Totalna dominacja. West Ham 0-6 Arsenal!

Totalna dominacja. West Ham 0-6 Arsenal! 11.02.2024, 20:43, Trempa 638 komentarzy

Arsenal udał się na London Stadium po trzech zwycięstwach z rzędu w lidze. Z drugiej strony, zespół Mikela Artety przegrał w tym sezonie 2 razy z ekipą Davida Moyesa. Biorąc pod uwagę chęć rewanżu oraz fakt, że swoje mecze w tej kolejce wygrał Liverpool oraz Manchester City, każdy inny wynik poza zwycięstwem byłby dla nas rozczarowaniem.

Bezpośrednio przed meczem okazało się, że do kontuzji długoterminowych doszły również absencje spowodowane drobnymi urazami (Smith-Rowe, Tomiyasu). Ławka rezerwowych nie wyglądała zbyt okazale i określona została nawet przez niektórych ławką na poziomie Championship. Niech fakt, że pięciu z tych rezerwowych weszło dzisiaj na boisko, będzie wyznacznikiem tego, jak dobre zawody rozegrali tego popołudnia Kanonierzy.

Od początku meczu to Arsenal prowadził grę i próbował znaleźć sposób na wykreowanie okazji strzeleckich. Pierwsze 20 minut to niegroźne, w większości blokowane strzały i kilka rzutów rożnych. Dogodna sytuacja miała miejsce w 22 minucie, kiedy to Saka celnie dośrodkował na głowę Trossarda, ale ten uderzył ponad bramką. Już minutę później Belg miał kolejną świetną okazję do zdobycia gola, ale silny strzał z woleja skutecznie wybronił Areola.

Gola doczekaliśmy się w 32 minucie. Kanonierzy po raz kolejny w tym sezonie zdobyli bramkę z rzutu rożnego. Dośrodkowanie Rice’a na gola zamienił Saliba. Warto podkreślić duży wkład Kiwiora w akcję, która zakończyła się przyznaniem rzutu rożnego. Najpierw na wysokości pola karnego przeciwników wygrał pojedynek główkowy, następnie jego dośrodkowanie zostało zablokowane, a piłka wyszła za linię końcową boiska.

Po zdobyciu bramki gracze Arsenalu nie zwalniali tempa. Już w 35 minucie po dośrodkowaniu Kiwiora w bardzo dobrej pozycji znalazł się Saka, jednak oddał niecelny strzał głową. Zdecydowanie powinien to lepiej wykończyć. 37 minuta to kolejny niecelny strzał Anglika po płynnie rozegranej akcji z prawej strony.

Minutę później Kanonierzy stworzyli akcję, po której padła druga bramka. Dobre podanie z głębi pola do wybiegającego Saki posłał Trossard, Anglik minął bramkarza West Hamu, ten jednak faulował go, a sędzia wskazał na wapno! Piłkę do rąk wziął sam poszkodowany. W tym momencie kibicom wróciły wspomnienia z poprzedniego sezonu, kiedy to w wyjazdowym meczu z Młotami Saka w końcówce pierwszej połowy nie strzelił karnego, a w drugiej części spotkania Arsenal pozwolił doprowadzić do remisu. Był to moment, od którego coś się posypało w naszym zespole, a co działo się później, nie trzeba nikomu przypominać. Tym razem jednak Bukayo pewnie wykorzystał jedenastkę, pokazując charakter. Trafienie to było 50 golem strzelonym dla Arsenalu przez Sakę. Anglik stał się tym samym najmłodszym zawodnikiem klubu, który dobił do tej bariery.

Kolejne minuty to dążenie do strzelenia następnych bramek. Zdobyliśmy przed przerwą jeszcze dwie. Gol Gabriela na 3-0 (44 minuta) padł po dośrodkowaniu Rice’a z rzutu wolnego. Czwarte trafienie to ładne uderzenie Trossarda (47 minuta), który tym golem podsumował swój bardzo dobry występ w pierwszej połowie. Zakończył ją chwilę później sędzia, a piłkarze Arsenalu zgodnie z procedurami udali się do tunelu. Natomiast kilka tysięcy kibiców gospodarzy opuściło stadion. Było to jednostronne widowisko, w którym West Ham nie stwarzał żadnego zagrożenia.

W drugiej połowie Kanonierzy również kontrolowali przebieg spotkania, w grze pojawił się luz, kreowane były kolejne sytuacje. W 62 minucie Saka zdobył swoją drugą bramkę w meczu. Po podaniu Odegaarda z łatwością minął obrońcę i pewnie strzelił gola na 5-0.

Upłynęły zaledwie 3 minuty, a tablica wyników pokazywała już 6-0. Akcja rozgrywana była na prawej stronie boiska, a White wycofał piłkę przed pole karne. Tam jednak nie porozumieli się ze sobą Trossard i Odegaard, w wyniku czego futbolówka przeleciała między nimi. Dopadł do niej Rice i pięknym uderzeniem z pierwszej piłki ustalił wynik spotkania. Tak wysokie prowadzenie pozwoliło Artecie dać szansę rezerwowym zawodnikom. Na boisku pojawił się między innymi 16-letni Nwaneri.

West Ham 0-6 Arsenal
Saliba 32’; Saka 41’, 62’; Gabriel 44’; Trossard 45+2’; Rice 65’

West Ham: Aréola; Coufal, Zouma (Mavropanos 46’), Aguerd, Emerson (Cresswell 76’); Soucek, Edson Ávarez (Phillips 46’); Johnson, Ward-Prowse, Kudus; Bowen

Arsenal: Raya; White (Cedric 77’), Saliba, Gabriel, Kiwior; Rice (Elneny 67’), Odegaard, Trossard (Nketiah 67’); Saka (Nelson 67’), Havertz, Martinelli (Nwaneri 77’)

Premier LeagueRaport pomeczowyWest Ham United autor: Trempa źrodło: własne
Gunner18AFC komentarzy: 3437 newsów: 315.02.2024, 13:01

@Furgunn: Gonzalo Higuain

Furgunn komentarzy: 925415.02.2024, 12:55

@Gunner18AFC napisał: "Są rozmowy cały sezon o Toneyu a przyjdzie lato i trafi do nas zawodnik, o którym w ogóle nie było mowy. Zobaczycie tak będzie"

Harry Kane ? :D

Gunner18AFC komentarzy: 3437 newsów: 315.02.2024, 12:54

SMTX komentarzy: 204815.02.2024, 12:42

@Mastec30: @sidtsw: A wy co, nieślubni synowie Wengera? :D

pablofan komentarzy: 197115.02.2024, 12:42

@Mastec30: a skąd wiesz, że faktycznie tak było? Kolejna rzecz, to może być tych pieniędzy zabrakło na Rice’a pół roku później ?

sidtsw komentarzy: 309715.02.2024, 12:32

za 40 moglismy tez mieć Kudusa albo Bruno G. z Newcastle swego czasu

Mastec30 komentarzy: 622515.02.2024, 12:25

@Adi17 napisał: "No to jeszcze lepiej. Chociaż wydaje mi się, że udało by się Luiza wyciągnać koło 80, ale to tylko przypuszczenia"

A mogliśmy mieć go za 40 mln w sezonie, w którym jak się okazało walczyliśmy o Mistrzostwo do samego końca. Żal mi trochę że nie dołożyliśmy tych 10mln z hakiem. Byłby na prawdę piękny pomocnik

Adi17 komentarzy: 300615.02.2024, 12:08

@sickstick napisał: "Sam Douglas Luiz będzie kosztował 100-120mln, z kolei Zubimendi ma ponoć klauzulę 60."

No to jeszcze lepiej. Chociaż wydaje mi się, że udało by się Luiza wyciągnać koło 80, ale to tylko przypuszczenia :) Do środka pola musi przyjść 1 zawodnik który od zaraz będzie wartościowym wzmocnieniem i przesunąłbym tam Zinchenko, a kupił pełnoprawnego lewego obrońcę.

Szkoda, że w piłce tak rzadko są włączani zawodnicy do wymiany.
Taki przykład - 60mln + Smith Rowe za Douglasa Luiza.

Theo10 komentarzy: 829715.02.2024, 12:06

@Mastec30: bo to jest taka liga, że każdy może mieć wygrać z każdym.
To nie tak, że tylko my potrafimy zostać frajerami.

DB10Bergkamp komentarzy: 47915.02.2024, 12:05

mało kto widzi Kiwiora w kadrze w nastepnym sezonie ale Arteta buduje chłopaka dosyć mocno... kilka razy podczas gierek na sesjach treningowych została jemu przydzielona opaska kapitana

sidtsw komentarzy: 309715.02.2024, 12:04

w prem kazdy mecz jest trudny, szczegolnie na wyjazdach...

sickstick komentarzy: 278215.02.2024, 12:02

@Adi17 napisał: "Sam środek pola - Luiz i Zubizmendi to koszt pewnie 100-120mln minimum.."

Mastec30 komentarzy: 622515.02.2024, 12:01

@Patriko napisał: "No offence, ale ja co mecz czytam czyjś komentarz o tym jaka to ciężka przeprawa nie czeka Arsenalu xD"

A dziwisz się ? Obojętnie jak mocni nie jesteśmy to od wielu wielu lat zdarza nam się sfrajerzyć jakiś łatwy mecz. Jak ktoś jest dłużej kibicem niż 5 minut to czasami wbrew logice obawia się nawet o jakiś łatwy mecz. Zwłaszcza jak sytuacja jest tak dobra jak teraz to lubi się przytrafić taka anomalia. W każdym razie co by nie było nie mamy prawa tego nie wygrać

Adi17 komentarzy: 300615.02.2024, 11:57

@kamo99111 napisał: "Czemu niemożliwe?"

Sam środek pola - Luiz i Zubizmendi to koszt pewnie 100-120mln minimum. A gdzie jeszcze napastnik, obrońca i skrzydłowy. Arsenal raczej nie wyda 300mln w jedno okienko.

mruw komentarzy: 413515.02.2024, 11:57

@sickstick: trzeba po prostu strzelić więcej goli niż Burnley wspomagane przez Tierenya, myślę że jak utrzymamy formę to jest na to szansa

Patriko komentarzy: 529615.02.2024, 11:51

@sickstick napisał: "Będzie ciężka przeprawa vs Burnley, Paul Tierney będzie siedział na VARze. Moim osobistym zdaniem najgorszy sędzia w całej Premier League - masa błędów, tendencja do reżyserowania spotkań i do tego jeszcze od 2 sezonów antypatyczny wygląd (wyjątkowo niefortunnie mu z łysą głową)."
No offence, ale ja co mecz czytam czyjś komentarz o tym jaka to ciężka przeprawa nie czeka Arsenalu xD Burnley ma raptem 13 pkt, 19 miejsce, 17 porażek i 50 goli straconych, są zwyczajnie słabi w tej lidze, chociażby ten mecz ślepy sędziował to Arsenal powinien ich zdominować, wbić kilka bramek, nie mówię o kolejnym 6-0 ale ze dwie, trzy i wracamy z kompletem punktów do domu. Więcej wiary.

sidtsw komentarzy: 309715.02.2024, 11:50

@sWinny: celowo to robi, nawet kontuzjowanych na mecze bierze żeby rywala zmylić, nawet zdjęciom z treningu nie ma co ufać

sWinny komentarzy: 784315.02.2024, 11:31

Mógłby Mikel rzucić jakiś większy raport zdrowotny. Sporo kontuzji i niewiadomych a wszędzie cisza…

sickstick komentarzy: 278215.02.2024, 11:06

Joker_224 komentarzy: 521415.02.2024, 10:59

@kamo99111 napisał: "Luiz, Zubimendi"
chyba aż za dużo

sickstick komentarzy: 278215.02.2024, 10:52

Partey trafi za około 10mln do Juve albo Interu i będziemy się cieszyć że chociaż tyle wpadło za chłopa po 30stce który prawie w ogóle nie gra.

Mastec30 komentarzy: 622515.02.2024, 10:14

@kamo99111 napisał: "Partey może zawsze trafić do Arabów.. Tam jednak mają mocno nagrzane i już słabszych zawodników ściągali za większe kwoty."

No tylko i wyłącznie Arabia może nas uratować bo w Europie to my żadnych pieniędzy moim zdaniem nie dostaniemy.

pablofan komentarzy: 197115.02.2024, 10:06

@Adi17: @Boras94: zgadzam się z @coooyg11
Nikt nie da więcej niż 10 kk, kolejna sprawa, to czy on w ogóle odejdzie :) dla mnie i myślę, że również dla MA jest istotne utrzymanie silnego środka pola, a na razie w głębi pola mamy tylko Rice i Jorginho, który swoje lata już ma i nie wiadomo co z prolongata. Arteta celuje w jakość i wątpię, że będzie dawał szanse lokondze jak zostanie bo kolejny sezon to będzie ogromne ciśnienie na sukces, a taki gracz jak Tomek impreza, choć w obecnym sezonie na niekończącym się „Elu”, to mimo wszystko gwarancja jakości jeśli jest zdrowy. Myślę, że zrobią wszystko, aby postawić go na nogi w pre sezonie i będą decydować czy zależy im na uwolnieniu płac czy na jakościowej ławce. Moim zdaniem dla kilku milionów szkoda pozbywać się zawodnika.

kamo99111 komentarzy: 692615.02.2024, 09:52

@coooyg11 napisał: "akurat to co napisałeś o Havertzie to jest jedna wielka bujda puszczona przez jakiś niemiecki FAKT. Niemiec z meczu na mecz wygląda coraz lepiej, widać że fajnie się dogaduje z zespołem, Arteta mu ufa, ma dopiero 24 latam już widzę jak po roku czasu zostanie odpalony ze stratą z klubu."

Jak dla mnie niekoniecznie. To na prośbę Artety został sprowadzony. A na ten moment chyba ma tyle samo zwolenników co przeciwników. Wystarczy spojrzeć na te stronę - po meczach co się dzieje. To samo jest pewnie w strukturach Arsenalu. Taki Kroenke patrzy na wyciągi z konta, a tam co tydzień -275k dla Kaia, a w sezonie już 33 mecze I tylko 5 goli I 1 asysta... Ja tam do Niemca nic nie mam. Może zostać ale jak odejdzie to jakoś mocno płakać nie będę.

@Mastec30: @coooyg11: Partey może zawsze trafić do Arabów.. Tam jednak mają mocno nagrzane i już słabszych zawodników ściągali za większe kwoty. @Adi17 napisał: "Ciekawy skład, ale niemożliwy na przyszły sezon. Za dużo nowych zawodników i to każdy za sporą kasę."

Czemu niemożliwe? Pamiętaj, że kasa z wychowanków jest inaczej liczona do FFP. A na pewno odejdzie jeszcze taki Tierney czy Lokonga albo nawet Ramsdale. Pytanie ile uda się za nich wyciągnąć ;-) co do zmian, wbrew pozorom nie ma ich aż tak dużo. Trzon zespolu zostaje taki jak jest teraz.

Adi17 komentarzy: 300615.02.2024, 09:38

@Boras94 napisał: "40 milionów za Parteya to jedynie jakiś klub z Arabii może dałby się naciągnąć, w Europie nikt za niego tyle nie da"

30 mln gdyby ktoś sypnął to było by cudownie.

coooyg11 komentarzy: 319715.02.2024, 09:33

@Boras94: 50 milionów to oni płacili za Milinkovicia-Savicia czy Rubena Nevesa, zawodników o wiele młodszych i bez problemów z urazami. Takie pieniądze za Parteya to abstrakcja.

Adi17 komentarzy: 300615.02.2024, 09:31

@kamo99111 napisał: "Widziałem gdzieś na twiterze przewidywania jak może wyglądać nasz skład na przyszły sezon.... powiem szczerze, że robi to całkiem fajne wrażenie. A wyglądało to mniej więcej tak:

Ja bym czymś takim nie pogardził :-D"

Ciekawy skład, ale niemożliwy na przyszły sezon. Za dużo nowych zawodników i to każdy za sporą kasę.

Jeśli Arteta realnie wzmocni pozycje na których są braki/niedobory to będzie super. 3 dobre transfery.

Boras94 komentarzy: 5115.02.2024, 09:29

coooyg11 komentarzy: 319715.02.2024, 09:28

@kamo99111: druga kwestia, jakim cudem za 31 letniego zawodnika, który swój prime ma już za sobą (głównie z powodu kontuzji), wyciągniemy 40 mln?
Przecież mu zostaje rok kontraktu, patrząc na jego listę absencji, jak ktoś da za niego 10 mln to będzie cud. Trzeba pamiętać, że zarabia kosmiczne pieniądze których już mu nikt inny nie da, jak dostanie gdzieś połowę to będzie sukces.

Osobiście uważam, że Partey nigdzie nie odjedzie i zostanie do końca kontraktu, nie wygląda na gościa, który dla dobra ogółu zrezygnuje z ogromnych pieniędzy i zrobi przysługę dla klubu.

Mastec30 komentarzy: 622515.02.2024, 09:06

@kamo99111 napisał: "Ponoć Arsenal liczy też mocno na uzyskanie około 40 milionów z transferu Parteya co miało by sfinansować transfer Zubimendiego 1:1."

Partey z rocznym kontraktem i taką historią urazów to myślę max pójdzie na wypożyczenie z opcją wykupu (To by trzeba było mu o rok kontrakt przedłużyć jak z nelsonem kiedyś). Nie nastawiałbym się na kase za Tomka. To raczej będą groszę. Jedynie Arabia może nas uratować

coooyg11 komentarzy: 319715.02.2024, 09:04

@kamo99111: akurat to co napisałeś o Havertzie to jest jedna wielka bujda puszczona przez jakiś niemiecki FAKT. Niemiec z meczu na mecz wygląda coraz lepiej, widać że fajnie się dogaduje z zespołem, Arteta mu ufa, ma dopiero 24 latam już widzę jak po roku czasu zostanie odpalony ze stratą z klubu.

kamo99111 komentarzy: 692615.02.2024, 09:03

To tak od rana udało mi się złożyć kilka twitow które widziałem ostatnimi czasy. Jednakże nie byli to jacyś popularni dziennikarze jak Romano, Mokbel, Ornstein czy Watts albo Wheatley. Dlatego też nie wiem ile w tym prawdy ale wydaje się to wszystko dość rozsądne.

kamo99111 komentarzy: 692615.02.2024, 09:00

Oczywiście glowne finansowanie transferow ma być poprzez sprzedaż wychowanków jak ESR czy Nketiah gdyż przychód z nich w całości liczy się do FFP (z racji wychowanków). Ponoć Arsenal liczy też mocno na uzyskanie około 40 milionów z transferu Parteya co miało by sfinansować transfer Zubimendiego 1:1. No i wiadomo jakieś przychody ze sprzedaży zawodników typu Tierney czy Lokonga. A co do sytuacji Havertza to jest o tyle ciekwa, ze ponoć duże wątpliwości co do niego maja niektórzy z członków zarządu i podważają jego wklad w grę, a jego sprzedaż nawet poniżej tej wartosci za którą go kupiliśmy pozwoli na uwolnienie dużej sumy w budżecie płac. Jednak przeciwnikiem pozbywania się Niemca jest Arteta, który jest bardzo za jego pozostaniem. Dlatego nie jest powiedziane ze Kai odejdzie.

coooyg11 komentarzy: 319715.02.2024, 08:54

@kamo99111: a gdzie Havertz?

Mastec30 komentarzy: 622515.02.2024, 08:51

@coooyg11 napisał: "wydaje się to dość rozsądne, transfer Toneya to będzie koszt około 60 mln funtów"

No właśnie pytanie czy faktycznie będzie 60 czy więcej. Niby rok kontraktu zostanie ale prawdopodobnie będziemy mieli konkurencję przy Toneyu, która może podbić cenę. Ja bym był na tak jeżeli cena nie będzie przegięciem bo to jednak 28 letni zawodnik juz

kamo99111 komentarzy: 692615.02.2024, 08:50

Ja bym czymś takim nie pogardził :-D

coooyg11 komentarzy: 319715.02.2024, 08:46

@madderns29: wydaje się to dość rozsądne, transfer Toneya to będzie koszt około 60 mln funtów, sporo jeszcze zostanie na pozostałe wzmocnienia, a trochę ich będzie:
- środkowy pomocnik,
- skrzydłowy,
- boczny obrońca.

kylo100 komentarzy: 371215.02.2024, 08:40

madderns29 komentarzy: 3233 newsów: 215.02.2024, 08:31

Myślę, że Toney do Nas trafi. Ani Chelsea ani Man Utd nie będą w LM prawdopodobnie, do tego mamy dobre stosunki z Brentfordem patrząc na wypożyczenie Rayi.
Taki napastnik to idealne rozwiązanie do rotacji z Jesusem o innej charakterystyce

dan komentarzy: 59615.02.2024, 08:28

@coooyg11: kogo ?

Paul77 komentarzy: 986515.02.2024, 08:20

@coooyg11: być może Arsenal, bo Arteta jest ewidentnie przypalony na tego zawodnika.
Kwestia za ile, bo wejdzie w ostatni rok kontraktu, a to nie jest jakaś mega gwiazda.

coooyg11 komentarzy: 319715.02.2024, 07:15

Brentford właśnie kupiło napastnika za ponad 30 melonów, Toney definitywnie robi out latem, ciekawe gdzie trafi

swistak86 komentarzy: 121015.02.2024, 06:56

@Gilberto55: hahaha też się zdziwiłem jak to przeczytałem wczoraj, bo byłem przekonany, że tak się właśnie nazywał ten hormon...i miałem rację. Musisz wpisać wazopresyna hormon wierności xD

praptak komentarzy: 882615.02.2024, 00:44

@Ups147 napisał: "Póki nie dowiesz się czego mniej więcej oczekuje druga połówka, to nigdy nie wiesz czy jesteś taki wspaniały jak Ci się wydaje."
A dlaczego mam uzależniać to czy jestem „wspaniały” od innych ludzi? Poklasku wyglądają klauny i kuglarze, koło pyty mi wieje czy ktoś mnie polubi :D

Jeszcze przypomniało mi się to zdanie i powiem Ci że to jest właśnie duży problem. Uzależnianie tego czy jesteś „ok” czy nie od innych, a zwłaszcza od partnerów na pewno średnio na Ciebie wpłynie. Partner/ka też widzi w tym niskie poczucie własnej wartości czyli słabość, = brak poczucia bezpieczeństwa.

Wspaniały czy nie wspaniały - jak wolisz się zmieniać pod oczekiwania innych to będziesz jak Smigol i nie dość że nigdy nie będziesz sobą, to pewnie wykluje się potrzeba akceptacji wszystkich wokół, a ci wszyscy wokół – nawet jak się czasem z nim pokłócą - i tak będą woleli kogoś z tożsamością - której w ten sposób siebie pozbawiasz. Związek nie jest od „spełniania oczekiwań” tylko od wychodzenia sobie naprzeciw na tyle, na ile większość Wam w sobie pasuje, na ile jesteście dopasowani ^ i to wcale nie przeszkadza żeby czasem w czymś ustąpić, a czasem się postawić. Tak jest w normalnych relacjach.

Inna sprawa że często jedno jest bardziej uległe/dominujące od drugiego i to też ważna część dopasowania. Chociaż zdarzają się niezłe skrajności, przed pandemią byłem na weekend w Warszawie i w okolicach Złotych Tarasów widziałem kobietę która miała na smyczy chłopa z obrożą i on miał tylko buty i bokserki.. najważniejsze że chyba jakby powiedzmy się kochają ^ wierzę też że oboje się szanują - jak poprosi żeby przyniósł jej w zębach kapcie to ufam że nie rozwali materiału trzonowcem, dobry piesek

Czeczenia komentarzy: 1249415.02.2024, 00:09

A propos Kane'a, pamiętajcie, że na stole miał do wyboru jeszcze United. Nie dość, że tym bardziej nic by nie wygrał, to w lidze miałby teraz pewnie z 6 goli.

Gilberto55 komentarzy: 63114.02.2024, 23:59

@swistak86 napisał: "@Ryszard_Bocian: kiedyś coś czytałem o tych 7 latach, że właśnie to jest jakaś graniczna wartość xD Jest też coś takiego jak wazopresyna czyli o ile się nie mylę jest to hormon odpowiadający za trwałość więzi - im mniej go masz tym mniej stabilne związki tworzysz i szybciej się w nich "nudzisz"."
„Wazopresyna to hormon antydiuretyczny produkowany w podwzgórzu. Działa w nerkach, powodując zmniejszenie wydzielania wody do moczu. Prowadzi to do oddawania mniejszej ilości bardziej zagęszczonego moczu. Ponadto wazopresyna obkurcza naczynia krwionośne i zwiększa ciśnienie tętnicze krwi.”
Czyli mój sukces z partnerką zależy od strumienia moczu i ciśnienia krwi? To jak to kontrolować żeby pożycie się udało :p

Arsenal2004 komentarzy: 375014.02.2024, 23:30

@erykgunner: Jak ja bym chciał żeby to Arsenal jeszcze ten Bayern wyrzucił z LM żeby mieć jeszcze większą beke z pecha Kane'a xdd

praptak komentarzy: 882614.02.2024, 23:29

@erykgunner napisał: "Najpiękniejsze w tym tragiźmie Kane'a jest to, że chłop najprawdopodobniej znowu nie zdobędzie żadnego trofeum, a zgarnie króla strzelców Bundesligi, za którego dostaje się... Armatę :D"