Mecz bez historii. Newcastle 0-0 Arsenal

Mecz bez historii. Newcastle 0-0 Arsenal 13.08.2011, 19:36, Szymon Ortyl 2500 komentarzy

Dzisiejszy mecz, Kanonierzy zmuszeni byli rozegrać bez "kontuzjowanych" Samira Nasriego i Cesca Fabregasa, niemniej jednak drużynie walczącej o mistrzostwo Anglii, pokonanie Newcastle nie powinno nastręczać wielu problemów.

Entuzjazm rozochoconych rozpoczęciem sezonu kibiców z pewnością przygasł przez pierwsze 15 minut, gdyż oprócz strzału Rosickiego z 2 minuty na boisku nie działo się nic godnego uwagi. Dopiero w 17 minucie, pierwszą akcję przeprowadził debiutujący dziś w drużynie Kanonierów Gervinho, jednak Robin van Persie nie zdołał zamienić podania Iworyjczyka na bramkę dla The Gunners.

4 minuty później, po dośrodkowaniu Bartona potężnym strzałem popisał się Jonas, jednak piłka minęła bramkę Szczęsnego. Po chwili Alex Song ukarany został żółtą kartką za faul na Tiote.

W 30. minucie, Simpson wybił piłkę z linii bramkowej, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego van Persiego i strzale głową Koscielnego. 15 minut później Robin van Persie zmarnował genialne podanie od Andrieja Arszawina stojąc niemal oko w oko z Timem Krulem. W samej końcówce pierwszej połowy, żółtą kartką za faul na Gervinho ukarany został Colloccini.

Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania, żółtymi kartkami ukarani zostali Aaron Ramsey i Tomas Rosicky. 4 minuty później po strzale van Persiego z rzutu wolnego piłka minimalnie minęła bramkę Tima Krula.

W 60. minucie po dobrej akcji Obertana, fenomenalną interwencją popisał się Thomas Vermaelen. Minutę później Theo Walcott zastąpił na placu gry Andrieja Arszawina. Po chwili, Theo Walcott oddał strzał wprost w rękawice Tima Krula. Chwilę później Alex Song nadepnął na nogi Bartona, jednak zrobił to na tyle sprytnie, iż sędzia nie zauważył przewinienia. Była to pierwsza z fatalnych decyzji sędziego tego wieczoru.

W 66. minucie żółtą kartką za faul na Ramsey'u ukarany został Tiote. 10 minut później zahaczany lekko Gervinho w teatralny sposób upadł w polu karnym. Nie spodobało się to Bartonowi, który trzymając za koszulkę zaczął podnosić go do pionu. Wywiązała się bijatyka, po której czerwoną kartką za klepnięcie Bartona w twarz ukarany został Gervinho, a Barton zobaczył zaledwie żółtą kartkę. Za wmieszanie się w całą sytuację żółtą kartką ukarany został także Wojciech Szczęsny. Warto zaznaczyć, iż sędzia nie przerwał akcji zanim doszło do ataku Bartona na Gervinho, więc sędzia powinien podyktować rzut karny dla Kanonierów.

Po kilku minutach na boisku pojawili się Emmanuel Frimpong i Johan Djourou, jednak ich wejście nie zmieniło obrazu gry. Do końca spotkania obie drużyny grały zachowawczo, starając się za wszelką cenę nie stracić bramki.

Wywiad z Arsenem Wengerem po meczu z Newcastle

Newcastle UnitedPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
szaman15 komentarzy: 94714.08.2011, 23:25

@FabsAFC, wiecej? to tak jak mieć dziewczynę i walić do chińskiego pornola. moge tak bez końca, nie przekonasz mnie

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17214.08.2011, 23:24

Szaman15

Mylisz się

szaman15 komentarzy: 94714.08.2011, 23:22

@Pingite jeśli jesteś biznesmannem :D ale telefon jest świetny, mi sie podoba ;)

@FabsAFC to tak jak kibicować Arsenalowi i Tottenhamowi, tak jak kibicować Legii i Polonii i po cichu wspierając Wisłe. To tak jak chodzić do kościoła i palić Pismo Świete na ołtarzu.

Matti komentarzy: 278714.08.2011, 23:22

Pinqute --- niektórzy mówią, żę jest ok.

A ja mam pytanie jak już jesteśmy w tym temacie. Może mi ktoś powiedzieć czy opłaca się kupić SE Vivaz pro??

tradusio komentarzy: 458 newsów: 114.08.2011, 23:22

Miało;)

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17214.08.2011, 23:22

"pozostawiam jego sumieniu"

Zabrzmiało groźnie.

tradusio komentarzy: 458 newsów: 114.08.2011, 23:21

Jeżeli ktoś chce być kibicem Realu to pozostawiam jego sumieniu. A ja Realowi kibicuję...w meczach z Barceloną.

Hitriii komentarzy: 14914.08.2011, 23:21

Klątwa Wengera fabregas !!

Pinguite komentarzy: 1502014.08.2011, 23:21

Ej, tak się zastanawiam. Poleca ktoś Blackberry? :)

meisterek komentarzy: 228914.08.2011, 23:20

Trudno niech dupek idzie do farsy.
Jeśli to narusza regulamin proszę o usunięcie komentarza, emocje...

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17214.08.2011, 23:20

Aha, jeszcze jedno.
Czy w takim razie można kibicować Realowi i Arsenalowi jednocześnie, po tym jak Mou najeżdżał na gryzł się rok temu z Wengerem i mówił coś na Arsenal?

Chill ;))

Pinguite komentarzy: 1502014.08.2011, 23:20

Niżej, WOW. Co wy nie powiecie...

Arsenal_1886 komentarzy: 1952114.08.2011, 23:20

Obawiam się ,że Fabregas teraz też zacznie symulować w Barcelonie ;/
Mascherano przed transferem do Barcelony w Liverpoolu jak i w lidze angielskiej był postrzegany przez prawdziwego wojownika ,a teraz jest panienką jak jego każdy kolega z zespołu . Teraz czas na Ceska ;/

Matti komentarzy: 278714.08.2011, 23:18

pelek --- aż mi się głupio zrobiło. Sorki mój błąd :)

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17214.08.2011, 23:18

Adrius

Czasem trzeba zrobić krok w tył, by potem zrobić dwa w przód... czy jakoś tak. Ja myślę, że dobrze na tym wyjdziemy, pod warunkiem, że pozyskamy Martina, Hazarda..

meisterek komentarzy: 228914.08.2011, 23:17

Było chyba z 3 powtórki podskoczył nad nogą.

pelek komentarzy: 214614.08.2011, 23:17

Matti
who - kto
why - dlaczego

;)

Adrius komentarzy: 12614.08.2011, 23:17

Teraz jeszcze tylko Nasri niech odejdzie, Wenger sprowadzi kogo trzeba i będziemy mieli zdrowszą atmosferę w drużynie. Oby wyszło na zero w psychice naszych piłkarzy, bo tam trzeba szukać zbawienia.

szaman15 komentarzy: 94714.08.2011, 23:17

pojawiło sie serce farsy, szawi

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17214.08.2011, 23:16

Nie widziałem, ale bardzo możliwe, jeżeli to Alves leży

szaman15 komentarzy: 94714.08.2011, 23:16

i stoją jak żydzi w okół tego biednego sędziego i tłumaczą mu że Pepe powinien mieć zakaz wykonywania zawodu.. :P

meisterek komentarzy: 228914.08.2011, 23:15

Bez dotyku było!!!!

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17214.08.2011, 23:15

nie tłumaczę się, bo nie mam z czego.

Pinguite komentarzy: 1502014.08.2011, 23:15

Kurde, mam już tego dość! Przestańcie się jarac całym Realem i Barceloną! Wkurza mnie to "Hała madłit" i "vica srel barka! ". Damn. La Liga Panienek słabuje ludzie...

tradusio komentarzy: 458 newsów: 114.08.2011, 23:13

Nie dlatego. Tak szczerze to gówno obchodzi mnie ta cała saga z Fabregasem. To i tak było do przewidzenia.

Zwyczajnie Barcelona jest drużyną, która nigdy nie pałała szacunkiem wobec Arsenalu. I dlatego ja odczuwam to samo wobec Barcelony.

A Barcelony nie lubię z racji ich aktorstwa. Dziś też już parę razy pokazali...

ToKo95 komentarzy: 110014.08.2011, 23:13

ale mam transmisje opozniona, u mnie jeszcze nie :D

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17214.08.2011, 23:13

Zapewniam tylko, że podczas oglądania meczu Arsenalu przy każdej emocjonującej sytuacji tak samo walę ręką w kanapę i drżę się jak podczas meczu Barcy i na odwrót.

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1514.08.2011, 23:13

Jądro Realu strzela bramke !:D

pelek komentarzy: 214614.08.2011, 23:13

Matti
Podziwiam Twoje zdolności, jeśli z dwóch moich słów - z czego jedno jest nazwą własną a drugie zaimkiem pytającym - potrafisz wysnuć taki sens żeby odpowiedzieć na niego w dwóch linijkach tekstu [ 22 słowa, 82 litery, średnio 3,(72) liter na słowo], gdzie tak na prawdę nie zawarłem w nich żadnej głębszej myśli, a na pewno nie takiej na którą Twój komentarz mógłby być odpowiedzią.

Szogun komentarzy: 28586 newsów: 314.08.2011, 23:13

FabsAFC to grozi ewidentnym zatorem
2;2 :)

maslok komentarzy: 34514.08.2011, 23:13

Xabi Alonso ! Ładnie przemierzył ;)

czemu tabela na stronie nie zaktualizowana ;p ?

Arsenal_1886 komentarzy: 1952114.08.2011, 23:12

Wkurza mnie to ,że nic nie mogę wstanie zrobić w naszym klubie ;/ Mogę się tylko bezczynnie patrzeć i patrzeć jak głupio Wenger działa na rynku oraz jak sprzedaje Fabregasa za taki bezcen ;/

jacob83 komentarzy: 59314.08.2011, 23:12

Przynajmnie nareszcie bedziemy mieli jakiegos normalnego kapitana...

szaman15 komentarzy: 94714.08.2011, 23:11

FabsAFC to dość trudne życie Ci powiem, bałbym sie

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17214.08.2011, 23:11

serce* oczywiście

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17214.08.2011, 23:10

tradusio

Nie wiem dlaczego? Dlatego, że spierali się o jednego zawodnika? Jedni chcieli go bo to ich przyjaciel, drudzy bo to ich kapitan. Arsenal przyjął ofertę czyli ją akceptuje. Saga się kończy i wszyscy są zadowoleni.

Ja mam serca z dwoma komorami i dwoma przedsionkami, po jednym dla armatek i blaugrana :)))