Mecz bez historii. Newcastle 0-0 Arsenal

Mecz bez historii. Newcastle 0-0 Arsenal 13.08.2011, 19:36, Szymon Ortyl 2500 komentarzy

Dzisiejszy mecz, Kanonierzy zmuszeni byli rozegrać bez "kontuzjowanych" Samira Nasriego i Cesca Fabregasa, niemniej jednak drużynie walczącej o mistrzostwo Anglii, pokonanie Newcastle nie powinno nastręczać wielu problemów.

Entuzjazm rozochoconych rozpoczęciem sezonu kibiców z pewnością przygasł przez pierwsze 15 minut, gdyż oprócz strzału Rosickiego z 2 minuty na boisku nie działo się nic godnego uwagi. Dopiero w 17 minucie, pierwszą akcję przeprowadził debiutujący dziś w drużynie Kanonierów Gervinho, jednak Robin van Persie nie zdołał zamienić podania Iworyjczyka na bramkę dla The Gunners.

4 minuty później, po dośrodkowaniu Bartona potężnym strzałem popisał się Jonas, jednak piłka minęła bramkę Szczęsnego. Po chwili Alex Song ukarany został żółtą kartką za faul na Tiote.

W 30. minucie, Simpson wybił piłkę z linii bramkowej, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego van Persiego i strzale głową Koscielnego. 15 minut później Robin van Persie zmarnował genialne podanie od Andrieja Arszawina stojąc niemal oko w oko z Timem Krulem. W samej końcówce pierwszej połowy, żółtą kartką za faul na Gervinho ukarany został Colloccini.

Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania, żółtymi kartkami ukarani zostali Aaron Ramsey i Tomas Rosicky. 4 minuty później po strzale van Persiego z rzutu wolnego piłka minimalnie minęła bramkę Tima Krula.

W 60. minucie po dobrej akcji Obertana, fenomenalną interwencją popisał się Thomas Vermaelen. Minutę później Theo Walcott zastąpił na placu gry Andrieja Arszawina. Po chwili, Theo Walcott oddał strzał wprost w rękawice Tima Krula. Chwilę później Alex Song nadepnął na nogi Bartona, jednak zrobił to na tyle sprytnie, iż sędzia nie zauważył przewinienia. Była to pierwsza z fatalnych decyzji sędziego tego wieczoru.

W 66. minucie żółtą kartką za faul na Ramsey'u ukarany został Tiote. 10 minut później zahaczany lekko Gervinho w teatralny sposób upadł w polu karnym. Nie spodobało się to Bartonowi, który trzymając za koszulkę zaczął podnosić go do pionu. Wywiązała się bijatyka, po której czerwoną kartką za klepnięcie Bartona w twarz ukarany został Gervinho, a Barton zobaczył zaledwie żółtą kartkę. Za wmieszanie się w całą sytuację żółtą kartką ukarany został także Wojciech Szczęsny. Warto zaznaczyć, iż sędzia nie przerwał akcji zanim doszło do ataku Bartona na Gervinho, więc sędzia powinien podyktować rzut karny dla Kanonierów.

Po kilku minutach na boisku pojawili się Emmanuel Frimpong i Johan Djourou, jednak ich wejście nie zmieniło obrazu gry. Do końca spotkania obie drużyny grały zachowawczo, starając się za wszelką cenę nie stracić bramki.

Wywiad z Arsenem Wengerem po meczu z Newcastle

Newcastle UnitedPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
szaman15 komentarzy: 94714.08.2011, 22:32

@Arsenal_1886 no nie :(

titi_henry komentarzy: 357014.08.2011, 22:31

ja wiem, ze to nie jest na 100% pewne, ale ktos pytal gdzie ten news jest wiec podalem strone :D Tak wlasciwie, to oficjalnie nadal nic nie jest pewne :)

Arsenal_1886 komentarzy: 1952114.08.2011, 22:30

metro.co.uk/sport/football/872325-jadson-fee-agreed-for-arsenal-transfer

Jadson jutro ma przylecieć do Londynu ,aby dopełnić formalności .

mitmichael komentarzy: 4924314.08.2011, 22:30

Patrzac na gre Realu popadam w smiech (w pozytywnym zanaczeniu) - Fabregas przyjdzie a dominacja Barcelony zostanie zatrzymana przez Real :D To by sie dopiero chłopak zirytował

szaman15 komentarzy: 94714.08.2011, 22:29

faktycznie, bardzo zaufane źródło. ani na stronie AFC ani FCB nie ma niczego oficjalnie

Hitriii komentarzy: 14914.08.2011, 22:29

To nie oficjalna strona ?

maslok komentarzy: 34514.08.2011, 22:28

meisterek
Chyba nie oglądasz Bundesligi. W każdej drużynie jest jeden albo dwóch świetnych 17 - 18 latków. Goetze, Kross, Bender ... Zresztą trzeba popatrzeć na skąłd rep Niemiec jak jest odmłodzona. Hiszpanie zawsze na szczeblu młodzieżowym grała świetnie i odnosiła sukcesy ale nie potrafiła tego przenieść na dorosłą piłkę.

tradusio komentarzy: 458 newsów: 114.08.2011, 22:28

Ale bierz pod uwagę, że >23 lat to wciąż młody zawodnik.

Power10 komentarzy: 134014.08.2011, 22:28

fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=37744

Kurde. Barcelona i Arsenal to 2 moje ulubione kluby(wiem że to dziwne) Ale jak zobaczyłem Oficjalny news Fabregas w Barcelonie to się wkur**** Barcelona jest naszpikowana gwiazdami a w dodatku ,,zabierają" nam naszego najlepszego gracza za grosze. To już nie będzie ten sam Arsenal;( A nawet ostatnio kupiłem sobie koszulkę FABREGAS 4 Arsenal londyn.

meisterek komentarzy: 228914.08.2011, 22:28

Adrius komentarzy: 12614.08.2011, 22:28

Real na papierze ma niesamowity skład i świetnego trenera. Barcelona również genialny skład i trener, który świetnie motywuje. Nasz obecny skład ma może dwóch zawodników, którzy mogliby grać w ich 11 i to w swojej najlepszej dyspozycji. Wenger rób transfery, bo ja nie mam ochoty oglądać naszej drużyny dostającej lekcję gry w piłkę nożną od tych napompowanych drużyn... Miejmy nadzieję, że te dwa balony kiedyś pękną i wtedy będziemy mogli cieszyć się z ich słabszej dyspozycji. Nie trawię ochów i achów nad tymi drużynami, ale niestety w tym momencie oni są poza naszym zasięgiem.

titi_henry komentarzy: 357014.08.2011, 22:27

mdr_AFC - fcbarca.com

meisterek komentarzy: 228914.08.2011, 22:27

@ tradusio - ale chodzi o reprezentacje młodzieżowe.

Hitriii komentarzy: 14914.08.2011, 22:27

Jak słyszę jaki to Xavi jest wspaniały to mi się chce żygać ;o

mdr_AFC komentarzy: 305014.08.2011, 22:27

meisterek - dasz to źródło czy nie? Chyba se wymyśliłeś tą historyjkę o mailu -.-

mitmichael komentarzy: 4924314.08.2011, 22:26

Wiecie co Fabregas bedzie robił po przylocie do Barcelony? Bedzie probował, czy ławka rezerwowych jest wygodna :D

Arsenal_1886 komentarzy: 1952114.08.2011, 22:26

Jeżeli jutro do nas trafi Jadson to oznacza ,że nie ściągniemy raczej żadnego Martina .
Wtedy będzie może szansa na jakiegoś skrzydłowego jak Ayew czy Hazard wrazie odejścia Nasriego .

badyl254 komentarzy: 264114.08.2011, 22:26

Messiego wyłączyli całkowicie...

meisterek komentarzy: 228914.08.2011, 22:26

Derby w Anglii są lepsze niż grand derbi

szaman15 komentarzy: 94714.08.2011, 22:26

@mitmichael dlatego napisałem ewentualnie :) zamiast tamtych trzech możemy jeszcze pomarzyć o Goetze albo Hazardzie :p

ste100 komentarzy: 331814.08.2011, 22:26

Cesc oficjalnie blaugrana...

tradusio komentarzy: 458 newsów: 114.08.2011, 22:25

meisterek

Widać znawcą jesteś. MŁODYCH NIEMCÓW NIE WIDAĆ to był jeden z lepszych dowcipów ostatnich dni.

Ha Ha Ha.

mitmichael komentarzy: 4924314.08.2011, 22:25

Jak dla mnie Gourcuff to jest wypalony towar

meisterek komentarzy: 228914.08.2011, 22:24

"Niemcy to obecnie najlepsza rozwijająca się reprezentacja" Śmiech na sali, Hiszpanii do pięt nie dorastają, i seniorzy rządzą ale i młodzi, a młodych Niemców nie widać.

szaman15 komentarzy: 94714.08.2011, 22:24

@arsenal_1886 to był naturalnie najwiekszy błąd jaki można było zrobić, ale dajemy sobie bez niego rade, najlepszy przykład to prawie cały poprzedni sezon bez niego, co więcej jeśli kupimy Marvina/Ayewa/ew.Gourcuffa to jego straty nie odczujemy

meisterek komentarzy: 228914.08.2011, 22:23

Koniec!!!!! ManU potrafiło wygrać ligę z najgorszym składem w historii , my też potrafimy!!!

mdr_AFC komentarzy: 305014.08.2011, 22:23

meisterek - źródło?

szaman15 komentarzy: 94714.08.2011, 22:22

@meisterek gdzie potwierdziła, bo na oficjalnej stronie FCB nie widze

mitmichael komentarzy: 4924314.08.2011, 22:22

Jak nie bedzie transferow to Ramsey na miejsce Jacka, a Jack jako rozgrywajacego :D wiem, ze Jack to nie jest ofensywny pomocnik ale jest ambitny i jak dla mnie by sobie poradził

Hitriii komentarzy: 14914.08.2011, 22:22

Tamten sezon bez Fabregasa przegraliśmy prawie cały i nie wyszedł w naszym wykonaniu aż tak tragicznie gdyby nie końcówka .

Szogun komentarzy: 28750 newsów: 314.08.2011, 22:21

Jak słyszymy rewanż Ezil będzie grał na Estadio Camp Now.

Arsenal_1886 komentarzy: 1952114.08.2011, 22:21

szaman15 > Wiele tracimy bez Ceska .
Tym bardziej ,że od lat nasza gra opierała się na nim . Budowaliśmy skład pod Hiszpana .

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1514.08.2011, 22:21

Zobaczycie, że Benzema będzie miał swój sezon :)

meisterek komentarzy: 228914.08.2011, 22:21

Oficjalne : Cesc w Barcelonie, Barcelona potwierdziła, Arsenal wysłał e-mail ze zgodą na transfer. Cesc nie wiedz , że jeśli za grasz jeszcze na ES to klaskami cie nie przywitamy!

mdr_AFC komentarzy: 305014.08.2011, 22:19

Barca bez jednego zawodnika już nie istnieje. Nie ma Xaviego to nie ma komu grać z przodu. I bardzo dobrze! Hala Madrid !

mitmichael komentarzy: 4924314.08.2011, 22:19

Moze sciagnac Haazarda + Obraniaka - bardzo fajnie wymiataja razem dzisiaj :P Nie no zart oczywiscie (co do transferu Obraniaka)

szaman15 komentarzy: 94714.08.2011, 22:19