Kanonierzy w reprezentacjach 11.10.2014, 11:21, Michał Pałasz 3508 komentarzy

Kieran Gibbs, Jack Wilshere, Alex Oxlade-Chamberlain, Danny Welbeck, Calum Chambers

Anglia 5-0 San Marino, 9 października

Estonia vs Anglia, 12 października

Alex Oxlade-Chamberlain zaliczył asystę przy golu Danny'ego Welbecka, a Calum Chambers swój debiut w pełnym wymiarze czasowym w wygranym 5-0 spotkaniu z San Marino. Gole w pierwszej połowie zdobyli Phil Jagielka oraz Wayne Rooney. W drugiej odsłonie trafiali Welbeck, Andros Townsend i do własnej bramki - Alessandro Della Valle. W kadry narodowej powrócił także Kieran Gibbs, który razem z Jackiem Wilsherem zagrał 90 minut.

Santi Cazorla

Słowacja 2-1 Hiszpania, 9 października

Luksemburg vs Hiszpania, 12 października

Santi Cazorla wszedł na boisko na ostatnie 9 minut spotkania przeciwko Słowacji. Nieoczekiwanie wynik otworzyli Słowacy za sprawą Juraja Kucki. Wyrównać w 82. minucie zdołał Paco Alcacer, ale jeszcze przed końcem meczu Miroslav Stoch zapewnił gospodarzom 3 punkty.

Joel Campbell

Oman 3-4 Kostaryka, 10 października

Korea Południowa vs Kostaryka, 14 października

Joel Campbell cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych, ale jego drużyna narodowa wygrała w towarzyskim meczu z Omanem. Ćwierćfinaliści ostatniego Mundialu mieli jednak niemałe problemy z pokonaniem drużyny z Półwyspu Arabskiego.

Lukas Podolski

Polska vs Niemcy, 11 października

Niemcy vs Irlandia, 14 października

Lukas Podolski znalazł się w składzie Joachima Löwa na wyjazdowe spotkanie z Polską i starcie z Irlandią na własnym terenie w ramach kwalifikacji do Euro 2016.

Wojciech Szczęsny

Polska vs Szkocja, 14 października

Wojciech Szczęsny najprawdopodobniej wystąpi w bramce swojej reprezentacji w dwóch eliminacyjnych spotkaniach do Mistrzostw Europy. Polacy w Warszawie podejmą najpierw Niemców, a 3 dni później Szkotów.

Tomas Rosicky

Turcja 1-2 Czechy, 10 października

Kazachstan vs Czechy, 13 października

Tomas Rosicky rozegrał cały mecz przeciwko Turkom, a Czesi zwyciężyli na wyjeździe 2-1. Bulut dał prowadzenie gospodarzom, lecz już w 15. minucie wyrównał Sivok. W 58. minucie Dockal zdobył gola, który ostatecznie dał Czechom kolejne niezwykle istotne 3 punkty.

David Ospina

Kolumbia 3-0 Salwador, 11 października

Kolumbia vs Kanada, 15 października

David Ospina nie wystąpił w wygranym 3-0 meczu reprezentacji Kolumbii z Salwadorem. W pierwszej części gry bramkę zdobył Falcao. W 49. minucie na 2-0 podwyższył Bacca, a 120 sekund później ten sam zawodnik ponownie trafił do siatki i ustalił wynik meczu.

Alexis Sanchez

Chile 3-0 Peru, 11 października

Chile vs Boliwia, 15 października

Alexis Sanchez zagrał całe 90 minut w towarzyskim meczu przeciwko Peru. Dwa trafienia dla Chile zaliczył Vargas, a jedną bramkę dołożył Medel.

Alex Oxlade-ChamberlainDanny WelbeckReprezentacje autor: Michał Pałasz źrodło: Arsenal.com
Niuchacz3 (zawieszony) komentarzy: 511616.10.2014, 20:24

Staromodny? To teraz zdrady są w modzie?

tomonito komentarzy: 50116.10.2014, 20:24

Jest to bardzo dziwne

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52416.10.2014, 20:23

maciek987
Pod tym względem nie tylko Ty jesteś staromodny.

Dancer komentarzy: 11210 newsów: 40016.10.2014, 20:22

mrsomebody

Mogę zagrać, ale teraz robie matme. Załóż to ja za 10-15 minut wejdę.

pajdek13 komentarzy: 150716.10.2014, 20:22

Mają wszystko, więc chcą mieć więcej, już tak mężczyźni są stworzeni, że jak stają przed taką sytuacją to ulegają, piłkarz z takim hajsem raczej żadnego problemu nie ma. żeby nogi jakaś rozłożyła... Podejrzewam, że z 70% piłkarzy zdradza ;) Tylko niektórzy się dobrze maskują.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 316.10.2014, 20:22

maciek987
Tez dla mnie to jest zalosne ale co zrobic. Oni juz tak maja ze uwielbiaja strzelac gole. I pozniej widac tego efekty.

simpllemann
Wyglada super. Nigdy nie gralem w NBA na PC. Jedyne co gralem to NHL 2002 i 06 :P

Kanonier204
Możliwe, ja nie widziałem. Jednak chodzi mi o to, że to trochę żałosne tak zdradzać swoją partnerkę. Może jestem staromodny czy coś, ale dla mnie to porażka.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 316.10.2014, 20:17

Dancer
Oby byly tego efekty ; )

maciek
Z Alexisem to ja wstawialem z 2 tyg temu tylko byla taka opcja ze to plota.

Dancer komentarzy: 11210 newsów: 40016.10.2014, 20:16

A z Ozilem tez cos bylo, ze mial romans z jakas dziewczyną pilkarza Bayernu?

Kanonier

Ja bym dalej pisał, ale teraz wykonuje prace w szczytniejszych celach :D

Niuchacz3 (zawieszony) komentarzy: 511616.10.2014, 20:16

@Mazak
Kupujesz fife 15?

maciek987 komentarzy: 296616.10.2014, 20:16

Chwile mnie nie ma a tu się takie rzeczy dzieją... Co to się z tym światem dzieje. Jak nie Giroud to Alexis...

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 316.10.2014, 20:15

danielosik
NBA2k15 ma 35 GB. Teraz to te gry wydaja ze szok. Pobieraj to potem instaluj drugie tyle :D

Kanonier

Ale z ciebie spamer. Dodales dzisiaj 100 komentarzy.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 316.10.2014, 20:11

simpllemann
Niestety zeby teraz w cos pograc to trzeba wydac troche pieniedzy.

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52416.10.2014, 20:10

Kanonier204
Moja przygoda-ku mojemu smutkowi-zakończyła się na "13".

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 316.10.2014, 20:08

Slaby nie? : D

simpllemann
No coz poradzic. Ty grasz w wersje 14 tak?

Marzag komentarzy: 41312 newsów: 116.10.2014, 20:08

gunners007, ona wygląda jak jego siostra bliźniaczka, a nie kochanka.

Niuchacz3 (zawieszony) komentarzy: 511616.10.2014, 20:07

Wykastrować dziada!

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698216.10.2014, 20:07

Masakra co się dzieje w tym świecie ... ciągle jakieś zdrady ...

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52416.10.2014, 20:06

Kanonier204
Raz na rok tyle bym mógł zrobić.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185216.10.2014, 20:06

tak pod koniec mojej przygody z 14, czyli maj-sierpień, przegrywałem bardzo mało spotkań. grając Atletico byłem 2 razy niepokonanym. trochę nudno

Niuchacz3 (zawieszony) komentarzy: 511616.10.2014, 20:06

@thide
Nigdy nie zwracałem uwagi na statystykę, a nie będę włączał specjalnie po to, żeby sprawdzić. No ale byś manitę zebrał, co tu dużo gadać.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185216.10.2014, 20:05

fifapolonia.pl/forum/viewtopic.php?f=306&t=27618&p=490621#p490621

:>

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 316.10.2014, 20:05

simpllemann
Ja mam tylko ze nie gram w tego typu gry. W dodatku 35 gb pobierac to ja dziekuje no ale nowe gry juz nawet tyle maja..

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52416.10.2014, 20:04

Kanonier204
Gdybym miał lepszy komputer to bym sobie pograł.

gunners007 komentarzy: 954316.10.2014, 20:04

danielosik ----> sport.fakt.pl/pilka-nozna/alexis-sanchez-26-l-zdradzil-swoja-dziewczyne-zostanie-ojcem-,artykuly,494456.html

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 316.10.2014, 20:03

simpllemann
Owszem i juz mozna pobrac dobra wstawke tej gry.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185216.10.2014, 20:03

@niuchacz, ile masz meczów w fifie? ja około 1400 i 80% wygranych

thide komentarzy: 32389 newsów: 185216.10.2014, 20:02

grałem w GTA VC na MTA, w SA na SAMPIE i powiem ci, że dość dobrze mi szło. w VC byłem w klanie Sforza. nick: LucaSforza. w SAMP [TDC]Tsunami

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52416.10.2014, 20:01

danielosik
Podobno zdradził swoją partnerkę a kochanka zaszła w ciąże.

Niuchacz3 (zawieszony) komentarzy: 511616.10.2014, 20:00

Nie mam world. Ale mam GTA 2!

thide komentarzy: 32389 newsów: 185216.10.2014, 20:00

@Fabs, to wyłącz asysty

@Niuchacz, dziś w okolicach godziny 11-12 usunąłem calutką fifę 14 wraz z wszystkimi moddingwayami, które miałem. teraz możemy pograć co najwyżej w world, bo pobrałem

lolteks2013 komentarzy: 160716.10.2014, 20:00

Z Mesutem to pewne? Nie wygląda na zdradliwego. Mam nadzieję, że to plota. Być może to dlatego tak grał :( ... Jednak mam nadzieję, że to wymysł brukowców.

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52416.10.2014, 20:00

Nie zwróciłem uwagi a to już prawie tydzień temu wyszło NBA 2K15.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185216.10.2014, 19:59

z ligi włoskiej to polecam Cesenę, Sampdorię albo Palermo. z Angielskiej to QPR, Peterborough Utd (nie ma niestety Assombalongi), Ipswich

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 316.10.2014, 19:59

thide
Tylko ze fifa i pes jest monotonna az do bolu. I gol po wrzutce wpada w 90 % przypadkow. Nie ma w tym wgl frajdy.

Niuchacz3 (zawieszony) komentarzy: 511616.10.2014, 19:59

@thajd
Nie pogramy, bo nie kupuję. Jesteś cziken i tyle w temacie. ;p

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 316.10.2014, 19:58

W Pesie 14 to jest akurat pokazane w okienku transferowym ile masz procent na sciagniecie zawodnika. Nie wiem jak to wyglada w fifie bo nie gram wiadomo. W Pes 15 maja wprowadzic:

"myClub - znaczne rozszerzenie znanego już systemu Master League Online, upodabniającego go do trybu FIFA Ultimate Team."

Sam jestem ciekawy jak ta gra bedzie wygladac.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185216.10.2014, 19:58

@Fabs, GTA w sumie też to samo. wbijasz, zabijasz, wychodzisz i koniec misji. COD/BF też to samo. rozpoczynasz misję, zabijasz, koniec misji.

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698216.10.2014, 19:57

A co zrobił Alexis ? sory ja nie w temacie ...

lolteks2013 komentarzy: 160716.10.2014, 19:56