Kanonierzy w reprezentacjach 11.10.2014, 11:21, Michał Pałasz 3508 komentarzy

Kieran Gibbs, Jack Wilshere, Alex Oxlade-Chamberlain, Danny Welbeck, Calum Chambers

Anglia 5-0 San Marino, 9 października

Estonia vs Anglia, 12 października

Alex Oxlade-Chamberlain zaliczył asystę przy golu Danny'ego Welbecka, a Calum Chambers swój debiut w pełnym wymiarze czasowym w wygranym 5-0 spotkaniu z San Marino. Gole w pierwszej połowie zdobyli Phil Jagielka oraz Wayne Rooney. W drugiej odsłonie trafiali Welbeck, Andros Townsend i do własnej bramki - Alessandro Della Valle. W kadry narodowej powrócił także Kieran Gibbs, który razem z Jackiem Wilsherem zagrał 90 minut.

Santi Cazorla

Słowacja 2-1 Hiszpania, 9 października

Luksemburg vs Hiszpania, 12 października

Santi Cazorla wszedł na boisko na ostatnie 9 minut spotkania przeciwko Słowacji. Nieoczekiwanie wynik otworzyli Słowacy za sprawą Juraja Kucki. Wyrównać w 82. minucie zdołał Paco Alcacer, ale jeszcze przed końcem meczu Miroslav Stoch zapewnił gospodarzom 3 punkty.

Joel Campbell

Oman 3-4 Kostaryka, 10 października

Korea Południowa vs Kostaryka, 14 października

Joel Campbell cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych, ale jego drużyna narodowa wygrała w towarzyskim meczu z Omanem. Ćwierćfinaliści ostatniego Mundialu mieli jednak niemałe problemy z pokonaniem drużyny z Półwyspu Arabskiego.

Lukas Podolski

Polska vs Niemcy, 11 października

Niemcy vs Irlandia, 14 października

Lukas Podolski znalazł się w składzie Joachima Löwa na wyjazdowe spotkanie z Polską i starcie z Irlandią na własnym terenie w ramach kwalifikacji do Euro 2016.

Wojciech Szczęsny

Polska vs Szkocja, 14 października

Wojciech Szczęsny najprawdopodobniej wystąpi w bramce swojej reprezentacji w dwóch eliminacyjnych spotkaniach do Mistrzostw Europy. Polacy w Warszawie podejmą najpierw Niemców, a 3 dni później Szkotów.

Tomas Rosicky

Turcja 1-2 Czechy, 10 października

Kazachstan vs Czechy, 13 października

Tomas Rosicky rozegrał cały mecz przeciwko Turkom, a Czesi zwyciężyli na wyjeździe 2-1. Bulut dał prowadzenie gospodarzom, lecz już w 15. minucie wyrównał Sivok. W 58. minucie Dockal zdobył gola, który ostatecznie dał Czechom kolejne niezwykle istotne 3 punkty.

David Ospina

Kolumbia 3-0 Salwador, 11 października

Kolumbia vs Kanada, 15 października

David Ospina nie wystąpił w wygranym 3-0 meczu reprezentacji Kolumbii z Salwadorem. W pierwszej części gry bramkę zdobył Falcao. W 49. minucie na 2-0 podwyższył Bacca, a 120 sekund później ten sam zawodnik ponownie trafił do siatki i ustalił wynik meczu.

Alexis Sanchez

Chile 3-0 Peru, 11 października

Chile vs Boliwia, 15 października

Alexis Sanchez zagrał całe 90 minut w towarzyskim meczu przeciwko Peru. Dwa trafienia dla Chile zaliczył Vargas, a jedną bramkę dołożył Medel.

Alex Oxlade-ChamberlainDanny WelbeckReprezentacje autor: Michał Pałasz źrodło: Arsenal.com
lolteks2013 komentarzy: 160716.10.2014, 20:55

Albo proponuję zrobić dwutematowe forum :
Spiny
Inne

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 316.10.2014, 20:55

A co nas reszta klubow obchodzi. Maja swoje strony to niech tam siedza i pisz a nie zwiedzaja strone rywali.

Niuchacz3 (zawieszony) komentarzy: 511616.10.2014, 20:55

Podniósłby.

lolteks2013 komentarzy: 160716.10.2014, 20:54

Gregorios
Poczytaj sobie komenty na innych stronach, szczerze, poziom tych kłótni podniósł by poziom tych stron...

gregorios76 komentarzy: 23016.10.2014, 20:50

zle jak my sie klocimy reszta klubow sie smieje

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 316.10.2014, 20:50

loltek
Tutaj to normalne wiec niech tak zostanie.

Niuchacz

"...Sam się sobie dziwię, ale akurat Tobie, to się nie muszę tłumaczyć..."

Dancer komentarzy: 11210 newsów: 40016.10.2014, 20:45

Niuchacz

Zapraszam do redakcji przy najbliższym naborze. Akurat rzadko mi się zdarzają błędy. Przy tym zasugerowałem się błędną notką, która jest w "Kalendarium Arsenalu" po prawej stronie.

Niuchacz3 (zawieszony) komentarzy: 511616.10.2014, 20:43

Nie no, już rozumiem posty, ale newsy chociaż mogłyby być pisane bezbłędnie.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 316.10.2014, 20:42

Ja ostatnio w pes6 na necie gralem na piracie bo byl taki patch specjalny. Ogolnie wymiatalem ale co tam ludzie grali to jakas masakra. Z gosciem ledwo 1-0 wygralem a z drugim 4-3. Dobrze tam cisna skubance ;d

Rider komentarzy: 242216.10.2014, 20:42

haxball.com/?roomid=~285a06b511b54fda40eb156354c25a6f558729db9733f2d1e282d650e66465480

let it rain

Gibbon komentarzy: 12616.10.2014, 20:42

róbcie ustawkę w Haxie

gregorios76 komentarzy: 23016.10.2014, 20:41

co to za final naszych kobiet europejski czy krajowy?

Kowal96 komentarzy: 1759116.10.2014, 20:41

O kurde, lecę po popcorn

Dancer komentarzy: 11210 newsów: 40016.10.2014, 20:41

maciek987

Wydaje mi się, że raczej nikt tego już nie kontroluje. Najprawdopodobniej tylko ja.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 316.10.2014, 20:41

Niuchacz
Widze juz w swoim zywiole! ty to jestes jak ten z rodzinki pl w reklamie orange zamiast przechodzimy przechodzimy to:

2 mecz:
cisnę gościa w opór. 0-0. koniec pierwszej połowy. OCZEKIWANIE NA PRZECIWNIKA mija 5 minut i nic się nie dzieje...

Dancer komentarzy: 11210 newsów: 40016.10.2014, 20:39

Niuchacz

Człowiek to istota ucząca się na błędach. Dziękuję za poprawienie. Jeśli dodasz na końcu przekleństwo, to będzie to wystarczający powód.

lolteks2013 komentarzy: 160716.10.2014, 20:39

Niuchacz
Do tego o 20:34

MarcinQT komentarzy: 260416.10.2014, 20:39

cricfree.sx/bt-sport-1.php

Tutaj transmisja kanonierek jak ktoś chce.

maciek987 komentarzy: 296616.10.2014, 20:38

Dancer
Ty kontrolujesz komentarze czy ktoś jeszcze ?

kanonierzy.com/shownews_id-35717_Wenger--Jestem-dumny-z-the-Invincibles.shtml

Pisze się 'nieprzegranych' redaktorku. Poprawianie redaktorka, może to wystarczający powód.

gregorios76 komentarzy: 23016.10.2014, 20:37

Continental cup co to za puchar? dzis Arsenal ladies- Man CITY ladies mam relacje

Dancer komentarzy: 11210 newsów: 40016.10.2014, 20:36

Niuchacz

Mimo że bym chciał, to tego nie zrobię. Bądź jednak świadom, że cię obserwuję.

Dancer komentarzy: 11210 newsów: 40016.10.2014, 20:35

lolteks

Staram się zaprowadzić porządek na stronie, każąc mu wybrać spomiędzy zachowywania się normalnie, a poproszeniem o warna/bana.

Niuchacz3 (zawieszony) komentarzy: 511616.10.2014, 20:34

Ja tyle wewnętrznych potrzeb czuję, że brakłoby miejsca, jakbym je zaczął wypisywać i większość jest do prostego rozwiązania, jak ta. Sam się sobie dziwię, ale akurat Tobie, to się nie muszę tłumaczyć. Czy zbanujesz mnie za brak odpowiedzi? Jak będzie, redaktorku?

lolteks2013 komentarzy: 160716.10.2014, 20:34