Mecz bez historii. Newcastle 0-0 Arsenal

Mecz bez historii. Newcastle 0-0 Arsenal 13.08.2011, 19:36, Szymon Ortyl 2500 komentarzy

Dzisiejszy mecz, Kanonierzy zmuszeni byli rozegrać bez "kontuzjowanych" Samira Nasriego i Cesca Fabregasa, niemniej jednak drużynie walczącej o mistrzostwo Anglii, pokonanie Newcastle nie powinno nastręczać wielu problemów.

Entuzjazm rozochoconych rozpoczęciem sezonu kibiców z pewnością przygasł przez pierwsze 15 minut, gdyż oprócz strzału Rosickiego z 2 minuty na boisku nie działo się nic godnego uwagi. Dopiero w 17 minucie, pierwszą akcję przeprowadził debiutujący dziś w drużynie Kanonierów Gervinho, jednak Robin van Persie nie zdołał zamienić podania Iworyjczyka na bramkę dla The Gunners.

4 minuty później, po dośrodkowaniu Bartona potężnym strzałem popisał się Jonas, jednak piłka minęła bramkę Szczęsnego. Po chwili Alex Song ukarany został żółtą kartką za faul na Tiote.

W 30. minucie, Simpson wybił piłkę z linii bramkowej, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego van Persiego i strzale głową Koscielnego. 15 minut później Robin van Persie zmarnował genialne podanie od Andrieja Arszawina stojąc niemal oko w oko z Timem Krulem. W samej końcówce pierwszej połowy, żółtą kartką za faul na Gervinho ukarany został Colloccini.

Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania, żółtymi kartkami ukarani zostali Aaron Ramsey i Tomas Rosicky. 4 minuty później po strzale van Persiego z rzutu wolnego piłka minimalnie minęła bramkę Tima Krula.

W 60. minucie po dobrej akcji Obertana, fenomenalną interwencją popisał się Thomas Vermaelen. Minutę później Theo Walcott zastąpił na placu gry Andrieja Arszawina. Po chwili, Theo Walcott oddał strzał wprost w rękawice Tima Krula. Chwilę później Alex Song nadepnął na nogi Bartona, jednak zrobił to na tyle sprytnie, iż sędzia nie zauważył przewinienia. Była to pierwsza z fatalnych decyzji sędziego tego wieczoru.

W 66. minucie żółtą kartką za faul na Ramsey'u ukarany został Tiote. 10 minut później zahaczany lekko Gervinho w teatralny sposób upadł w polu karnym. Nie spodobało się to Bartonowi, który trzymając za koszulkę zaczął podnosić go do pionu. Wywiązała się bijatyka, po której czerwoną kartką za klepnięcie Bartona w twarz ukarany został Gervinho, a Barton zobaczył zaledwie żółtą kartkę. Za wmieszanie się w całą sytuację żółtą kartką ukarany został także Wojciech Szczęsny. Warto zaznaczyć, iż sędzia nie przerwał akcji zanim doszło do ataku Bartona na Gervinho, więc sędzia powinien podyktować rzut karny dla Kanonierów.

Po kilku minutach na boisku pojawili się Emmanuel Frimpong i Johan Djourou, jednak ich wejście nie zmieniło obrazu gry. Do końca spotkania obie drużyny grały zachowawczo, starając się za wszelką cenę nie stracić bramki.

Wywiad z Arsenem Wengerem po meczu z Newcastle

Newcastle UnitedPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
Szogun komentarzy: 28586 newsów: 314.08.2011, 23:09

Piękne jest to,że Jadson kosztuje 10 a my od razu dostaliśmy 14. Jeszcze nawet 4 mln zostaną na koszulki.

Arsenal_1886 komentarzy: 1952114.08.2011, 23:08

Wenger sprowadzi Jadsona ,bo nie chce zastopować rozwoju Ramseya ;/
Gdyby taki przyszedł Martin ,który jest trochę starszy od Aarona to Walijczyk nie mógłby się tak wykazać ,a tak jak Jadson przyjdzie to pogra rok i wtedy Ramsey będzie gotowy .

Matti komentarzy: 278714.08.2011, 23:07

pelek --- i tak by poszedł jak nie teraz to za rok. A po co na siłe go trzymać. Z niewolnika nie zrobisz pracownika.

mitmichael komentarzy: 4924314.08.2011, 23:07

Jak przyjdzie Marvin Martin to OK, ale jak przyjdzie Jadson to Wenger dla mnie jest chory na umysle. Ide do wyra, narka

tradusio komentarzy: 458 newsów: 114.08.2011, 23:07

Sorry FabsAFC, ale dla mnie kibicowanie Barcelonie i Arsenalowi się wyklucza:P

Kolo komentarzy: 19514.08.2011, 23:07

jacob83, bez przesady, kogos sprowadzi za Cesca. To juz by bylo przegiecie jakbysmy pozbyli sie kapitana i NIKIM go nie zastapili... Arsenal mimo wszystko to nie Ajax.

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17214.08.2011, 23:06

Teraz o Gran Derbi obiektywnie.

Barcelona nie istniała przez pierwsze 30 minut i Real strzelił. Barca totalnie nie przygotowana i z niezgraną obroną. Potem Real chyba zaczął nie wytrzymywać tempa. 2 razy przebłysk geniuszu i nieustępliwości i mamy 1:2.
Taki wynik, dla mnie, jest ok i dobrze stawia Barcę przed rewanżem.

Sorry jak kogoś uraziłem, że kibicuję Barcelonie.

tradusio komentarzy: 458 newsów: 114.08.2011, 23:06

Messi też aktorzy?:D

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1514.08.2011, 23:05

O NIE ! Messi na murawie ! Czerwo dla Marcelo !

jacob83 komentarzy: 59314.08.2011, 23:04

a ja chcialbym Sneijdera, Benzeme i ewentualnie Chucka Norrisa na srodek obrony... Dzieci, uspokujcie sie, Wenger do konca okienka podpisze co zakontraktuje co najwyzej jakiegos stopera i pewnie to bedzie "super quality" jak Squillaci...

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1514.08.2011, 23:04

Ja nie mogę ... cyrk. Nie dość, że nie dostajemy od razu tyle co chcemy (czyt. 40 mln Ł) tylko znacznie mniej, to jeszcze w ratach ? Ta Barca się kompromituje.

jarts komentarzy: 231914.08.2011, 23:04

i taka oferte zaakceptowali? dramat

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 314.08.2011, 23:04

Lille też błyszczy skutecznością. Hazard dzisiaj szalał, a Obraniak posyłał świetne prostopadłe piłki, ale Sow je konsekwentnie marnował. Mieli o wiele więcej okazji od Montpellier, a mimo to i tak przegrali. Choć należy dodać, że dziś sędzia mistrzom Francji nie sprzyjał, bo nie podyktował dwóch karnych, które się im należały.

Arsenal_1886 komentarzy: 1952114.08.2011, 23:04

Charles > Jeżeli to prawda co napisał Kondzio to jesteśmy największymi frajerami na świecie .
Nie dość ,że parę lat temu sprzedaliśmy Titiego do nich za marne 16 mln funtów to jeszcze teraz Ceska po promocyjnej cenie .
Czy tylko my musimy robić taką promocję dla Barcelony ? ;/

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17214.08.2011, 23:03

Jutro 14,5 mln ojro, w październiku drugie tyle. To jest ta "stała". Potem co rok milion ojro i 6 mln za osiągnięcia Barcy

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 114.08.2011, 23:02

Macie jakiś link ażeby dołączyć do polskiej ligi na fantasy premier league?

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3014.08.2011, 23:02

@Arsenal_1886
Nawet nie pytaj, ośmieszyliśmy się tym.

KondzioElite komentarzy: 618714.08.2011, 23:02

Ćwierkają, że 14,5 mln.

Szogun komentarzy: 28586 newsów: 314.08.2011, 23:02

W tej chwili Wenger pali włosy i paznokcie Fabergasa i rzuca swą sławną klątwe.

maslok komentarzy: 34514.08.2011, 23:02

Czyli koniec sagi ! Nareszcie ! Przynajmniej już nie będą nas męczyć wypowiedzi kardiologów i innych medyków z Farsy.

szaman15 komentarzy: 94714.08.2011, 23:02

@traitor żaden prawdziwy kapitan by tak nie zrobił, żeby dopłacać do transferu? w głowie sie nie mieści

Arsenal_1886 komentarzy: 1952114.08.2011, 23:02

To ile wkońcu dostaniemy za tego Fabregasa ?
Odrazu z góry .

urys komentarzy: 23614.08.2011, 23:02

Konec sagi transferowej z Fabregasem w roli głównej.
''Arsenal agree terms with Barca for Fabregas Arsenal announces today that they have reached an agreement in principle with Barcelona for Cesc Fabregas to move to Spain.''

z oficjalnej strony Arsenalu

Traitor komentarzy: 10305 newsów: 2414.08.2011, 23:01

jaka wolnosc, ja czuje sie zle, bo on byl swietnym graczem i zmarnuje sie jak henry

youtube.com/watch?v=PQ26T1Ws73E

swietny filmik, ja dalej ubolewam czemu on odszedl, nie rozumiem pilkarzy

szaman15 komentarzy: 94714.08.2011, 23:01

@szogun pod "obrońcą" dodajmy jagielka/cahill i będzie pięknie i pozamiatane

tradusio komentarzy: 458 newsów: 114.08.2011, 23:00

Szkoda, że nie można napisać jakiejś oficjalnej petycji do Wengera, aby kupił Hazarda za wszelką cenę;(

xThierryHenry komentarzy: 5117 newsów: 314.08.2011, 23:00

Looknijcie na A.com ;) Niespodzianka :)

ToKo95 komentarzy: 110014.08.2011, 23:00

to aż dziwne że brak jeszcze hejterów z barcelony na stronie

Kolo komentarzy: 19514.08.2011, 23:00

Fabregas out, ciekawe kto in? Wolalbym, zeby to jednak nie byl Jadson...

Arsenal_1886 komentarzy: 1952114.08.2011, 23:00

arsenalnews.co.uk/malaga-in-advanced-talks-with-almunia/link/86168/

Wkońcu jakaś pozytywna wiadomość ! ;p
4 mln funtów ? Brać z pocałowaniem ręki .
Oczywiście , niech Wenger to zrobi :D

Taral komentarzy: 2014.08.2011, 23:00

Fabregas oficjalnie, jest na stronie Barcelony.

szaman15 komentarzy: 94714.08.2011, 23:00

czujecie teraz tą wolność, kiedy już na 1 000 000 % wiadomo że nie ma go z nami?

Szogun komentarzy: 28586 newsów: 314.08.2011, 22:59

Ja liczę na te opcje z : Marvinem/Ayewem/Jadsonem/obrońcą byłoby świetnie.

Matti komentarzy: 278714.08.2011, 22:59

Powiem Wam, żę musimy robić szybko transfery, żeby przypadkiem ktoś nie zagrał w pucharach w innej drużynie. :)

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17214.08.2011, 22:59

Sorry, oczywiście to Real gra a dostaje!

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1514.08.2011, 22:58

W transfer Edena nie wierze, nie ma siły, by do nas trafił.

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17214.08.2011, 22:58

YEAAAAAAA Real nic nie gra, a dostaje po dupie. To lubię!

Matti komentarzy: 278714.08.2011, 22:58

sebasz --- no to to rozumiem :D W końcu jakieś konkretne nazwiska :)

mitmichael komentarzy: 4924314.08.2011, 22:58

@sebasz
Moze czytaja nasze propozycje :D Z Martinem tez pisały ale to media angielskie. Mam nadzieje, ze te 2 transfery beda - Cesc juz oficjalnie w Barcelonie wiec trzeba szybko sciagac posilki bo Nasri tez zaraz moze odejsc

Szogun komentarzy: 28586 newsów: 314.08.2011, 22:58

Oficjalnie Cesc został rzucony :(

Arsenal_1886 komentarzy: 1952114.08.2011, 22:57

Jeżeli Wenger sprowadzi w miejsce Ceska i Samira , Hazarda i Jadsona do tego nowy środkowy obrońca to nie będzie ,aż tak źle .
Choć wiadomo ,że mogło by być lepiej .
Ayew to kolejny gracz z Afryki ,a takich mamy za dużo ;/ Eden zapewne po przegranym dzisiejszym meczu Lille , będzie trochę podirytowany sytuacją w swoim klubie .

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3014.08.2011, 22:56

Na oficjalnej jest info, Arsenal dogadał się z Bar****oną co do Cesc'a.

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52014.08.2011, 22:56

Prosto w WP...
"...Wenger chętnie zobaczyłby w swoim zespole belgijskiego zawodnika Edena Hazardema." :D

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1514.08.2011, 22:55

afcforever---> oni najlepszego meczu nie widzieli. Zapraszam na mecz z Tottenhamem: )

Szogun komentarzy: 28586 newsów: 314.08.2011, 22:54

Ten mecz leci na TVP hd. Tylko lepiej oglądać z wyłączonym dzwiękiem.

szaman15 komentarzy: 94714.08.2011, 22:54

@Kondi: pewnie Szpak nie ogląda meczów które puszczają konkurencyjne stacje :P

Mizzou komentarzy: 605314.08.2011, 22:54