Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth

Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 28.12.2015, 19:31, Michał Korżak 2347 komentarzy

Po porywającej i obfitującej w wiele sytuacji bramkowych pierwszej połowie w wykonaniu ekipy Mesuta Ozila, wszyscy obecni na stadionie spodziewali się kontynuacji dobrej gry i dominacji gospodarzy także w drugiej części meczu. Ta jednak była o wiele bardziej wyrównana i już obie drużyny mogły popisać się swoimi umiejętnościami gry w piłkę.

Arsenal zakończył rok 2015 wygraną 2-0 nad beniaminkiem z Bournemouth, tym samym wymazując dotkliwy blamaż sprzed dwóch dni. Warto również zaznaczyć, że Petr Cech notując czyste konto w dzisiejszym spotkaniu, wysunął się na pierwsze miejsce w klasyfikacji bramkarzy z największą ilością rozegranych meczów bez straty bramki w historii Premier League. Aktualnie piłkarze z Emirates Stadium mogą się już przygotowywać do meczu z Newcastle, tak aby dobrze wejść w nowy rok i oglądania jutrzejszego szlagieru kolejki pomiędzy Leicesterem City i Manchesterem City, który zdecyduje o tym, czy to Kanonierzy będą liderem Premier League na półmetku sezonu.

Oto składy, w jakich obie ekipy rozpoczęły dzisiejsze spotkanie:

Arsenal: Cech – Bellerin, Mertesacker, Gabriel, Gibbs – Chambers, Ramsey – Oxlade-Chamberlain, Özil, Walcott – Giroud

Bournemouth: Boruc - Daniels, Cook, Francis, Smith - Gosling, Arter, Surman, Ritchie - Pugh, King

W 5. minucie spotkania King oddał strzał w kierunku bramki Petra Cecha, jednak bramkarz Arsenalu nie miał problemów z wyłapaniem piłki.

W 24. micie przed świetną szansą stanął Theo Walcott, który dostał genialne prostopadłe podanie od Mesuta Ozila. Nie udało mu się jednak czysto trafić w piłkę, a tym samym zaprzepaścił szansę na strzelenie pierwszej bramki.

Gol dla Kanonierow! W 27. minucie Gabriel trafia do bramki Bournemouth głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Mesuta Ozila.

W 30. minucie spotkania Aaron Ramsey został ukarany żółtą kartą.

W 34. minucie bliski podwyższenia rezultatu ponownie był Gabriel, jednak po jego strzale głową piłka trafiła w słupek. Starał się jeszcze skierować ją do siatki Per Mertesacker, lecz zabrakło mu kilkunastu centymetrów.

Po upłynięciu jednej doliczonej minuty, sędzia zaprosił piłkarzy na przerwę.

Zaraz po przerwie pierwszą zmianę przeprowadził menedżer Bournemouth. Stanislas zmienił Pugha.

W 49. minucie spotkania pierwszą groźną sytuację wypracowali sobie goście. Stanislas znalazł się w sytuacji sam na sam z Cechem, jednak w ostatniej chwili jego strzał zdołał zablokować Gabriel.

Świetnie sprawdzający się w roli defensywnego pomocnika Calum Chambers otrzymał w 61. minucie spotkania żółtą kartkę. Chwilę później O'Kane wszedł na boisko za Goslinga.

Wspaniała kombinacyjna akcja Kanonierów została zakończona piłką w siatce. Mesut Ozil kończy akcję po wspaniałym odegraniu od Oliviera Girouda. 2-0!

W 72. minucie spotkania strzał z dystansu oddał Olivier Giroud. Artur Boruc miał problemy z obroną, przez co wypuścił piłkę przed siebie. Błyskawicznie dobiegł do niej Theo Walcott, jednak sędzia odgwizdał spalonego.

Goście przejęli kontrolę nad spotkaniem, jednak nie potrafili zrobić z tego pożytku. Oddali kilka niegroźnych strzałów, z których nic nie wynikło.

W 80. minucie spotkania jesteśmy świadkami trzech zmian. Murray zmienia Kinga, a w drużynie Arsenalu Campbell i Monreal wchodzą na miejsce Girouda i Gibbsa.

Trzy minuty później po kontrataku strzał oddaje Oxlade-Chamberlain, ale piłka odbija się od słupka i wypada poza boisko.

Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

Theo Walcott ponownie staje oko w oko z polskim bramkarzem, jednak tym razem także nie jest w stanie pokonać go swoim strzałem.

W ostatniej minucie Alex Iwobi zmienił Oxlade-Chamberlaina. Parę sekund później sędzia zakończył spotkanie, a Kanonierzy mogli się cieszyć ze zdobycia trzech punktów.

BournemouthPremier LeagueRaport pomeczowy autor: Michał Korżak źrodło: Własne
TakKrzysiu komentarzy: 893601.01.2016, 07:03

Serio już nie ma z kim pogadać? Strasznie mi sie nie chce iść spać.

TakKrzysiu komentarzy: 893601.01.2016, 06:37

pauleta19@
Nie czytaj dla niej Hamleta, ale polecałbym kolację nie przy budce z kebabem i kino nie domowe z American Pie. Wszystko co odwrotne będzie należyte.

Fanatic komentarzy: 599101.01.2016, 06:31

Zaproś ją do siebie.

TakKrzysiu komentarzy: 893601.01.2016, 06:31

Ja już wróciłem i fajnie poczytać posty po sylwku, tylko trochę dziwi mnie że niektórzy wykazują aż taką dezaprobatę tradycji i wszystko sprowadzają do starzenia się. Lays przynajmniej się nawali i mówi o tym szczerze więc jest jakby "wesoło (?)"
a nie że nowy rok zły bo tylko kolejna karteczka z kalendarza i życie złe be itd. Ja tam się ciesze że życzyłem paru rzeczy nawet jak sie nie spełnią ^^ Chociaż myślę że chodziło tu o oryginalność niezadowolonym jegomościom albo sylwek im sie nie udał bądź poprzedni rok - kolejny będzie lepszy mówię Wam ^

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 101.01.2016, 06:26

Sylwestry sylwestrami, ale i tak ostatnim pomiędzy zmierzchem, a świtem będę jak zwykle ja.

Jednocześnie się pochwalę i poproszę o radę. Poznałem dziś fajną dziewczynę. Tańczyliśmy kilka godzin aż straciliśmy rachubę. Udało mi się nawet zdobyć jej number telefonu. I teraz mam zagwozdkę. Gdzie teraz ją zabrać żebyśmy miło spędzili czas, jak na dworze straszny ziąb? Co może być pomocne zauważyłem, że ma romantyczną duszę. Jakbyście mieli pomysł to napiszcie.

Dancer komentarzy: 11210 newsów: 40001.01.2016, 04:22

Takze zycze wszystkim wszystkiego najlepszego!

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 801.01.2016, 04:21

laysiu,
jasna sprawa, sam mam dom rodzinny na obrzeżach miasta i zawsze chętnie tam wracam. Ważne, że możesz na k.com przebywać :D

lays komentarzy: 3987101.01.2016, 04:19

Łylszer

nie będzie, bo ma kontrakt Warsszawski i na lawie bedzie jak cos.

In

Przeraszam, unioslem sie :(

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267201.01.2016, 04:19

Co byście powiedzieli na Carla Humphrey w druzynie męskiej? Dałabyy radę?

lays komentarzy: 3987101.01.2016, 04:18

Łylszer

Nie no z rodzinką. Mieszkałem we wieżowcu w centrum Torunia, a teraz domek jednorodzinny, piekna sprawa

Łylszer

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 801.01.2016, 04:17

Ten Walasek to idzie gdzie piniondz czuje, w****ial mnie cały sezon, ciebie tez bedzie:D Saszka w lipcu na PO wróci i jakiegoś młodego z Grudziądza ściągnęli , do tego Larsen i Karpow. No zobaczymy. Osobiście w mistrza średnio wierzę, jak już to chciałbym by do Wrocławia powędrował.

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267201.01.2016, 04:15

lays
czemu akysz? Ja tak milutko do Ciebie a Ty od razu akysz. Aż mi smutno się zrobiło.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 801.01.2016, 04:13

laysiu,
i jak się mieszka? sam tam jesteś? ja jak miałem zamieszkać w Twoim wieku samemu to szok przeżyłem, ale wiele mnie to nauczyło.

lays komentarzy: 3987101.01.2016, 04:10

In

A KYSZ A KYSZ, POSZEDŁ.

tak poważnie to uważam, że mecz ze Stoke będzie najcięzszy z tycvh 4 w styczniu(LFC,Stoke,CFC,Soton) i myśle, ze go nie wygramy, obym sie myli. Mecz niczym ten z Soton, nie wygrywamy nigdy z nimi u nich, nie leza nam.

Łylszer

Fajny sklad macie: Protas, Dudek, Doyle, Hampel, a dotego PIeszczek bedzie ciekawie u nas Miedziak ogarnie, ciekawe jakGomolski, ale Walasek podpisal kontrakt Warszawski, a on jezdzic potrafi, wiec moze zawsze wskoczyc, za ktoregos z tych zawodnikow :D

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267201.01.2016, 04:10

lays
I teraz ze mną zostałeś krejzolu!!! Ale z Ciebie dobry e-przyjaciel!

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267201.01.2016, 04:08

ja na sylwka obmyślałem taktyke na Stoke i mi wyszło, że nie ma mocnych na garncarzy. Tak samo z Barceloną.

lays komentarzy: 3987101.01.2016, 04:08

Łylszer

A wiesz co, mialem zaproszenia od znajomych, ale ze przeprwoadzile msie z centtrum za Torun to zostale mw nowym domku, przyjechala rodzinka, kuzyni i popilismy kolo 3 sie zmyli :D

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 801.01.2016, 04:05

laysik,
no wasze transfery na majstra.. nie ma słabych punktów, ni może miedziak trochę, ale jak w formie to daje radę w drugiej linii. co tam robiłeś na sylwka mistrzu?

lays komentarzy: 3987101.01.2016, 04:04

Peegii

Domyślam się co napisałeś! :D Dokładnie!

Peegii komentarzy: 72701.01.2016, 04:04

Layasa
Flammbimi to ma prowaxaenie jak Pirwes za staryych dobryh czasow

lays komentarzy: 3987101.01.2016, 04:03

Peegii

oj kolego do spania! Bo problemy w prowadzeniu klawiatury jak Flamini w prowadzeniu piłki

lays komentarzy: 3987101.01.2016, 04:02

Łylszer

hehehe Doyle od nas, fajny transfer macie, ale my tez eleganckei Greg i Martinek!

Ja tam sie przeprwoadzilem w wigilie z centrum miasta 11 km za Toruń i piękna sprawa... internet kuleje, ale to sie ogarnie, ale ogolnie to bajka

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 801.01.2016, 03:58

Jak w dzień powszedni płaciłem za taxi 25 zł tak teraz 60..

lays, on nas do po doprowadzi na pewno, Doyle będzie śmigał aż miło :P

lays komentarzy: 3987101.01.2016, 03:58

In

Mam Ci screena zrobic :D ? Wchodze i jestem pierwszy.

NUMBER ONE NANANANANA

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267201.01.2016, 03:57

LAYS
bez ja. Przed chwilą byłeś 12. Albo to magia działa albo % u któregoś z nas.

Wiłshare

Nie no zgrywam się; Wypiłem sporo, ale już powrót, wykapany, można gadać.! Co tam, Cieślaczek ogarnął magie Falubazu :D ?

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 801.01.2016, 03:52

lays na*****y, wszyscy najebsno śpią

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267201.01.2016, 03:52

lejsiku drogi! Spojarzałem w profil i oczom nie wierzę. 12 miejscie w rankingu popularności. Gratuluję.

lays komentarzy: 3987101.01.2016, 03:50

In

Jestem w taki mstanie, że nie ma miejsca na łze! Ale okej! PŁACZMY !!!!!

lays komentarzy: 3987101.01.2016, 03:49

Ajj piekna sprawa! Już wiem komu polewać wódki

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267201.01.2016, 03:49

lays napijmy sie za to, że nam anulowane! Prawie się popłakałem ze szczęścia!

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267201.01.2016, 03:48

TahU
Hihihihi. Anulowane! Ten rok jest piękny!!!!!! Kocham Was!

lays komentarzy: 3987101.01.2016, 03:46

nie puff, taki uzytkownik, prawie 20 000 komentarzy, a tu warny z przd 2-3 lat! SKANDAL, rpzez duże SSSSS

RahU (administrator) komentarzy: 5062 newsów: 214301.01.2016, 03:45