Komentarze użytkownika Rafson95

Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 258 z 270 (komentarze od 10281 do 10320):

Komentowany temat: Arsenal ogłosił kadrę na Barclays Asia Trophy 12.07.2015, 14:18

Lepiej wierzyć w swoich zawodników niż w transfery na zasadzie im droższy tym lepszy.

Komentowany temat: Arsenal ogłosił kadrę na Barclays Asia Trophy 12.07.2015, 14:12

Arteta jest moim zdaniem w stanie zastąpić Coqa jeśli ten potrzebowałby odpoczynku. W poprzednim sezonie było tak źle, bo Mikel miał kontuzje i grał Flamini. Hiszpan już nie raz udowodnił że potrafi wywiązać się z zadań defensywnych.

imprecis
Tyle tu ostatnio trollowania, że nawet Tobie się udzieliło?

Komentowany temat: Arsenal ogłosił kadrę na Barclays Asia Trophy 12.07.2015, 14:02

new_star
Myślę, ze to bardzo prawdopodobna historia.

Komentowany temat: Arsenal ogłosił kadrę na Barclays Asia Trophy 12.07.2015, 14:01

marimoshi
A kiedyś Coqa w ogóle nie było i jakoś żyliśmy.

Komentowany temat: Arsenal ogłosił kadrę na Barclays Asia Trophy 12.07.2015, 13:50

Chelsea ma czasem takie fatalne pomysły transferowe... Sprzedali Schurle, który był dobrym zmiennikiem i dokładając kasę kupili Cuadrado, który okazał się poziom gorszy. A teraz chcą Pedro...
No i wcześniej transfery jak Moses czy Salah - również całkiem niepotrzebne

Komentowany temat: Lacazette jedną nogą w Arsenalu? 12.07.2015, 13:45

beerlinsky
Za dużo gier komputerowych

Komentowany temat: Lacazette jedną nogą w Arsenalu? 12.07.2015, 08:25

Anglicy powołując sie na Włochów twierdzą, że zawodnik z Francji trafi do Arsenalu.

Brzmi wiarygodnie

Komentowany temat: Arsenal ogłosił kadrę na Barclays Asia Trophy 12.07.2015, 00:56

Luis Figo

Komentowany temat: Arsenal ogłosił kadrę na Barclays Asia Trophy 12.07.2015, 00:49

Czy od czasu odejścia z AFC Henryego, był oprócz RvP u nas jakiś napastnik lepszy od Girouda? Eduardo? Adebayor?

Komentowany temat: Arsenal ogłosił kadrę na Barclays Asia Trophy 12.07.2015, 00:44

OMG a ja cały czas myślałem, że on tak naprawdę myśli :D

Komentowany temat: Arsenal ogłosił kadrę na Barclays Asia Trophy 12.07.2015, 00:41

simpllemann
Ja się tak czasem zastanawiam, czy Ty trollujesz z tą krytyką skierowaną w stronę Girouda?

Komentowany temat: Wenger: Cech wzmocni wiarę zespołu 11.07.2015, 13:09

3 bramkarzy z takimi zarobkami to byłoby marnotrastwo. Szczególnie, że taki Martinez jest w stanie już zagrac dobry mecz

Komentowany temat: Higuain naciska na transfer do Arsenalu 09.07.2015, 23:15

Giroud > Igła
Oby do nas nie trafił

Komentowany temat: Arsenal zaoferuje Jenkinsonowi nowy kontrakt 08.07.2015, 22:02

moomin
Wielu piłkarzy już było spisywanych na straty przez kibiców AFCc

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski w Galatasaray 07.07.2015, 20:50

sorki
tutaj działający link
haxball.com/?roomid=~2c6646af2a602769f363dd8e321df3d82a3a4737bb3ca0aa243b950a2bfcf2221

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski w Galatasaray 07.07.2015, 20:37

haxball.com/?roomid=~2f91448eec15e756c8bebd3e635e14d98fbfdac5512ab91858ac0c5a075684d2e

Komentowany temat: Mirror: Arteta podpisał nowy kontrakt 07.07.2015, 14:21

Rok temu nie mieliśmy żadnego nominalnego DMa i nikogo nie kupiliśmy. Dziś mamy Coquelina więc nie wydaje mi się, żeby Wenger nagle stwierdził, że potrzeba 2 DMów

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski w Galatasaray 07.07.2015, 10:54

pewnie go wypożyczą gdzieś na pół sezonu

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski w Galatasaray 07.07.2015, 10:52

songo
No też mi się tak coś wydaje, że trzeba mieć ukończone 55 lat + przez minimum służyć 25 lat żeby iść na emeryture w policji

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski w Galatasaray 07.07.2015, 08:38

Policjant może iść na emeryture po 15 latach pracy? Wydaje mi się, że po 25

Komentowany temat: Transferowy Zawrót Głowy 07.07.2015, 08:31

No i mamy po Mączyńśkim...

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski w Galatasaray 06.07.2015, 21:29

haxball.com/?roomid=~2910ee87a281d01675ce20fead21b0b57740f62a28dddc829fdf4c19f150ed39c

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski w Galatasaray 06.07.2015, 15:10

thide
Zawsze lepiej jest umieć pływać niż nie umieć.

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski w Galatasaray 06.07.2015, 14:45

Nigel Person
Nigela Persona
bez apostrofu

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski w Galatasaray 06.07.2015, 13:00

AdamCFC
Bo niestety na wygrywanie meczów nie składają się tylko indywidualne umiejętności skrzydłowych.
W Ofensywie moim zdaniem Sanchez jest na poziomie Hazarda, tylko że preferują inny styl gry. A zdrowy Walcott w formie > Willian

Masz prawo się nie zgadzać, ja przedstawiam tylko swoje zdanie :)

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski w Galatasaray 06.07.2015, 12:52

pierre
Rozumiem Twój spoób myślenia, ale moim zdaniem w Premier League, gdzie wiele drużyn broni się głęboko Sanchez i Walcott nie osiągną na CF tego poziomu który mogliby osiągnąć grając na flankach. Tacy zawodnicy żyją z wolnych przestrzeni których często brakuje w środku boiska, szczególnie, że gramy raczej atakiem pozycyjnym a nie kontrami.
No i jestem do tego wielkim fanem silnych napastników w typie Girouda, Mandzukica czy Llorente którzy żyją z dobrej gry kolegów na skrzydłach

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski w Galatasaray 06.07.2015, 12:39

Sanchez-Giroud-Walcott
-----------Ozil-------------
---Cazorla-----Coquelin

To jest imo najlepsze ustawienie jakim możemy na chwile obecną grać.

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski w Galatasaray 06.07.2015, 12:37

Moim zdaniem skrzydła Sanchez - Walcott to najlepsze skrzydła w Anglii i grzechem byłoby grać 4-3-1-2 bez skrzydłowych.

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski w Galatasaray 05.07.2015, 22:29

Maciek
Ja to kiedyś zaczynałem, zrobiłem ten pierwszy test, załapałem się jedną pompką na jakiś konretny pułap i wyszło tak, że nie byłem w stanie zrobić pierwszego dnia ćwiczeń

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski w Galatasaray 05.07.2015, 22:16

te pompki i podciągania to jest jeden wielki uj
Zbyt duza progresja, niemozliwe do wykonania dla zwyklych ludzi

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski w Galatasaray 05.07.2015, 22:09

Albo inny przykład.
Zanim złapię za 5 kilowe hantelki muszę opanować podciąganie na drązku na 1 ręce? :P

Arsenallord
Jeśli zrobiłeś 100 prawdziwych pompek to jesteś koksem, szacuneczek Ja zrobię ze 40

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski w Galatasaray 05.07.2015, 22:04

a co daje w życiu umiejętność robienia przysiadów na jednej nodze?

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski w Galatasaray 05.07.2015, 21:57

bez cięzarów nigdy nie zrobisz takiej masy/siły jak z ciężarami. No ale trzeba oczywiście mądrze ćwiczyć, żeby się nie popsuć

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski w Galatasaray 05.07.2015, 21:07

Siłownia? Proszę pytać, jestem ekspertem

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski w Galatasaray 05.07.2015, 21:07

Czeczenia
Tak, jest taki kraj jak szkocja. I razem z kilkoma innymi tworzą Wielką Brytanię

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski w Galatasaray 05.07.2015, 19:42

pierre_afc
No domyśliłem się, że o to chodzi, ale nie wiem czemu Czeczenia uważa, że tak powinno być a nie tak jak jest teraz.

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski w Galatasaray 05.07.2015, 18:35

Czeczenia
A to czemu?

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski w Galatasaray 05.07.2015, 12:52

Myślę, że Cech z miejsca stanie się kluczowym zawodnikiem naszej drużyny i być może najpewniejszym punktem defensywy. 33 lata, 10 lat na najwyższym poziomie, ogromne doświadczenie, wiele trofeów, naszych bramkarzy przewyższa o klase. Jak na bramkarza to wcale nie jest stary - golkiper jest stary jak ma ze 38-40 lat, a nie 33.
Dla mnie ten transfer to wielka bomba i wielkie wzmocnienie, środowisko futbolowe, tzn. piłkarze, trenerzy również tak uważają, więc nie wiem jak można krytykować ten transfer.
Osoby przeciwne Cechowi kierują się chyba tylko i wyłącznie swoimi antypatiami i sympatiami, bo pod względem sportowym moim zdaniem nie da się podważyć słuszności tego transferu

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski w Galatasaray 05.07.2015, 09:48

może akurat jak Ty byłeś, ale wiatr jest bardzo typowy dla Anglii

Komentowany temat: Oficjalnie: Podolski w Galatasaray 05.07.2015, 09:37

thide
W Anglii zero wiatru? Ogólnie tam wieje dużo bardziej niż w Polsce

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady