyłem. Ide teraz na piłkę, bb
I w martwym ciągu miałem tak samo. Wg wszystkich internetowych poradników miałem super technikę, nikt na siłce też do tego nie miał żadnych zastrzeżeń, dopiero ktoś kto się zna na anatomii mi o tym powiedział, ale to był fizjoterapeuta i już było po fakcie. Dlatego zdecydowanie nie polecam. Już chyba do końca życia nie będę robił ani przysiadów ani martwego, bo nawet jeśli wylecze sobie te plecy, co może się udać ale zajmuje około rok, to już mam uraz do tych ćwiczeń i dla własnego zdrowia i komfortu psychicznego będę wybierał maszyny
MaciekGoooner
Między innymi od przysiadów.
Wszyscy uczą - klatka do przodu, dupa do tyłu, żeby zrobic jak największe przeciwieństwo kociego grzbietu. No i mi to wychodziło świetnie, dopiero na rehabilitacji dowiedziałem się, że robiłem zbyt duży przeprost i tak tez nie można. I żaden trener ani paker nigdy mi o tym nie wspomniał, bo sami nie wiedzą.
A dlaczego niby nie pozwala się ćwiczyć młodym na maszynach? Ja o tym na przykład w ogóle nie słyszałem.
Jaką krzywdę wyrządzają maszyny, której nie wyrządzaja wolne ciężary?
Mi też tak wszyscy proponowali i skończyłem z dyskopatią, mimo teoretycznie dobrej techniki.
Jak nie masz doświadczenia to maszyny będą wystarczającym bodźcem do rozwoju mięsni a są dużo, dużo bezpieczniejsze.
new_star
Jak chcesz rozpocząc przygodę z siłownią to zdecydowanie polecam iść na siłkę i ćwiczyć głównie na maszynach. Oczywiście jakieś klatki, bicki, barki można robić na wolnych ciężarach, ale o martwych ciągach, przysiadach i tak dalej najlepiej na początku zapomnieć. Zbyt duże przeciążenia dla kogoś niedoświadczonego i ja w ten sposób sobie trochę popsułem plecy jak zaczynałem.
pierre
Zależy komu na czym zależy. Nie można stwierdzić co jest lepsze
a Wikipedia ostro kłamie jeśli chodzi o wzrost/wagę zawodników
qwertyu
I tak od dawna nie ma tu żadnego poziomu
Zgadza się, z Fabsem mieliśmy pierwszeństwo, ale jak odchodził z Barcy to Wenga nie był nim zainteresowany
No właśnie z tego co wszędzie czytam to ma mieć klauzulę pierwokupu a nie wykupu. A klauzula pierwokupu nie zobowiązuje nas do jego sprzedaży jeśli Roma sobie tego zażyczy.
A co do Szczęsnego to nie rozumiecie jednej, bardzo ważnej rzeczy.
Klauzula pierwokupu - jeśli Arsenal zdecyduje się sprzedać Wojtka, to Roma ma pierwszeństwo
Klauzula wykupu - Arsenal jest zobligowany do zaakceptowania oferty Romy
omg, Llorente-Giroud
Najprzystojniejszy napad na świecie
Hiszpan klasę lepszy.
Teraz nie trolluje, zawsze byłem fanem Fernando i chciałbym go tutaj zobaczyć.
Llorente podobno dostępny, Wenga dawaj go tutaj.
To była "liga ekspertów", zaproszenia dostawała śmietanka towarzyska strony + ci którzy się doprosili :D Nie było żadnego limitu 100 dni
Dan_Crowley
No i tak by było, gdyby nie fakt, że aktualnie wyżej w hierarchii niż Szczęsny znajduje się jeszcze taki ktoś jak Ospina. I jeśli kolumbijczyk nie odejdzie, to Szczęsny nawet w pucharach może nie pograć
Rok temu było nie do pomyślenia, żeby siedział ktoś z trójki Falcao, RvP, Roo, więc różnie może być
Myslicie ze pilkarze czytaja twittery? Ja watpie
a ile THeo niby teraz dostaje?
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
marimoshi
Z Lens go niedawno ściągneliśmy