Mecz bez historii: Arsenal 2-0 Luton

Mecz bez historii: Arsenal 2-0 Luton 04.04.2024, 00:13, Trempa 714 komentarzy

Arsenal zwyciężył 2-0 z Luton w 31 kolejce Premier League po bramce Odegaarda i samobójczemu trafieniu Hashioki. Mikel Arteta wykorzystał spotkanie z The Hatters do rotacji w składzie i zdecydował się na kilka zmian w wyjściowej jedenastce.

Pierwsze 20 minut – jak się później okazało, również cały mecz - toczyło się w spokojnym tempie. Gospodarze kontrolowali sytuację na murawie, ale w trzeciej tercji boiska brakowało płynności, widoczny był brak zgrania ofensywnych piłkarzy desygnowanych do gry przez Artetę. Pierwszy gol padł w 24 minucie. Emil Smith-Rowe odebrał piłkę Mpanzu na połowie Luton i podał ją do Odegaarda. Ten rozegrał ją z Havertzem, otrzymując podanie w pole karne i płaskim strzałem z pierwszej piłki pokonał Kaminskiego.

Kolejne 20 minut przyniosło trzy ciekawe sytuacje. Najpierw po ładnej akcji kombinacyjnej strzał oddał Smith-Rowe, lecz bramkarz wybronił uderzenie Anglika. Chwilę później Kaminski znowu popisał się dobrą interwencją - finezyjne zagranie Bena White’a zakończyło się podaniem do Nelsona, który wypatrzył Havertza, a ten oddał celny strzał. Kanonierzy strzelili drugą bramkę w 44 minucie. Smith-Rowe otrzymał dobre podanie od Trossarda z lewej strony, pomknął do linii końcowej, wycofał piłkę na czwarty metr, a tę do własnej bramki skierował Hashioka. W ostatniej minucie pierwszej połowy Luton oddało swój jedyny celny strzał w meczu - Raya bez problemów obronił strzał Barkley’a z rzutu wolnego.

W pierwszej połowie widzieliśmy zaskakująco dużo niecelnych podań ze strony Arsenalu, co można tłumaczyć brakiem rytmu meczowego niektórych graczy. Na szczęście próby wyjścia z szybkimi atakami przeprowadzane przez gości nie przynosiły żadnych rezultatów.

W drugiej połowie Arsenal częściej pozwalał graczom Luton na rozgrywanie akcji, w pełni ufając swojej grze defensywnej. Kanonierzy nie musieli, a Luton nie potrafiło. W rezultacie na boisku nie działo się zbyt wiele, a pierwszy strzał w kierunku bramki został oddany w …80 minucie. W końcówce mieliśmy jeszcze trzy niecelne strzały gości i próbę Nketiaha.

Arsenal zainkasował 3 punkty w spotkaniu rozgrywanym w tempie niemal sparingowym, zachował czyste konto, nie odniósł żadnej kontuzji i co najmniej na 24 godziny rozsiądzie się na fotelu lidera. Zadanie zostało wykonane.

Arsenal: Raya, White, Saliba, Gabriel, Zinchenko, Odegaard, Partey, Smith-Rowe, Nelson, Havertz, Trossard. Zmiennicy: Tomiyasu, Rice, Jorginho, Nketiah, Martinelli

Luton: Kaminski, Onyedinma, Kabore, Mengi, Hashioka, Doughty, Mpanzu, Barkley, Clark, Townsend, Morris. Zmiennicy: Berry, Woodrow, Chong

Arsenal 2-0 Luton
Odegaard 24’, Hashioka (s.) 44’

Skrót meczu:

Luton TownPremier LeagueRaport pomeczowy autor: Trempa źrodło: własne
Rynkos7 komentarzy: 680506.04.2024, 01:18

@Piotrek95 napisał: "Ja oglądam i po pierwszym odcinku moge zdecydowanie polecić, znakomicie to jest zrobione. Czuć taki klimat piłeczki, coś pięknego"

Zwiastun wygląda zachęcająco, więc chyba będzie co do kawy oglądać.

Piotrek95 komentarzy: 964505.04.2024, 23:42

Pokazane bardzo dużo treningów, dużo nagrań z szatni, dużo też pokazanych akcji i goli z meczów z ubiegłego sezonu.

Jak tak oglądam to rośnie z każdą minutą podziw dla Guardioli

Piotrek95 komentarzy: 964505.04.2024, 23:36

@Rynkos7 napisał: "Na Netflixie wylądował dokument o City i ich potrójnej koronie z poprzedniego sezonu. Ktoś już oglądał? Warto?"

DyktatorArsene komentarzy: 220305.04.2024, 23:26

@Czeczeniec:
David juz od dawna sie przewija tez ciekawa opcja. Isak za to zagadka, trafil na Newcastle gdzie masa kontuzji, moze treningi i medycy daja dupy bo tam pol skladu non stop niedostepna.

DyktatorArsene komentarzy: 220305.04.2024, 23:24

@ozzy95:
Dokladnie, nie ogladalem meczow Sportingu przyznam szczerze ale ilosc bramek/asyst i kompilacje przerozne na prawde wiele o nim mowia. Jest bardzo bezposredni, ma ciag na bramke i dryg napastnika. Hojlund predyspozycje ma podobne ale jeszcze musi duzo udowodnic, za to Gyokeres po prostu zamiata w lidze Portugalskiej, a juz w Coventry strzelal bramy wyprzedzil go w bramkach tylko nasz Akpom ktory zagral jakis absurdalny sezon zycia. Czuje wlasnie, ze to powinien byc nasz target na lato. Gosciu bez historii kontuzji wg transfermarkt to sie nie zdarza zbyt czesto. Zdrowie konskie jak nasz Lewy ma i czesto wlasnie to decyduje o karierze zawodnika. Wysoki, silny, potrafi zagrac tylem do bramki i odegrac jak Giroud do tego wydaje sie szybki. No i jest ze skandynawii a tamci zawodnicy w ostatnich latach sa wyjatkowo waleczni i nie boja sie pojedynkow. Kosztowac bedzie duzo ale tych napastnikow na ten moment nie ma na rynku naprawde wielu ktorzy mogliby zrobic roznice na już. Zespol budujemy przez ostatnie lata od tylu, czas chyba ustrzelic napastnika za wszelka cene.

Czeczeniec komentarzy: 20405.04.2024, 22:46

@kaziu874: może to Rashford z zeszłego sezonu

Czeczeniec komentarzy: 20405.04.2024, 22:45

Brać z Lille duet David & Zhegrova.
Pierwszy ma świetne liczby i chyba w końcu dojrzał do pozycji 9-tki, a Zhegrova jako uzupełnienie składu, szarpie na tym skrzydle aż miło, jako zastępstwo Saki to kapitalna opcja.

kaziu874 komentarzy: 673505.04.2024, 22:43

Obszar wokół boiska treningowego akademii Manchesteru United został zamknięty, po odkryciu ludzkich szczątek zaledwie kilka metrów od obiektu - The Telegraph

Garfield_pl komentarzy: 2806405.04.2024, 22:26

An Arsenal source on White: “There’s a menacing streak to his game now that wasn’t necessarily apparent before. If anyone nails him in a game, he will consciously try to get them back.” [@SamiMokbel81_DM] #afc

ozzy95 komentarzy: 1953 newsów: 105.04.2024, 22:21

@fabregas1987: to się okaże. Ale transfery Artety póki co w większości się bronią. Jeśli Szwed do nas przyjdzie to ja byłbym spokojny o niego, bo widocznie Mikel ma na niego pomysł i widzi w nim potencjał. Poza tym w piłce, jak w innych dziedzinach od czasu do czasu pojawiają się late bloomerzy, widać że idzie mu to płynnie, ale wolał zrobić krok do tyłu by grać. Statystyki ma imponujące od kilku sezonów. Dokłada sporo asyst. Parametry fizyczne świetne. Nie będzie problemu z aklimatyzacja. Ja bym chciał w końcu u nas pelnokrwistego napadziora. Dawno takiego nie mieliśmy.

tomaszszef komentarzy: 150805.04.2024, 22:18

@fabregas1987: nie

Paul77 komentarzy: 980905.04.2024, 22:14

@DyktatorArsene: też liczę na Emila na koniec sezonu, on z Partey mogą być kluczem.
@fabregas1987: ale np Toney który ma podobnie jeden dobry sezon i potem ten song z obstawianiem meczy jest wart 70/80 baniek?

kaziu874 komentarzy: 673505.04.2024, 22:13

Ja myślę, że jutro zobaczymy już docelową 11 szykowaną na Bayern.
Oby bez Zinchenko w składzie.

fabregas1987 komentarzy: 2581505.04.2024, 22:08

Kurcze 100m za Gyorkesa, który przez lata nie mógł się przebić do składu Brighton i musiał grać na wypożyczeniach w 2.Bundeslidze i Championship i to w tej ostatniej miał dobre 2 sezony i obecny w lidze portugalskiej, która jest na podobnym poziomie wyłączając 3 zespoły. Czy warto?

