Sprawa awansu otwarta. Arsenal - Slavia 1-1

Sprawa awansu otwarta. Arsenal - Slavia 1-1 08.04.2021, 21:50, Bartłomiej Leszner 1023 komentarzy

Pierwszy mecz ćwierćfinału Ligi Europy za nami. Arsenal zremisował ze Slavią Praga 1-1. Kanonierzy wyszli na ten mecz bez pomysłu na grę. Wydawało się, że mieli zapisany w głowie jeden schemat – dograć na skrzydło i może coś z tego będzie. Slavia Praga nie zagrała dziś wybitnego meczu, a mimo to wywiozła z Emirates cenną bramkę na wyjeździe. Momentami można było odnieść wrażenie, że obie drużyny chcą jak najszybciej zejść do szatni.

Arsenal: Leno – Bellerin, Holding, Gabriel, Cedric – Partey (79’ Elneny), Xhaka – Saka (77’ Pepe), Smith Rowe (88’Ceballos), Willian (73’ Martinelli) – Lacazette (78’ Aubameyang).

Slavia: Kolar – Bah, Holes, Zima, Boril – Hromada (46’ Sevcik) – Dorley (69’ Lingr), Stanciu (84’ Masopust), Provod, Olayinka (85’ Traore) – Sima (69’ Kuchta).

Początek meczu nie zapowiadał wielkich emocji. Żadna z drużyn nie podejmowała ryzyka, a rozegranie gospodarzy często kończyło się dalekim podaniem, które nie znalazło drogi do adresata. Pierwsze zagrożenie stworzył zespół gości. W 9. minucie Dorley oddał strzał, który trafił jednak w jednego z kolegów Liberyjczyka. 5 minut później kolejna sytuacja Prażan - z okolicy 16 metra uderzał Provod, a piłka powędrowała nad poprzeczkę. Pierwszy strzał (chociaż ciężko to nazwać strzałem – piłka nie zmierzała nawet w światło bramki) oddał w 24. minucie Gabriel. W 28. minucie najlepszą sytuację zmarnował Bukayo Saka – Anglik stanął oko w oko z Kolarem, jednak koszmarne spudłował. Pierwszy celny strzał obu drużyn oddał w 35. minucie Olayinka, jednak jego słabe uderzenie nie sprawiło problemów Berndowi Leno. Najbliżej zdobycia bramki dla gospodarzy był Rob Holding, którego groźny strzał głową obronił bramkarz gości. Do przerwy 0-0 na Emirates.

Druga połowa rozpoczęła się od akcji prawą stroną Arsenalu – Bukayo Saka ostatecznie został sfaulowany przed polem karnym przez Davida Zimę, który został ukarany żółtą kartką. Do rzutu wolnego podszedł Willian, którego strzał odbił się od słupka. W 58. minucie goście przeprowadzili groźny kontratak, jednak strzał Jana Borila wybronił Bernd Leno. 4 minuty później powinno być 1-0 – Lacazette odebrał piłkę obrońcy Slavii, przebiegł niemalże połowę boiska, a następnie... trafił w poprzeczkę. Napastnik po prostu nie może marnować takich sytuacji. Chwilę później Francuz ponownie miał szansę na zdobycie bramki, jednak i tym razem nie wykorzystał szansy.

Ostatnie 15 minut rozpoczęło się od groźnych sytuacji po obu stronach – Thomas Partey i Petr Sevcik nie trafili jednak w światło bramki. Szanse zaraz po wejściu na boisko miał Aubameyang, jednak Gabończyk nie trafił w piłkę po dośrodkowaniu Smitha-Rowe’a. 5 minut przed końcem doczekaliśmy się w końcu bramki! Pierre-Emerick Aubameyang powalczył o piłkę z obrońcami Slavii, a następnie zagrał do Nicolasa Pepe. Iworyjczyk przebiegł z piłką kilkanaście metrów i pewnie wykończył akcję. 1-0 dla Arsenalu!

Gdy wydawało się, że mecz zakończy się zwycięstwem Arsenalu, Slavia doprowadziła do wyrównania. Dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał Tomas Holes, który ustalił wynik meczu na 1-1 w 94. minucie.

Sprawa awansu do półfinału jest otwarta. Remis na wyjeździe jest oczywiście lepszym rezultatem dla czeskiego zespołu. Drużyna Mikela Artety nadal będzie faworytem, jednakże jeśli The Gunners chcą awansować do kolejnej rundy, muszą zagrać zdecydowanie lepiej niż dzisiaj. Przede wszystkim z większą odwagą i zaangażowaniem.

Liga EuropyRaport pomeczowySlavia Praga autor: Bartłomiej Leszner źrodło: własne
Dziadyga komentarzy: 826609.04.2021, 10:38

Mnie tylko cieszy,że ludzie niektórzy w koncu otworzyli oczy,że Arteta jest marnym managerem tak jak Lakazet marnym snajperem(tez powoli,ale bardzo powoli otwierają oczy) tylko co z tego,ze na tej stronce otwieraja oczy jak własciciel i reszta ekipy dyrektorsko-członkowskiej tego nie widzi lub widzi,ale udają

Pietraszko (zawieszony) komentarzy: 141909.04.2021, 10:35

Jeżeli ktoś uważa, że rasizmu w piłce nie ma to polecam wejść w komentarze na meczykach

Koroniarz komentarzy: 1013909.04.2021, 10:23

Arsenal - zawsze miałem łeb do interesów ;)

varatas komentarzy: 256509.04.2021, 10:14

@chicken1990: I o czym to świadczy?

XandeR komentarzy: 967509.04.2021, 10:07

ciekawe czy z szablami tez zagraja na zwolnienie trenera jak z Live

bizooon komentarzy: 691109.04.2021, 10:00

@Rafson95: jest, ale nie ma co ludzi oczerniać bez podstaw ku temu.

Rafson95 komentarzy: 1053209.04.2021, 09:59

@bizooon: Jeszcze jest 3 opcja

Rodzina w Partii

bizooon komentarzy: 691109.04.2021, 09:58

@Xanthi: @GunnersFan9:
A jak się załapaliście? 40+ czy grupa ryzyka?

arsenallord komentarzy: 29708 newsów: 11709.04.2021, 09:42

W Europie nie ma słabych drużyn? Jedna jest, Arsenal

chicken1990 komentarzy: 120909.04.2021, 09:38

@Vermaelen5: nie wiem czy akurat Smokowski się nie wypowiadał w Misji Futbol na ten temat. I mikrofony wyłapaly zaraz po incydencie jak Gabriel Paulista mówi coś do Cali wstawiając się za kolega z drużyny

Xanthi komentarzy: 98409.04.2021, 09:37

@GunnersFan9: no ja chyba nigdy grypy nie mialem, bo te objawy to mnie rozlozyly maksymalnie
Ciekawe czy chociaz jutro uda sie zbic goraczke

Rafson95 komentarzy: 1053209.04.2021, 09:35

@Slaviola napisał: "Zaraz posypią się wióry że ze Slavią to MY powinniśmy wygrać z 5:0.

Otóż nie.

Bo to nie jest ta sama Slavia jak wtedy co wygrywaliśmy z Nimi 7:0."

Bo to nie ten sam Arsenal który był wtedy.
Wtedy co sezon walczyliśmy o mistrza, graliśmy piękną piłkę, byliśmy groźni w LM. Wtedy byliśmy światowym TOPem a dzisiaj bujamy się w lidze koło ogórów jak Leeds czy CP. Tu jest problem a nie Slavia Praga XD

Naburator komentarzy: 278409.04.2021, 09:33

@Slaviola: masz racje. Byliśmy lepsi, ludzie tez patrzą przez pryzmat tego, ze x lat temu ograliśmy Slavie co wiadomo, ze jest głupota bo liczy się forma obecna, a Slavia wywaliła Lisy iRangersow. Jednak powinnismy wygrac ten mecz. Tutaj już nawet nie chodziło sam wynik a o nijaki styl. Dodatkowo, o co mam osobiście największe pretensje do Artety to zmiany. Dlaczego tak późno. Gabi w 20 minut zrobił więcej niż praktycznie cała nasza ofensywa przez 70 xd

Gorrann komentarzy: 212809.04.2021, 09:29

Ja uważam, że bardzo skupiacie się na tym kim był przeciwnik, a nie na tym jak słabo ta gra wyglądała. Jakby nie było Saki, to przez większość meczu było y dni i wodorosty.

