Bezbarwny Arsenal przegrywa 0-1 z West Hamem

Bezbarwny Arsenal przegrywa 0-1 z West Hamem 12.01.2019, 14:28, Łukasz Wandzel 2781 komentarzy

W derbach Londynu pomiędzy Arsenalem a West Hamem górą okazał się zespół Młotów. Podopieczni Manuela Pellegriniego grali lepiej przez całe spotkanie i konsekwentnie realizowali swoją taktykę. W ataku ogrywali Kanonierów na małej przestrzeni, by w obronie łapać ich na spalonych bądź wygrywać pojedynki fizyczne na skrzydłach. Drużyna prowadzona przez Unaia Emery'ego zazwyczaj zalicza gorsze pierwsze połowy i znacznie lepsze drugie, jednak w to popołudnie było inaczej. Po przerwie Arsenal zagrał jeszcze gorzej. Szybko stracił prowadzenie, a później nie zdołał odrobić strat. Mimo że dwukrotnie trafił do siatki, to dwukrotnie odgwizdany został offside. Dzięki temu Łukasz Fabiański i jego drużyna zdobyła całkowicie zasłużone 3 punkty.

Składy obu drużyn:

West Ham: Fabiański - Zabaleta, Ogbonna, Diop, Cresswell - Rice, Noble - Nasri (71' Snodgrass), Antonio (82' Obiang), Anderson - Arnautović (71' Carroll).

Arsenal: Leno - Sokratis, Koscielny, Mustafi (59' Ramsey) - Maitland-Niles (69' Bellerin), Xhaka (59' Torreira), Guendouzi, Kolasinac - Iwobi - Aubameyang, Lacazette.

Arsenal pod bramką Łukasza Fabiańskiego szukał kluczowego podania, aby oddać strzał z jak najbardziej dogodnej pozycji. Tymczasem Młoty grały nieco bardziej kombinacyjnie, starali się ograć defensywę The Gunners na małej przestrzeni. Niejednokrotnie Bernd Leno musiał zareagować, ale nie miał okazji do popisania się niebywałymi interwencjami.

W 21. minucie jedną z najlepszych okazji w pierwszej odsłonie spotkania miał Sead Kolasinac. Bośniak dostał piłkę na wolne pole, ale zdecydował się podać w gąszcz obrońców, gdy spokojnie mógł strzelać i sprawdzić formę polskiego golkipera. Później były bramkarz Arsenalu miał więcej oddechu, ponieważ gospodarze przeważali w tym spotkaniu.

Gracze West Hamu W drugiej połowie bardzo szybko wyszli na prowadzenie, gdy po asyście Samira Nasriego wynik spotkania otworzył Declan Rice. Tym samym zespół Młotów zmusił Arsenal do odrabiania strat. Dobrą zmianę dał Aaron Ramsey, ponieważ pobudził zespół do odrabiania strat. Ale usilne dążenie zawodników prowadzonych przez Unaia Emery'ego do osiągnięcia korzystnego rezultatu nie trwało długo. Później West Ham był bliżej powiększenia przewagi, choć wcale mu na tym nie zależało.

Piłkarze Manuela Pellegriniego zagrali mądrze, uważnie dobierali adresatów podań, unikali ryzykownych zagrań, aby nie stracić futbolówki. Tymczasem środek pola Arsenalu nie istniał. Brakowało takiego... Mesuta Özila. I nie konkretnie o Niemca tu chodzi, ale o piłkarza o jego charakterystyce - nastawionego na ofensywę rozgrywającego. Wydaje się, że para napastników, jaką tworzą Aubameyang i Lacazette, po prostu nie może nie przynosić goli. Tymczasem obaj zawodnicy byli zupełnie odcięci od piłek i dlatego West Ham zdołał wygrać, strzelając Kanonierom tylko jedną bramkę.

