Kolejne wymęczone zwycięstwo - QPR 1:2 Arsenal!

Kolejne wymęczone zwycięstwo - QPR 1:2 Arsenal! 04.03.2015, 21:46, 2630 komentarzy

Nabór do redakcji - dołącz do nas!

Kibice Arsenalu mogą czuć pewien niedosyt po dzisiejszej wygranej ich ulubieńców z ekipą QPR. Kanonierzy często pozwalali się zdominować, w defensywie pojawiło się kilka momentów zwątpienia i po raz kolejny do ostatnich sekund trzeba było drżeć o komplet oczek. Najważniejszy jest jednak pozytywny rezultat, gdyż walka o TOP4 będzie niezwykle zacięta do samego końca i każda wpadka może utrudnić zajęcie miejsca gwarantującego udział w Champions League.

Zwycięstwo cieszy jeszcze bardziej, ponieważ podopieczni Wengera mają przed sobą niesamowicie trudne starcie w ćwierćfinale FA Cup przeciwko Manchesterowi United. Pokonanie QPR spowoduje zapewne, że atmosfera w szatni się poprawi i na Old Trafford ujrzymy zmotywowaną i pewną siebie drużynę.

Poniżej składy obu zespołów:

QPR: Green, Furlong, Onouha (45' Hill), Caulker, Suk-Young, Phillips, Sandro (56' Kranjcar), Henry, Hoilett (73' Isla), Austin, Zamora

Arsenal: Ospina, Bellerin, Gabriel (37' Koscielny), Mertesacker, Gibbs, Coquelin, Cazorla, Rosicky (87' Ramsey), Özil (90+3' Welbeck), Alexis, Giroud

Początek spotkania to dominacja gospodarzy, jednak nie potrafili oni stworzyć żadnej groźnej sytuacji. Co prawda Austin oddał dwa strzały na bramkę Ospiny, ale oba były o wiele za słabe, aby pokonać Kolumbijczyka.

Czas mijał, a Kanonierzy nie potrafili otrząsnąć się z letargu. Gra stała się ostrzejsza. Ironicznie można stwierdzić, że piłkarze próbowali wynagrodzić nam przeciętność widowiska faulami.

W 23. minucie Zamora wystawił głową futbolówkę Austinowi, który posłał ją na bramkę Ospiny. Golkiper Arsenalu nie został zmuszony do wysiłku, gdyż piłka wycelowana była prosto w niego. Chwilę później przyjezdni zrewanżowali się strzałem po ziemi Girouda, ale nie sprawił on problemów Greenowi.

W 32. minucie za faul na Rosickim żółtą kartkę otrzymał Henry, a zaraz potem w identyczny sposób pan Kevin Friend ukarał Hectora Bellerina.

120 sekund później dośrodkowanie Phillipsa mogło zakończyć się prowadzeniem dla QPR. Ospina jednak po raz kolejny potwierdził, że należy mu się miejsce w wyjściowej jedenastce i zapobiegł utracie bramki. Przy okazji kontuzji nabawił się Gabriel i zastąpił go Koscielny.

Minęło kilkanaście chwil i groźne uderzenie oddał Austin. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy w polu karnym gospodarzy ucierpiał Onouha. Zmiana okazała się konieczna i na placu gry zameldował się Hill. Piłkarze Arsenalu zaczęli panować nad wydarzeniami na boisku, lecz piękny wolej Cazorli nie znalazł drogi do siatki.

Arbiter doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu, a po ich upłynięciu zaprosił wszystkich na odpoczynek.

Od razu po przerwie do ataku rzucili się goście. Najpierw Özil trafił nieczysto w piłkę po bardzo dobrym odegraniu Rosicky'ego, a następnie niezły strzał Alexisa sparowany został na rzut rożny przez Greena.

W 56. minucie QPR przeprowadziło drugą roszadę - Kranjcar zastąpił Sandro. Minęło trochę czasu i celne uderzenie na bramkę gospodarzy oddał Rosicky, który bardzo uaktywnił się w drugiej części meczu.

64. minuta i Arsenal wreszcie strzela gola! Olivier Giroud wbił piłkę do siatki gospodarzy z najbliższej odległości, a duży udział przy tym trafieniu mieli Alexis i Gibbs. 1-0!

Pięć minut później goście podwyższają prowadzenie! Sanchez dał popis swoich ogromnych umiejętności, wbiegł w pole karne QPR i mimo asysty trzech piłkarzy rywali, strzałem w krótki róg pokonał bramkarza. 2-0!

Zaraz po golu Chilijczyka Mauricio Isla zastąpił Juniora Hoiletta. Była to trzecia i jednocześnie ostatnia zmiana, której dokonał Chris Ramsey. W 80. minucie Suk-Young obejrzał żółty kartonik.

QPR się nie poddaje! W 82. minucie Austin zdobywa gola kontaktowego. Defensorzy Arsenalu popełnili fatalny błąd, zostawili Anglikowi sporo miejsca na to, aby mógł on odwrócić się z piłką i pięknym strzałem z okolicy pola karnego pokonał Ospinę. 2-1!

Gospodarze próbowali wyrównać, ale ich ataki nie przynosiły wyczekiwanego rezultatu. Arsene Wenger natomiast postanowił wprowadzić nieco świeżości do gry swojego zespołu oraz ukraść cenne sekundy i za Tomasa Rosicky'ego wprowadził Aarona Ramseya. Kilka minut później Mesuta Özila zastąpił Welbeck.

Po doliczonych czterech minutach arbiter zakończył tę batalię. The Gunners wywieźli z Loftus Road bardzo ważne trzy oczka.

W Adroidzie jest to zazwyczaj tu:

ustawienia - język i wprowadzanie (lub klawiatura)

4ciemny92 komentarzy: 20607.03.2015, 17:54

W STS jakby co, ok dzięki poszukam

afctid komentarzy: 52107.03.2015, 17:54

Kuraki buraki.

AfganskiMudzahedini komentarzy: 370007.03.2015, 17:53

Abou Diaby po obecnym sezonie po dziewięciu latach rozstanie się z Arsenalem!
Francuz podczas pobytu na Emirates Stadium był kontuzjowany aż 42 razy.

royal87 komentarzy: 142407.03.2015, 17:52

4ciemny92
jeśli zostało ci tylko to zdarzenie to tak
a gdzie obstawiałes???
zazwyczaj w podgladzie kuponu na stronie bukmachera jest informacja czy zostanie mecz rozegrany w ciągu tych 3 dni

4ciemny92 komentarzy: 20607.03.2015, 17:50

royal
Ale kupon nadal ważny?

pedroroddrriguues komentarzy: 4207.03.2015, 17:48

Do gosku:No spoko,chociaż nic z tego nie wiem,ale długi tekst to nie wymagam tłumaczenia.

gosku komentarzy: 126007.03.2015, 17:46

PSG prowadzi, Luiz gol ^.^

gosku komentarzy: 126007.03.2015, 17:45

Pedro
Wywiad z Di Maria o tym co uważa o Sanchezie :)

Di Maria and Sanchez to resume rivalry

Monday’s FA Cup quarter-final between Manchester United and Arsenal is set to produce a 12th meeting between Angel Di Maria and Alexis Sanchez, two giants of the modern game who are now plying their trade in England after years of success in Spain.

From their past clashes, Di Maria has earned five wins and scored twice while Sanchez has notched up four victories and two goals of his own. Although there is more than personal glory up for grabs at Old Trafford, the rivalry between the two South Americans provides another intriguing angle to a much-hyped tie that will be watched by millions of fans around the world.

It all began in August 2011 when Di Maria’s Real Madrid drew 2-2 with Sanchez's Barcelona in the Spanish Super Cup, the first of three meetings that season. The second produced a 3-1 win for the Catalans and the third a 2-1 win for Los Blancos, with Sanchez netting in each La Liga fixture.

The 2012/13 season included four more clashes between Angel and Alexis - three domestic matches yielded a draw and one victory apiece for Real and Barcelona, while Di Maria helped his national team Argentina to record a 2-1 World Cup qualifying victory over Sanchez's Chile. Sanchez then prevailed with Barcelona in the first two encounters of 2013/14, before Angel scored in Real's Copa Del Rey final victory.

Di Maria's first match against Sanchez on English soil arrived in November's 2-1 win at the Emirates Stadium and they will meet again on Monday night with United's no.7 warning of his counterpart's many qualities.

Angel told ManUtd.com: "Sanchez is a player who has been in some great form this season and since he came to Arsenal he hasn't stopped scoring or creating goals. He's been tremendous and seems to be the key player for Arsenal. When he plays well, they seem to play well too. We've seen him in various games. If he gets hold of the ball and does what he can with it, then that works well for Arsenal. We have to keep a close eye on him and try to prevent him from creating openings with his passing as we know that every time he gets to run at you he can create danger."

gosku komentarzy: 126007.03.2015, 17:42

“We have to keep a close eye on him and prevent him from making openings, as we know that every time he gets to run at you he can create danger.”
- Angel Di Maria on resuming rivalry with Alexis Sanchez: ******/18Xzgt3

Maciar komentarzy: 69307.03.2015, 17:42

Mam pytanie do użytkowników sony. Mam smartphone xperie e1 i grzebie ustawieniach jak wyłączyć wibracje przy dotknięciu klawiatury. Próbował wszystkiego. Pomoze ktoś?

