Alexis zapolował na Lisy: Leicester 2-5 Arsenal!

Alexis zapolował na Lisy: Leicester 2-5 Arsenal! 26.09.2015, 16:51, 1732 komentarzy

Choć po pierwszej połowie wydawało się, że zwycięstwo Kanonierów nie jest jeszcze pewne, druga przyniosła nam świetną grę londyńczyków, którzy ze spokojem pokonali Leicester City 5-2. Głownym bohaterem tego starcia był Alexis Sanchez. Chilijczyk wreszcie się przełamał, zdobył hat-tricka i miejmy nadzieję, że zakończył serię złych spotkań.

Martwić może uraz Mathieu Flaminiego, ponieważ jeśli okaże się poważny, Arsene Wenger zostanie bez nominalnego defensywnego spotkania na batalię z Olympiakosem Pireus. Dziś jednak liczy się komplet oczek, a sytuacją kadrową będziemy zajmować się za kilka dni.

Poniżej składy obu drużyn:

Arsenal: Cech - Bellerin, Koscielny, Mertesacker, Monreal - Flamini (21' Arteta), Cazorla - Ramsey (77' Oxlade-Chamberlain), Özil, Sanchez - Walcott (80' Giroud)

Leicester City: Schmeichel - De Laet, Huth, Morgan, Schlupp - Mahrez, Kantè, Drinkwater (77' Kramaric), Albrighton (64' Ulloa) - Okazaki (45' King), Vardy

W 7. minucie Mesut uruchomił Alexisa, podając mu futbolówkę na skrzydło. Po jego dośrodkowaniu i małym zamieszaniu Cazorla oddał strzał, ale piłkę z linii bramkowej wybił zawodnik gospodarzy.

Dwie okazje dla Lisów - najpierw Cech broni strzał Schluppa, później Vardy trafia w słupek. Nadal 0:0, a mecz się powoli rozkręca.

Leicester City zdobywa cudowną bramkę! Drinkwater posyła niesamowite górne zagranie na kilkadziesiąt metrów, Vardy idealnie przyjmuje futbolówkę, wbiega w pole karne Arsenalu i pokonuje Cecha. 0-1!

Goście odpowiadają celnymi strzałami Walcotta i Cazorli, natomiast ich rywale bliscy podwyższenia wyniku - Vardy'ego powstrzymała poprzeczka.

Theo zmienia rezultat spotkania! Podopieczni Wengera wychodzą z kontrą, Cazorla prostopadle gra do Walcotta, a ten świetnym strzałem po ziemi wyrównuje na 1-1! Piękna kontra w wykonaniu londyńczyków!

W 21. minucie Mikel Arteta zmienia kontuzjowanego Mathieu Flaminiego. Drugi defensywny pomocnik Kanonierów nabawił się urazu - najpierw Coquelin w starciu z Chelsea, teraz jego rodak w pojedynku z Lisami.

Alexis się przełamuje! Mesut magicznie podaje do Bellerina, ten wrzuca w szesnastkę i choć Walcott nie oddał uderzenia po tej centrze, do piłki dopadł Sanchez i z kilku metrów wstrzelił ją do bramki! 2-1!

W 38. minucie znów uaktywnił się Santi Cazorla, a futbolówka po jego próbie minęła słupek. Jakiś czas później Mahrez spróbował sprzed pola karnego, ale niecelnie. Doliczone 120 sekund, po których sędzia oznajmia gwizdkiem przerwę.

Ranieri przeprowadza roszadę - ściąga Okazakiego, wprowadza Kinga. Japończyk był dziś widoczny, lecz momentami bardzo niedokładny.

W 52. minucie strzał Alexisa został zablokowany przez Hutha. Rzut rożny nie przynosi większego zagrożenia. Chwilę później Chilijczyk znów w roli głównej - tym razem główkował po dośrodkowaniu Walcotta i jeszcze raz wywalczył korner.

Kolejna efektowna akcja londyńczyków. Özil wyśmienicie wrzuca w szesnastkę na głowę Sancheza, ten wyprzedza Schmeichela i daje Arsenalowi dwubramkowe prowadzenie! 3-1!

Znów świetnie piłką operują przyjezdni, a strzał Mesuta przyblokowany. Ulloa melduje się na placu boju, zmieniając Albrightona.

King ma okazję, ale nie trafia w światło bramki. Kontra Lisów, Mahrez powstrzymany. Już nie błyszczy, jak w innych meczach. Żółta kartka dla Artety za zagranie ręką.

Masowe wędrówki ludów: Oxlade-Chamberlain zastępuje Ramseya, a Giroud wchodzi za Walcotta w ekipie Arsenalu. Kramaric zmienia Drinkwatera u Lisów.

Hat-trick Alexisa w 81. minucie! Chilijczyk mija jednego z rywali, uderza z około dwudziestu metrów i kontynuuje demolkę na King Power Stadium! 4-1!

Cech broni w niezłym stylu strzały Vardy'ego i Mahreza. 34-latek pokazuje swoją klasę.

Petr Cech cudowną interwencją zatrzymuje Kramaricia, lecz nie ma nic do powiedzenia przy uderzeniu Vardy'ego. 2-4, ale to nic nie zmienia.

Ostatnie słowo dziś należy do Oliviera Girouda! Monreal dośrodkował po ziemi, a Francuz na dużym luzie wykorzystał tę sytuację! 5-2 w 93. minucie!