Projekt Arteta wygląda jak milion wrzutek i brak pomysłu na grę, chyba że młodzi coś pociągną

Vermaelen5 komentarzy: 265909.04.2021, 09:25

Tymczasem eksperci od czytania z ruchu warg w La Liga NIE ZNALEŹLI dowodów na to, że Cala obraził Diakhaby w trakcie meczu Cadiz - Valencia. Oczywiście w mediach społecznościowych na Cale się wylała fala nienawiści już dawno temu. A teraz chore lewaki twierdzą, że dochodzenie nie było odpowiednio przeprowadzone, no bo skoro czarny powiedział, że go wyzwali na tle rasistowskim no to musieli go wyzwać. Świat schodzi na psy. Murem za Calą a ten Diakhaby niech dostanie teraz karę za fałszywe oskarżenia.

Slaviola komentarzy: 1237709.04.2021, 09:23

Dobra.

Na spokojnie dziś.

Patrząc na mecz, to Arsenal nie zagrał fatalnie. Ba, był lepszy, bo miał znacznie więcej 100% szans na strzelenie gola.

Slavia również miała kilka momentów, jednak to Arsenal był lepszym zespołem.

Wiem.

Zaraz posypią się wióry że ze Slavią to MY powinniśmy wygrać z 5:0.

Otóż nie.

Bo to nie jest ta sama Slavia jak wtedy co wygrywaliśmy z Nimi 7:0.

To jest zespół, który regularnie walczy w grupowych rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Na koniec mała dygresja: co czeka Arsenal w przyszłości?
Czy Arteta udźwignie swój ciężar?
Czy Auba zmieni swój beznadziejny fryz i zacznie grać na poziomie?
Czy Laca potrenuje w końcu strzelanie 1vs1?

Mam nadzieję że przyszłość Arsenalu będzie lepsza aniżeli to, co widzimy w ostatnim czasie o_0

bizooon komentarzy: 691109.04.2021, 09:16

Jedyny pozytyw z wczorajszego meczu dla mnie to brak nowych warnów u mnie

bizooon komentarzy: 691109.04.2021, 09:13

Patrząc na skrót z 7-0 sprzed lat widać że tamta Slavia to poziom ekstraklapa, a ta to poziom drużyny grupowej ligi mistrzów.

chicken1990 komentarzy: 120909.04.2021, 09:12

@Kub4: ale wiedział chyba na co się pisze? Był w Arsenalu za Wengera, pracował z Guardiolą. Zresztą ma Edu który go z części obowiązków Arsena odciąża. Na fryzjera też chyba czasu mu nie brakuje ;)

Simpllemann komentarzy: 52841 newsów: 52409.04.2021, 09:09

31 meczów, 0 bramek.
Kontrakt Williana to prawdziwy majstersztyk. Wielkie brawa dla Brazylijczyka i jego agenta. Tak się robi interesy.

chicken1990 komentarzy: 120909.04.2021, 09:05

@Vermaelen5: Hejt w większym stopniu jest na Artete który tego wielkiego zjazdu nie widzi. To mamy wszyscy żyć przeszłością i rozpamiętywać jak to on strzelał w poprzednich sezonach? Ten gość w 90% meczy przechodzi obok gry. Nie widać u niego w ogóle zaangażowania. Po podpisaniu kontraktu to jak na razie kolejny Ozil który zagra jeden dobry mecz na 10. Połowę swojego dorobku to on strzelił w 3 meczach, 3 z fatalnym wtedy Leeds i po 2 z Newcastle i Benficą na ponad 30 spotkań.

Kub4 komentarzy: 42909.04.2021, 08:59

@chicken1990 napisał: "Jak za dużo obowiązków? Arsene zajmował się wieloma sprawami w pojedynkę, to on prowadził selekcję zawodników których chciał ściągnąć. Arteta ma do tego Edu który jest pierwszym w historii tego klubu dyrektorem technicznym, czyli w jakimś stopniu go odciąża z niektórych obowiązków.
To porównajmy teraz Bielse który potrafi całe dnie spędzać w klubie i w biurze w którym często nocuje. Czy Michniewicza który przynajmniej za czasów Pogoni również całe dnie spędzał w klubie."

Ale Arteta jest menedżerem na początku kariery, nie jest tak doświadczony jak Wenger i Bielsa, więc może mieć problemy z zajmowaniem się całym klubem

bizooon komentarzy: 691109.04.2021, 08:57

@Vermaelen5 napisał: "ymczasem w tym klubie są pajace, którzy od początku kariery grają na poziomie Crystal Palace a obrywa im dużo mniej. Jeden z nich to tu nawet za 80 milionów przyszedł. Jakoś na takich gości wielkiego hejtu nie ma."
Tyle że te pajace to aktualnie jedyne zawodniki w jako-takiej formie z ofensywnych graczy. Laca też dawał o sobie myśleć w tej kategorii - niestety do wczoraj.
Lee Judges z AFTV dobrze powiedział:
- gramy jeden mecz dobrze po czym 3-4 mecze przeciętne albo słabe, brak stabilizacji formy i to jest największa udręka. Saka się skończył w tym sezonie po podpisaniu umowy na nowe buty, Odegaard kontuzja i wracamy do gry z jesieni niestety

Rafson95 komentarzy: 1053209.04.2021, 08:54

@PietrasM napisał: "Arteta sam przyznał w którymś wywiadzie że ma za dużo obowiązków i potrzebują zatrudnić nową osobę.
Jak można do tego dopuścić w tak dużej organizacji?"

Daj link do tego wywiadu. Aż chciałbym to przeczytać

bizooon komentarzy: 691109.04.2021, 08:54

Najbardziej fkurfily te ich śmieszki przed meczem. Gracze Slavii przyjechali skupieni, na rozgrzewce pełen focus - a nasi są na kolonii kurde, banany na twarzach a na boisku benny-hill

chicken1990 komentarzy: 120909.04.2021, 08:53

aguero10 komentarzy: 855809.04.2021, 08:52

Trzeba stawiać na młodych którym chce się grać .
Podpisywanie wysokich kontraktów po 30 to porażka . Mam głęboko w d... Te doświadczenie które niby mają skoro aby są w klubie żeby inkasować wypłatę .
Wilian - dno do potęgi ale mówiłem to przed transferem
Auba - to już masakryczny zjazd po podpisaniu nowego kontraktu jak Ozil . Jeszcze ma opaskę gdzie gość jest drużynowym smieszkiem .
Luiz - nie wiem co on tu robi .
Itd ...

Rafson95 komentarzy: 1053209.04.2021, 08:50

W Europie nie ma już słabych drużyn.

Czeski Futbol zrobił w ostatnim czasie ogromny postęp.

To dobry wynik ugrać z nimi 1 pkt na Emirates.

XDDDD

Vermaelen5 komentarzy: 265909.04.2021, 08:48

Hejt na Aubameyanga idealnie pokazuje, że kibice Arsenalu mają w głowie sieczkę zamiast mózgu. Auba ma 63 bramki w 110 meczach Premier League i w poprzednich 6 sezonach nie zszedł poniżej 25 goli we wszystkich rozgrywkach. W obecnym ma 14 i może jeszcze dojechać spokojnie do 20. Auba się wbił w Premier League jak w masło. Ma pierwszy gorszy sezon od lat i tyle.

Tymczasem w tym klubie są pajace, którzy od początku kariery grają na poziomie Crystal Palace a obrywa im dużo mniej. Jeden z nich to tu nawet za 80 milionów przyszedł. Jakoś na takich gości wielkiego hejtu nie ma.

DB10Bergkamp komentarzy: 47909.04.2021, 08:36

miałem nadzieje że kolejny sezon z Emerym bedzie lepszy...
miałem nadzieje że z Arteta bedzie coraz lepiej...
TERAZ nie mam juz nadziei że z kims innym bedzie lepiej!

wierze w proces...proces wymiany kadry bo nikt tej bandy nie ogarnie!

pozbylismy sie leniuchów którzy nie grali czas pozbyc sie leniuchów z pierwszego składu i przypominam to o czym pisałem przed sezonem. Nie ma sensu kupować jednej czy dwoch gwiazd na 50baniek potrzeba nam 4-5 takich co beda gryzli trawe

vanader komentarzy: 7509.04.2021, 08:31

Mało który trener ma jaja, aby zacząć zmiany już w pierwszej połowie. W drugiej od 65min prosiłem, aby jakaś zmiana nastąpiła. Mecz słaby każda okazja, jaka mieliśmy szkoda gadać. Ten mecz był już lepszy od innych, tym razem nie czekaliśmy z piłką, aż ekipa się ustawi. Kto wyrwał i się znalazł w polu karnym, ten dobrze zareagował. Było kilka takich akcji w pierwszej połowie, gdzie jeden skrzydłowy wyrwał, a potem czekał. Mimo wszystko karygodne jest, aby taką skuteczność mieć pod bramką.

Armata500 komentarzy: 4359 newsów: 13009.04.2021, 08:15

@sonic napisał: "Ludzie jeszcze nie wszystko stracone jeszcze rewanż jest."

Tylko tutaj nie chodzi o to, że nie wszystko jest stracone, bo to oczywiste. W rewanżu możemy fartem wygrać 1:0 albo zremisować 2:2 i awansować dalej. A może nas wszystkich zaskoczą i wygrają pewnie 3:0. Chodzi o sam fakt, że w ogóle musimy mówić o jakichś szansach w meczu ze Slavią Praga, która wywiozła korzystny wynik z Emirates Stadium po meczu, w którym nie była od nas w niczym gorsza. To jest sedno sprawy, to jest kompromitacja sama w sobie.

Oczywiście, że bardzo dużą winę za grę i wynik ponoszą piłkarze. Saka, Lacazette czy Auba zmarnowali doskonałe sytuacje. Jednak zrzucanie całej winy na piłkarzy, a wybielanie Artety to jakaś niedorzeczność. Przecież nie chodzi tylko o zmarnowane okazje przez piłkarzy, tylko o obraz gry, o styl, który zaprezentowaliśmy. O brak jakiegokolwiek progresu, a wręcz regres. A za to odpowiada już w zdecydowanej części trener. My nie mamy kadry na mistrzostwo Anglii, ale nikt nie wmówi mi, że nie mamy kadry, by walczyć do końca nawet o to 4. czy 5. miejsce. Nikt nie oczekuje walki o mistrzostwo czy powrót do LM i walkę o finał, ale chyba powinniśmy wymagać w miarę dobrej gry, przyjemnej dla oka, walki na boisku, składnych akcji. Tutaj nie ma nic, nie ma walki, nie ma stylu, totalna przeciętność. Nie potrafiliśmy w żaden sposób zdominować na własnym boisku Slavii Praga. Mecz jak równy z równym. Co mnie cholera jasna obchodzą zmarnowane sytuacje przez piłkarzy, skoro zagraliśmy beznadziejny mecz? I kto za to odpowiada, jak nie trener? Nawet gdybyśmy ten mecz wygrali 1:0 po golu Pepe, to w niczym nie zmieniłoby to moich osądów.

Ktoś tu pisał, że jedyne na co zasługujemy to Conference League i mecze z drużynami pokroju Pogoni Szczecin. Obawiam się jednak, że nawet na to nas nie stać w chwili obecnej.

Er4s komentarzy: 311009.04.2021, 08:15

@aguero10:
No oczywiście ze tak.
5 letnie projekty na wejscie do TOP4 to moze miec Burnley albo Notingham Forrest.
Widać, że tu nic nie idzie do przodu, Arteta krzyczy do duchów zza lini bocznej bo jego pilkarze kompletnie ignoruja jego wskazówki.
W topowym klubie Artete zwolniono by w tym sezonie dziś po raz trzeci. Przestańcie gadać, że to wina piłkarzy!!!! Przeciez to nie sa kapcie z łapanki tylko zawodnicy, ktorzy grali kiedyś dobry futbol.
On nie jest dla nich zadnym autorytetem, nie ma go w szatni.
Dobrze ktos nizej napisał.
Bóg dał że jakimś fartem, przez ilość kontuzji musiał od biedy wystawić ESR i przez przypadek jorgnął sie ze młody dobry gracz bo wcześniej zamęczał nas amatorem Willockiem z czarną główką Nketiaha do pary. Martinelli grzeje ławe, Saliba w Nicei zgarnia najwyższe noty. Saka marnowany na jakimś wahadle na początku sezonu. To tyle jeśli ktoś jeszcze myśli że Hiszpana ratuje nos do młodych. Farciarz.
Co robi ciągle w klubie i w 1 składzie Luiz czy Xhaka? Jeśli nawet projekt jest na lata do przodu to po co w sezonie i tak spisanym na straty graja goście, ktorzy nigdy nie zbuduja juz żadnego sukcesu z tym zespolem? Co na boisku robi Aubameyang czy Bellerin? Gdzie jest rezerwowy LO? Parteyowi talent zabrali kosmici ze Space Jam?
To też są decyzje zarządu i piłkarzy?
Obudźćcie się, Na nasz okręt zatrudniono majtka zamiast dowódcy i oficera.
Facet jest tragiczny.

arsenallord komentarzy: 29708 newsów: 11709.04.2021, 08:14

@DialSquare1886: Jakie cytaty? Nikogo nie cytuję geniuszu

GunnersFan9 komentarzy: 8703 newsów: 809.04.2021, 08:12

@Xanthi napisał: "Czy ktos z was sie juz szczepil ?
Ja dobe temu astrą zenecą. (31 lat)
Nie wiem jak wyglada ten caly covid (ciezko mi powiedziec czy go kiedys mialem czy nie bo nie bardzo zauwazylem objawy) ale jezeli jest gorzej niz efekty po szczepieniu (48h) to popomyslcie o sobie. Leży cały połamany od 8h, goraczka, bole miesni, kosci, ciezka i bolaca glowa, puls na poziomie 100 ale skoro ma pomoc przed problemi z oddychaniem badz innymi to bylem w stanie zaryzykowac.
Jaki wy macie stosunek do szczepienia?"

Ja jestem zaszczepiony Pfizerem. Po drugiej dawce miałem objawy ( stan podgorączkowy, bóle stawowe, gól głowy ).

songoku95 komentarzy: 2348609.04.2021, 08:08

O ile całość 11 jestem w stanie zrozumieć to akurat gra Willana kosztem Gabiego jest dla mnie abstrakcją. Gość wszedł i zrobił więcej ,,zamieszania" jak jego starszy kolega przez cały mecz. Mam nadzieje, że w rewanżu uda Nam się awansować. Jeżeli byśmy wykorzystali wszystkie sytuacje to byłoby spokojnie po dwumeczu.

chicken1990 komentarzy: 120909.04.2021, 07:54

Wybory personalne naszego managera są naprawdę straszne. Już pominąć odstawianie od składu zawodników w formie. Ale wystawianie zawodników którzy notorycznie nie dojeżdżają? Cały sezon Auby i Williana? Całą jesień męczyli bułę Nketiah i Willock, chociaż pierwszy lepszy postronny kibic widział, że nie dojeżdżają ale Artetcie zajęło to kilka miesięcy. Wczoraj ogólnie zagrali kolejny słaby mecz, wyróżnić można chyba tylko Leno, Holdinga, Gabriela i ewentualnie Sake ale za jego aktywność bo w końcowych fazach akcji był strasznie niechlujny. Powinniśmy spokojnie to wygrać ale nie wykorzystane sytuacje się zemściły, tym bardziej że Slavia dostępnego miała chyba tylko podstawowego obrońcę. A my po bramce nagle się cofnęliśmy kolejny raz w tym sezonie broniąc wyniku.

A poza tym jest porzekadło. Jak trenujesz tak grasz. I człowiek widzi filmik jak Auba w trakcie strzeleckiego ośmiesza bramkarza piętkami. Już nie mówiąc, że akcja jest w strasznie wolnym tempie. Wiadomo, że to nie jest wojsko i trochę luzu na treningu powinno ale odpowiednie proporcje powinny być przy tym zachowane.

A może coś w słowach Nevilla jest prawdą. I zawodnicy widząc jak kto pracuje na treningu, jak dany zawodnik prezentuje się w meczu, kto ma fory u trenera zaczęli grać przeciwko niemu.

PietrasM komentarzy: 249409.04.2021, 07:46

Jeszcze tydzień i ostatnie koło ratunkowe Artety pójdzie na dno.
Problem jest taki, że samo zwolnienie nic nie da.
Problemów jest więcej wyżej. Kto zrobił Artetę menadżerem?
Jak można do tego dopuścić w tak dużej organizacji?

sonic komentarzy: 58809.04.2021, 07:43

A mi się wydaje że tak długo jak amerykanin będzie właścicielem to my będziemy okupywać środek tabeli . żaden trener nie pomoże. Ludzie jeszcze nie wszystko stracone jeszcze rewanż jest. Trzeba będzie się zalać w trupka bo na trzeżwo tego nie zniosę

DialSquare1886 komentarzy: 52509.04.2021, 07:38

@arsenallord: naucz się wykorzystywać cytaty w odpowiednich sytuacjach bo się kompromitujesz

Xanthi komentarzy: 98409.04.2021, 07:37

Czy ktos z was sie juz szczepil ?
Jaki wy macie stosunek do szczepienia?

aguero10 komentarzy: 855809.04.2021, 07:33

Sack Wenger, things will change under a new manager! Nothing changed. Sack Emery, things will change under a new manager! Nothing changed. Sack Arteta, things will change under a new manager! Nothing will change.

I tak w koło ...

Dominik11 komentarzy: 2016409.04.2021, 07:19

@sonic: To jest drużyna na walkę o Top6 a nie o pozycję 10.

Jestem pewny na 95% że fachowiec na ławce ugrał by Top6 z tą drużyną.

Oczywiście są piłkarze do wywalenia ale już bez przesady.

polishbrigadesx (zawieszony) komentarzy: 1020409.04.2021, 07:18

Arteta sam powinien odejść z klubu zabierając ze sobą swoich pupilków. Gość nie jest przygotowany jeszcze aby prowadzić taki klub jak Arsenal powinien gdzieś indziej zacząć swoją przygodę z trenerką może w jakimś mniejszym klubie. To jest wstyd jaką my obecnie prezentujemy formę a raczej jej brak.

rosiu71 komentarzy: 77009.04.2021, 06:54

@sonic: A kto jest odpowiedzialny za drużynę ?

stan komentarzy: 12909.04.2021, 06:39

Też mogłem nie oglądać, przynajmniej drugiej połowy. Mniej stresu i wyspalbym się do roboty.

sonic komentarzy: 58809.04.2021, 06:37

Ale co arteta ma zrobić jak w tej drużynie same dzbany grają

Arsenalinho komentarzy: 19709.04.2021, 06:14

@iluzbg: on by tam nawet nie był brany pod uwagę

taxi_driver komentarzy: 117909.04.2021, 06:04

Przywracam obostrzenie na oglądanie meczów Arsenalu, do odwołania. Nie potrzebnie siedzę wieczorami, zamiast wysypiac się do Pracy. Długo broniłem Artety, jak nie awansujemy do finału LE i nie zaprezentujemy się tam dobrze, to dla mnie jest do zwolnienia. Można mówić, że setki Saki i Laca to nie jego wina ale to wynika z głowy wszystko. Mentalnie byliśmy słabi, a Liverpool nas tak zgwałcił że jesteśmy wrakiem, patrzcie początek wczorajszego meczu. Walić oglądanie tego syfu. Wstyd mi za ten klub, przed ludźmi.

Simpllemann komentarzy: 52841 newsów: 52409.04.2021, 05:07

Trzeba docenić ten wynik. Cenny remis z silnym rywalem na trudnym terenie.