Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth

Rok zakończony zwycięstwem: Arsenal 2-0 Bournemouth 28.12.2015, 19:31, Michał Korżak 2347 komentarzy

Po porywającej i obfitującej w wiele sytuacji bramkowych pierwszej połowie w wykonaniu ekipy Mesuta Ozila, wszyscy obecni na stadionie spodziewali się kontynuacji dobrej gry i dominacji gospodarzy także w drugiej części meczu. Ta jednak była o wiele bardziej wyrównana i już obie drużyny mogły popisać się swoimi umiejętnościami gry w piłkę.

Arsenal zakończył rok 2015 wygraną 2-0 nad beniaminkiem z Bournemouth, tym samym wymazując dotkliwy blamaż sprzed dwóch dni. Warto również zaznaczyć, że Petr Cech notując czyste konto w dzisiejszym spotkaniu, wysunął się na pierwsze miejsce w klasyfikacji bramkarzy z największą ilością rozegranych meczów bez straty bramki w historii Premier League. Aktualnie piłkarze z Emirates Stadium mogą się już przygotowywać do meczu z Newcastle, tak aby dobrze wejść w nowy rok i oglądania jutrzejszego szlagieru kolejki pomiędzy Leicesterem City i Manchesterem City, który zdecyduje o tym, czy to Kanonierzy będą liderem Premier League na półmetku sezonu.

Oto składy, w jakich obie ekipy rozpoczęły dzisiejsze spotkanie:

Arsenal: Cech – Bellerin, Mertesacker, Gabriel, Gibbs – Chambers, Ramsey – Oxlade-Chamberlain, Özil, Walcott – Giroud

Bournemouth: Boruc - Daniels, Cook, Francis, Smith - Gosling, Arter, Surman, Ritchie - Pugh, King

W 5. minucie spotkania King oddał strzał w kierunku bramki Petra Cecha, jednak bramkarz Arsenalu nie miał problemów z wyłapaniem piłki.

W 24. micie przed świetną szansą stanął Theo Walcott, który dostał genialne prostopadłe podanie od Mesuta Ozila. Nie udało mu się jednak czysto trafić w piłkę, a tym samym zaprzepaścił szansę na strzelenie pierwszej bramki.

Gol dla Kanonierow! W 27. minucie Gabriel trafia do bramki Bournemouth głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Mesuta Ozila.

W 30. minucie spotkania Aaron Ramsey został ukarany żółtą kartą.

W 34. minucie bliski podwyższenia rezultatu ponownie był Gabriel, jednak po jego strzale głową piłka trafiła w słupek. Starał się jeszcze skierować ją do siatki Per Mertesacker, lecz zabrakło mu kilkunastu centymetrów.

Po upłynięciu jednej doliczonej minuty, sędzia zaprosił piłkarzy na przerwę.

Zaraz po przerwie pierwszą zmianę przeprowadził menedżer Bournemouth. Stanislas zmienił Pugha.

W 49. minucie spotkania pierwszą groźną sytuację wypracowali sobie goście. Stanislas znalazł się w sytuacji sam na sam z Cechem, jednak w ostatniej chwili jego strzał zdołał zablokować Gabriel.

Świetnie sprawdzający się w roli defensywnego pomocnika Calum Chambers otrzymał w 61. minucie spotkania żółtą kartkę. Chwilę później O'Kane wszedł na boisko za Goslinga.

Wspaniała kombinacyjna akcja Kanonierów została zakończona piłką w siatce. Mesut Ozil kończy akcję po wspaniałym odegraniu od Oliviera Girouda. 2-0!

W 72. minucie spotkania strzał z dystansu oddał Olivier Giroud. Artur Boruc miał problemy z obroną, przez co wypuścił piłkę przed siebie. Błyskawicznie dobiegł do niej Theo Walcott, jednak sędzia odgwizdał spalonego.

Goście przejęli kontrolę nad spotkaniem, jednak nie potrafili zrobić z tego pożytku. Oddali kilka niegroźnych strzałów, z których nic nie wynikło.

W 80. minucie spotkania jesteśmy świadkami trzech zmian. Murray zmienia Kinga, a w drużynie Arsenalu Campbell i Monreal wchodzą na miejsce Girouda i Gibbsa.

Trzy minuty później po kontrataku strzał oddaje Oxlade-Chamberlain, ale piłka odbija się od słupka i wypada poza boisko.

Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

Theo Walcott ponownie staje oko w oko z polskim bramkarzem, jednak tym razem także nie jest w stanie pokonać go swoim strzałem.

W ostatniej minucie Alex Iwobi zmienił Oxlade-Chamberlaina. Parę sekund później sędzia zakończył spotkanie, a Kanonierzy mogli się cieszyć ze zdobycia trzech punktów.

BournemouthPremier LeagueRaport pomeczowy autor: Michał Korżak źrodło: Własne
lays komentarzy: 3987131.12.2015, 20:48

Wkurza Was też to ciągłe skladanie życzeń? :D W święta okej, ale pozniej to samo powtórka tydzień pózniej :D

pawlo1k komentarzy: 99331.12.2015, 20:44

Jeśli mogę się wtrącić ,to polecam serial ,,Utopia". Dzieło jakich mało

polandblood komentarzy: 12006 newsów: 131.12.2015, 20:34

A jak ktoś polubił Theo Sopranos to Narcos też będzie oglądał odcinek za odcinkiem.

Mitrox komentarzy: 4431.12.2015, 20:30

Od siebie dorzucę jeszcze Vikings - świetny serial, momentami lepszy od Gry o Tron.

Simao12 komentarzy: 775231.12.2015, 20:30

new star torrenty

Gryzek komentarzy: 379731.12.2015, 20:28

Ja polecam Rodzinę Soprano jeśli ktoś nie oglądał, a lubi klimaty mafii.

cda.pl/video/2007504b?wersja=720p

Ja na przykład teraz oglądam odcinek Hallowenowy, ogarniesz ten serial nie ma dużej fabuły :D

Gryzek komentarzy: 379731.12.2015, 20:13

Przejrzałem teraz te koncerty z dwójka, polsatem etc. I jeśli ktoś potrafi się przy tym bawić to gratuluję.

Gryzek komentarzy: 379731.12.2015, 20:12

royal
Całkiem przyjemny, chyba najlepszy sezon po Asylum.
Nawet Gaga daje radę.

Simao12 komentarzy: 775231.12.2015, 20:11

Można ściągnąć

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9231.12.2015, 20:10

New_star
Niestety na internecie ciężko coś znaleźć oprócz CDA a tam czasami linki są nieaktywne.

royal komentarzy: 41731.12.2015, 20:07

@Lateralus
A najnowszy sezon AHS dobry? Przyznam, że ani Sabat, ani Freakshow mi jakoś specjalnie nie podszedł, ale Hotel wygląda ciekawie. Lepsze niż dwa poprzednie sezony?

new_star komentarzy: 6853 newsów: 931.12.2015, 20:03

Redzik
Drugi link nie działa.

Lateralus komentarzy: 90331.12.2015, 20:03

Ahm ... zapomniałem o jednym. Ash vs Evil Dead, klasyka wraca w dobrym stylu ;)

New_star

Choćby tutaj: (720 p) (to jest wprowadzenie, jak chcesz możesz od niego zacząć ale nie jest wymagane)

Pierwszy jako taki odcinek:

Simao12 komentarzy: 775231.12.2015, 19:58

Jest to o Saulu Goodmanie, prawniku z BB

Simao12 komentarzy: 775231.12.2015, 19:57

Dla tych co oglądali Breaking Bad polecam Better Call Saul, 13 odcinków chyba, 2 sezon w styczniu wychodzi

Simao12 komentarzy: 775231.12.2015, 19:54

Redzik, w sumie nie wiem czemu to napisałem, oglądałem 2 odcinki i wtedy wyszło coś na co długo czekałem więc przestałem to oglądać. Ale ponoć dobre, zaczynało się chyba też dobrze. Jak nie zapomnę to zacznę znowu

Gryzek komentarzy: 379731.12.2015, 19:54

Simao12
Breaking Bad obejrzałem, House of Cards do tego nie moge się przełamać. Resztę obczaję.

Redzik
Też sprawdzę.

Dzięki wszystkim za propozycję ;)

Qarol komentarzy: 1450231.12.2015, 19:54

Ja obadałem Blindspot tej jesieni i nawet daje radę, wciągnął mnie. Ma tylko jedną wadę - na dzisiaj wyszło dziesięć odcinków, a kontynuacja w marcu.

Ashburton komentarzy: 452431.12.2015, 19:52

KITT jest fajny, ale dla mnie to tylko ten nowy. Ten samochód jest po prostu piękny.

michalm1 komentarzy: 702031.12.2015, 19:52

Ja oglądam The Flash. Swoją drogą to dziwię się że jeszcze nikt filmu nie nakręcił na podstawie tego komiksu, a spidermana już dwie wersje...

Simao12 komentarzy: 775231.12.2015, 19:51

I właśnie sobie przypomniałem, że nie oglądałem od lata Suits, wygrałem życie

Simao12 komentarzy: 775231.12.2015, 19:50

Breaking Bad, Sherlock, House of cards, Suits, Orange is the new black

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9231.12.2015, 19:50

Nieustraszony 2008 (Knight Rider)
Trzynaście 40 minutowych odcinków, bardzo fajny jak dla mnie. Tajna organizacja wykonuje różne zadania z pomocą super nowoczesnego samochodu K.I.T'a. Z humorem, jednym małym wątkiem miłosnym, troche walki - sam raz na taki wieczór ;)

Gryzek komentarzy: 379731.12.2015, 19:48

Simpllemann
Oglądałem kilka odcinków, ale mi nie podeszło.

Pierre_afc, Lateralus
Dzięki, zerknę na nie.

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52431.12.2015, 19:48

Jak czytam te tytuły to nie wiem o co chodzi.

new_star komentarzy: 6853 newsów: 931.12.2015, 19:45

Jakoś nigdy nie obejrzałem zagranicznego serialu.

Lateralus komentarzy: 90331.12.2015, 19:44

American Horror Story (wszystkie sezony), Scream Queens, The Man in the High Castle, Fargo, Scream. Najlepsze z najlepszych.

pierre_afc komentarzy: 1207131.12.2015, 19:42

@Gryzek - The Robot, The Knick, Gotham, The Flash, Marvel's Daredevil, White Collar, True Detective.

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52431.12.2015, 19:40

Gryzek
Ranczo.

Gryzek komentarzy: 379731.12.2015, 19:38

A swoją drogą, to mógłby ktoś polecić jakiś ciekawy serial?

pierre_afc komentarzy: 1207131.12.2015, 19:38

@Gofer999 - Dziwisz się? Sam wrzucił się na głęboką wodę. Bez żadnego doświadczenia w trenerce wybrał prowadzenie Valencii, która wysoko mierzy. W dodatku jakby nie patrzeć nigdy nie miał większej styczności z hiszpańską piłką. A to, że był dobrym zawodnikiem i posiada sporą wiedzę na temat piłki nożnej nie oznacza, że odniesie sukces.

Gryzek komentarzy: 379731.12.2015, 19:37