Świetne widowisko na The Emirates! Arsenal 1-0 United

Świetne widowisko na The Emirates! Arsenal 1-0 United 01.05.2011, 16:12, Szymon Ortyl 1146 komentarzy

Kanonierzy rozpoczęli dzisiejszy mecz bez Ceska Fabregasa, który nabawił się kontuzji na przedmeczowej rozgrzewce. Zamiast niego w pierwszym składzie pojawił się kapitan reprezentacji Walii - Aaron Ramsey.

Już w 2. minucie Kanonierzy mogli prowadzić 1-0, jednak Jack Wilshere nie zdołał wykorzystać podania od... Nemanji Vidica. 4 minuty później szansę na zdobycie bramki miał Walcott, dośrodkowanie zmierzające do Anglika o Gaela Clichy'ego przeciął Patrice Evra.

W 15. minucie po raz kolejny bramce United zagroził Walcott, jednak po raz kolejny pewnie interweniował Evra. 5 minut później, po błędzie Songa i szybkiej akcji Naniego i Fabio, Bacary Sagna w ostatniej chwili przeciął podanie zmierzające w kierunku świetnie ustawionego Hernandeza.

W 30. minucie po wrzutce Theo Walcotta piłkę lecącą wprost na głowę Van Persiego ręką strącił Nemanja Vidic, jednak sędzia nie zareagował. W przeciągu następnych 15 minut, Chris Foy czterokrotnie przecinał podania zawodników Arsenalu niejednokrotnie uniemożliwiając im skonstruowanie akcji ofensywnych czy też wyprowadzenie piłki ze strefy obronnej.

W 48. minucie po strzale Rooneya z rzutu wolnego, piękną interwencją popisał się Wojciech Szczęsny. Chwilę wcześniej, na boisku pojawił się Andriej Arszawin, który zmienił Samira Nasriego.

W 56. minucie po dwójkowej akcji Robina van Persiego i Aarona Ramseya, Walijczyk strzałem z 15 metrów pokonał Van Der Saara.

W 68. minucie kontuzjowanego Johanna Djourou zastąpił na boisku Sebastien Squilacci. 8 minut później, po strzale Naniego kolejną świetną interwencją popisał się Wojciech Szczęsny. Chwilę później, na boisku pojawił się Emmanuel Eboue.

W końcówce spotkania miała miejsce Kontrowersyjna sytuacja, kiedy to Gael Clichy faulował Michaela Owena na linii pola karnego, jednak sędzia nie zauważył interwencji Francuza i nie wskazał na wapno. Ostatnie minuty meczu upłynęły pod znakiem zmasowanych ataków United, jednak przy drobnej pomocy szczęścia, Kanonierom udało się utrzymać prowadzenie do końca spotkania.

Manchester UnitedPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4801.05.2011, 16:30

puszczają diabelkom nerwy. chyba nie tak miało być.. mieli się dać cisnąć, zeby nam strzelić kontrę na 0-1 ^^

zuczek1987 komentarzy: 640301.05.2011, 16:29

zemściło za karnego? że niby co strzeliliśmy nie słusznie? MU nic nie gra czyli reprezetnuje poziom taki jak przez cały sezon

ala_05 komentarzy: 254301.05.2011, 16:29

Rogotnik---> Tak dobry plan , ale ciiii są tu szpiedzy , jeszcze nam go ukradną , a to tajna misja ..

mcdarks9 komentarzy: 64001.05.2011, 16:29

Wcale mnie nie zdziwi jeżeli mecz skończy się wynikiem 1-1 a bramkę dającą remis dla ManU zdobędzie...Chris Foy

RomanAbramov komentarzy: 80301.05.2011, 16:28

Nie lepiej bo Fabregas nie kocha barw Arsenalu niech idzie grzać ławke w barcelonie...

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4801.05.2011, 16:28

Tak myślałem, że to będzie bardzo ważny mecz dla Ramseya ;)

Rosomak komentarzy: 254701.05.2011, 16:27

@Diabliica - żeby ta bramka padał po błędzie arbitra to ok ale Kanonierzy sami ją sobie wypracowali więc to co piszesz jest bezsensu

RomanAbramov komentarzy: 80301.05.2011, 16:27

sportltv.com/mecze-na-zywo.html

mir4ek komentarzy: 100701.05.2011, 16:27

Dajcie spokój z Fabregasem. Nie lepiej mieć ich 2? Rotacja panowie, rotacja.

Diabliica komentarzy: 337801.05.2011, 16:27

Gratulacje, ale nie z takich sytuacji się podnosiliśmy.

To się zemściło za karnego.

rogotnik komentarzy: 55801.05.2011, 16:27

JAK BY BYLO OK 80 MLN DO TEGO MOZNA SPRZEDAC BENKA I DENILSONA TO I JAK SIE PRZELAMIE WENGER Z TRANSWERAMI TO .....

szaman15 komentarzy: 94701.05.2011, 16:27

dzieki nasrii

KySiO komentarzy: 66701.05.2011, 16:27

Troszkę za późno na modlenie się o Mistrzostwo pokonując MU, ale ok, fajnie że gol

Nasrii komentarzy: 24101.05.2011, 16:26