Mecz bez historii. Newcastle 0-0 Arsenal

Mecz bez historii. Newcastle 0-0 Arsenal 13.08.2011, 19:36, Szymon Ortyl 2500 komentarzy

Dzisiejszy mecz, Kanonierzy zmuszeni byli rozegrać bez "kontuzjowanych" Samira Nasriego i Cesca Fabregasa, niemniej jednak drużynie walczącej o mistrzostwo Anglii, pokonanie Newcastle nie powinno nastręczać wielu problemów.

Entuzjazm rozochoconych rozpoczęciem sezonu kibiców z pewnością przygasł przez pierwsze 15 minut, gdyż oprócz strzału Rosickiego z 2 minuty na boisku nie działo się nic godnego uwagi. Dopiero w 17 minucie, pierwszą akcję przeprowadził debiutujący dziś w drużynie Kanonierów Gervinho, jednak Robin van Persie nie zdołał zamienić podania Iworyjczyka na bramkę dla The Gunners.

4 minuty później, po dośrodkowaniu Bartona potężnym strzałem popisał się Jonas, jednak piłka minęła bramkę Szczęsnego. Po chwili Alex Song ukarany został żółtą kartką za faul na Tiote.

W 30. minucie, Simpson wybił piłkę z linii bramkowej, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego van Persiego i strzale głową Koscielnego. 15 minut później Robin van Persie zmarnował genialne podanie od Andrieja Arszawina stojąc niemal oko w oko z Timem Krulem. W samej końcówce pierwszej połowy, żółtą kartką za faul na Gervinho ukarany został Colloccini.

Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania, żółtymi kartkami ukarani zostali Aaron Ramsey i Tomas Rosicky. 4 minuty później po strzale van Persiego z rzutu wolnego piłka minimalnie minęła bramkę Tima Krula.

W 60. minucie po dobrej akcji Obertana, fenomenalną interwencją popisał się Thomas Vermaelen. Minutę później Theo Walcott zastąpił na placu gry Andrieja Arszawina. Po chwili, Theo Walcott oddał strzał wprost w rękawice Tima Krula. Chwilę później Alex Song nadepnął na nogi Bartona, jednak zrobił to na tyle sprytnie, iż sędzia nie zauważył przewinienia. Była to pierwsza z fatalnych decyzji sędziego tego wieczoru.

W 66. minucie żółtą kartką za faul na Ramsey'u ukarany został Tiote. 10 minut później zahaczany lekko Gervinho w teatralny sposób upadł w polu karnym. Nie spodobało się to Bartonowi, który trzymając za koszulkę zaczął podnosić go do pionu. Wywiązała się bijatyka, po której czerwoną kartką za klepnięcie Bartona w twarz ukarany został Gervinho, a Barton zobaczył zaledwie żółtą kartkę. Za wmieszanie się w całą sytuację żółtą kartką ukarany został także Wojciech Szczęsny. Warto zaznaczyć, iż sędzia nie przerwał akcji zanim doszło do ataku Bartona na Gervinho, więc sędzia powinien podyktować rzut karny dla Kanonierów.

Po kilku minutach na boisku pojawili się Emmanuel Frimpong i Johan Djourou, jednak ich wejście nie zmieniło obrazu gry. Do końca spotkania obie drużyny grały zachowawczo, starając się za wszelką cenę nie stracić bramki.

Wywiad z Arsenem Wengerem po meczu z Newcastle

Newcastle UnitedPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
berni33 komentarzy: 138914.08.2011, 22:53

"david villa dostal na wejscie list ze musi sluzyc messiemu" dobry tekst ale napoczatku to vila gral jako wysuniety napastnik ale jak messi byl na gazie musial mu ustapic

KondzioElite komentarzy: 618714.08.2011, 22:53

"Tylko Mourinho potrafił wygrać z Barceloną" - więcej mówić nie trzeba.

szaman15 komentarzy: 94714.08.2011, 22:53

arsenal.com/news/news-archive/arsenal-agree-terms-with-barca-for-fabregas

Macie oficjalnie

ToKo95 komentarzy: 110014.08.2011, 22:52

mizzou

masz kanał na sopa? czy oglądasz na przeglądarce?

Traitor komentarzy: 10306 newsów: 2414.08.2011, 22:52

david villa dostal na wejscie list ze musi sluzyc messiemu"
szpakowski epic

kurna ta farsa zawsze musi wygrywac gogo real mourinho wierze w c cb!

szaman15 komentarzy: 94714.08.2011, 22:52

Toko absolutnie najlepiej jakiś arabski kanał, żeby jak będzie komentator mówił "messi" to Ty nie będziesz wiedział o co chodzi

Alexandro96 komentarzy: 3464 newsów: 16414.08.2011, 22:51

ToKo95---- jeżeli chcesz słuchać wychwalania messiego i opowieści o boskiej barcelonie to polecam TVP

mitmichael komentarzy: 4924314.08.2011, 22:51

Hahaha Lille przegrywa u siebie z Montpellier 0-1, Haazard graczem meczu

Adrius komentarzy: 12614.08.2011, 22:51

@Toko95

Proponuję arabski, wtedy przynajmniej będziesz miał śmieszniejszy mecz.

Mizzou komentarzy: 605314.08.2011, 22:51

@ToKo
obejrzyj na YES, przyzwoity angielski komentarz ;p

Alexandro96 komentarzy: 3464 newsów: 16414.08.2011, 22:50

co to kurna jest, Barcelona nie gra NIC a i tak wygrywa, nawet MU tak nie farci...

ToKo95 komentarzy: 110014.08.2011, 22:50

polecacie TVP1 czy lepiej obejrzeć z komentarzem którego rozumiał nie będe :P?

Adrius komentarzy: 12614.08.2011, 22:50

Cahill przyda się, bo nie mamy na ławce solidnego zmiennika. DJ jest chwiejny jak chorągiewka na wietrze, a SS nie wymaga komentarza.

Real po 45 minutach upokorzony.

meisterek komentarzy: 228914.08.2011, 22:49

farsa ;/

mitmichael komentarzy: 4924314.08.2011, 22:48

Ja tam swoje wiem - Martin + Cahill + Haazard = Arsenal ma szanse na tytuł. Transfer Jadsona jako ostatni = sezon stracony i Wenger po nim out

badyl254 komentarzy: 264114.08.2011, 22:46

Co wy? Wenger szuka na rynkach egzotycznych. Podobno 5- letni zawodnik z Konga ma jutro pojawić się w Colney.

Matti komentarzy: 278714.08.2011, 22:46

Mizzou ---- No niestety w jego rękach. ;p

Hitriii komentarzy: 14914.08.2011, 22:46

kwejk.pl/obrazek/358985/cesc,,witamy!.html

Pinguite komentarzy: 1502014.08.2011, 22:45

Wy marzycie o Neymarach, Jadsonach, Matach, Martinach czy Ayewach. A wiecie o czym ja marzę? Słońce, plaża, kobiety + zimne piwko ;)

Mizzou komentarzy: 605314.08.2011, 22:45

@Matti
Wszystko w rękach Wengera :P on uzna jaki piłkarz bardziej się nada

meisterek komentarzy: 228914.08.2011, 22:45

Pamiętacie to " Puziol" ?:D

maslok komentarzy: 34514.08.2011, 22:44

Mizzou - chyba jest zasada podwójnych bramek na wyjeździe w przypadku remisu w dwumeczu.

Zastanawiam się cały czas czy ten cały Cahill jest lepszy od Koscielnego :D
Nie mogę znaleźć odpowiedzi . Na pewno jest lepszy w powietrzu niż Laurent , jest bardziej doświadczony czy ma raczej lepsze zdolności technicznie niż Francuz .

badyl254 komentarzy: 264114.08.2011, 22:44

Arsenal to transferowe runo leśne, dno!

szaman15 komentarzy: 94714.08.2011, 22:44

@Matti nie chciałbym, poza tym Mou nas nie lubi :P

Mizzou komentarzy: 605314.08.2011, 22:44

No tak ale jak tu pozostanie 1-1, na CN będzie 0-0 to dogrywka czy nie??

meisterek komentarzy: 228914.08.2011, 22:43

Pomyśleć tylko , że Ronaldo grałby kiedyś dlo Arsenalu, gdyby Wenger dał mu więcej kasy niż ManU;/

Matti komentarzy: 278714.08.2011, 22:43

Ciekawe co by było gdyby wziąłby Nas JM. :D

Marzenia. ;p

ToKo95 komentarzy: 110014.08.2011, 22:43

Neymar ponoć w realu od grudnia

executer1 komentarzy: 261914.08.2011, 22:42

Wenger niech kupuje kogo chce i tak bedzie rozliczany z wynikow.Jesli uwaza,ze Jadson jest tym pilkarzem,ktorego nam trzeba niech go sprowadzi.

tradusio komentarzy: 458 newsów: 114.08.2011, 22:42