Arsenal rozbija rywala: 5-0 na The Emirates!

Arsenal rozbija rywala: 5-0 na The Emirates! 01.02.2015, 15:29, Łukasz Wandzel 5760 komentarzy

Dzisiejszego popołudnia po raz kolejny mogliśmy oglądać pewne zwycięstwo nad rywalem w lidze. Warto przypomnieć, że mecze ze Stoke oraz Manchesterem City również zakończyły się satysfakcjonującymi wynikami dla londyńczyków. Każdy fan Kanonierów w ostatnim czasie może się tylko cieszyć ze wspaniałych wygranych Arsenalu na ligowym podwórku.

Podopieczni Arsene'a Wengera nie tylko wykonali swój plan na mecz z Aston Villą, lecz także dokonali tego w świetnym stylu. Mimo zaledwie jednej bramki w pierwszej połowie, w drugiej padło ich aż cztery. Jeszcze większe zadowolenie budzi fakt, że każdego z goli zdobył inny zawodnik oraz czyste konto zachował David Ospina.

Arsenal: Ospina - Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal - Coquelin, Ramsey (77. Flamini) - Walcott (70. Rosicky), Cazorla, Özil - Giroud (70. Akpom)

Aston Villa: Guzan - Hutton, Okore, Clark, Richardson - Sanchez (76. Westwood), Delph, Cleverley (67. Sinclair), Weimann (67. Agbonlahor), Gil - Benteke

Już w 8. minucie bramka! Arsenal od pierwszego gwizdka szukał gola. Kolejne podanie zagrażające bramce rywala tym razem wykorzystał Olivier Giroud. Francuz po otrzymaniu futbolówki ze stoickim spokojem poprowadził piłkę w pole karne, a wykończenie nie stanowiło dla niego problemu, 1-0!

Zdobyte prowadzenie podsycało w Kanonierach chęć podwyższenia wyniku przez kilka minut. Jednocześnie gospodarze korzystali z faktu, że drużyna przyjezdna nie potrafiła stworzyć sobie ani jednej, dogodnej sytuacji.

Po uspokojeniu gry przez oba zespoły szansę na gola wypracował sobie Cazorla. W 26. minucie pomocnik Arsenalu przejął piłkę w środku pola, po chwili był już w polu karnym rywala, lecz futbolówka trafiła w słupek.

W 30. minucie szansę na drugą bramkę dla zespołu miał Özil. Reprezentant Niemiec nawet pokonał Guzana, lecz według sędziego minimalnie znajdował się na pozycji spalonej, kiedy podawał do niego Cazorla.

Nieco ponad dziesięć minut później szansę na bramkę stworzyli gracze Aston Villi. Po dośrodkowaniu bliski zdobycia gola był Weimann. W całym zamieszaniu z trudem odnaleźli się Ospina i Bellerin, którzy zażegnali niebezpieczeństwo.

Sędzia zakończył pierwszą połowę. Druga zaczęła się od niespodziewanego utrzymywania się przy piłce przez piłkarzy z Birmingham, lecz nie przełożyło się to na zagrożenie pod bramką Ospiny.

W 56. minucie futbolówkę na własnej połowie przejął Walcott. Tym samym rozpoczął sytuację bramkową! Giroud i Özil odwrócili się rolami: Ten pierwszy prostopadłym podaniem zagrał do niemieckiego pomocnika, który z chirurgiczną dokładnością umieścił piłkę przy długim słupku, 2-0!

Arsenal dobił rywala! Theo Walcott wpadł w pole karne po piłce otrzymanej dzięki Cazorli i bajecznym strzałem odebrał ostatni promyk nadziei rywalom, 3-0!

Arsene Wenger po chwili zdecydował się zmienić strzelców bramek. Na boisku pojawili się Akpom oraz Rosicky, którzy zmienili Girouda oraz Walcotta.

Rzut karny! W 74. minucie wycięty w szesnastce gości został przebywający na murawie od zaledwie kilku minut Akpom. Sędzia się nie zawahał i wskazał na wapno.

Do wykonania stałego fragmentu gry podszedł Cazorla. Hiszpan z niebywałym spokojem wykorzystał swoją szansę, mimo że futbolówka wpadła do bramki przeciwnika po odbiciu się od rąk golkipera, 4-0!

Z niebywałą swobodą gracze Arsenalu mogli próbować zdobyć jeszcze jedną bramkę. Zespół Aston Villi do końca spotkania wyglądał na zrezygnowany. Goście mogli już tylko czekać na ostatni gwizdek sędziego.

Wydawało się, że nic się już nie wydarzy! W doliczonym czasie gry bramkę zdobył...Bellerin. Młody zawodnik uderzył z okolic szesnastego metra znajdując miejsce tuż obok słupka bramki Guzana, 5-0!

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 104.02.2015, 22:32

Komentator podnieca się fartownym strzałem między nogami, a podania to nie doceni.

Frankly komentarzy: 76404.02.2015, 22:32

Kolrjny powód dla którego Can powinien grac wyżej. Ten chłopak nie dość że jest silny i bardzo solidny z tyłu to ma sporo do zaoferowania z ofensywie.

songoku95 komentarzy: 2348604.02.2015, 22:31

to musiało się tak skończyć, teraz dotrwać tylko do końca a w dogrywce niech się dzieje już co chce.

DavidSilva21 komentarzy: 338204.02.2015, 22:31

Niech to, zapeszyłem :/

Szogun komentarzy: 28851 newsów: 304.02.2015, 22:31

Kurde włączyłem i akurat gola strzelili.

AdamCFC_88 komentarzy: 28604.02.2015, 22:31

MaciekGooner kibicowalem Chelsea a ze juz odpadli to teraz nikomu nie kibicuje. Niech wygra najlepsza druzyna turnieju.

matek95 komentarzy: 79004.02.2015, 22:31

youtube.com/watch?v=3SpqLS63624&feature=youtu.be

Dej Boże żeby utrzymał taką formę przez tą drugą część sezonu :) Mimo to boję się , że w Tott w jakieś stykowej sytuacji może trochę go ponieść i że wyleci z boiska , w meczu z Hull to przynajmniej 2 czerwone kartki powinien dostać a skończyło się na żółtej, ale takiej agresji nam brakowało w drugiej linii .

Koniec sezonu dla czerwonki przy tym wyniku. Pozostanie im walka w LE i o LE na przyszły sezon.

Frankly komentarzy: 76404.02.2015, 22:30

Właśnie dlatego Can powinien grac w srodku pomocy a nie na PŚO. No ale nie mamy obrońców porządnych a chłopak tam sobie radzi.

songoku95 komentarzy: 2348604.02.2015, 22:29

Live coraz bliżej a jeszcze około 10 minut.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 104.02.2015, 22:28

Liverpool najpierw słupek, teraz poprzeczka. Gotuje się.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 104.02.2015, 22:25

AdamCFC_88, teraz cisnął, ale Bolton może też to skończyć kontrą.

AdamCFC_88 komentarzy: 28604.02.2015, 22:23

Live cisnie Bolton czy jak to tam wyglada??

matek95 komentarzy: 79004.02.2015, 22:23

Co to się dzieje , tyle co przyszedłem do domu , patrzę a tu BvB znów przegrało u sb ;) coraz bliżej ... spadku :P

kaman17 komentarzy: 499004.02.2015, 22:22

Goście, miał ktos przyjemność(albo nie) grać w elastico finale II?

mistiqueAFC komentarzy: 2676904.02.2015, 22:22

Lfc przez COC i FA CUP ładny ma maraton ostatnio, a skład niezbyt zmieniali.Niech dzisiaj odpadną to troche sie duch druzyny im załamie

Daniho komentarzy: 9765 newsów: 104.02.2015, 22:22

kamilo
na firefox nie dziala na filmikach 720p60 chyba co nie ?

Daniho
Do Firefoxa jakoś się nie mogę przekonać. A jeśli chodzi o chrome to używam jej na tablecie. Tam mi lepiej działa niż na komputerze.

AdamCFC_88 komentarzy: 28604.02.2015, 22:19

Kanonier204 a to fajnie. Niech wygraja:)

kamilo_oo komentarzy: 2356704.02.2015, 22:19

Dancer

To w sumie muszę poszukać jakiś inny mecz

royal87 komentarzy: 142404.02.2015, 22:19

bramki strzelone w fa cup na wyjezdzie sie liczą czy dopiero w dogrywce tak jak to jest w coc?

Daniho komentarzy: 9765 newsów: 104.02.2015, 22:18

simpllemann
wlasnie zainstalowalem Firefoxa. Tyle lat mialem Chrome ,a tu Firefox tak ladnie wyglada.

kaman17 komentarzy: 499004.02.2015, 22:18

O jaaa. Oby Bolton utrzymał!

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 304.02.2015, 22:17

AdamCFC_88
Pieknie! 2-0 prowadza na wyjezdzie. A nastepny mecz na wlasnym stadionie. Zaliczka bedzie super jednak mam nadzieje ze jeszcze cos strzela :)

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52404.02.2015, 22:17