Pierwszy sparing na remis. Boreham Wood 3-3 Arsenal

Pierwszy sparing na remis. Boreham Wood 3-3 Arsenal 06.07.2019, 18:08, Patryk Bielski 1493 komentarzy

Drużyna młodzieżowa Kanonierów w pierwszym przedsezonowym sparingu zremisowała z zespołem Boreham Wood 3-3. Choć po początkowych 45. minutach nic nie wskazywało na to, że podopieczni Steve'a Bolda wywiozą z Meadow Park choćby punkt, to dobra skuteczność Johna-Julesa w drugiej połowie meczu pozwoliła uratować honor ekipie z północnego Londynu.

Arsenal: Hein; Swanson, McGuiness, Medley, Thompson; Smith, Burton; Olayinka, Coyle, Tormey; Balogun

Ławka rezerwowych: Hillson, Dennis, Azeez, Olowu, Clarke, Amaechi, Cottrell, John-Jules, Greenwood, Aleblosu, Ogungbo, Matthews.

Boreham Wood: Huddart, Smith, Ilesanmi, Champion, Stephens, Fyfield, McDonnell, Murtagh, Mingola, Marsh, Tshimanga

Ławka rezerwowych: Ricketss, Thomas, Shakes, Woodards.

Boreham Wood 3-3 Arsenal
1-0 3' Marsh T.
2-0 15' Mingola P.
2-1 40' Smith M.
3-1 44' McDonnell A.
3-2 60' John-Jules T.
3-3 70' John-Jules T.

Boreham Wood autor: Patryk Bielski źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Marzag komentarzy: 32308 newsów: 109.07.2019, 10:49

@19TOMEK91: nie moze go wypozyczyc, pol roku kontraktu mu zostalo, wiec prawdopodobnie sprzedadza go za jakas smieszna sume. Szkoda slow na tego czlowieka... bo trenerem go ciezko nazwac. Nic sie nie zmienilo na lepsze po pierwszym roku jego pracy. Ani jednego pozytywu niestety i wydaje mi sie ze tak juz zostanie az do konca/polowy tego sezonu kiedy go AFC zwolni.

kamil47 komentarzy: 149209.07.2019, 10:46

@madderns29: Marketing kolego, marketing.

19TOMEK91 komentarzy: 153909.07.2019, 10:44

A co do Bielika, to aż się można zagotować.
Na presezony ogórki jak Zelalemy i inne Benacery jedziły i nawet jak potem murawy nie wąchali. Czemu miałby nie dać mu szansy się pokazać? Zawsze (nawet jeśli miałby go odstawić na bok) to jakieś kolejne pokazanie formy i ew wypożyczenie

Marzag komentarzy: 32308 newsów: 109.07.2019, 10:41

Jesli Arsenal kupi Salibe i wysle go na wypozyczenie a Bielika nawet nie sprawdzi to rece opadaja... czy oni naprawde chcieliby byc najwiekszym podmiewiskiem w lidze kolejny raz?

RIVALDO700 komentarzy: 3385709.07.2019, 10:41

Własnie zobaczyłem wczorajsza oficjałkę El Shaarawy w Chinach.

Pamiętam jak mu wróżono wielka karierę. Nie wyszło.

19TOMEK91 komentarzy: 153909.07.2019, 10:40

Wydać około 30 mln Euro Malcom / Zyiech ... chyba wybrałbym Zyiecha. Przynajnniej troszkę więcej ograny sprawdzony.
Zyiech w tym sezonie przecież za skrzydłowego robił (mylę się?)
Dodatkowo wymienność pozycji z Mesutem na 10, czy Aubą na drugim boku w ew. formacji z Lacą na szpicy

kwiatinho komentarzy: 767309.07.2019, 10:37

@Siller:
A ty co ortopeda? Umititi z tym Twoim rozwalonym kolanem wygrał mundial. Dobre czy nie okienko ciężko powiedzieć. Zarówno Tierney czy Saliba może okazać się niewypałem tak Malcolm kocurem. Zaha byłby gwarantem jakości ale na jakość trzeba mieć pieniądze.

sWinny komentarzy: 269509.07.2019, 10:35

Jeśli Unai nie da szansy bielikowi to też się niesamowicie wk.. zdenerwuje.
Jest w ogóle jakieś info czy Hiszpan wydał decyzję w sprawie Polaka?

RIVALDO700 komentarzy: 3385709.07.2019, 10:30

@gnabry_: bo ikenacho okazał sie niewypałem, a Vardy swoje lata ma.

RIVALDO700 komentarzy: 3385709.07.2019, 10:28

Wiecie co jest przerażające w tym klubie, ze przed Sanchez prime, dla mnie ostatni prawdziwy skrzydłowy to...Arshavin w tym klubie.

gnabry_ komentarzy: 4800 newsów: 109.07.2019, 10:28

Leicester ma naprawdę bdb pierwszą i drugą linię, należało jedynie odpowiednio wzmocnić sile rażenia i byłby murowany kandydat do top4, a irlandzki geniusz kupuje Pereza. No po co to, no po co??

pLYTEK komentarzy: 206609.07.2019, 10:24

Chciałbym kiedyś zobaczyć 4-2-3-1 z Lacą na 10 i dwoma skrzydłowymi z prawdziwego zdarzenia

Redzik komentarzy: 15387 newsów: 9209.07.2019, 10:23

Emery kurka wodna. Nie tak to miało wyglądać. Jak nie zabierzesz Krystka na tournee to zrobię na k.com taką kampanię anty-Emeryowską, że popamiętasz lato 2019 lepiej niż manto od Chelsea w finale Ligi Europy.

Barney komentarzy: 1352609.07.2019, 10:22

To, że Everton da więcej to mnie niendziwi liczyć trzeba ,za Malxom woli grać u nas w końcu jesteśmy lepszym zespolen

djmacius komentarzy: 179309.07.2019, 10:21

@illpadrino: Oprócz picia wódki zgadzam się.

Sobieski14 komentarzy: 471509.07.2019, 10:19

@mallen napisał: "Arsenal nie jest zainteresowany Lucasem Vazquezem"

uff jeszcze taka sama wiadomosc i Malcomie poproszę

mallen komentarzy: 1879909.07.2019, 10:18

Arsenal nie jest zainteresowany Lucasem Vazquezem. Według źródła „Kanonierzy” nie składali oferty za gracza Realu Madryt.

Onda Cero

Siller komentarzy: 151209.07.2019, 10:17

@kwiatinho: Nie wiem, czy okienko w którym bierzemy na wypożyczenie z Barcy średniego Malcoma i Umtitiego z rozwalonym kolanem byłoby takie dobre, tym bardziej, że Barca potrzebuje zebrać kasę na Griezzmana, więc na pewno nie wypożyczą obu.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 49963 newsów: 40509.07.2019, 10:17

To byłoby naprawdę poniżające, gdyby Everton bez zająknięcia spełniłby wymagania Barcelony, a Arsenal miał z tym problem.

illpadrino komentarzy: 9163 newsów: 309.07.2019, 10:15

@filo94:

Na uj Ty z nią trzymasz kontakt.
Z Exami się nie pisze, nie gada, nie pije razem wódki.

kwiatinho komentarzy: 767309.07.2019, 10:13

Ja stawiam optymistycznie takie okienko.
Pracują nad kilkoma wzmocnieniami ale fundusze ograniczone. Nie będę pisał ile bo nikt tego nie wie. Stawiam tak.
Saliba płatność głównie w przyszłe lato
Umititi wypożyczenie z opcją wykupu
Malcolm wypożyczenie z opcją wykupu
Tierney
Reszta uzależniona od sprzedaży tj Chambers Elneny Mkhitarian Jenkinson Mustafi. W resztę że odejdzie nie wierzę.
Z tego mogą urodzić się jeszcze 2 transfery. Obrońca i pomocnik b2b. Chciałbym Naingolana który jest na wylocie z Interu i do pozyskania za niewielkie pieniądze.
Gwiazd nie będzie. Złotego okienka nie będzie. Trzeba szybko ogarnąć sprzedaż i poddusić Stanisława

Sobieski14 komentarzy: 471509.07.2019, 10:12

@pLYTEK: Oby Everton go wziął

Placio komentarzy: 129809.07.2019, 10:11

Jeżeli Everton wygra wyscig z nami o Malcoma to ja nie mam pytań o ten klub juz.

sidtsw komentarzy: 226609.07.2019, 10:11

Malcom na wypo spoko ale jesli dojdzie inny konkretny skrzydlowy..