M4rcin komentarzy: 154405.04.2024, 21:56

Kto na tych wszystkich wyliczeniach błedów liczy te punkty? Jakiś losowy dziannikarz, który bardzo mozliwe, ze nawet nie zna dokładnie przepisów czy wykwalifikowani sedziowie? Kiedy uznajemy, ze coś jest błedem/nie jest? Przeciez tym mozna manipulować w kazdą strone bo jest masa sytuacji 50/50

ozzy95 komentarzy: 1953 newsów: 105.04.2024, 21:46

Nieźle jak na chłopa, który nawet Zidane'a czy Ronaldinho nie widział na oczy, bo pewnie miał coś ciekawszego do roboty xD

DyktatorArsene komentarzy: 220305.04.2024, 21:38

@Garfield_pl napisał: "Arteta: "Smith-Rowe is 100% part of my plans".

"You can see the hell of a player that we have in him when he’s fit and playing at that level. It's just about looking forward"."

Jaram sie tym co moze Emil nam dac na finiszu sezonu. Co jak co ale goscia o takiej charakterystyce nie mamy i jesli kontuzje ma juz za soba a wprowadzany byl wyjatkowo ostroznie w tym sezonie to bedzie jak transfer. On dodatkowo ma taka latwa umiejetnosc znajdowania dobrych okazji i pilka go szuka, za kazdym razem jak strzela w tym sezonie to bramkarz zamienia sie w jakiegos Neuera czy Casillasa. To, ze nie ma gola w tym sezonie to pech jak nie wiem ale to juz kwestia czasu jak zacznie strzelac.

DyktatorArsene komentarzy: 220305.04.2024, 21:32

@damianARSENAL:
Moze skautuje dla nas kogos, niedawno Arteta ogladal Atletico U18 lub U21 z tego co kojarze. Wenger nosa do talentow zawsze mial to moze pojechal ocenic jakiegos goscia dla nas :P

Patriko komentarzy: 528705.04.2024, 21:26

Nie ma żadnego varsenalu, varczesteru ani livarpoolu itp. te wszystkie varory wymyśliliście wy, internetowe trolle. @johnyegzekutor1993 napisał: "ja się nudzę i wchodzę poczytać dla rozrywki bo nikt tak się nie pompuje, jak tutaj i fajnie się to czyta po prostu. Nie moge znaleźć. Na fejsie to chyba było "Liga Angielska" albo "Angielskie Espresso" albo na jakimś innym angielskim FEJSUBKOWYM profilu, okolo 2 miesiace temu."
To skoro nie potrafisz potwierdzić swojej tezy, to znaczy że jest ona kolokwialnie mówiąc gówno warta i z góry można ją uznać za nieprawdziwą i wsadzić do jednego worka z szurskimi teoriami. I ty masz czelność mówić, że wchodzisz tu pośmiać się z tego co inni piszą i kogoś pouczać o byciu obiektywnym xD

sWinny komentarzy: 782705.04.2024, 21:06

Kai Havertz on Mikel Arteta: “He helped me from the first day I arrived and showed me a different spectrum of how to play football that I had never experienced before and how to make myself better on the pitch as a player.

“I’m so happy he helped me with a lot of things and is someone who wants to improve the players and that’s what makes him special.

“I’ve never had a coach before who was so detailed and showed so many different things that maybe I didn’t even know about.” [@arsenal] #afc

sWinny komentarzy: 782705.04.2024, 21:05

Marcelo Bielsa initially decided to banish Ben White to the U21s changing room upon his arrival at Leeds on loan from Brighton in the summer of 2019. White was taken aback, but kept his counsel. He was told to reduce his body fat percentage, which he did, doing two, or often three, training sessions a day in pre-season.

A Leeds insider on White: “He didn’t complain once, he just got on with it. He had to work his b******s to prove himself to Bielsa.”

Video analysis meetings of up to 90 minutes, clips sent directly to his WhatsApp, one-on-one meeting with Bielsa the day before matches - all completed without so much as a peep out of White.

It is joked today that one of the reasons White doesn’t watch football in his spare time is because he was exposed to a lifetime’s worth under Bielsa. [@SamiMokbel81_DM] #afc

damianARSENAL komentarzy: 851905.04.2024, 20:50

Arsene Wenger odwiedził ośrodek treningowy Atletico Madryt. A co z nami panie Arsene..

Rynkos7 komentarzy: 680505.04.2024, 20:44

@Dominik17:

Muszę nadrobić :>

Dominik17 komentarzy: 313605.04.2024, 20:43

@Rynkos7: tak

arsenallord komentarzy: 29722 newsów: 11705.04.2024, 20:42

Liverpool vs Chelsea - dwa nie podyktowane karne dla Chelsea - spoko i tak 4-0 to nie ma wpływu
Liverpool vs Newcastle - nurek Joty - byliśmy lepsi 7 xG
Nottingham - Liverpool - gol po czasie - to tylko kilka sekund
Liverpool - Sheffield - VVD powinien dostać czerwoną - Z Sheffield Intel byśmy wygrali

Liverpool - Arsenal - ręką Odegaarda (dla mnie karny na 100%) - Jesteśmy dymani cały sezon, mafia FA, Varsenal i Varcity

Tak to wygląda. Wnioski wyciągnijcie sobie sami.

kylo100 komentarzy: 370005.04.2024, 20:41

Arsenal are leading the race for Viktor Gyökeres and Ousmane Diomande.

Sporting Lisbon won’t negotiate the €100 release clause for Viktor Gyökeres.

Rynkos7 komentarzy: 680505.04.2024, 20:41

@Dominik17 napisał: "Nie posiadam tej platformy ale powiem ci że na Viaplay wleciała druga część rozmowy z Papą xd"

Ta z Ljunbergiem?

Dominik17 komentarzy: 313605.04.2024, 20:37

@Rynkos7: Nie posiadam tej platformy ale powiem ci że na Viaplay wleciała druga część rozmowy z Papą xd

Rynkos7 komentarzy: 680505.04.2024, 20:35

Womanizer komentarzy: 991805.04.2024, 20:26

Nie za dużo tych czerwonych pysków od wczoraj?
Ja wszystko rozumiem, ale żeby od razu nalot w kilka osób?

Tak zwane ostatnie podrygi. Bo za rok o tej porze z Amorimem u sterów i jego ulubioną formacją 3-5-2 to będą sie wykłócać z kibicami Brighton. O to kto zagra w Lidze Konferencji.

Arsenal2004 komentarzy: 371605.04.2024, 20:11

@johnyegzekutor1993: xddddd

dtdtdod komentarzy: 43305.04.2024, 19:45

@Mastec30: Ja tam czekam na tę jego tabelkę z błędami, sprawdzę tylko "obiektywnym" okiem czy uwzględnia wczorajszy brak czerwonej kartki dla van Dijka przy stanie 1:1 za łapanie za szyję i sprowadzenie do parteru przeciwnika. Wg "obiektywnego" oka kibica Liverpoolu wiadomo, że gra w "10" to od razu przegrana i punkty dla przeciwnika. Nie wspominając o kilkumeczowym zawieszeniu najlepszego obrońcy w zespole.

Garfield_pl komentarzy: 2806405.04.2024, 19:43

Arteta: "Smith-Rowe is 100% part of my plans".

Oo jeszcze tylko Glajskora brakuje, obrońcy lfc na całym świecie, i mamy komplet xD szkoda że admini nie mają czasu pozamiatać tych frustratów xD

Garfield_pl komentarzy: 2806405.04.2024, 19:39

Ben White is putting his body on the line, playing with a knee problem that will require closer examination in the summer. His threshold for pain has STUNNED those at the Arsenal’s London Colney HQ. [@SamiMokbel81_DM] #afc

WindKai komentarzy: 88505.04.2024, 19:39

@johnyegzekutor1993:

Czerwona dla Odegaarda XDDDDD

Fajna narracja kolego, fajna, a zauważyłeś może, że Martin się poślizgnął? Oglądałeś chociaż powtórkę tej sytuacji dokładnie, czy tak sobie rzucasz, bo fajnie jest mieć usprawiedliwienie w kontekście straty punktów? Widzisz jak prawa noga Norwega "odjeżdża"? Oczywiście, Martin to sprytnie wykorzystał i wykonał w tej sytuacji dodatkowy ruch, więc tak, rzut karny to byłaby prawidłowa decyzja sędziego.

Natomiast gadanie o czerwonej kartce to już jest jakieś przepotężne odklejenie. Nie ma absolutnie ŻADNYCH podstaw do pokazania Odegaardowi czerwonej kartki, a to co piszesz, to tylko i wyłącznie Twoje "widzimisię", bo fajnie jest sobie szukać wymówki.

Pomijam kwestie tego, że chwilę po tej sytuacji i tak padła bramka dla Liverpoolu i możemy sobie gdybać, że może, gdyby był karny, to tej bramki Salaha by nie było.

Wiesz do kogo możesz mieć realne pretensje za ten mecz? Do swojego zespołu, a przede wszystkim do TAA, który miał najprawdopodobniej piłkę meczową i fenomenalnie uderzył w poprzeczkę ;)

Podziękuj nieudolności strzeleckiej Anglika w tej sytuacji, bo gdyby nie to, to może nie potrzebowałbyś szukać dowartościowania na stronie ligowego rywala.

Adamarsenal1 komentarzy: 318005.04.2024, 19:39

@johnyegzekutor1993: Karny się należał, ale czerwona kartka xD przecież tam widać, że się poślizgnął i nie mógł utrzymać równowagi, a nie jakieś celowe zagranie, gdzie widać że to przypadkowe.

Mastec30 komentarzy: 621205.04.2024, 19:34

@dtdtdod napisał: "Teraz to już odleciałeś. Podaj mi przykład bezpośredniej czerwonej kartki za takie zagranie ręką na przykładzie innych meczów"

Nie ma takiego przykładu bo nie ma tego w przepisach. Musiałby zrobić Suareza w meczu z Ghaną żeby dostał czerwoną ale nie posadzajmy fanbaze Liverpoolu o znajomość przepisów albo jakąś logikę

Mastec30 komentarzy: 621205.04.2024, 19:33

@ozzy95 napisał: "Nieobiektywny kibic Liverpoolu, który zagląda na stronę rywala, by w sposób w swoim mniemaniu obiektywny pisać na temat błędów sędziowskich na korzyść Arsenalu, przy okazji nie wspominając o decyzjach, bądź zaniechaniach na korzyść Liverpoolu"

Ja czytam te ich bóle w sprawie decyzji sędziów i cały czas mam w pamięci poprzedni sezon. Mało razy nas przekręcili? W pamięci mam oficjalne przeprosiny za Brentford, cofnięcie gola z United które też oficjalnie zostało uznane za błędne. A na ile karnych nas przekręcili w poprzednim sezonie. AV, Newcastle, Southampton pierwszy mecz conajmniej. Też se możemy pisać że bylibyśmy teraz mistrzem gdyby nie te błędne decyzje ale żyjemy dalej a nie lazimy gdzie się da i nie płaczemy. Ok, z Tottenhamem to był skandal ale reszta decyzji to po prostu błędy sędziów, które dopadają każdego. Nas bardziej w poprzednim sezonie, w tym chociażby też Wolves. A Liverpool robi z siebie jedyną i największą ofiarę

enrique komentarzy: 1915405.04.2024, 19:32

Nie ma jakiegoś forum dla niezadowolonych i znudzonych kibiców LFC albo coś?

dtdtdod komentarzy: 43305.04.2024, 19:04

@johnyegzekutor1993 napisał: "Taaak, jakoś 20-30 minuta kojarzę, ale Ode powinien zejść z czerwoną za takie zagranie"
Teraz to już odleciałeś. Podaj mi przykład bezpośredniej czerwonej kartki za takie zagranie ręką na przykładzie innych meczów? Twój "obiektywizm" niebezpiecznie zmierza w urojenia.

johnyegzekutor1993 (zawieszony) komentarzy: 3605.04.2024, 19:00

@dtdtdod: Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. @dtdtdod napisał: "Nieodgwizdana ręka była przy 1:0 dla Arsenalu, więc nie wiem o jakim przegrywaniu piszesz."
Taaak, jakoś 20-30 minuta kojarzę, ale Ode powinien zejść z czerwoną za takie zagranie, to nie był przypadek i myślę, że większość postronnych obserwatorów też tak stwierdzi, ale to tylko ja tak myślę. Jakbym był kibicem Arsenalu i coś takeigo napisał to być może nawet przyznali byście mi rację, ale w tym przypadku jestem wrogiem do odstrzału, więc mylę się waszym zdaniem. Grając od 20-30 minuty w 10 na Anfield raczej ciężko byłoby wywieźć 1pkt Arsenalowi, ale nie mówię, że nie zrobiliby tego. Grając w 10.niektorzy wygrywają też mecze więc noo...

ozzy95 komentarzy: 1953 newsów: 105.04.2024, 18:50

Nieobiektywny kibic Liverpoolu, który zagląda na stronę rywala, by w sposób w swoim mniemaniu obiektywny pisać na temat błędów sędziowskich na korzyść Arsenalu, przy okazji nie wspominając o decyzjach, bądź zaniechaniach na korzyść Liverpoolu domaga się poklasku i zrozumienia ze strony kibiców Arsenalu. Spoko to może jeszcze wszyscy razem złapmy się za ręce i zaśpiewajmy: who the f**ck are Man United?

A co do spotkania z Nottingham to problemem nie był czas, a nieprawidłowe wznowienie gry, Kelleher wznowił grę, piłka została mu oddana przez Tierneya choć to Hudson-Odi był ostatnim, który miał z nią kontakt zanim gra została przerwana kontuzją Konate. W następstwie tej akcji doszło do rzutu rożnego i bramki dla Liverpoolu.

Naprawdę nie rozumiem jak można sobie dopisywać punkty ot tak, biorąc pod uwagę tylko wycinek rzeczywistości i płakać na stronie rywala, że powinno się mieć większą nad nim przewagę i jeszcze pouczać na temat obiektywizmu. Śmierdzi hipokrytą.

johnyegzekutor1993 (zawieszony) komentarzy: 3605.04.2024, 18:50

https://www.facebook.com/share/p/pwm3zdELBJVi1tVq/ to oczywiście nie jest to i to nadal wróżenie z fusów, bo nie wiadomo co by było gdyby. Wczorajszy mecz pokazał, jak można strzelić bramki. Ale z City to były ostatnie 2 minuty meczu. I od razu mówię, nie o to mi chodziło tylko o tabele w której byly wszystkie drużyny.

dtdtdod komentarzy: 43305.04.2024, 18:46

@johnyegzekutor1993 napisał: "Wiem, że karny to nie gol, ale wiem też, że jak ktoś przegrywa to się odsłania na koniec meczu."
Nieodgwizdana ręka była przy 1:0 dla Arsenalu, więc nie wiem o jakim przegrywaniu piszesz. @johnyegzekutor1993 napisał: "bo nikt tak się nie pompuje, jak tutaj"
Nawet przyznam ci rację, masz przykład poniżej pompowania: @johnyegzekutor1993 napisał: "przypomnijcie sobie rękę odegaarda w polu karnym z Liverpoolem... Powinno być 4 pkt przewagi, a nie 2... Varsenal też dobrze gra w piłkę."

johnyegzekutor1993 (zawieszony) komentarzy: 3605.04.2024, 18:40

Ale zeby bylo jasne, nie poddam się i będę szukał wieczorem, jak wrócę do domu :)

johnyegzekutor1993 (zawieszony) komentarzy: 3605.04.2024, 18:39

@enrique: ja się nudzę i wchodzę poczytać dla rozrywki bo nikt tak się nie pompuje, jak tutaj i fajnie się to czyta po prostu. Nie moge znaleźć. Na fejsie to chyba było "Liga Angielska" albo "Angielskie Espresso" albo na jakimś innym angielskim FEJSUBKOWYM profilu, okolo 2 miesiace temu. Na półmetek sezonu pewnie zrobi podsumowanie sezonu sędziowskiego. xD wiem, że błąd był w trakcie meczu i mimo błędu varu dana drużyna mogła strzelić i 10 bramek, więc wiem, że to wróżenie z fusów, kto ile powinien mieć więcej, bądź mniej pkt, ale jakas tam orientacyjna tabela jest... Wiem, że karny to nie gol, ale wiem też, że jak ktoś przegrywa to się odsłania na koniec meczu.

enrique komentarzy: 1915405.04.2024, 18:25

Kolejny znudzony kibic drużyny przeciwnej na naszym forum? Ale oni muszą się tam u siebie nudzić, że ciągle do nas przychodzą.

sickstick komentarzy: 277205.04.2024, 18:25

aaa sorka, to jest za zeszły sezon xD Mój błąd

Tutaj artykuł nt tabeli uwzględniającej błędy sędziego z 14. lutego, wg niego jest zupełnie odwrotnie niż kolego próbuje >obiektywnie< imputować. Liverpool dopiero na 9.miejscu, tyle samo pkt co Chelsea, aż 14 pkt za plecami Arsenalu. Wg tego artykułu to własnie The Reds najbardziej w tym sezonie korzystają na pomocy sędziów.