4ciemny92 komentarzy: 20607.03.2015, 17:42

Witam, mam pytanko do was , postawiłem mecze u buka i dzis okazalo się, że jedno ze spotkań przełożono. Co w takim wypadku z ważnościa kuponu?

lays komentarzy: 3987107.03.2015, 17:40

gothe

Przestań ciągle pisać o tym Alexisie, że nie ma z kim grać.

Bronicie go na siłę, rozumiem pupilek, zapieprza i gra dobrze, ale bez jaj. Pierwszą część sezonu miał super... teraz natomiast doszli kontuzjowani i wrocili inni zawodnicy i Aleixs nie gra już pierwszych ról.

Nie wystawia też piłek kolegom jak to robił.

W wielu meczach sięteż chami i gra sam. Bardzo go lubie, ale denerwuej mnie takie bronienie go na siłę i traktowanie jak nie wiadomo kogo.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747407.03.2015, 17:39

Nie zaskoczy mnie statuetka pilkarza sezonu dla Kane'a. Brytyjscy pilkarze w glosowaniu beda stawiali go wysoko.

royal87 komentarzy: 142407.03.2015, 17:38

karniak się należał qpr

loool komentarzy: 95007.03.2015, 17:38

Tylko dlaczego Lewy miałby przyjść do Arsenalu, jeśli będzie miał odejść to znajdą się kluby które zaproponują mu walkę o puchary i x2 taką pensje.

royal87 komentarzy: 142407.03.2015, 17:37

slipstreamtv.co/sl1p.html

Maciar komentarzy: 69307.03.2015, 17:36

padoks
To byłby transferowy majstersztyk Wengera. Lewy w AFC pasowałby jak idealnie. To jest połączenie Girouda i Welbecka

darek250s komentarzy: 10353 newsów: 507.03.2015, 17:36

macie transmisje na koncoweczke meczu QPR ?

Kto płaczę ten płacze ;d
Ale takie rzeczy to dla siebie zostaw, że go masz tam w tym fpl na kapitanie.

royal87 komentarzy: 142407.03.2015, 17:34

sandro!!!

Alonso komentarzy: 1282407.03.2015, 17:33

gosku
Wciąż lepsze niż płacz, że kurczaki biją beniaminka, takie dziwne.

arsenallord komentarzy: 29755 newsów: 11707.03.2015, 17:33

Tottenham jest całkiem niezły. Będzie bitwa o TOP 4 do końca.

gosku komentarzy: 126007.03.2015, 17:31

Alonso
Nikogo to nie obchodzi, jakieś kapitany.
Się ogarnij, jak z nami gola strzelił, pewnie też się cieszyłeś bo w FPL go miałeś ;d

royal87 komentarzy: 142407.03.2015, 17:31

mam nadzieję, że costa nie zostanie królem strzelców bpl

Alonso komentarzy: 1282407.03.2015, 17:30

Co takie smuty? QPR jest za cienkie by coś urwać kurczakom. Kane kapitan fpl :>

padoks komentarzy: 33307.03.2015, 17:30

Oglądałem chwilę mecz Bayernu i naszła mnie refleksja jaki napastnik by tam pasował bardziej niż Lewandowski i sam siebie zszokowałem gdy doszedłem do wniosku że byłby to.. Giroud. Francuz jest silny, dobrze odgrywa, b.dobrze gra tyłem do bramki i wzrost ma niczego sobie, moim zdaniem skrojony piłkarz pod filozofie Pepa. Fajnie by było moim zdaniem kupić Lewego za 30 mln euro + Giroud ale to tylko moje głupie rozmysły ;).

pumeks komentarzy: 2080807.03.2015, 17:29

Nie ma co się grzać, bo koguty z qpr musiały wygrać.

marz2 komentarzy: 521907.03.2015, 17:22

Co do Wisły to właśnie zaliczyła niezłą wpadkę hahaha.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747407.03.2015, 17:16

Jak podaje ,,dziennik Polski'' istnieje szansa towarzyskiego meczu w lato Wisła -Chelsea w Krakowie.

gothegunners1886 komentarzy: 309807.03.2015, 17:15