Sprawdzian przed Barceloną zaliczony, Arsenal 2-0 Wolves

Sprawdzian przed Barceloną zaliczony, Arsenal 2-0 Wolves 12.02.2011, 20:31, Michał Lach 789 komentarzy

Mecz pomiędzy ekipami Kanonierów i Wilków rozpoczął się bezpośrednio po derbach Manchesteru, w których Czerwone Diabły zwyciężyły 2-1, więc było to spotkanie, które The Gunners musieli wygrać, aby powiększyć przewagę nad The Citizens i nie pozwolić odskoczyć liderującej drużynie Sir Alexa Fergusona.

Punktualnie o godzinie 16:00, na Emirates Stadium zabrzmiał pierwszy gwizdek sędziego Chrisa Foya. Podopieczni Wengera zaczęli spotkanie dosyć spokojnie.

W 5. minucie Robin van Persie stanął przed pierwszą szansą otworzenia wyniku meczu. Holender jednak spudłował strzał z rzutu wolnego, który wywalczył Jack Wilshere. Kilka chwil później Rockin' Robin próbował zaskoczyć bramkarza Wolves mocnym uderzeniem z dystansu, lecz ta próba także zakończyła się niepowodzeniem.

W 16. minucie van Persie dopiął swego! Po genialnym dograniu Ceska Fabregasa, holenderski napastnik pokonał Wayne'a Hanessy'ego efektownymi nożycami. 1-0!

W 20. minucie znów było groźnie pod bramką gości. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zrobiło się zamieszanie w polu karnym drużyny Micka McCarthy'ego. Nieoczekiwanie piłkę pod nogę dostał Andriej Arszawin, lecz nieprzygotowany na strzał Rosjanin nie zdołał nawet posłać piłki w światło bramki.

Po upływie dwóch kwadransów, gospodarze mieli znaczną przewagę w posiadaniu piłki, lecz nie potrafili jej zamienić na bramkę.

W 37. minucie Arszawin dostał świetne podanie z głębi pola, lecz niestety znajdował się na pozycji spalonej.

W 42. minucie Roland Zubar obejrzał żółty kartonik za przewinienie taktyczne. Sfaulowany został Theo Walcott, który wyprowadzał kontrę.

Do przerwy wynik nie ulegl zmianie.

Na początku drugiej odsłony, Kanonierom udało się całkowicie zdominować rywala. Drugi gol wisiał w powietrzu.

W 52. minucie zadrżały serca wszystkich sympatyków Arsenalu. Będący w świetnej formie Robin van Persie upadł na murawę po bardzo mocnym wejściu w kolano. Holender długo zwijał się z bólu na murawie, ale na całe szczęście mógł kontynuować grę.

Cztery minuty później, van Persie znów dał się we znaki Wilkom. Po świetnie wyprowadzonej kontrze, Walcott podał futbolówkę do Robina, który płaskim strzałem umieścił piłkę w siatce, a tym samym zdobył dziesiątego gola w ligowym sezonie i zarazem wyprzedził Samira Nasriego w klubowej klasyfikacji strzelców. 2-0!

W 63. minucie Mick McCarthy przeprowadził podwójną zmianę. Jamie O'Hara zastąpił Kevina Foleya, a Sylvan Ebanks-Blake pojawił się w miejsce Nenada Milijasa.

W 72. minucie Arsene Wenger zdecydował sie na ten sam krok, co jego vis-a-vis niespełna dziesięć minut wcześniej. Nicklas Bendtner zajął miejsce Arszawina, a Marouane Chamakh zastąpił van Persiego.

Po zejściu czołowego snajpera, Kanonierzy postanowili bronić wyniku, utrzymując piłkę daleko od bramki Wojciecha Szczęsnego.

W 77. minucie Denilson zmienił na boisku Jacka Wilshere'a, który został nagrodzony brawami za kolejny udany występ.

Trzy minuty później, menedżer Wolverhampton postanowił wprowadzić na boisko Stevena Fletchera w miejsce Kevina Doyle'a.

Fletcher potrzebował zaledwie minuty, aby zagrozić bramce Szczęsnego. Jego strzał z około szesnastu metrów został jednak zablokowany.

W 83. minucie Walcott mógł podwyższyć prowadzenie po groźnym kontrataku, jednakże jego strzał z ostrego kąta minimalnie minął bramkę gości.

W doliczonym czasie gry, bliski zdobycia gola był kapitan gospodarzy. Cesc uderzył technicznie z dystansu, lecz świetnie dysponowany tego dnia Hanessy poradził sobie z obroną strzału Fabregasa.

Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem gospodarzy 2-0. Można było jednak odnieść wrażenie, że Kanonierzy nie zagrali na sto procent swoich możliwości. Jednak nie ma w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę fakt, iż mają oni do rozegrania arcytrudny mecz z FC Barceloną w środku tygodnia. Miejmy nadzieję, że we środę fani The Gunners będą odchodzić od telewizorów w podobnych nastrojach co dzisiaj!

Premier League autor: Michał Lach źrodło: własne
Hiroe komentarzy: 782 newsów: 7313.02.2011, 21:44

@SamirRosicky - oj tak, Fable świetna gra :)

Alexandro96 komentarzy: 3464 newsów: 16413.02.2011, 21:43

oski---- nie, zagraj najpierw w 1. powiązanie fabularne jest

Oski03 komentarzy: 11113.02.2011, 21:42

Ja slyszlaem ze takie gry jak Ghotic czy Baldurs to glownie fabula ale nie wiem bo nie gralem.

SamirRosicky komentarzy: 285313.02.2011, 21:40

Oski ->
No Gothic to zdaniem ogółu epicka gra, ale mnie jakoś nie przekonała. Nie rozumiem skąd fenomen ten gry. Próbowałem ją przejść kilka razy, ale mnie nudziła ;D

Oski03 komentarzy: 11113.02.2011, 21:39

A jest sens gry w gothica 2 i dodatek bez gry w 1?? Tzn chodzi mi glownie o sens fabularny

SamirRosicky komentarzy: 285313.02.2011, 21:35

Oski ->
Zagraj w Fable 1, mega gra!

arsenallord komentarzy: 29731 newsów: 11713.02.2011, 21:30

A Juve z Interem prowadzi

dicpauca komentarzy: 296613.02.2011, 21:30

bardzo ladnie krolewscy;) ja tam ich lubie:) za dzieciaka im 'kibicowalem' bo tam gral moj guru - Zidane;]

Alexandro96 komentarzy: 3464 newsów: 16413.02.2011, 21:30

a przy okazji. juve 1 0 inter

Alexandro96 komentarzy: 3464 newsów: 16413.02.2011, 21:29

oski------ ooo... wiedźmin napewno ci nie pojdzie, raczej gry sprzed 2004/5, może gothic 1-2 i 2NK, fable może ci pojdzie

Oski03 komentarzy: 11113.02.2011, 21:27

Laptop Intel Pentium M 740 Procesor 1.73 ram 1024 i jakas fatalna karta graficzna jak to w takich laptopach "biurowych". Dlatego jakos watpie w wiedzmina, ale ta strona mnie zainteresowala, bo napewno by sie na przszlosc mi przydala tylko ze jest problem :/

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9813.02.2011, 21:20

O, Orłowski nie odwiedza k.com i tworzy takie kfiatki jak: "zawodnik kontuzjogenny", hihihi.

Oski03 komentarzy: 11113.02.2011, 21:20

@Alexandro96
Cos mi to Can You Run It muli bo od 5 min mi kompa analizuje ;p

arsenallord komentarzy: 29731 newsów: 11713.02.2011, 21:13

Szkoda, że Dudek nie wszedł

dicpauca komentarzy: 296613.02.2011, 21:11

kurde;P mowie obejrze od 10 minuty bo i tak nic sie nie bedzie dzialo, a tu prosze;P mozecie powiedziec co sie stalo?

