Kolejny rywal na deskach. Sheffield Utd 0-6 Arsenal

Kolejny rywal na deskach. Sheffield Utd 0-6 Arsenal 05.03.2024, 00:24, Trempa 463 komentarzy

Po wygranych Liverpoolu oraz Manchesteru City, Arsenal stanął przed obowiązkiem wywiezienia trzech punktów z Bramall Lane. Natomiast szorujący po dnie tabeli gospodarze chcieli wlać w serca kibiców trochę nadziei na resztę sezonu i zapalić światełko w tunelu zwanym Uciec przed degradacją. Na konferencji przedmeczowej trenerzy obu zespołów wypowiadali się z szacunkiem do wykonywanej przez rywala pracy, ale gdy tylko wybiła godzina 21:00, każdy z nich spoglądał już tylko na siebie.

Zgodnie z przewidywaniami swój cel zrealizowała ekipa Mikela Artety, a mecz do złudzenia przypominał poprzednie wyjazdowe spotkania Arsenalu. Kanonierzy ponownie urządzili sobie festiwal strzelecki, tym razem powtarzając wynik z meczu z West Hamem.

Od samego początku przyjezdni starali się zdobyć bramkę. Już w 2 minucie powinno być 0-1. Akcja rozgrywana z prawej strony, Jorginho posyła prostopadłe podanie z pierwszej piłki, które trafia do Saki. Anglik po chwili oddaje strzał, piłka odbija się od poprzeczki, a dobitkę Martinellego z linii wybija obrońca! 2 minuty później kolejna dobra akcja z prawej strony – White posyła mocną piłkę wzdłuż bramki, ale Havertz na wślizgu nie dosięga futbolówki.

Ofensywne starania Arsenalu w końcu przyniosły efekt w 5 minucie. Po raz kolejny Jorginho posyła prostopadłe ciasteczko – tym razem odbiorcą jest Rice z lewej strony, który następnie podaje do Odegaarda, a Norweg z kilku metrów zdobywa gola, uderzając z pierwszej piłki.

Na drugą bramkę nie musieliśmy długo czekać. 13 minuta to akcja Saki z prawej strony, który mija obrońcę i posyła mocną piłkę wzdłuż bramki. Futbolówka odbija się od Bogle’a i wpada do siatki. 0-2!

Już dwie minuty później cieszyliśmy się z kolejnego gola. Tym razem szybkie wyprowadzenie piłki z własnej połowy: Odegaard uruchamia Martinellego, do ataku biegnie również Kiwior. Brazylijczyk podaje do Polaka, ten wykonuje podanie zwrotne z pierwszej piłki. Martinelli decyduje się na strzał, a piłka po rykoszecie ląduje w siatce. Knockout po pierwszym kwadransie na Bramall Lane. Po tej bramce Chris Wilder decyduje się na pierwszą zmianę, a pierwsi kibice zaczynają opuszczać stadion.

Arsenal nie ma jednak litości dla gospodarzy. Podejmuje kolejne próby zdobycia gola, co przynosi rezultat w 25 minucie. Na połowie rywala Havertz i Martinelli wyłuskują piłkę spod nóg obrońcy Sheffield Utd. Zabiera ją ze sobą ten drugi, przebiega kilka metrów w stronę bramki i podaje do Havertza. Niemiec mocnym strzałem z lewej nogi pokonuje Grbica i wysyła kolejnych fanów do domu. 0-4!

Przed przerwą zdobywamy jeszcze jedną bramkę. Kanonierzy długo wymieniają piłkę, ta w końcu trafia do Saki, który w świetny sposób mija obrońcę i zauważa dobrze ustawionego Rice’a. Anglik otrzymuje podanie, uderza z pierwszej piłki i strzela piątą bramkę dla Arsenalu.

Goście w pierwszej połowie namalowali obraz totalnej dominacji nad przeciwnikiem. Całkowicie kontrolowali spotkanie, utrzymywali się przy piłce (80% posiadania), a straconą futbolówkę odzyskiwali błyskawicznie. Pozwolili gospodarzom na oddanie jednego, niecelnego strzału (który wylądował niemal na aucie). Błyszczał Odegaard, grający na dużym luzie, z polotem i fantazją. Jorginho posyłał świetne prostopadłe piłki, przeszywające linię obrony.

Druga połowa to zrozumiałe niższe tempo (nie dotyczy Odegaarda). Arsenal spuścił z tonu, kontrolował grę, ale zdarzały się również niechlujne, niedokładne zagrania. Częściowo przyczyniła się do tego świadoma decyzja o zwolnieniu gry i oszczędzaniu sił. Częściowo również zmiany, jakich dokonał Arteta. Na boisku mogliśmy w końcu ujrzeć niewidzianych od dawna Vieirę, Jesusa i Partey’a. U tego ostatniego widać było bardzo długi rozbrat z piłką, Ghańczyk potrzebuje minut jak tlenu, aby wrócić do swojej najlepszej dyspozycji. Nie powinniśmy się martwić stanem zdrowia zmienionych skrzydłowych: Saka został zdjęty w przerwie, ponieważ czuł się chory. Natomiast Martinelli doznał rozcięcia stopy, więc uraz ten nie wykluczy go na długo.

Arsenal strzelił po przerwie jedną bramkę - w 58 minucie. Jorginho zagrywa długą piłkę z głębi pola do Havertza, ten wykazuje się dobrą kontrolą futbolówki, zagrywa do ustawionego w polu karnym White’a, a Anglik mocnym strzałem z lewej nogi pokonuje bramkarza.

Końcowy gwizdek przy wyniku 0-6 i sposobie, w jakim przebiegał ten mecz, pozwolił statystykom na nadpisanie niektórych rekordów. Arsenal został pierwszym zespołem w tym sezonie Premier League, który zanotował 81% posiadania piłki. Arsenal zdobył co najmniej 2 gole w ośmiu kolejnych połowach – najdłuższa seria w historii Premier League. Aż w końcu Arsenal wygrał trzy mecze wyjazdowe z rzędu różnicą co najmniej pięciu bramek – pierwsza taka sytuacja w historii Premier League.

Jest czas na delektowanie się z kolejnego wysokiego zwycięstwa, ale już od jutra zaczyna się operacja Brentford. Należy przeć do przodu, być skupionym i zdobywać kolejne punkty, ponieważ rywale w walce o mistrzostwo również nie zdejmują nogi z gazu.

Sheffield United: Grbic, Trusty, Hamer, McBurnie (Osula 46’), Ahmedhodzic (Arblaster 64’), Norwood (Osborn 17’), Robinson, Bogle, Souza, Davies (Brooks 46’), McAtee (Baldock 46’)

Arsenal: Raya; White (Cedric 65’), Saliba, Gabriel, Kiwior; Rice (Trossard 74’), Jorginho (Partey 65’), Odegaard; Saka (Vieira 46’), Havertz, Martinelli (Jesus 64’)

Sheffield United 0-6 Arsenal

Odegaard 5’, Bogle (s.) 13’, Martinelli 15’, Havertz 25’, Rice 39’, White 58’

Premier LeagueRaport pomeczowySheffield United autor: Trempa źrodło: własne
sidtsw komentarzy: 309706.03.2024, 11:23

żaden z tych napastnikow nas nie wzniesie na najwyzszy poziom,
są spoko ale ciut za słabi...i w dodatku za taki hajs...

Ups147 komentarzy: 347506.03.2024, 11:22

@Zloty: Czy jest szybszy to jest chyba sprawa sporna :P co do nieprzewidywalnosci, to ciężko powiedzieć po 50 minutach rozegranych w lidze, ale zobaczymy co pokaże jak wróci.

Dzulian komentarzy: 257206.03.2024, 11:22

@Paul77: Nie stawiaj gości sprawdzonych w ligach top3 z chłopakiem z ligi portugalskiej. No bez jaj. Już miałeś rok temu G.Ramosa 27 goli + 12 asyst i siedzi na ławie w PSG.

Paul77 komentarzy: 986006.03.2024, 11:16

@Ups147: Gyökeres byłby tańszy niż Vlachowic, Osimhen, czy nawet Toney lub Watkins, a na pewno nie gorszy.

dtdtdod komentarzy: 43306.03.2024, 11:12

@pablofan napisał: "W okresie przygotowawczym grał na PO, więc nie twórz alternatywnej rzeczywistosci."
Piszesz tak jakby grał tylko na PO, a Timber w meczach towarzyskich grał na wszystkich pozycjach w obronie.

Zloty komentarzy: 77006.03.2024, 11:09

@Ups147: Holender dobrze broni i w ataku robi wiatr jest szybszy i bardziej nieprzewidywalny dla przeciwnika ,oczywiście trzymam kciuki za Kiwiora

Ups147 komentarzy: 347506.03.2024, 11:03

@Paul77: Radził sobie w championship, to i pewnie tu by sobie poradził, ale to nie będzie też tani transfer

Paul77 komentarzy: 986006.03.2024, 10:56

@Ups147: specjalnie kilkakrotnie oglądałem tego Szweda z Sportingu i chłop zrobił dosyć pozytywne wrażenie.
Jest silny, dobrze zastawia piłkę, umie grać zespołowo. Haaland to może nie jest, ale da sobie radę w Anglii.

Ups147 komentarzy: 347506.03.2024, 10:50

@Paul77: A za którego napastnika z ligi który strzela w PL będzie trzeba trochę zapłacić, to normalne przecież. Tym bardziej jak to pisał pewien użytkownik, jest kryzys 9tek i mało na rynku sensownych napastników :D

Paul77 komentarzy: 986006.03.2024, 10:45

@Mastec30: na pewno Watkins jest lepszy niż Toney. Obawiam się że cena będzie bardzo wysoka. Z Aston Villa jednak to Daglaz Luiz jest bardziej potrzebnym zawodnikiem.

pablofan komentarzy: 197006.03.2024, 10:44

@Mastec30: z tym udanym Hojlundem, to ja bym był ostrożny ;D coś mu się ostatnio udało, ale pamiętam ich mecz z Luton i on poza tymi dwoma bramkami, które stzrelil po błędach obrony, to nie istniał na boisku ;D i generalnie tak prawie cały sezon. Oczywiście trenera mają z cyrku, ale mimo wszystko nasz Kai już udowodnił, że słusznie wydano na niego te 65 baniek, a on jednak coś ok. 80 kosztował… i gdzie jesteśmy my a gdzie oni? :D

pablofan komentarzy: 197006.03.2024, 10:40

@artur759: a! I kolejna rzecz dot. timbera na LO Zagrał tam bo Arteta postawił na Parteya na PO a white był w środku z Saliba bo Gabriel był procedowany w związku z ofertą z Azji. W okresie przygotowawczym grał na PO, więc nie twórz alternatywnej rzeczywistosci.

ozzy95 komentarzy: 1960 newsów: 106.03.2024, 10:39

@artur759 napisał: "Potwierdza to też fakt, że Areta wystawiał Timbera głównie na LO i wyglądało to obiecująco."

To były dwa niepełne występy z City i Nottingham Forest w czasie, gdy Zinchenko był kontuzjowany. Moim zdaniem to żaden dowód na to, że długoterminowo Timber będzie naszym podstawowym LO, poza para Saliba Gabriel + Zina reszta obrońców (Tomi, Timber, Kiwior, White) jest uniwersalna i tak naprawdę prawdopodobnie w zależności od potrzeb (kontuzje, taktyka/plan) będzie rotować między pozycjami ŚO, PO, LO. W dodatku wiemy jak szklany jest Zina czy Tomi, więc spokojnie myślę, że każdy dostanie swoje szanse/minuty. Teraz White gra praktycznie wszystko od dechy do dechy, ja raczej myślę, że Timber te pierwsze minuty po powrocie będzie raczej łapać na PO, ale to prawdopodobnie przy jakichś spokojnych wynikach w końcówkach spotkań. Ale długoterminowo Ben też potrzebuje czasem odpocząć, poza tym jest też backupem dla Saliby. Arteta po to stawia na uniwersalność obrońców, by po pierwsze radzić sobie z niedoborami kadrowymi w razie kontuzji, a po drugie mieć pewne pole do elastyczności taktycznej.

Mastec30 komentarzy: 622506.03.2024, 10:39

@pablofan napisał: "za 40 to Bayern ponoć ma możliwość go odkupić. Nie ma sensu dawać więcej, o ile w ogóle jest sens go kupować bo jak dla mnie to zirkizee prezentuje poziom zaangażowania taki jak u naszego Edka ."

No dla mnie też dużo za szybko żeby Zirkzee wskakiwał na taki poziom. Ledwo ma pierwszy sezon w Serie A gdzie przekroczył 10 bramek. Dupy to nie urywa. Jeden Hojlund się w miare udał (chociaż zobaczymy czy utrzyma ten poziom) to nie znaczy że teraz kazdy młody napastnik z Serie A się przebije

Mastec30 komentarzy: 622506.03.2024, 10:36

@Paul77 napisał: "Watkins pierwszy raz przekroczył granicę 15 strzelonych goli w sezonie, ma 28 lat i chyba lepszy nie będzie. Villa krzyknie za niego z 60/70 baniek. Nie jest wart tego."

Nad Watkinsem to ja bym się zastanowił mimo wszystko. Wiek wiekiem, Trossard miał podobny jak przychodził a jednak względem poprzedniego sezonu Watkins mocno w górę poszedł. Juz ma w kanadyjce 9 więcej niż na koniec poprzedniego sezonu. Nawet jakby miał być na topie jakieś 2 lata tylko to przez te 2 lata masz kawał napastnika. Już lepiej chyba tak, niż brać jakiegoś młodego który nie wiadomo czy się rozwinie

pablofan komentarzy: 197006.03.2024, 10:35

@Mastec30: za 40 to Bayern ponoć ma możliwość go odkupić. Nie ma sensu dawać więcej, o ile w ogóle jest sens go kupować bo jak dla mnie to zirkizee prezentuje poziom zaangażowania taki jak u naszego Edka .

pablofan komentarzy: 197006.03.2024, 10:33

@Garfield_pl: uśmiałem się jak to przeczytałem ;D
z jednej strony cieszę się, że weszło FFP w PL bo to spowoduje, że kluby zaczną mądrzej gospodarować środkami i jak nie w tym oknie to w następnym mniejsze kluby już zejdą z swoich wygórowanych oczekiwań.
Minione zimowe okienko już dało obraz tego jak może wyglądać okres transferowy gdy angielskie kluby się znacząco nie angażują w transakcje.

Paul77 komentarzy: 986006.03.2024, 10:28

@arsenallord: Watkins pierwszy raz przekroczył granicę 15 strzelonych goli w sezonie, ma 28 lat i chyba lepszy nie będzie. Villa krzyknie za niego z 60/70 baniek. Nie jest wart tego.

Mastec30 komentarzy: 622506.03.2024, 10:26

@Garfield_pl napisał: "According to Gazzetta dello Sport, Bologna have increased their asking price for Arsenal target Joshua Zirkzee, telling interested clubs to cough up €80m (£68m) as they believe the 22-year-old 'is worth what Rasmus Hojlund cost'."

Haha. Miliard od razu. Co się będą kryć po krzakach. Ja bym tego Zirkzee nawet za 40 mln nie brał

pablofan komentarzy: 197006.03.2024, 10:26

@artur759: gość zagrał pół meczu w lidze i jeden vs city w pucharze. W dodatku odniósł kontuzje bo w głupi sposób ratował się wślizgiem po swoim błędzie, więc nie rób z niego zajebistego rozwiązania czy remedium na problem po lewej stronie.
White udowodnił, że świetnie się wywiązuje z KAŻDYCH zadań jakie otrzymuje od MA i Timber jak i Tomi to będą jego zmiennicy, a na LO będą grać gdy Zina i może Kiwior nie będą w odpowiedniej dyspozycji. Lubię tomiego, ale to facet, na którego można polegać jak na Partey’u, ale tak samo daje jakość gdy jest i to jest istotne dlatego istotne jest posiadanie ich w składzie. o timberze więcej nie powiem bo tak naprawdę nie ma za co go oceniać bo za sam okres przygotowawczy nie ma sensu, ale z pewnością będzie to opcja do rotacji z White’m, a jak będzie możliwość to i do gry na LO.
Generalnie nie zdziwię się jak MA przesunie bliżej lewej gabriela i będziemy grali 3ka z tyłu - Gabriel, saliba, white - Czas pokaże.

Garfield_pl komentarzy: 2821106.03.2024, 10:15

Ups147 komentarzy: 347506.03.2024, 10:13

@Zloty napisał: "wróci Timber i niestety siadzie na ławie ,chyba że będziemy zmieniać taktykę to będzie wchodził sporadycznie"
Niby czemu? Kuba dostał szansę i w 100% ja wykorzystuje.Jak utrzyma taka formę to niech resztą się martwi jak go wygryźć ze składu, a nie odwrotnie.

artur759 komentarzy: 29806.03.2024, 10:13

@pablofan napisał: "Tomijasiu i Timber są wciąż tylko półśrodkami"

Nie zgadzam się z tym, że Timber jest półśrodkiem na LO. Arsenal raczej nie kupił go jako rezerwowego White, tym bardziej, że chcemy przedłużyć kontrakt z Japończykiem.

Uważam, że Arteta szukał specyficznego typu lewego obrońcy na rynku. Dość dynamicznego, dobrego w obronie, potrafiącego zagrać również na środku obrony (żeby można było płynie zmieniać formacje w trakcie meczu), potrafiącego zagrać "fałszywego pomocnika" jak Zinczenko.

Tylko na rynku nie za bardzo ktoś taki jest/był dostępny z lewej strony. Najbliżej chyba do tego wymarzonego typu Artety był Lisandro Martinez, ale nie udało się go kupić dwa lata temu.

Za to wśród zawodników praworożnych był dostępny Timber, który ma wszystko to czego oczekiwał Arteta poza lewą nogą i po prostu z racji braku innych zawodników o zbliżonej charakterystyce, Arteta zaakceptował tą wadę. Potwierdza to też fakt, że Areta wystawiał Timbera głównie na LO i wyglądało to obiecująco.

Mastec30 komentarzy: 622506.03.2024, 10:07

W sumie to takich problemów nam potrzeba. Kogo wystawić na LO jak wszyscy będą zdrowi. Przyjemna odmiana od dyskusji kogo wystawić bo np nie ogarniał. W tym przypadku każdy kandydat na LO ogarnia więc obrona będzie mocna. Jednak to była dobra decyzja nie sprowadzać nikogo w styczniu. Kiwior dostał szanse. Udało się go zbudować i mamy teraz fajną opcję. Zresztą to samo Havertz na 9tce. Też stycznia zaczął tam grać i widać dużą różnicę. Mam nadzieje, że Jesus nie wskoczy z automatu do składu

coooyg11 komentarzy: 319506.03.2024, 10:06

@Marzag: w reprezentacji bardzo dobrze wygląda w środku pola

pablofan komentarzy: 197006.03.2024, 09:54

@Marzag: nie jest, ale MA prędko nie zmieni mu pozycji. Kolejna rzecz, że na LO mamy tylko dwóch lewonożnych zawodników, a po tym co pokazuje Kiwior gdy nie jest mu nakazana gra odwróconego BO, to Tomijasiu i Timber są wciąż tylko półśrodkami, więc obstawiam, że na zmianę gry Ziny nie ma co liczyć.
Obstawiam, że w to lato przyjdzie ktoś na DP i na skrzydło. Możliwe jest też, że MA poszuka właśnie kogoś na LO z lewą nogą, ale o zdecydowanie innej sylwetce niż Zina czy Kiwior - bardziej obstawiam na kogos silnego i wysokiego, ale dość szybkiego i sprawnego, aby mógł dźwignąc bok obrony.

Zloty komentarzy: 77006.03.2024, 09:40

@BizoNxd6: wróci Timber i niestety siadzie na ławie ,chyba że będziemy zmieniać taktykę to będzie wchodził sporadycznie

M4rcin komentarzy: 156206.03.2024, 09:26

Szkoda ze Gabriel nie ma takiego strzału jak chociażby Vermaelen. Oglądałem mecz z odtworzenia i kilka razy az sie prosiło o strzał

lordoftheboard komentarzy: 822906.03.2024, 09:06

@BizoNxd6: tak liczymy na remis

Marzag komentarzy: 41298 newsów: 106.03.2024, 06:53

@BizoNxd6 napisał: "zimę można byłoby spokojnie spróbować w pomocy w razie w, aczkolwiek aktualna jedynastka od Dubaju działa wyśmienicie."
Zinczenko się za bardzo do pomocy nie nadaje, nie jest wystarczająco dobry w defensywie.

BizoNxd6 komentarzy: 288106.03.2024, 00:34

Kiwior powinien latać w podstawie nawet po powrocie z kontuzji ziny i tomiego, sory ale czekał na to kilka ładnych miesięcy i nie jęczy tylko gra nie na swojej pozycji, zimę można byłoby spokojnie spróbować w pomocy w razie w, aczkolwiek aktualna jedynastka od Dubaju działa wyśmienicie.

gnabry_ komentarzy: 5715 newsów: 106.03.2024, 00:28

Od następnego sezonu najwyższa w hierarchii klasa ligowych rozgrywek piłkarskich we Francji będzie nosić nazwę Ligue 1 McDonald’s. Smacznego.

Dzulian komentarzy: 257206.03.2024, 00:10

@FlameDood: Przyjdzie jakaś Chelsea czy Bayern. 25 mln na stół, uścisk dłoni, było miło i powodzenia.

FlameDood komentarzy: 144105.03.2024, 23:56

Naszła mnie teraz taka rozkmina, że w sobotę Ramsdale może zagrać ostatni mecz na Emirates jak i ogólnie w Arsenalu. Ciekawe jak sytuacja z nim ostatecznie się potoczy.

ArekKanonier komentarzy: 191205.03.2024, 23:25

@Spejsik napisał: "Ozil przez pewien czas (a może nawet i przez większość) był u nas "bogiem".
Zresztą pamiętam jak byłem na meczu Arsenalu, gdzie u nas w PL wiele osób go krytykowało, a tam na stadionie, gdy wybrzmiało jego nazwisko, to uniosła się wrzawa."

Tak, to prawda. Był niesamowitym zawodnikiem jednak typem pracusia nigdy nie był a i z czasem ego mocno urosło. Arteta wprowadził nowe porządki a on nie pasował. To chyba powinna być jakaś nauka na temat tego kogo szukać do tego projektu. Oczywiście Ozil był już z nami wcześniej ale teraz chodzi mi głównie o charakter.

Freo98 komentarzy: 643205.03.2024, 23:19

@tomaszszef: Oj nie jestem niestety wprawiony w szukaniu takich rzeczy. Bardziej same takie odczucia z meczu. Okropnie sie na niego patrzyło w dzisiejszym meczu z bayernem

tomaszszef komentarzy: 152805.03.2024, 23:17

@Womanizer: Rice jest poprostu wart swojej ceny, caicedo czy enzo byli poprostu przeplaceni.

Womanizer komentarzy: 992805.03.2024, 23:04

Wgl to Rice ma już 5 goli i 7 asyst we wszystkich rozgrywkach. On już teraz potrafi wszystko. Gdzie ma sufit?
Odbiór piłki, siła, charyzma, dobra centra, dobry strzał, wydolność, końskie zdrowie, stabilna forma.

Na dziś Rodri i Rice to Królowie na swoich pozycjach. Śmiało można powiedzieć że mamy wybitnego gracza na pozycji nr 6.
Te 100 baniek to była przecena. On już dzisiaj jest wart ze 180 patrząc na kwoty Caicedo czy Enzo.

Spejsik komentarzy: 343205.03.2024, 22:59

@ArekKanonier napisał: "Prawda. Pytanie tylko czy by mu się chciało tak pracować. U nas każdy musi grać na najwyższych obrotach. Mamy przykład Ozila. Genialny zawodnik ale charakter leniwej gwiazdy niestety. O to samo bałbym się w przypadku Kyliana."
Ozil przez pewien czas (a może nawet i przez większość) był u nas "bogiem".

tomaszszef komentarzy: 152805.03.2024, 22:57

@Freo98: Faktycznie slabo mu to wychodzi. Odegaard jest mega dobry w pressingu. Moze jakas lista najlepszy pressujących ?

Spejsik komentarzy: 343205.03.2024, 22:55

@Er4s napisał: "Najgorsza jest ta dyskryminacja Saki.wszyscy mówią Foden, Haaland, Bellingham, Vinicius, Mbappe. Dla mnie Saka to już dzisiaj jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Brakuje mu tylko sukcesu a Arsenalem to narracja się zmieni szybciutko a to już niebawem."
Kurcze, w mojej bańce często słyszę, że Saka to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie i myślałem, że większość ludzi interesujących się piłką tak uważa.

Freo98 komentarzy: 643205.03.2024, 22:52

Ten Guendouzi i jego udawany pressing, tacy ludzie doprowadzali dozjazdu Arsenalu

ArekKanonier komentarzy: 191205.03.2024, 22:51

@Patriko napisał: "Mbappe zarabia w PSG ponad 70mln euro za sezon, już widzę jak Arsenal daję komukolwiek jeszcze większą pensje xD a musiałby zarabiać jeszcze więcej niż u nich, nie ma żadnych szans na francuza w Londynie."
To miałem na myśli pisząc o kominie płacowym..

ArekKanonier komentarzy: 191205.03.2024, 22:50

@sidtsw napisał: "no to by moglo byc cos na miarę naszego boga Henry 14 ale szczerze wątpie, mysle ze ma juz zaklepany Real ale jakby byla mozliwosc to bym go bral w ciemno pomimo , ze nie znoszę jego charakteru ale jest za dobry żeby nie brać"

Patriko komentarzy: 529605.03.2024, 22:47

@ArekKanonier: Mbappe zarabia w PSG ponad 70mln euro za sezon, już widzę jak Arsenal daję komukolwiek jeszcze większą pensje xD a musiałby zarabiać jeszcze więcej niż u nich, nie ma żadnych szans na francuza w Londynie.

ArekKanonier komentarzy: 191205.03.2024, 22:47

A ja akurat jakoś specjalnie się tym nie przejmuję. Czasami to i lepiej jak się mniej mówi. Niech Saka się po prostu rozwija i buduje swoją markę systematycznie ale ze spokojem. Jest naprawdę topowym zawodnikiem i myślę że już niczego nikomu nie musi udowadniać. Wczoraj pokazał swoją niesamowitą technikę przyjęcia piłki. Nie mówię o mijaniu przeciwników bo tu akurat można powiedzieć że miał słabych rywali ale to jaki pierwszy kontakt z piłką zalicza, to przyjęcie kierunkowe którym popisał się chyba ze 3 razy w ciągu 45 minut. Miód na oczy.

sidtsw komentarzy: 309705.03.2024, 22:45

@ArekKanonier: no to by moglo byc cos na miarę naszego boga Henry 14 ale szczerze wątpie, mysle ze ma juz zaklepany Real ale jakby byla mozliwosc to bym go bral w ciemno pomimo , ze nie znoszę jego charakteru ale jest za dobry żeby nie brać

BizoNxd6 komentarzy: 288105.03.2024, 22:44