Komentarze użytkownika Rafson95

Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 254 z 270 (komentarze od 10121 do 10160):

Komentowany temat: Wenger przed meczem z Crystal Palace 14.08.2015, 18:36

"Gdy przegrywasz mecz, musisz być szczery i zadać sobie pytanie: "Czy moglibyśmy wygrać ten mecz bez dodatkowych zawodników?". Powiedziałbym, że tak."

Bardzo mądre słowa

Komentowany temat: Odkupić winy na Selhurst Park! Crystal Palace - Arsenal 14.08.2015, 13:47

Tomassini
To wina Wengera, że Cech puszcza babole? :D

Komentowany temat: Oceny Kanonierzy.com: Arsenal 0-2 WHU 10.08.2015, 12:04

Dla mnie Cech 2

Komentowany temat: Fatalne rozpoczęcie ligi. Arsenal 0-2 West Ham 10.08.2015, 08:57

Ibra gorszy od Girouda. Na taki trolling to nawet dziecko się nie nabierze

Komentowany temat: Fatalne rozpoczęcie ligi. Arsenal 0-2 West Ham 10.08.2015, 08:50

Na szczęscie mamy jeszcze szanse na Puchar Anglii

Komentowany temat: Fatalne rozpoczęcie ligi. Arsenal 0-2 West Ham 09.08.2015, 20:18

Cech zaprezentował dzisiaj czeską interwencje xd

Komentowany temat: Fatalne rozpoczęcie ligi. Arsenal 0-2 West Ham 09.08.2015, 20:13

Merte dziś akura dobrze zagrał

Komentowany temat: Fatalne rozpoczęcie ligi. Arsenal 0-2 West Ham 09.08.2015, 20:09

Przecież to zdjęcie Wojtka jest stare

Komentowany temat: Fatalne rozpoczęcie ligi. Arsenal 0-2 West Ham 09.08.2015, 18:30

Mnie to śmieszy, że wczoraj były plany, żeby po 1 kolejce być na 1 miejscu, a dziś jesteśmy na ostatnim xd

Komentowany temat: Fatalne rozpoczęcie ligi. Arsenal 0-2 West Ham 09.08.2015, 17:05

Łukasz Wandzel fatalny to Ty jesteś

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 09.08.2015, 15:20

Wemger OUT

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 09.08.2015, 15:16

Jednak ten gość co pisał, że Cech to koń trojański Mourinho miał racje

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 09.08.2015, 13:32

WENGER DZIĘKUJE ZA WALCOTTA NA ŁAWCE!

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 09.08.2015, 13:27

Wenger tak narzeka na to okienko, a sam często transfery na ostatnia chwile robi

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 09.08.2015, 09:38

futbol hd

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 09.08.2015, 09:38

GarosS
Na meczyki.pl kanał ******** sprawdź. Ja tam zawsze oglądam i nie tnie

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 08.08.2015, 16:11

Gol dla Leicester. Dobry mecz wybrałem

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 08.08.2015, 16:01

Szybkie pytanie:
W którym meczu będzie najwięcej goli?

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 08.08.2015, 08:54

Dziś jest jakiś sens wystawiania Theo na szpicy, bo WHU w obronie to ogórki. Ale z Chelsea w ogóle nie było sensu

Komentowany temat: Koniec wyczekiwania! Arsenal vs West Ham 08.08.2015, 08:51

Real prestiżowo jest 2 klasy wyżej niż City. Każdy tam chce grac. Albo w Barcelonie

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 06.08.2015, 11:07

Janikk
Jakby do nas trafił to jego kariera mogłaby się troche inaczej potoczyć. A tak to hajs, średnia ruska liga, pozaboiskowe ekscesy i nie osiągnął tego co mógł

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 06.08.2015, 07:35

Kiedyś wszyscy sportowcy chlali, palili i nikt nie robił problemów

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 05.08.2015, 08:37

Gorrann
Czarny

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 04.08.2015, 19:25

Ashburton
To chyba czytasz mało komentarzy na tej stronie.
Do niedzieli 2/3 było zdania ze Walcott > Giroud.
Teraz moze 10% by sie takich znalazło

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 04.08.2015, 19:21

ja mysle, ze przez to, ze po prostu był najgorszy na boisku przedwczoraj

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 04.08.2015, 19:18

lays
Nie przyzwyczaiłeś się? :D
X zagra dobry mecz - bog futbolu
X zagra słaby mecz - słabiak, najlepiej sprzedać :D

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 04.08.2015, 19:09

Walcott jes inteligentny, ma niezłe wykończenie, dośrodkowania, ale technika użytkowa u niego kuleje.
Na szpice się nie nadaje w ogóle, bo tam trzeba umieć coś więcej niż wystawiać się - trzeba powalczyć o główkę, poklepac z pomocnikami trzymając obronce przeciwnika na plecach - Theo nie jest do tego stworzony i dlatego Giroud zawsze będzie go bil na głowe na CF.
Anglik po prostu żyje z wolnych przestrzeni, a takie są na skrzydłach. Na srodku tez czasem są, ale wtedy kiedy nasi przeciwnicy to jakieś ogórki. Dlatego Theo potrafi w takim spotkaniu strzelić kilka bramek - natomiast wszystkie spotkania z przeciwnikam wymagającymi, jak choćby Chelsea czy UTD na środku ataku zagrał po prostu fatalne.

Ja go widzę na PS, na ŚN od biedy, jak gramy ze słabszym rywalem

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 03.08.2015, 11:43

Dan
Wysoki i czarny - to musi być DP :D

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 03.08.2015, 11:28

Cech
Bellerin-Per-Kosa-Nacho
-----Coq------Santi------
Ramsey---Ozil----Aoc
--------Giroud----------


Taki skład widzę za tydzień.

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 03.08.2015, 11:21

A to nie było tak, że on źle wymówi nazwisko Courtiusa i wyszło coś w podobie do tego brzydkiego słowa na "K"? :D

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 03.08.2015, 08:53

Songo
No właśnie, ja tego nie mogę za cholere ogarnąć. Jak to jest że od początku kiedy miejsca na boisku było mało Wenga wystawił Walcotta, a jak się otworzyli to go zdjął i wstawił wolnego Girouda. Powinno być dokładnie odwrotnie

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 03.08.2015, 08:50

Bolesław to albo troll albo idiota. Polecam zignorować

Songo
No i chyba lepiej byłoby Girouda wczoraj wystawić od początku a nie Theo :P

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 03.08.2015, 08:47

Boże, a tu jeszcze ktoś myśli, że Theo nada się na szpice. Czemu?

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 03.08.2015, 08:46

Sanchez miał świetny sezon w Barcy.

"Jakby byli chciani to by nie zostali sprzedani he he."
Z tego zdana wynik, że nie da się kupić gwiazdy, która jest chciana w swoim obecnym klubie. Więc nie wiem o co pretensje

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 23:31

Raczej nikt nie zaczyna kibicować klubowi z powodu dobrych wyników w pre sezonie.
Nowi niech się rejestrują, sezonowcy czy nie, to nie ma na nic wpływu. Chyba, że na poziom komentarzy

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 21:59

NBW
No proszę Cię, przecież to była setka, tylko chyba chciał zacudowac i lobnąć. To mogła być trudna sytuacja dla mnie albo dla Ciebie, ale nie dla człowieka który całe życie gra w piłke.

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 21:02

Dla mnie to jest po prostu bardzo logiczne - na początek meczu, gdzie trzeba waczyć o każdy centymetr boiska i przeciwnik broni się głęboko - Giroud. Bo jest silny, walczy o glowki, można z nim grac na scianę jak ma obronce na plecach, gola by pewnie nie strzelił ale dałby drużynie dużo więcej niz Theo.
Dla mnie ta decyzja Wengera z Walcottem na szpicy była niestety bardzo słaba

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 20:56

Nawet gdyby miał te 5 podań to jest przeciez smiech na sali.

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 20:52

Czemu Wenger wystawił od pierwszej minuty na ataku Walcotta, który żyje z wolnych przestrzeni wiedząc, że Chelsea ma zawsze bardzo szczelną obronę? Miał chyba 2 lub 3 podania przez cały mecz, no nie istniał w ogóle.
A w momencie, kiedy Chelsea musiała się odsłaniać żeby odrabiać wynik i w związku z tym zaczęło się pojawiać więcej wolnego miejsca zdjął jedynych szybkich zawodnikow w teamie i wprowadził Girouda i Artetę.
Czy nie powinno być odwrotnie? Od początku meczu gracze potrafiacy grać pozycyjnie a w końcówce sprinterzy i dryblerzy na kontry?

Wygraliśmy, super, ale Wenger się imo nie popisał w tym meczu z doborem zawodników do gry.

Komentowany temat: Nie taki Mourinho straszny... Arsenal 1-0 Chelsea! 02.08.2015, 17:40

Wenger mnie zadziwia.
Chelsea zostało 10 minut, przegrywają, muszą iśc do przodu jeśli chcą odrobić. A co robi Wenger? Ściąga 2 szybkich zawodników którzy się najbardziej nadają na kontry, a wprowadza 2 powolnych.
Gdzie tu logika? To Giroud powinien grać i walczyć od 1 minuty a Walcott jeśli miałby wejść to właśnie na końcówke gdzie miałby duzo więcej miejsca żeby rozwinac skrzydła.

Boże Arsene co Ty robisz

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady