Bezbarwny Arsenal przegrywa 0-1 z West Hamem

Bezbarwny Arsenal przegrywa 0-1 z West Hamem 12.01.2019, 14:28, Łukasz Wandzel 2781 komentarzy

W derbach Londynu pomiędzy Arsenalem a West Hamem górą okazał się zespół Młotów. Podopieczni Manuela Pellegriniego grali lepiej przez całe spotkanie i konsekwentnie realizowali swoją taktykę. W ataku ogrywali Kanonierów na małej przestrzeni, by w obronie łapać ich na spalonych bądź wygrywać pojedynki fizyczne na skrzydłach. Drużyna prowadzona przez Unaia Emery'ego zazwyczaj zalicza gorsze pierwsze połowy i znacznie lepsze drugie, jednak w to popołudnie było inaczej. Po przerwie Arsenal zagrał jeszcze gorzej. Szybko stracił prowadzenie, a później nie zdołał odrobić strat. Mimo że dwukrotnie trafił do siatki, to dwukrotnie odgwizdany został offside. Dzięki temu Łukasz Fabiański i jego drużyna zdobyła całkowicie zasłużone 3 punkty.

Składy obu drużyn:

West Ham: Fabiański - Zabaleta, Ogbonna, Diop, Cresswell - Rice, Noble - Nasri (71' Snodgrass), Antonio (82' Obiang), Anderson - Arnautović (71' Carroll).

Arsenal: Leno - Sokratis, Koscielny, Mustafi (59' Ramsey) - Maitland-Niles (69' Bellerin), Xhaka (59' Torreira), Guendouzi, Kolasinac - Iwobi - Aubameyang, Lacazette.

Arsenal pod bramką Łukasza Fabiańskiego szukał kluczowego podania, aby oddać strzał z jak najbardziej dogodnej pozycji. Tymczasem Młoty grały nieco bardziej kombinacyjnie, starali się ograć defensywę The Gunners na małej przestrzeni. Niejednokrotnie Bernd Leno musiał zareagować, ale nie miał okazji do popisania się niebywałymi interwencjami.

W 21. minucie jedną z najlepszych okazji w pierwszej odsłonie spotkania miał Sead Kolasinac. Bośniak dostał piłkę na wolne pole, ale zdecydował się podać w gąszcz obrońców, gdy spokojnie mógł strzelać i sprawdzić formę polskiego golkipera. Później były bramkarz Arsenalu miał więcej oddechu, ponieważ gospodarze przeważali w tym spotkaniu.

Gracze West Hamu W drugiej połowie bardzo szybko wyszli na prowadzenie, gdy po asyście Samira Nasriego wynik spotkania otworzył Declan Rice. Tym samym zespół Młotów zmusił Arsenal do odrabiania strat. Dobrą zmianę dał Aaron Ramsey, ponieważ pobudził zespół do odrabiania strat. Ale usilne dążenie zawodników prowadzonych przez Unaia Emery'ego do osiągnięcia korzystnego rezultatu nie trwało długo. Później West Ham był bliżej powiększenia przewagi, choć wcale mu na tym nie zależało.

Piłkarze Manuela Pellegriniego zagrali mądrze, uważnie dobierali adresatów podań, unikali ryzykownych zagrań, aby nie stracić futbolówki. Tymczasem środek pola Arsenalu nie istniał. Brakowało takiego... Mesuta Özila. I nie konkretnie o Niemca tu chodzi, ale o piłkarza o jego charakterystyce - nastawionego na ofensywę rozgrywającego. Wydaje się, że para napastników, jaką tworzą Aubameyang i Lacazette, po prostu nie może nie przynosić goli. Tymczasem obaj zawodnicy byli zupełnie odcięci od piłek i dlatego West Ham zdołał wygrać, strzelając Kanonierom tylko jedną bramkę.

Premier LeagueRaport pomeczowyWest Ham United autor: Łukasz Wandzel źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Gryzek komentarzy: 342014.01.2019, 15:11

Lewactwo to niech sobie przypomni jak Cyba dokonał napadu na biuro poselskie PiS w łodzi. Z resztą to tylko pokazuje jak podzielona jest Polska. Zarówno jedni i drudzy nakręcają wzajemną nienawiść, a później się dziwią, że dochodzi do tragedii.
A może właśnie o to chodzi, żeby społeczeństwo było podzielone. Takim społeczeństwem łatwiej jest sterować.
Masakra.

SzopenWWA komentarzy: 63614.01.2019, 15:10

@_Dennis_Bergkamp_: Daj spokój z tym timmermansem ;f

_Dennis_Bergkamp_ komentarzy: 964714.01.2019, 15:09

@wojt3q: naiwnie;(

nie ma nic bardziej brudnego niz polityka, i nasze czysto ludzkie odczucia, kompletnie nie ida w parze z tym co za chwile sie stanie w tym kraju, jeszcze nie dzis, nie jutro ale za kilka dni...

Kowal96 komentarzy: 1708314.01.2019, 15:09

Owsiak oficjalnie składa rezygnacje z funkcji szefa zarządu fundacji.

gabrys80COYG komentarzy: 34514.01.2019, 15:09

Nieoficjalne pensje piłkarzy Arsenalu według listy, która pojawiła się w internecie (tygodniowo, w funtach):
Mesut Oezil – 350 tys.
Pierre-Emerick Aubameyang – 200 tys.
Henrikh Mchitarjan – 180 tys.
Sead Kolasinac – 119,5 tys.
Aaron Ramsey – 110 tys.
Petr Cech – 100 tys.
Hector Bellerin – 100 tys.
Alexandre Lacazette – 100 tys.
Sokratis Papastathopoulos – 92 tys.
Granit Xhaka – 90 tys.
Shkodran Mustafi – 90 tys.
Laurent Koscielny – 75 tys.
Danny Welbeck – 70 tys.
Nacho Monreal – 65 tys.
Bernd Leno – 60 tys.
Mohamed Elneny – 55 tys.
Lucas Torreira – 50 tys.
Carl Jenkinson – 45 tys.
David Ospina – 40 tys.
Stephan Lichtsteiner – 35 tys.
Alex Iwobi – 30 tys.
Calum Chambers – 25 tys.
Rob Holding – 25 tys.
Matteo Guendouzi – nieznane
Widzieliście? Mhitarian 2x więcej niż lacazette a potem się dziwimy dlaczego nie ma kasy na transfery xd

FabsFAN komentarzy: 23570 newsów: 314.01.2019, 15:09

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=900361766805624&id=137358556439286

_Dennis_Bergkamp_ komentarzy: 964714.01.2019, 15:06

tak tylko to tu zostawie, bo dokladnie tak nas widza...

TimmermansEU Frans Timmermans
Devastated by the death of Paveł Adamowicz. Such senseless violence. My thoughts and prayers are with his loved ones and friends. Gdańsk, Poland and Europe will miss him.

ZielonyLisc komentarzy: 1607314.01.2019, 15:04

WINA PISU!! lewactwo ma teraz pole co podpisu!

SzopenWWA komentarzy: 63614.01.2019, 15:03

@wojt3q: NIestety, patrząc na to jak Polacy są zaszczuci na siebie, to będzie to temat wykorzystywany (pewnie pośrednio). Mam nadzieję, że dożyję czasów, gdy nie będzie ani PO ani PIS (zarówno tych ludzi jak i partii).

darek250s komentarzy: 8227 newsów: 414.01.2019, 15:02

To wydarzenie to dopiero spowoduje wojnę polityczną.

COZAKRAJ

Multi09 komentarzy: 508 newsów: 114.01.2019, 14:59

Budowanie kapitału politycznego na czyjejś śmierci...

Argudo komentarzy: 10867 newsów: 614.01.2019, 14:58

Czy ja wiem, czy kara śmierci jest najcięższa.
Dla mnie lepiej, jakby go zamknęli w jakiejś klitce, ale nie z ciepłym obiadkiem i godziną spaceru dziennie.
Niech spędzi resztę życia w jednym pokoju 3 na 2, z niewygodnym łóżkiem i kiblem, bez okna, z posiłkami rodem z polskich szpitali.
Ja bym chyba wolał umrzeć tu i teraz, niż spędzić kolejne 50 lat w czymś takim. Ale wiadomo, każdy ma swój system wartości.

Novazzy komentarzy: 349614.01.2019, 14:58

@_Dennis_Bergkamp_: Wątpię że na śmierci Adamowicza coś zbuduje. Opozycji potrzeba najbardziej zjednoczenia, i jakiegoś lepszego lidera niż Schetyna.

Adu komentarzy: 540314.01.2019, 14:57

Gość siedział w więzieniu 5 lat był odizoloawany od świata, wyszedł kilka dni temu a Ty mówisz że winien temu jest Kaczynski, matko boska xD

_Dennis_Bergkamp_ komentarzy: 964714.01.2019, 14:52

praktycznie nigdy nie wypowiadam sie na tematy poza pilkarskie, ale dzis....

to co wydarzylo sie Gdansku jest czyms na co wielu dlugo pracowalo, i niestety mozna bylo to przewidziec, ze od debilnego gadania, znajda sie tacy, ktorzy przejda do czynow... i tak naprawde za calosc tej sytuacji w najw. mierze odpowiada pan prezes, ktory od 11/12 lat specjalnie polaryzuje scene polityczna i niestety rowniez spoleczna... btw jezeli na tej tragedii nie bedzie opozycja potrafila zbudowac kapitalu politycznego, to trzeba zdecydowanie rowniez ja wymienic, oczywiscie glownie "liderow"... i nasuwa sie pytanie czy to nie byl ost. koncert WOSP w jakim moglismy uczestniczyc, imho jezeli aktualna wladza pozostanie, wiecej tej wspanialej akcji nie bedziemy mogli przezywac...

Kysio2607 komentarzy: 1335814.01.2019, 14:50

Ciekawe kiedy doczekamy się normalności i przywrócenia kary śmierci dla takich recydywistow..

Dla mnie dla takich ludzi nie powinno być miejsca na ziemi. Gość zabija a zaraz później w pełni świadomy mówi "dlaczego" to zrobił, a teraz pewnie będzie ratowany pod szyldem nieczytelnosci. Brak słów..

JanikK komentarzy: 16800 newsów: 214.01.2019, 14:46

szkoda, kolejna duszyczka

Kowal96 komentarzy: 1708314.01.2019, 14:42

Oficjalnie, Paweł Adamowicz nie żyje.

_Dennis_Bergkamp_ komentarzy: 964714.01.2019, 14:40

jezeli chodzi o Suareza, to jedynym dla Arsenalu korzystnym rozwiazaniem jest dogadanie sie z Ramseyem

SzopenWWA komentarzy: 63614.01.2019, 14:29

https://www.youtube.com/watch?v=xmYSLCJyfkY

Balague mówi sporo o sytuacji w AFC. Pewnie wszyscy już widzieli ale może ktoś jeszcze się znajdzie, kto nie oglądał :)

silvano95 komentarzy: 781114.01.2019, 14:27

@bigMick Martial

darek250s komentarzy: 8227 newsów: 414.01.2019, 14:27

Nie interesuje mnie z jakich powodów ten koleś to zrobił, dla mnie powinni go zabrać do jakiejś piwnicy, obcinać palce i posypywać solą, torturować w najgorszych mękach, a potem wsadzić do kopalni na 12 h ciężkich robót. Pomijam już to, że niedopuszczalne w ogóle jest to, że pojawił się na scenie, wjechał z kosą w prezydenta, 30 sekund nikt nic nie wie, gościu zabiera komuś mikrofon i pieprzy jakieś farmazony upośledzony umysłowo człowiek tylko tak robi. Na dodatek mówi się, że miał plakietkę mediów, a to dopiero kabaret.

