Bendtner strzela gola, Arsenal pokonuje Hull 2-0

Bendtner strzela gola, Arsenal pokonuje Hull 2-0 04.12.2013, 21:35, Sebastian Czarnecki 1366 komentarzy

Szok, sensacja i niedowierzanie. Nie chodzi oczywiście o fakt, że Arsenal wygrał z Hull, bo to można było łatwo przewidzieć, ale o to, że Nicklas Bendtner najpierw trafił w piłkę, a w rezultacie do bramki. Wracając jednak do samego przebiegu meczu, to Kanonierzy całkowicie zdominowali swoich przeciwników i zasłużenie zwyciężyli, zdobywając kolejne, cenne 3 punkty do swojego dorobku, dzięki czemu umocnili się na pozycji lidera Premier League.

Mimo że Hull w niedzielę ograło Liverpool, a Arsenal przystąpił do tego spotkania w nieco rezerwowym składzie, to nie miało absolutnie żadnego problemu z ograniem Tygrysów, którzy ani razu poważnie nie zagrozili Szczęsnemu.

Arsenal: Szczęsny - Jenkinson, Mertesacker, Koscielny, Monreal - Flamini, Ramsey (80. Arteta) - Rosicky (73. Wilshere), Özil, Cazorla - Bendtner (73. Walcott)

Hull City: McGregor – Chester, Bruce, Figueroa – Huddlestone – Elmohamady, Livermore, Meyler, Brady (58. Rosenior) – Graham (58. Boyd), Sagbo (74. Gedo)

Co za początek meczu! Już w 93. sekundzie spotkania, piłkę do siatki pakuje... Nicklas Bendtner. Nie, to wcale nie jest pomyłka. Duńczyk świetnie odnalazł się w polu karnym Hull i mocnym strzałem głową, po uprzednim dośrodkowaniu Jenkinsona, pokonał McGregora.

Po mocnym początku, Kanonierzy wciąż dominowali na boisku. Cały czas atakowali bezradne Hull City, które nie mogło wyjść z własnej połowy. Londyńczycy mimo że nie tworzyli sobie klarownych sytuacji bramkowych, byli pod grą, utrzymywali się przy piłce i nie dali przeciwnikowi dojść do głosu.

W 14. minucie Duńczyk mógł ponownie wpakować piłkę do bramki przeciwnika! Tym razem okropny błąd popełnił McGregor, który wypluł futbolówkę po strzale Özila. Duże szczudła Nicklasa nie pozwoliły mu jednak dojść do czystej pozycji strzeleckiej i w rezultacie potknął się o własne nogi.

W 19. minucie do głosu doszedł Santi Cazorla, jednak jego uderzenie nie znalazło drogi w światło bramki. Była to już druga próba Hiszpana w tym meczu, w obu przypadkach brakowało mu odrobinę precyzji.

Kolejne minuty były stosunkowo spokojne, chociaż Kanonierzy wciąż byli stroną wyraźnie dominującą. W 28. minucie strzał po ziemi oddał Aaron Ramsey, ale McGregor tym razem zachował trzeźwy umysł i złapał piłkę.

Dwie minuty później Per Mertesacker sfaulował w okolicy 25. metra George'a Grahama, a sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny gości. Była to pierwsza groźna akcja Hull, mimo że Szczęsny bez problemów złapał piłkę bitą dośrodkowaniem.

W 33. minucie kolejny raz zaatakował Aaron Ramsey i tym razem był o krok od strzelenia bramki. Jego atomowe uderzenie we wspaniałym stylu zatrzymał jednak McGregor, który po bardzo ospałym początku, z minuty na minutę prezentował się coraz lepiej.

Dziesięć minut później kolejny raz zachwycił nas Nicklas Bendtner! Tym razem Duńczyk celnie dośrodkował na głowę Mesuta Özila, który strzelił jednak obok bramki.

Do przerwy wynik nie uległ zmianie, sędzia zaprosił obie drużyny do szatni przy jednobramkowym prowadzeniu The Gunners.

Tak jak Arsenal zaczął pierwszą połowę, to samo zrobił w drugiej. Świetna akcja zespołowa zakończyła się podaniem Ramseya do Mesuta Özila, a reprezentant Niemiec na wielkim luzie wpakował piłkę do siatki.

Przy strzelonej bramce warto również zwrócić uwagę na pracę Ignacio Monreala przy linii bocznej, który uratował futbolówkę przed wyjściem na aut i zapoczątkował akcję swojego zespołu.

W 55. minucie bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego mógł strzelić Nicklas Bendtner, ale Robbie Brady wybił piłkę z linii bramkowej.

W następnych minutach nie działo się nic godnego uwagi. Pewny swego Arsenal nieco odpuścił, co dało drużynie gości więcej miejsca. Hull przeprowadziło w późniejszym czasie dwie groźne akcje, które nie przyniosły żadnych bramek, a jedynie stłuczkę pomiędzy Szczęsnym a Sagbo.

W 80. minucie Hull przeprowadziło bardzo groźną akcję. Dośrodkowanie mogło dojść do wybiegającego napastnika, jednak piłkę w świetny sposób wybił Per Mertesacker, który potwierdził fenomenalną formę.

W doliczonym czasie gry głową po dośrodkowaniu Elmohammady'ego strzelał jeszcze Boyd, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

Do końca meczu nie wydarzyło się już nic wartego uwagi. Arsenal wygrał kolejne spotkanie i umocnił się na pozycji lidera Premier League.

Hull CityPremier LeagueRaport pomeczowy autor: Sebastian Czarnecki źrodło: własne
Bali komentarzy: 40906.12.2013, 12:10

Też was wk*rwia ta przesuwana reklama :D ?

Vendeful komentarzy: 236206.12.2013, 11:56

patrze na wkipedii walking dead i napisane jest ze wyszlo 8 odcinkow czwartego sezonu,a nastepne 8 dopiero w lutym.to prawda?

mskafc komentarzy: 579606.12.2013, 11:34

Haha no dzieki, mam nadzieje, ze mi pojdzie ok i nie bedzie gaslo auto czesciej niz co 30 sekund :D

Choina komentarzy: 211006.12.2013, 11:33

Maverick7
O 17:45 chyba leci na TVP Info ale nie jestem pewien. A wcześniej bo od 16 coś na TVP Sport.

Marzag komentarzy: 40954 newsów: 106.12.2013, 11:29

mallen, "Francuz, w przeciwieństwie do Oliviera Giroud, może stracić najbliższe spotkanie Premier League przeciwko Evertonowi"

"Wiadomo natomiast, że niegroźnej kontuzji kolana nabawił się napastnik Kanonierów - Olivier Giroud. Jego występ w sobotnim spotkaniu przeciwko Evertonowi nie stoi pod znakiem zapytania."

Z Giroudem wszystko okej

Maverick7, ciekawe kogo wylosują Polacy

Maverick7 komentarzy: 52906.12.2013, 11:28

jakaś polska stacja transmituje dziś losowanie grup MŚ?

mallen komentarzy: 2123806.12.2013, 11:28

Skąd oni wzięli to info bo nigdzie nie mogę nic o tym urazie znaleźć?

fabik komentarzy: 2954 newsów: 2706.12.2013, 11:21

PSN nie działa ogólnie czy tylko u mnie?

thide komentarzy: 32389 newsów: 185206.12.2013, 11:21

jaki Flamini?

"Pomocnik Arsenalu, Mathieu Flamani, nabawił się w trakcie ostatniego meczu z Hull City"

to jakiś junior chyba u-10

mallen komentarzy: 2123806.12.2013, 11:19

Co ja się dowiaduję, że Flamini i Giroud kotuzjowani? :/

anglia.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=265905

mistiqueAFC komentarzy: 2676906.12.2013, 11:17

@marzag

No musze sie z tobą zgodzić.Tak dwóch miesięcy mysle, ze trzeba, zeby sie wyexpic i zorientować nad postaciami :P ja juz gram ponad 2 lata, więc tez inaczej na to patrze

thide komentarzy: 32389 newsów: 185206.12.2013, 11:17

mój kolega w lolu jest chyba w platynie. nie ogarniam o co w tym chodzi.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185206.12.2013, 11:16

w FO3 masz legendy, gracze z sezonów 07, 10 i zwykłych. weź tu wylosuj tych lepszych jak jedna karta graczy powyżej overalla 65 kosztuje 10k. są oczywiście karty typu ALL, czyli możesz trafić na Zico albo jakiegoś Al-Muharadżiego z overallem 41 :P. mi udało się wylosować m.in. Lennona, Matę, 2x Soldado i jeszcze kilku w miarę dobrych, ale legendy to oczywiście nie.

Marzag komentarzy: 40954 newsów: 106.12.2013, 11:16

mistiqueAFC, lol jest zbyt czasochlonny ;p i nie widzę w nim tej samej gry którą widzą nałogowi gracze w lola ;p

Marzag komentarzy: 40954 newsów: 106.12.2013, 11:08

w fucie tez potracaja ;p grales kiedys ze tak dziwnie argumentujesz to "jak ciezko o dobrych pilkarzy w fo3"? ;p

thide komentarzy: 32389 newsów: 185206.12.2013, 11:08

@marzag, przegrałem już jakieś 400 meczów i Ronaldo ma 11 poziom i 50%. to jest chwila xD?

Marzag komentarzy: 40954 newsów: 106.12.2013, 11:07

thide, chwile pograsz i się podexpią (wywnioskowałem z Twoich wypowiedzi, że piłkarze zdobywając doświadczenie stają się tam coraz lepsi) więc co za problem? ;p

mistiqueAFC komentarzy: 2676906.12.2013, 11:06

Prawdopodobny skład MU na Newcastle

de Gea - Rafael, Smalling, Evans, Evra - Fellaini, Cleverley - Nani, Januzaj, Kagawa - Chicharito

jest moc :D

thide komentarzy: 32389 newsów: 185206.12.2013, 11:05

@marzag, dostajesz ich, ale oni są bardzo słabi. ich umiejnętności są o wiele niższe od ich odpowiedników na rynku. Wilshere na 10 poziomie +0 MA TYLKO 76 overalla, a kupiony ma jakieś 72 na start.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185206.12.2013, 11:04

a i oczywiście jak sprzedajesz np. CR7 za 5 milionów EP to dostajesz tylko jakieś 3,8 miliona, bo potrącają ileś % od każdej transakcji.

Marzag komentarzy: 40954 newsów: 106.12.2013, 11:03

thide, ooo, jeszcze lepiej, kto chce to ich dostaje :D na kompy się gra patentami, z każdy można wygrać w ten sam sposób, ja wole jednak z graczmi, większa satysfakcja z gry ;p

thide komentarzy: 32389 newsów: 185206.12.2013, 11:01

nie mam ich z paczek. wybrałem ich na starcie gry, ale oni są +0, więc tylko taki Cr7 nadaje się do gry. na 11 poziomie ma 85 na swojej pozycji. kupiony CR7 lub wylosowany czyli +1 ma jakieś 82 albo 81 na start więc na tym 11 poziomie miałby już 92 :P.

CR7 kosztuje 5 milionów
Thiago Silva 2 miliony
Fabregas 600k

w fo3 nie ma lig tzn jest liga ale offline. za wygranie jej dostajesz jakieś 20-30k ep, 2 karty graczy EPL i losową nagrodę i to za WYGRANIE LIGI, co nie jest takie łatwe na np. legendarnym. gram na klasie światowej i w 22 kolejce mam 19 zwycięstw 2 remisy i 1 porażkę, a mam mocarny skład w porównaniu z takim Norwich, gdzie każdy ma po 60-70, a przegrałem z nimi 2-1 :P.

Marzag komentarzy: 40954 newsów: 106.12.2013, 10:54

thide, no a w fucie wszyscy kontrakty mają dożywotnio... samo to że masz Fabregasa, Ronaldo i t Silvę z paczki świadczy o tym że tak trudno nie jest ;d pewnie za wygranie/awans do nastepnej ligi/pozostanie w tej samej lidzę ma się kilkadziesiąt tysięcy golda albo i lepiej ;p w fucie wygranie 4 ligii starczy na 1 dużą złotą paczkę w której jak ktoś będzie wart chociaż 2 tysie to można mówić o dużym szczęściu ;p

thide komentarzy: 32389 newsów: 185206.12.2013, 10:54

a no i ja pisałem o cenach graczy +1, bo takich mam, a taki CR7 +5 kosztowałby ze 100 milionów jak nie więcej. Dani Alves z sezonu 2010 jest za chyba 70 i to tylko +1 :P. Bony +10 miał 110 overalla na pierwszym poziomie. gdyby go ktoś wyexpił do 10 to miałby aż 119. szybkość biegu z 90, siła ze 120 :d

thide komentarzy: 32389 newsów: 185206.12.2013, 10:51

nie robią? musisz przedłużać kontrakty za walutę, a to kosztuje i to sporo. średnio za przedłużenie całej jedenastce muszę wydać jakieś 200k na sezon, a ceny idą cały czas w górę i zawodnicy też drożeją :(

Marzag komentarzy: 40954 newsów: 106.12.2013, 10:48

thide, pff, na pc to pewnie wystarczy mieć pada żeby mieć przewagę nad 60% graczami ;p a jak się za mecz w tysiącach zarabia to tymbardzi ejte sumy nie robią na mnie wrażenia ;d

thide komentarzy: 32389 newsów: 185206.12.2013, 10:44

w FUTACH to takie składy to się w chwile robi :P.

Marzag komentarzy: 40954 newsów: 106.12.2013, 10:32

patrzcie jaki sobie team w fut sprawiłem :D easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=faOdLXGQnKzYK:ps3

jeszcze tylko Suarez/Aguero i mam komplet(ewentualnie kogoś na LM, ale Marveux sprawuje się bardzo fajnie jak na to co jest warty ;p)

thide komentarzy: 32389 newsów: 185206.12.2013, 10:28

Rivaldo to troll nad trolle D:
jazdy to pikuś. nawet najgorszy za przeproszeniem debil przejeździ X godzin, ale egzamin i tak 70% ludzi uwali, więc przygotuj się na dopłatę z Twojej strony :D

Jogurt komentarzy: 162906.12.2013, 10:25

janek_4 komentarzy: 123506.12.2013, 10:23

ipetitions.com/petition/arsenal-should-lead-the-push-for-safe-standing
Petycja za przywróceniem, a właściwie stworzeniem stojących miejsc na Emirates, kto podpisze? :)

PawlakKanonier komentarzy: 21406.12.2013, 10:12