Premier LeagueRaport pomeczowyWest Ham United autor: Łukasz Wandzel źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Garfield_pl komentarzy: 732414.01.2019, 16:06

@ZielonyLisc: będzie, Owsiak usunął się żeby nie było mieszania polityki w to. Moje zdanie jest takie że każdy wrzuca swoje pieniądze gdzie chce i nikogo to nie pwinno interesować. Jest wośp, mg tutaj nieraz pomagamy z redakcją na siepomaga i to nasz wybór. Szukanie winnego na siłę jest straszne, zrozumncie że najprawdopodobniej to był psychol i jemu lotto kto rządzi itd.

Serio zacząłem się po tym co zobaczyłem wczoraj bać, wcześniej trochę luźno podchodziłem, ale mam kolegę który też ma schizy, niedawno na fb wypisywał że gość chciał go prądem zabić, nasyłał niby policję w Niemczech żeby go zabili itd. Na początku jak chorował jego historie były wiarygodne, ale potem takie coś. I wiecie do szpitala trafił, ale wypisał się na żądanie bo jak był trzeźwy to świadomy i nie mogli wg przepisów go zatrzymać. Teraz sobie chodzi, w oczach obłęd i jak wypije to wydzwania do ludzi, wypisuje na fb itd. I też jak kiedyś skrzywdzi kogoś, to ludzie będą wymyślać a wina jest w przepisach, trzeba izolować. Próbowaliśmy ze znajomymi coś zaradzić ale się nie da i teraz inny świr pokazał do czego może to doprowadzić. Serio nie zajmujcie się polityką i pokazywaniem kto lepszy, pomyślcie że na ulicy tacy chodzą i mogą na was trafić, od tak, po prostu.... Strzaszne...

Traitor komentarzy: 9427 newsów: 2414.01.2019, 16:06

Wiem tez, ze to niemożliwe, ale może ludzie otworzą oczy i spojrzą inaczej na firmy ochroniarskie w naszym kraju. Przeważnie wymagania to emeryt+stopień niepełnosprawności, byle nie płacić ZUSu i wszystko jak najtaniej.

Kowal96 komentarzy: 1708314.01.2019, 16:06

Na twitterze jest tyle jadu, że aż żal tego czytać. Obie strony dwóch największych partii w Polsce jadą po sobie równo, obarczając winę jeden na drugiego. Jak media w Polsce sprały niektórym ludziom głowy, to jest aż niepojęte.

ZielonyLisc komentarzy: 1607314.01.2019, 16:06

@Adu: wina pisu.

Adu komentarzy: 540314.01.2019, 16:05

IMO to wina organizatorów, nawet jeśli nie było policji, podczas występu jakiejś gwiazdy, prezydent na scenie, wystarczylo postawić ochronę przed wejściem na scenę, a totalnie przy schodach. I nie było by całej afery.

ZielonyLisc komentarzy: 1607314.01.2019, 16:04

@Ranczomen: wcześniej napadał na ludzi i banki... Siedział w więzieniu, gość psychicznie chory, idiota i debil

Gofer999 komentarzy: 1202414.01.2019, 16:02

Polityka na salonie. Przesadzacie z tym jak "podzieleni" sa Polacy. Tylko media to propaguja. Nie widzialem zeby ludzie skakali sobie do gradel z powodu polityki. Procz tych wynajetych aktorow czy to TVP czy TVN.

Adu komentarzy: 540314.01.2019, 16:01

I uważasz że Policja by tu coś zmieniła? Gościu nie biegł przez 200metrow między tłumem z nożem w ręku tylko sobie z plakietką mediów poszedł na legalu pod scenę, a sam bieg w kierunku prezydenta to już było po zawodach, musiałby mieć ochronę lub policję obok siebie a nie za sceną.

Ranczomen komentarzy: 1096514.01.2019, 16:01

Zrozumcie ludzie, że jeżeli gość był chory psychicznie i czuł się skrzywdzony przez rządy PO, czy jak on tam krzyczał to choćby Kaczyński razem z Tuskiem wyszli nago na ulicę i zaczeli pokazywać, jak bardzo się kochają to on i tak by zrobił swoje.

Poziom debaty publicznej, czy jak to nazwać, jest krytycznie niski i bez wątpienia wymaga poprawy z każdej strony (do czego prawdopodobnie w najbliższych latach nie dojdzie), jednak ta sprawa nie ma w tym miejscu żadnego znaczenia.

Koleś nie wyszedł i nie zabił dlatego, ze kocha PiS i nienawidzi PO.

Chory psychicznie gość wymyślił sobie taki akt "zemsty" za swoje własne "krzywdy" i wszystko.

Nie padajcie ofiarami manipulacji i nie dajcie wciągnąć siebie w grę polityczną. Nigdy.

ZielonyLisc komentarzy: 1607314.01.2019, 16:01

@wejsun: zło, które sprawiają, hmmm... Chodzi ci o ten atak? To ich wina?

wejsun komentarzy: 64314.01.2019, 16:01

Osobiście przyznam że popłynąłem z tą narodowością jednak to wszystko z nerwów że umiera człowiek przez opcję polityczną. Zajeżdża komuną

Traitor komentarzy: 9427 newsów: 2414.01.2019, 16:01

Nawet nie wiem jak komentować działania PiSu. Bo same programy 500+, Madka+, Mieszkanie+ to jawne wspieranie patologii w naszym społeczeństwie, do tego coraz to nowe podatki i rosnące ceny. O tym co sie teraz będzie dziać nawet nie mówie.

wejsun komentarzy: 64314.01.2019, 15:59

@ZielonyLisc: Czemu muszę się powtarzać ? Jak nie jesteś za PiSem to napisałem że przynajmniej nie widzisz zła które sprawiają

polishbrigadesx komentarzy: 950014.01.2019, 15:59

PiS jest taki sam jak PO robią identycznie to samo podwyższają podatki, ustawiają swoich kolesi po znajomości w większości ważnych korporacjach. Wspierają Izreal i USA zamiast dać sobie z nimi spokój. Nic się zmieni w tym kraju na lepsze gdy te 2 kluby będą w sejmie. Układ okrągłostołowy w Polsce ma się dobrze.

ZielonyLisc komentarzy: 1607314.01.2019, 15:59

@wejsun: kościół to mafijna organizacja oni w ogóle nie powinni mieć żadnego wpływu na politykę ale wiadomo chodzi o kasę.

wejsun komentarzy: 64314.01.2019, 15:59

@Adu: Co ty dajesz gościu? Jak To nie ma nic wspólnego? To co napisałem że policja już nie zabezpiecza WOŚP

lays komentarzy: 3987014.01.2019, 15:58

Mesut Özil
@MesutOzil1088
31 min.
No matter what ... put in the work

ZielonyLisc komentarzy: 1607314.01.2019, 15:58

@wejsun: jakie to proste... Mam inne zdanie niż Ty więc jestem za PiSem... To ty pewno jesteś za PO? Nie wiem czy jesteś za po czy nie bądź sobie za kim chcesz. Dla twojej wiadomości powtórzę: nigdy za PiSem nie byłem i głosu na nich nie oddałem.

wejsun komentarzy: 64314.01.2019, 15:57

@ZielonyLisc: No to przeczytaj co napisałem A dodać mogę jeszcze ze kościół nienawidzi WOŚP bo traktują ich jak konkurencję. PiS jest z prawicy która jest silnie związana z kościołem. Resztę sobie dopowiedz

Adu komentarzy: 540314.01.2019, 15:56

Czyli Adamowicz zginął dlatego bo PiS zdjął status imprezy masowej WOŚP? A to spiskowcy, sam bym lepiej tego nie wymyślił

wejsun komentarzy: 64314.01.2019, 15:56

@latrunculus: Długo by się rozpisywać A nie chce z wami wszystkimi się kłócić bo widzę że większość jest za PiSem A jak nie to nie widzi w nich zła które stwarzają

ZielonyLisc komentarzy: 1607314.01.2019, 15:55

@wejsun: nie wiem co ma PiS do WOŚP, ja nigdy nie miałem złego zdania o WOŚP.

wejsun komentarzy: 64314.01.2019, 15:54

@ZielonyLisc: wypieram się przez naród który w większości (nie całość) tworzą idioci

wejsun komentarzy: 64314.01.2019, 15:53

@ZielonyLisc: To wytłumacz mi geniuszu fakt że w momencie gdy PiS doszedł do władzy czemu zdjęto status imprezy masowej WOŚPowi? Nawet w TVPis o tym było przed chwilą ;) dlaczego od momentu jak doszło do władzy policja nie zabezpiecza już finałów? Czemu się nie udziela? Nie będę z Tobą wchodził dalej w dyskusję bo nie warto "prawaku" ;)

Adu komentarzy: 540314.01.2019, 15:53

@garfield_pl

Wytlumacz to tym co walą teraz po internecie "to wina pisiorow!!!"