RIVALDO700 komentarzy: 3467014.01.2019, 14:25

@bigMick: Rashford zdecydowanie. Martial na moje nie zrobi wielkiej kariery i za parę lat skończy gdzieś w klubie 7-9.

Axinus komentarzy: 1096 newsów: 114.01.2019, 14:23

@bigMick: Martial - zdecydowanie.

bigMick komentarzy: 83914.01.2019, 14:22

Propo wczorajszego meczu na Wembley, mam abstrakcyjne pytanie. Przygarnęlibyście chetniej Rashforda czy Martiala? ja osobiscie Martiala

RIVALDO700 komentarzy: 3467014.01.2019, 14:19

@TomekO: bo często jest tak, ze to jednostka lub 2-3 piłkarzy ciągnie team do wyników. Lfc z burnley przegrywało 1-0 w lidze przez pewien czas , bo 3 siedziała na ławie, wolves tez ich pyknęło w FA cup bo nikogo z tria nie było na początku. Piłka to taki fajny sport gdzie jednostki ciągną tym, a duzo osób sobie dorabia do kieszeni.

Leehu komentarzy: 1035414.01.2019, 14:16

@RIVALDO700: No i co z tego że Tottenham ma problemy jak United już ich wyraźnie nie ma, także pewnie to Diabły skorzystają z okazji i Chelsea, ale będzie miło wyprzedzić oczywiście Tottenham. :)

TomekO komentarzy: 242514.01.2019, 14:12

@RIVALDO700: W ogóle z tej ekipy Monaco z tego rewelacyjnego sezonu to większość okazała się być niewypałami po wytransferowaniu do innych klubów.

Mixerovsky komentarzy: 2256 newsów: 1614.01.2019, 14:08

Mieszkam w Gdańsku i dostałem wiele informacji od pośredników, że prezydent Paweł Adamowicz już niestety nie żyje..

RIVALDO700 komentarzy: 3467014.01.2019, 14:08

Pamiętam jak tu były głosy aby sprzedać Sancheza plus dorzucić kasę i brać Lemara za 80-100 mln zamiast Aube, a facet jest ładnym niewypałem w Atletico na ta kasę co poszła w niego.

RIVALDO700 komentarzy: 3467014.01.2019, 14:01

Co do Barcy to Messi i Suarez/17 i 14/ strzelili dla niej w lidze..31 goli z 53 goli. Gdzie drugi zespól Sevilla w la lidze ma po Barcelonie najwiecej goli ...31. Hehe

SzopenWWA komentarzy: 63614.01.2019, 14:01

@JanikK: Dzięki

michalal komentarzy: 1040914.01.2019, 14:00

@Dominik11:

Skąd takie info?

metjuAFC komentarzy: 4546 newsów: 114.01.2019, 13:58

@JanikK: ciekawe kto jest zatem priorytetem i czy w ogóle takowy istnieje. Nie jestem w stane zrozumieć osób które twierdzą, że mamy odpowiednią jakość.

gunners007 komentarzy: 954214.01.2019, 13:56

@RIVALDO700: Dadzą mu zastrzyki i będzie punktow.. tzn grał :D

JanikK komentarzy: 16800 newsów: 214.01.2019, 13:53

@SzopenWWA: Denis Suárez isn't a top priority for Arsenal given the financial restrictions. Arsenal are yet to make a final decision on whether to sign him this month.
Guillem Balague:

RIVALDO700 komentarzy: 3467014.01.2019, 13:53

Robi sie ciekawie w maratonie PL. Son wyjeżdża na puchar Azji gdzie zagra minimum 3 spotkania, a Kane dostał kontuzji kostki, ostatnimi czasy gdy miał taka kontuzje wypadał na minimum 3 tygodnie, a raz leczenie trwało nawet 50 dni.

Czy AFC skorzysta z prezentu?

mistiqueAFC komentarzy: 2676914.01.2019, 13:51

@lukasz845: Prezydent :D

gunners007 komentarzy: 954214.01.2019, 13:50

Barca sprzedała Munira 1.05mln to nam Suareza powinna kopsnąć za jakieś 1.4 mln+1funt :D

SzopenWWA komentarzy: 63614.01.2019, 13:48

@JanikK: aj, no to o tym nie wiedziałem ;< jakieś źródło?

JanikK komentarzy: 16800 newsów: 214.01.2019, 13:48

@SzopenWWA: swoja droga dziwne, dzisiaj sporo osob pisalo ze ma byc spotkanie z barca i arsenal ma zaproponowac jakies korzystne rozwiazanie dla obu stron

JanikK komentarzy: 16800 newsów: 214.01.2019, 13:48

@SzopenWWA: my go nie chcemy

Barney komentarzy: 1492114.01.2019, 13:46

@Alonso:

Gdzie ja napisałem, że na każdej pozycji?
Opisałem formacje obrona, Cfc lepsi. Pomoc Cfc lepsza bo mają hazarda i skrzydła my mamy Torreira i same dzbany. Atak oczywiście my, a bramka również Cfc ma lepszą. Tyle. W temacie, gdzie ty wyczytałem, że napisałem iż na każdej pozycji maja lepszego gracza

SzopenWWA komentarzy: 63614.01.2019, 13:45

EJ, Suarez po obejrzeniu meczu z WHU już nie chce do nas?;p

RIVALDO700 komentarzy: 3467014.01.2019, 13:42

The Daily Mail understand the new Tottenham Hotspur stadium will not be completed by the end of this season.

Nie tylko w Polce nie potrafią zdążyć ze stadionami.

FabsFAN komentarzy: 23570 newsów: 314.01.2019, 13:42

@JanikK:
A widzisz, ja klucze do mieszkania zostawilem w ZUSie:D bo tam spalem na miejscu i nie musialem ze soba wszystkeigo nosic:P

JanikK komentarzy: 16800 newsów: 214.01.2019, 13:40

@FabsFAN: chlopie mam takie klucze bydlaki do mieszkania że mogłym zabić:D

FabsFAN komentarzy: 23570 newsów: 314.01.2019, 13:38

@JanikK:
Gdzie Cie obmacali :D Ja poszedlem bez zadnych toreb czy plecakow, wiec tylko wyciagnalem telefon z kieszeni, zeby pokazac, co tam mam :D

Dominik11 komentarzy: 1893414.01.2019, 13:35

Podobno Pan Prezydent Adamowicz nie żyje a do mediów ma być podana wiadomość po południu.

JanikK komentarzy: 16800 newsów: 214.01.2019, 13:34

@FabsFAN: a sprawdzali sprawdzali ^^

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38275686
2. Manchester United382111674
3. Liverpool38209969
4. Chelsea381910967
5. Leicester382061266
6. West Ham381981165
7. Tottenham381881262
8. Arsenal381871361
9. Leeds381851559
10. Everton381781359
11. Aston Villa381671555
12. Newcastle381291745
13. Wolves381291745
14. Crystal Palace381281844
15. Southampton381271943
16. Brighton389141541
17. Burnley381091939
18. Fulham385132028
19. West Brom385112226
20. Sheffield Utd38722923
Fuksiarz.pl
ZawodnikBramkiAsysty
H. Kane2314
Mohamed Salah225
Bruno Fernandes1812
Son Heung-Min1710
P. Bamford167
D. Calvert-Lewin160
O. Watkins145
J. Vardy139
İ. Gündoğan132
A. Lacazette132
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8.14
Gracz maja wybór redaktorów Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
7.96
Gracz maja wybór użytkowników Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl