Komentarze użytkownika Rafson95
Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 258 z 270 (komentarze od 10281 do 10320):
Arteta jest moim zdaniem w stanie zastąpić Coqa jeśli ten potrzebowałby odpoczynku. W poprzednim sezonie było tak źle, bo Mikel miał kontuzje i grał Flamini. Hiszpan już nie raz udowodnił że potrafi wywiązać się z zadań defensywnych.
imprecis
Tyle tu ostatnio trollowania, że nawet Tobie się udzieliło?
new_star
Myślę, ze to bardzo prawdopodobna historia.
marimoshi
A kiedyś Coqa w ogóle nie było i jakoś żyliśmy.
Chelsea ma czasem takie fatalne pomysły transferowe... Sprzedali Schurle, który był dobrym zmiennikiem i dokładając kasę kupili Cuadrado, który okazał się poziom gorszy. A teraz chcą Pedro...
No i wcześniej transfery jak Moses czy Salah - również całkiem niepotrzebne
beerlinsky
Za dużo gier komputerowych
Anglicy powołując sie na Włochów twierdzą, że zawodnik z Francji trafi do Arsenalu.
Brzmi wiarygodnie
Luis Figo
Czy od czasu odejścia z AFC Henryego, był oprócz RvP u nas jakiś napastnik lepszy od Girouda? Eduardo? Adebayor?
OMG a ja cały czas myślałem, że on tak naprawdę myśli :D
simpllemann
Ja się tak czasem zastanawiam, czy Ty trollujesz z tą krytyką skierowaną w stronę Girouda?
3 bramkarzy z takimi zarobkami to byłoby marnotrastwo. Szczególnie, że taki Martinez jest w stanie już zagrac dobry mecz
Giroud > Igła
Oby do nas nie trafił
moomin
Wielu piłkarzy już było spisywanych na straty przez kibiców AFCc
sorki
tutaj działający link
haxball.com/?roomid=~2c6646af2a602769f363dd8e321df3d82a3a4737bb3ca0aa243b950a2bfcf2221
haxball.com/?roomid=~2f91448eec15e756c8bebd3e635e14d98fbfdac5512ab91858ac0c5a075684d2e
Rok temu nie mieliśmy żadnego nominalnego DMa i nikogo nie kupiliśmy. Dziś mamy Coquelina więc nie wydaje mi się, żeby Wenger nagle stwierdził, że potrzeba 2 DMów
pewnie go wypożyczą gdzieś na pół sezonu
songo
No też mi się tak coś wydaje, że trzeba mieć ukończone 55 lat + przez minimum służyć 25 lat żeby iść na emeryture w policji
Policjant może iść na emeryture po 15 latach pracy? Wydaje mi się, że po 25
No i mamy po Mączyńśkim...
haxball.com/?roomid=~2910ee87a281d01675ce20fead21b0b57740f62a28dddc829fdf4c19f150ed39c
thide
Zawsze lepiej jest umieć pływać niż nie umieć.
Nigel Person
Nigela Persona
bez apostrofu
AdamCFC
Bo niestety na wygrywanie meczów nie składają się tylko indywidualne umiejętności skrzydłowych.
W Ofensywie moim zdaniem Sanchez jest na poziomie Hazarda, tylko że preferują inny styl gry. A zdrowy Walcott w formie > Willian
Masz prawo się nie zgadzać, ja przedstawiam tylko swoje zdanie :)
pierre
Rozumiem Twój spoób myślenia, ale moim zdaniem w Premier League, gdzie wiele drużyn broni się głęboko Sanchez i Walcott nie osiągną na CF tego poziomu który mogliby osiągnąć grając na flankach. Tacy zawodnicy żyją z wolnych przestrzeni których często brakuje w środku boiska, szczególnie, że gramy raczej atakiem pozycyjnym a nie kontrami.
No i jestem do tego wielkim fanem silnych napastników w typie Girouda, Mandzukica czy Llorente którzy żyją z dobrej gry kolegów na skrzydłach
Sanchez-Giroud-Walcott
-----------Ozil-------------
---Cazorla-----Coquelin
To jest imo najlepsze ustawienie jakim możemy na chwile obecną grać.
Moim zdaniem skrzydła Sanchez - Walcott to najlepsze skrzydła w Anglii i grzechem byłoby grać 4-3-1-2 bez skrzydłowych.
Maciek
Ja to kiedyś zaczynałem, zrobiłem ten pierwszy test, załapałem się jedną pompką na jakiś konretny pułap i wyszło tak, że nie byłem w stanie zrobić pierwszego dnia ćwiczeń
te pompki i podciągania to jest jeden wielki uj
Zbyt duza progresja, niemozliwe do wykonania dla zwyklych ludzi
Albo inny przykład.
Zanim złapię za 5 kilowe hantelki muszę opanować podciąganie na drązku na 1 ręce? :P
Arsenallord
Jeśli zrobiłeś 100 prawdziwych pompek to jesteś koksem, szacuneczek Ja zrobię ze 40
a co daje w życiu umiejętność robienia przysiadów na jednej nodze?
bez cięzarów nigdy nie zrobisz takiej masy/siły jak z ciężarami. No ale trzeba oczywiście mądrze ćwiczyć, żeby się nie popsuć
Siłownia? Proszę pytać, jestem ekspertem
Czeczenia
Tak, jest taki kraj jak szkocja. I razem z kilkoma innymi tworzą Wielką Brytanię
pierre_afc
No domyśliłem się, że o to chodzi, ale nie wiem czemu Czeczenia uważa, że tak powinno być a nie tak jak jest teraz.
Czeczenia
A to czemu?
Myślę, że Cech z miejsca stanie się kluczowym zawodnikiem naszej drużyny i być może najpewniejszym punktem defensywy. 33 lata, 10 lat na najwyższym poziomie, ogromne doświadczenie, wiele trofeów, naszych bramkarzy przewyższa o klase. Jak na bramkarza to wcale nie jest stary - golkiper jest stary jak ma ze 38-40 lat, a nie 33.
Dla mnie ten transfer to wielka bomba i wielkie wzmocnienie, środowisko futbolowe, tzn. piłkarze, trenerzy również tak uważają, więc nie wiem jak można krytykować ten transfer.
Osoby przeciwne Cechowi kierują się chyba tylko i wyłącznie swoimi antypatiami i sympatiami, bo pod względem sportowym moim zdaniem nie da się podważyć słuszności tego transferu
może akurat jak Ty byłeś, ale wiatr jest bardzo typowy dla Anglii
thide
W Anglii zero wiatru? Ogólnie tam wieje dużo bardziej niż w Polsce
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Lepiej wierzyć w swoich zawodników niż w transfery na zasadzie im droższy tym lepszy.