Arbiter zakończył spotkanie po upływie dziewięćdziesięciu czterech minut. Ważne trzy punkty na koncie Arsenalu.

Leicester CityPremier LeagueRaport pomeczowy autor: źrodło: własne
Mico17 komentarzy: 6910 newsów: 128.09.2015, 21:31

Chciałby ktoś się włączyć do rozmowy, czy raczej nie tracić czasu? :>

roxx292 komentarzy: 37828.09.2015, 21:30

U mnie przez chwile działał :D

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267228.09.2015, 21:26

No i wacek to strzelił. Wuj, dupa i kamieni kupa.

Mico17 komentarzy: 6910 newsów: 128.09.2015, 21:25

Korzystając ze swojej anonimowości i skoro już tutaj jestem, to chwilkę z wami porozmawiam.
Nie, żebym się żalił czy coś, bo mi to lata, ale dzisiaj rozstałem się z dziewczyną. No i jak prawdziwy chłop myślę rozglądać się za kolejną tylko... Nie bywam ostatnio w jakichś publicznych miejscówkach za często i pytanie do was. Gdzie przebywają całkiem spoko loszki, do pogadania i takie z olejem w głowie. Hm? :)

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267228.09.2015, 21:24

BOŻE! Działa! Chyba zacznę wierzyć w Boga.

Banito komentarzy: 228.09.2015, 21:19

Cześć Witam , pytanie , czy jest szansa że kupię bilet na mecz arsenal-bayern zaraz przed meczem , czy nie mam na co liczyc ?

Witowo95 (zawieszony) komentarzy: 12773 newsów: 128.09.2015, 21:18

@IAWT: Co do bohatera filmiku ciekawostka - Stachu Jones na co dzień mieszka w Hajnówce :)

Mico17 komentarzy: 6910 newsów: 128.09.2015, 21:18

Witowo95

AHh dobry prawda? XDD

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 328.09.2015, 21:17

Mico17
Z tego co widze to ci z ktorymi gralem w csa to maja dalej. Jednak jesli chodzi o znajomych z reala to ciezko.

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267228.09.2015, 21:17

youtube.com/watch?v=WjrqpJQBKCQ

jesteśmy zgubieni

Mico17 komentarzy: 6910 newsów: 128.09.2015, 21:16

Kanonier204

Z moich znajomych, który w miarę często widzę, to nie ma nikt, a grono znajomych mam nie małe. Chyba jednak wymarła aplikacja.

czas zainstalować gadu gadu
ahh te czasy, kiedy szedłeś przez bloki i wszędzie słychać było ten charakterystyczny dzwięk

Witowo95 (zawieszony) komentarzy: 12773 newsów: 128.09.2015, 21:14

@kamilo_oo: Facebook nie działa? Znajdę kabel od pilota i idę się powiesić.

K96m komentarzy: 5328.09.2015, 21:14

Fejs zdechł.

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267228.09.2015, 21:13

kamilo_oo
brakuje tylko Arsenalu z pucharem Ligi Mistrzów na koniec świata. Jak kokakolazero "niemożliwe stało sie możliwe"

TheInvincibles komentarzy: 130428.09.2015, 21:12

dado
ja

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267228.09.2015, 21:12

no niech naprawią facebooka bo mam wazną rozmowe biznesową.

kamilo_oo komentarzy: 2356728.09.2015, 21:12

No jednak nadszedł koniec świata. Facebook nie działa

dando1234 komentarzy: 43428.09.2015, 21:07

Siemanko

ja z takim pytaniem, czy jest tu ktoś z lublina kto kibicuje Arsenalowi ?;) pzdr

Arsenal4Ever14 komentarzy: 333028.09.2015, 21:03

Info Confirmed. U Mnie też FB zaczął świrować.

Mico17
U mnie też. Mam problem z przyciemnionym ekranem na telefonie, co jakiś czas się zawiesza.

P.S.
englishfutbolinietylko.blogspot.com/
jak ktoś chcę - to zapraszam.

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52428.09.2015, 20:56

InArseneWeTrust123
No tak jak wspomniałem - w tym roku jest to niewykonalne.

Mihex komentarzy: 2360428.09.2015, 20:55

O niezłą parę nawet nam przyznali na mecz. Pewnie dlatego, że reszta bardziej medialnych już poszła na te "lepiej oglądane" mecze, ale ja tam Dębińskiego lubię :P

Mico17 komentarzy: 6910 newsów: 128.09.2015, 20:55

Tylko u mnie facebook tak szwankuje? Niestworzone rzeczy ostatnio się dzieją.

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267228.09.2015, 20:54

simpllemann
Wiadomo. Nagrody ode mnie zawsze uszczęśliwiają. Także się staraj.

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52428.09.2015, 20:51

To najlepszy. W węża by się grało.

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267228.09.2015, 20:51

Kanonier204
*Do jasnego grzyba

krzysiu357 komentarzy: 61828.09.2015, 20:50

a co myslicie o mazdach albo seat leon ??

Mihex komentarzy: 2360428.09.2015, 20:50

Ponoć trener Dinama powiedział, że odpuszczą krycie Lewego, to powinno go zaskoczyć i nic nie strzeli. :D
W sumie dobrze by było jakby nic nie strzelił, jakby nikt nic w tym meczu nie strzelił najlepiej.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 328.09.2015, 20:49