Arkadius92 komentarzy: 169813.02.2011, 21:11

Barca straciła punkty a Real może ich nawet nie odrobić ;d

FanekAFC komentarzy: 511213.02.2011, 21:11

Xdkarol-> Sagna nie wystąpi z Barcą, pauzuje za czerwień. Reszta składu jest ok.

kamil_malin komentarzy: 933213.02.2011, 21:09

Mecz Realu z polskim komentarzem (genialny Orłowski!)
drhtv.com.pl/

ES_Asnl komentarzy: 51513.02.2011, 21:09

Faulował za polem karnym

CZERWONA KARTKA DLA CASILLASA!!!! Co za sytuacja! Callejon delikatnie zahaczony w udo przez bramkarza Realu poza polem karnym!!

Theo--------RvP-------Arsha(?)
Z tym że lepiej jakby arsha z ławki wszedł!!

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27313.02.2011, 21:05

Charlie-----> cóż, jak już mówiłem, pasujesz do roli mamusi w tej rodzinie, a taki grzeczny chłopczyk jak Grizuś powinien słuchać się mamy^^

Alexandro96 komentarzy: 3464 newsów: 16413.02.2011, 21:05

oski--- sprawdź na can you run it czy ci pojdzie

Joker_224 komentarzy: 520813.02.2011, 21:05

Ramos na ławce siedzi! ;o
Chyba ktoś się poprztykał z wujaszkiem Jose

Alexandro96 komentarzy: 3464 newsów: 16413.02.2011, 21:04

oski03---------wiedźmin z 2007, pójdzie ci. Według mnie to najlepszy rpg wszechczasów...

Alexandro96 komentarzy: 3464 newsów: 16413.02.2011, 21:03

ja bym zamknął rejestrację na dzień z meczem z barcą i zbanował wszystkiech ktorzy mają w nicku coś związanego z barcą ;).

Oski03 komentarzy: 11113.02.2011, 21:03

Jak mozecie to polec ktos jakies rpg 3d tak z 2005-2006r (na wiecej moj komp nie wyrobi ;p) bede wdzieczny

arsenal122 komentarzy: 113013.02.2011, 21:02

gastronomia jest kierunkiem całkiem przyzwoitym,

jeśli macie link na Rela przyzwoity to kopiuj:D

Gunner48 komentarzy: 792913.02.2011, 21:00

@Szwarcekurper
Mechanika u mężczyzn i hotelarstwo u kobiet...w tych kierunkach wydaje mi się, że młodzi podążają. Oczywiście nie muszę już chyba wspominać już o infie.

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3013.02.2011, 20:59

@szwarcekuper
Srać ludzie też zawsze będą, można produkować toalety ;)

@Griz
Myślisz, że jak użyjesz mojego tekstu to jesteś fajniejszy? :D

Xdkarol komentarzy: 98813.02.2011, 20:54

Ehh panowie szykujcie się na inwazję dzieci z B(f)arsy. Jak rok temu tak w tym roku, radzę nie psuć sobię nerwów gdy przy wyniku 2:0 "wierny" kibic prosi o brak kompromitacji a przy 2:2 nagle wierzył cały mecz (przynajmniej według niego) Także pozdro i do zobaczenia po meczu, bo wcześniej komentów nie bd czytał

szwarcekruper komentarzy: 89313.02.2011, 20:54

Też mam taką nadzieję, zwłaszcza że informatyka niezbyt mnie kręci :)

Joker_224 komentarzy: 520813.02.2011, 20:52

Wellingtona nie było dzisiaj nawet na ławce Levante, ma jakieś problemy zdrowotne czy jest po prostu za słaby?

Gunner48 komentarzy: 792913.02.2011, 20:50