Komentarze użytkownika Rafson95
Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 255 z 270 (komentarze od 10161 do 10200):
Giroud pieprzy, ale napierdziela. A Walcott nie istnieje.
Przypominam swój komentarz sprzed półtorej h.
"UWAGA UWAGA:
Walcott zagra gówno na szpicy."
Nie ma napastnika to nie ma gry. Nic dziwnego
UWAGA UWAGA:
Walcott zagra gówno na szpicy.
Po meczu to przypomne
Boże czemu nie ma Girouda
A czy ktos ten mecz traktuje jako towarzyski? Chyba tylko kibice przegranego zespołu :D
Ja liczę na
Cech
Bellerin-Per-Kosa-Nacho
Coq-Cazorla
Walcott-Ozil-Ramsey
Giroud
Ej, a wiecie, że nasz mecz bedzie na TVN Turbo?
Jakbym miał patrzeć na grę to bym obstawił, że wygramy. Ale jak na to, że AW nigdy z Mou nie wygrał to już mniej
nie mam smartfona. dziękuję, dziękuję
aaaa, w sezonie.
Nie ogarnąłem, myślałem, że tu chodzi ogólnie
Strzelił na bank ponad 20 goli dla Juve w samej lidze. Nie wiem skąd tu się wzięło 7
9
Na 10 będzie grał Giroud. Żaden Reus, Draxler, ani Walcott
Cech
Bellerin-Per-Kosa-Nacho
Coq-Santi
Walcott-Ozil-Ramsey
Giroud
Tak czuje
songo
Naprawdę porównujesz obronę WBA do Chelsea?
gunners007
Ale Walcott żeby dobrze grać i strzelać potrzebuje wolnych przestrzeni. A defensywa Chelsea jest tak zorganizowana, a Mourinho jest takim taktykiem, że tam wolnej przestrzeni nie będzie. Nie ma miejsca = nie ma Walcotta.
gunners007
To tak jakbyśmy wyszli w 10
simpllemann
Theo na szpicy w meczu z CHelsea nie będzie istniał
Walcott lepsze numerki będzie kręcił na flankach niż na szpicy. Dodatkowo na szpicy oprócz kręcenia numerków liczy się umiejętność klepania z obrońcą na plecach czy wygrywania pojedynków główkowych. Dlatego właśnie odkąd odszedł od nas van Persie niezmiennie naszym najlepszym napastnikiem jest Giroud.
Lekarze w Polsce gówno się znają, to fakt. Ale po zdjęciu to Ci jeszcze mniej powiedzą
lays
no jakieś dziecioki może tak :D
a co ma być z Benzemą? Od kiedy wstawienie zdjęcia na instagrama ma świadczyć o transferze?
są na świecie miliony ludzi którym można by współczuć i mało który zarabia z 50tys euro tygodniowo :D kontuzja to kontuzja, wpisana w zawód piłkarza
Dan
Może sobie kręci beke xd
Simao
A co to znaczy?
O co chodzi z Benzemą? :O
Uwielbiam tego faceta i mam nadzieję, że do nas trafi.
Jestem przekonany, że jako stacjonujący w polu karnym dostawnoga przy skrzydłach Alexis - Theo strzeliłby sporo bramek
Reus do Liverpoolu? A po co on tam? Żeby się bić o wejśce do top4?
Ale ten Jeff ma szybką nogę :O
Draxler jako ŚN to był jeden z najbardziej absurdalnych trendów na k.com
Znazcy źle. Lepszy może być, ale na wyższy poziom nas nie wniesie. To nie ten zawodnik co kilka lat temu
Myslicie, ze Cavani będzie lepszy od Girouda? Ja wątpie
Gdyby patrzeć tylko i wyłącznie na to co jest prezentowane na boisku to ja bym środek pomocy ustawił Coq-Santi-Ozil :) Cenię Hiszpana wyżej niż Ramseya
Doktor
Ale po Santim widać, że się dobrze trzyma :D Arteta się wydawał taki umęczony zyciem, Cazorla to mega pozytywna postać i jestem przekonany, ze to jest to co pozwoli mu jeszcze pograć parę lat w piłke. Mimo wieku cieszy się grą i nie ma moim zdaniem na chwile obecna żadnych powodów, żeby sądzić, że dojdze do jakiegos załamania formy.
Owszem, może tak się stać, ale jeśli np objawiłoby sie to w koncowce sezonu, to w pewnej ilosci spotkan możemy go zastapic zawodnikami jak Wilshere, czy nawet Rosa lub OX. Nie ma co uprzedzać zdarzeń, które nie są jakoś specjalnie prawdopodobne
Dan
Zamieniłbym Ramseya na Cazorle i dla mnie składzik super :)
A właśnie co się z Rosą dzieje?
Dla niektórych 30pare lat to już najlepiej sie położyć i umrzeć :D
Jak się taki zrobi, to wtedy się pomyśli. Ale na razie gra super, a jeśli dopadła by go chwiloa niedyspozycja to mamy w składzie zawodników którzy mogą go zastąpic.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Szkoda ze zeby ludzie docenili Girouda ktos musi zagrac takie gówno na szpicy