ZielonyLisc komentarzy: 1607314.01.2019, 15:53

@Garfield_pl: politykę mieszają w to osoby, które chcą na tym zyskać, a kto chce zyskać? Wiadomo. Mam nadzieję, że WOŚP nadal będzie funkcjonował.

Snapi komentarzy: 45614.01.2019, 15:52

@latrunculus

Ja mu się nie dziwię. Gościu pomógł dziesiątkom tysięcy dzieci a przez ostatnie lata jest tak szczuty przez TVP. W dupie mam czy się na tym dorobił czy nie, pomógł wielu osobom. Przywalac się do niego mogą tylko padalcy

Garfield_pl komentarzy: 732414.01.2019, 15:51

Paniwie po co tu mieszacie polityke? Psychpata zabił normalnego człowieka i tyle, takich trzeba izolować dożywotnio i na pewno nie patrzeć łaskawiej " bo chory", tym bardziej izolować! To co krzyczał, jest nieistotne i jeśli tym ktoś się teraz kieruje i wciąga w polityczne dyskusje to serio dramat. Nie żyje czyjś ojciec, mąż, przyjaciel przez chorego psychola z którym były problemy, ponoć, więc to trzeba zatrzymać w pierwszej kolejności a nie przerzucać się głupimi argumentami. Dajcie spokój, bardziej przeraża to że takich ludzi z zaburzeniami mijamy codziennie i jak widać nie wiadomo kiedy odpali im całkowicie, a szukanie teraz i dopisywanie ktorej siły politycznej to wina to dno. Nie czas i nie miejsce... Osobiście uważam że tacy ludzie powinni dożywotnio być izolowani i tyle.

ZielonyLisc komentarzy: 1607314.01.2019, 15:51

@wejsun: Skoro wypierasz się swojej narodowości to nie masz racji bytu. Wypierać się narodowości przez jakąś durną opcję polityczną... Brak słów.

ZielonyLisc komentarzy: 1607314.01.2019, 15:50

@wejsun: bo są idiotami, proste. Sprawa nawet nie została wyjaśniona przez prokuraturę ale wiadomo, że to wina pisu XD.

Adu komentarzy: 540314.01.2019, 15:49

Tak to właśnie jest, najwiecej językiem nienawiści mówią Ci, którzy oskarżają o. to władze, z tego co widzę to PiS i jego zwolennicy siedzą z mordami cicho, życzyli powrotu do zdrowia i sie tam modlili czy cokolwiek, a Tu z drugiej strony słychać tylko "Grażyna słuchaj no, to wina tego Kaczyńskiego, pisiory zasrane" po pogrzebie ktoś pewnie pizgnie że to był atak polityczny a pan Stasiu brał udział w marszach niepodległości i jest wnukiem Kaczyńskiego

wejsun komentarzy: 64314.01.2019, 15:48

@ZielonyLisc: Chciałbym ale niestety nie jest to takie proste ;)

djmacius komentarzy: 213314.01.2019, 15:48

Mam nadzieję, że śmierć P. Adamowicza da nam wszystkim jakieś opamiętanie. Jeśli "wielcy" na górze nie umieją się pogodzić i się żrą od kilkunastu lat to nie idźmy jak ślepcy za nimi tylko szanujmy się wzajemnie i zacznijmy dyskutować, rozmawiać, a nie walczyć.

wejsun komentarzy: 64314.01.2019, 15:47

@ZielonyLisc: Weś zamilcz wreszcie i poczytaj wkoncu czemu ludzie tak obwiniają PiS bo widzę że lubisz sypać linkami i innymi gównami.

ZielonyLisc komentarzy: 1607314.01.2019, 15:46

@wejsun: to Zmień obywatelstwo.

wejsun komentarzy: 64314.01.2019, 15:45

Zj*** z PiSu dopięły swego. Owsiak zrezygnował. Ciężko sobie wyobrazić jaki tej naród jest durny. Wstyd być Polakiem

Snapi komentarzy: 45614.01.2019, 15:45

Pisac teraz o polityce i obrzucanie innych to wstyd. Ogarnjicie się

lordoftheboard komentarzy: 495214.01.2019, 15:33

@_Dennis_Bergkamp_: szkoda że dziś się wypowiedziałeś

ZielonyLisc komentarzy: 1607314.01.2019, 15:32

Tak ale buduje kapitał polityczny lewicy i przychylnym im gazetom!

facebook.com/story.php?story_fbid=1039366789568566&id=312816688890250

Gryzek komentarzy: 342014.01.2019, 15:30

@wojt3q: O lewactwie to napisałem w kontekście tego co napisał ZielonyLisc.

Kondi komentarzy: 96414.01.2019, 15:30

@sWinny:
TVN chyba jest w amerykanskich

sWinny komentarzy: 429814.01.2019, 15:28

Taaa podział w kraju który wykreowały media i dalej to promują. Gdyby nikt o tym nie mówił to by tego nie było.
Aktualnie media to druga o ile nie pierwsza władza. Oni mają taką potężną broń sterowania masami ludzi o jakiej nawet nikomu się nie śni.
Ciekawe tylko czemu 'nasze' główne media są w rękach niemieckich? Przypadek?

Ranczomen komentarzy: 1096514.01.2019, 15:28

Welbeck tylko 70k? Nie dziwię się, że nie chce przedłużyć kontraktu :S

platinium komentarzy: 139314.01.2019, 15:24

Jeden piszę żeby budować kapitał polityczny na czyjejś śmierci, drugi wstawia jakieś kretyńskie zdjęcie "Młodzieży Wszechpolskiej" sprzed dwóch lat a później ludzie się dziwią że społeczeńswto jest podzielone, na końcu jeszcze będą mieli pretensje do prawicy (osobiście nie uważam PiS za prawicę) o "mowę nienawiści" - szczyt hipokryzji (nie jestem wyborcą PO/PiS).

mar12301 komentarzy: 2205114.01.2019, 15:22

Owsiak zrezygnował, bo widzi co się wyprawia w kraju. Nie dziwie się.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 51849 newsów: 46314.01.2019, 15:19

Jeśli chodzi o politykę, to nie mogę juz słuchać tych "a oni to", "jak byli u wladzy to". I nie ma tu znaczenia opcja polityczna
W tej sferze wylewa się morze hipokryzji.

JanikK komentarzy: 16800 newsów: 214.01.2019, 15:18

ah gabryś..

SzopenWWA komentarzy: 63614.01.2019, 15:14

@Gryzek: W punkt opisane.

Snapi komentarzy: 45614.01.2019, 15:14

Owsiak dobrze powiedział "dziki kraj"

kamilo_oo komentarzy: 2354114.01.2019, 15:12

Teraz tylko czekać na wybory i patrzeć, jak będą wykorzystywać śmierć Adamowicza ehhh

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38275686
2. Manchester United382111674
3. Liverpool38209969
4. Chelsea381910967
5. Leicester382061266
6. West Ham381981165
7. Tottenham381881262
8. Arsenal381871361
9. Leeds381851559
10. Everton381781359
11. Aston Villa381671555
12. Newcastle381291745
13. Wolves381291745
14. Crystal Palace381281844
15. Southampton381271943
16. Brighton389141541
17. Burnley381091939
18. Fulham385132028
19. West Brom385112226
20. Sheffield Utd38722923
Fuksiarz.pl
ZawodnikBramkiAsysty
H. Kane2314
Mohamed Salah225
Bruno Fernandes1812
Son Heung-Min1710
P. Bamford167
D. Calvert-Lewin160
O. Watkins145
J. Vardy139
İ. Gündoğan132
A. Lacazette132
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8.14
Gracz maja wybór redaktorów Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
7.96
Gracz maja wybór użytkowników Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl