Komentarze użytkownika Rafson95
Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 259 z 270 (komentarze od 10321 do 10360):
haxball.com/?roomid=~24205bafa9ecbea4bc49b042f927092bae0855c3e90cdd82c8647a90ddce68239
pierre
Typowe numery dla młodzieży
Kanonier204
Krupnik?
Poldi nie jest złym piłkarzem, po prostu trzeba go odpowiednio wpasować do drużyny.
Umie strzelać gole i umie asystować, ale musi mieć stworzone ku temu odpowiednie warunki, których mu brakowało w ostatnim czasie.
Tomassini
Też bym się go nie pozbywał. To idiotyczne pozbywac sie kluczowych zawodników, a zostawiac w druzynie takiego Flaminiego
Akurat skrzydła mamy dość dobre.
Podstawa to Sanchez i Walcott. Nie wiem czy to nie są najlepsze skrzydła w Anglii.
A do rotacji AoC, Welbeck albo któryś z naszych ŚPO. Ja tam nie widze potrzebny wzmacniania flanek
20 funtów napiwku? O, to troche więcej niż ja zarabiałem przez 14 godzinny dzień pracy tutaj w Polsce :D
Zakładałem to przez jakies 45 min były max 4 osoby na rumie a potem sie wszyscy rozeszli
haxball.com/?roomid=~226b291f7a9af87bab92d8e967947527a43005faeae44106e9d4c735e5a01a20c
hax na nowym necie, pingi po 60/70, polecam!
Ospina bronił dobrze, to prawda, ale Cech w formie będzie bronił dużo lepiej od Kolumbijczyka.
Piękne zdjęcie
haxball.com/?roomid=~2ef6421b4f9e3550a0512a673d0b3f348fc949ba59694ae515c38c51305ed5368
Tu grają prawdziwi haxballerzy
haxball.com/?roomid=~26515b7ff0324e6387ec3e1623d63f6c42e0b04a334d49da4be9f6f21b1cba4b5
Nowy, lepszy hax. Afgan hostuje
Najtaniej? Piechotą
Cech bankowo nie dostanie 9
haxball.com/?roomid=~2665a2fd4055b6345345d9bc9b46465b8b48168f04a2a1851696c18362d822f94
Niestety moja mucha w monitorze wczoraj, w godzinach popołudniowych dokonała swojego żywota. Jakby tego było mało, to postanowiłła umrzeć prawie na środku ekranu.
simp
A polską ligę oglądasz?
Ja czytałem nie raz komentarze na Chelsealive i mysle, ze kibice AFC mogliby sie uczyc od kibicow CFC szacunku do swoich byłych piłkarzy...
ONA81
Obawiam się, że po tym co powiedziałaś o Chico, Shinev może sobie coś zrobić. Będziesz go miała na sumieniu
Krzysiu zawsze na propsie. No ale tutaj mało kto jest go w stanie docenić :(
Shinev ma pół dysku zawalone zdjęciami Chico
ONA81
Jakbym był gejem to bym się nie zastanawiał
shark31
Bo ktoś kto opierdzielał się całe życie na studiach technicznych ginie. Wiem to z autopsji.
Shinev
Techniczny
ONA81
Ozil? Bo najwięcej zarabia? Ech, te kobiety...
ONA
Czy Arteta jest według Ciebie hot?
Shinev
Mój avatar jest bardziej hot niż Twój
ja żadnej lektury w lo nie przeczytałem a z polaka miałem 77%
To mam nadzieję, że moja muszka nie wykituje z głodu do wieczora
mrsomebody
Nie bo jeszcze urośnie
lays
To jest dobry kierunek tylko wtedy jak jesteś zdeterminowany na pracę w służbach mundurowych. Nabywasz tam wiedzę, która Ci się może przydac w takiej pracy. Jeśli nie uda Ci się dostać do jakiejs policji to w sumie będziesz w dupie.
No ale nie mam pojęcia, którędy ona tam mogła wejść. Myśle, że ona nawet jakby chciała się wydostać to nie wie którędy
Aktualizacja - mucha jednak żyje. Zaczęła się przemieszczać.
mrsomebody
Spróbuje na dobry początek wyłączyć i włączyć monitor
Mam problem. Taka mała mucha, jakimś cudem dostała mi się do monitora. Tzn ze 2 dni widziałem ją czasem, jak chodziła sobie między tą warstwą wyświetlającą obraz, a tą najbardziej zewnętrzną warstwa. Nie znam się fachowo na nazewnictwie.
Dziś znalazłem ją martwą mniej więcej na środku ekranu. Chyba nie miała co tam jeśc i zdechła. Jak się jej pozbyć?
Swego czasu widziałem jeszcze w Arsenalu Marcina Robaka. Ale ostatnio gorzej z formą no i chyba transfer do Lecha.
Robak, Orlando Sa, Paixao - z polskiej ligi zdecydowanie jest kogo wyciągać, tylko Wengerowi brakuje determinacji i zdecydowania.
Pamiętam jaki hejt był na Wengera, jak na poczatku sezonu z Evertonem zdjął Sancheza ze szpicy w połowie i wpuscił Girouda. I co? Żwirek nam uratował remis. To jest bohater
na CF*
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
I kolejny raz wyszło jaki Igła jest rzadki. A niektórzy by go woleli od Girouda...
Jeszcze nie rozumiem tego trenera Argentyny, Tevez sezon zycia w Juve i siedzi na ławce, a graja pilkarze jak Lavezzi czy wlasnie Higuain, którzy w porównaniu do Carlosa sa parodystami