pLYTEK komentarzy: 206609.07.2019, 10:08

Wg brazylisjkiego UOL agent Malcoma jest w Anglii i negocjuje z Evertonem i Arsenalem.
Everton na ten moment jest według nich bliżej podpisania, oferują 35mln ojro (tyle ile Barca za niego dała), Arsenal składa ofertę wypożyczenia z opcją kupna. Nie wiem na ile rzetelne do źródło. Barca chce odzyskać pieniądze

FilipCz komentarzy: 82109.07.2019, 10:03

Malcom w Arsenalu by się przydał, ale czy Barca jest na tyle niepoważna, żeby ponownie kupić tego rozkapryszonego i przereklamowanego lalusia ?? i to za jakie pieniądze...

Sobieski14 komentarzy: 471509.07.2019, 10:02

@miki9971: Bo to żaden kocur, do Zahy czy Zyiecha nie ma żadnego podjazdu

JanikK komentarzy: 16720 newsów: 209.07.2019, 10:01

https://youtu.be/Xqn3IwLT5rg
Miło sięgnąć do niedalekiej przeszłości

madderns29 komentarzy: 2933 newsów: 209.07.2019, 10:00

Nie wiem na co Juventus stara się o Pogbe. Mają chyba najszerszy skład w pomocy i to z danych dobrych zawodników, których pozyskali za grosze lub za darmo

miki9971 komentarzy: 2971 newsów: 209.07.2019, 09:57

Ciężko mi jakoś uwierzyć, że ten Malcom to kocur...

pLYTEK komentarzy: 206609.07.2019, 09:56

Coraz bardziej prawdopodobna wydaje się być ta opcja wypożyczenia Malcoma. Jeśli Neymar wróci do Barcelony, to nie ma bata żeby młody tam został bo nie powącha murawy przez cały sezon. PSG wydało oświadczenie, w którym pozwalają Neymarowi odejść, jeśli dostaną odpowiednią ofertę.

Co sądzicie ? Wypożyczenie z opcją wykupu to byłoby złoto

JanikK komentarzy: 16720 newsów: 209.07.2019, 09:52

@FabsFAN: jakiś głupawy nocleg w Budapeszcie szukalem dla 4osob na przyszły tydzień ale to duże wyzwanie jest

mallen komentarzy: 1879909.07.2019, 09:51

Pogba has been told that he can leave the club If Real Madrid or Juve meet Man United’s 140m Euros.

Agent Edward

FabsFAN (zawieszony) komentarzy: 21523 newsów: 309.07.2019, 09:47

@JanikK:
Uzależniony :v ?

Juz tak nie przesadzajcie też z tym Bielikiem, pokazał się OK na tle 20latkow, ale nasza repka i tak prezentowała antyfutbol ( czyli pasowalby do Milanu xD ) itez nie ugrala nic znaczącego.

Ranczomen komentarzy: 990409.07.2019, 09:43

Biednej Arielce od czytania k.com się w głowie poprzewracało :S

JanikK komentarzy: 16720 newsów: 209.07.2019, 09:42

@grzegorz1211: ponoć nie bo i tak ma rehab

grzegorz1211 komentarzy: 664509.07.2019, 09:40

Dziś Celtic zaczyna kwalifikacje LM, ciekawe czy Tierneya wystawią

lukasz845 komentarzy: 361509.07.2019, 09:40

@cubensis90: jeśli poblokował na wszystkich portalach i na tel to na razie wstrzymałbym się z Policją, bo to trochę mało. Gdyby zaczęła go bez przerwy nachodzić, stosować groźby wtedy będzie podstawa do stalkingu.

michalmsos komentarzy: 83509.07.2019, 09:27

@filo94: współczuję sytuacji...
Najlepiej to chyba pogadac z ta "nowa" na której Ci zależy i wyjaśnić ze tamta jest jakaś... popie....;)

DoomSlayer komentarzy: 343309.07.2019, 09:27

Wg mnie Emery jak odda Bielika to będzie ból jak po Gnabrym. Ogólnie coraz mniej wierzę w Emeryego że on to ogarnie...

Sobieski14 komentarzy: 471509.07.2019, 09:15

@MarkOvermars: Sprzedaż popieram ale właśnie sprzedaż a nie za damski huk...

cubensis90 komentarzy: 22709.07.2019, 09:12

@filo94

Na Policję idz i to jeszcze dzisiaj i im to pokaz, bo potem będzie za późno i masa kłopotów.

Bitc*es be crazy, blud.

kaman17 komentarzy: 361209.07.2019, 09:10

Bardzo lubię Unaia i jestem jego zwolennikiem, ale jak faktycznie nawet nie da szansy Bielikowi to mu tego nie wybaczę. Tak, jest Polakiem, więc może i trochę mu przypisuje umiejętności, bo chciałbym widzieć w końcu Polaka w Arsenalu. Jednak młodzieżowe mistrzostwa Europy pokazały, że bez wątpienia chłopak wyróżnia się na tle zawodników nawet starszych, którzy już sporo znaczą w dużych klubach najlepszych lig europejskich.
Z Włochami, którzy byli naszpikowani gwiazdami, grał jak Profesor i nie patrzył na to z kim gra. Gość ma niesamowitą wiarę we własne umiejętności, do tego mocny charakter w dążeniu do celu i potrafi być na boisku liderem. I chyba to go zgubi. Jakby był miękką pipą to miałby pierwszy skład w Arsenalu, ale ten klub nie lubi ludzi z charakterem wojownika. I przez to od kilkunastu lat, z roku na rok, zamiast czynić postęp notuje regres. Bo jak się nie dorównuje umiejętnościami to nadrabia się to walecznością. A w Arsenalu brakuje i umiejętności i waleczności. Torreira czy Lacazette tego nie zmienią. To musi być cała drużyna, łącznie z rezerwami.

MarkOvermars komentarzy: 653809.07.2019, 09:04

Chcieliście uwolnić Bielika to w końcu będzie uwolniony xd

MarkOvermars komentarzy: 653809.07.2019, 09:02

@Sobieski14: Ramsey to akurat był już sprawdzany na wszystkich frontach

mikowhy komentarzy: 1705 newsów: 1009.07.2019, 08:57

Strasznie słabe byłoby to, gdyby Emery faktycznie odsunął Bielika, nawet nie sprawdzając go w żadnym sparingu. Kibice z Polski i Anglii zachwyceni jego grą w Charltonie i na MME, a w Arsenalu klapki na oczach. Może Freddie przemówi Unaiowi do rozsądku, od tego jest.

Rowerinho komentarzy: 108209.07.2019, 08:55

Wchodzę sobie na kanonierzy.com, loguję się, chcę napisać komentarz… i nie mogę. Jak to? Patrzę na swój profil, obok nicku pisze (zbanowany). Niemożliwe mówię, za co? Nagle obok rubryki z ostrzeżeniami widzę adnotację: „za kretyńskie komentarze o Svenie, pozdrawiam AVP”
Zaraz po tym widzę, jak pod głównym postem na stronie Don Pyrlo triumfalnie obwieszcza, że może to nam otworzy oczy i że w końcu jest na należnym mu miejscu, ładując bana za banem jako admin, za szkalowanie Svena.

Budzę się. Przypominam sobie, że Sven jest daleko w Stuttgarcie, i napięcie spada. O jak dobrze...

Alonso komentarzy: 1163609.07.2019, 08:50

@filo94: Zgłoś ją na policje, żadne heheszki serio mówie. Przecież to podchodzi pod stalking, dzisiaj szlauf robi takie numery a jutro wejdzie na wyższy poziom i dopiero będziesz miał problemy. Najlepiej idź z obecną dziewczyną, na pewno potraktują cie poważniej niż jakbyś poszedł sam. Świnia dostanie wezwanie na komende to może się uspokoi a jak nie to zawsze masz jakiś atut w postaci zgłoszenia że jest pierdolnięta.

Sobieski14 komentarzy: 471509.07.2019, 08:48

No jak Emery nie sprawdzi kolejnego zawodnika tylko odda ot tak to naprawdę słabo...
Najpierw Cazorla, teraz Bielik, Ramsey za free.

Amatorka jeszcze większa niż była.

FilipCz komentarzy: 82109.07.2019, 08:47

trudne rozstanie z dziewczyną na stronie o klubie piłkarskim ? To naprawdę się dzieje ? :)

Następny mecz
Ostatni mecz
Aston Villa - Arsenal 18.07.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8.33
Gracz lipca wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
7.14
Gracz lipca wybór użytkowników Damian Emiliano Martinez
Damian Emiliano Martinez
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl