Trofeum zdobyte, lecz niesmak pozostał: Arsenal 1-2 Sevilla

Trofeum zdobyte, lecz niesmak pozostał: Arsenal 1-2 Sevilla 30.07.2017, 18:12, 3675 komentarzy

W swoim ostatnim sparingowym meczu, przed zbliżającymi się wielkimi krokami sezonem, Arsenal zasłużenie przegrał 1-2 z Sevillą. Pomimo tej porażki Kanonierzy jednak zostali zwycięzcami Emirates Cup, dzięki większej liczbie strzelonych bramek na przestrzeni całego turnieju. Sevillistas zajęli drugie miejsce z 9 punktami na swoim koncie, RB Lipsk z 5 zdobytymi punktami uplasował się na trzecim miejscu, natomiast Benfica zajęła ostatnią lokatę z dorobkiem dwóch oczek.

W zespole z północnego Londynu najlepszym piłkarzem był bez wątpienia Alex Oxlade-Chamberlain, którego rajdy prawym skrzydłem wprowadzały chaos w szeregi obrońców Sevilli i to właśnie po jednej z jego akcji padł honorowy gol dla Kanonierów.

Już za tydzień czeka nas spotkanie Arsenalu z Chelsea w ramach Tarczy Wspólnoty, więc miejmy nadzieję, że The Gunners zaprezentują się znacznie lepiej, aniżeli dzisiaj i powiększą klubową kolekcję trofeów o kolejny puchar.

Oto składy, w jakich oba zespoły przystąpiły do tego spotkania:

Arsenal: Cech - Koscielny, Elneny( Iwobi 78'), Monreal - Bellerin (Bramall 46'), Ramsey, Willock (Xhaka 61'), Ox - Özil, Welbeck, Lacazette (Walcott 78').

Sevilla: David Soria (Rico 46') - Mercado, Pareja, Carrico (Pizarro 74'), Escudero (Lenglet 61') - N'Zonzi, Krohn-Dehli, Banega (Ganso 61'), Correa (Corchia 77') - Nolito (Montoya 46'), Ben Yedder (Fernandez 80').

Już w 4. minucie zagotowało się pod bramką Kanonierów, jednak Aaron Ramsey znakomicie wrócił do obrony i wyłuskał piłkę Ben Yedderowi, który już składał się do strzału na bramkę Cecha.

Dziesięć minut później, po fantastycznym podaniu Banegi, Wissam Ben Yedder trafia w słupek! Tym razem szczęście się uśmiechnęło do ekipy z północnego Londynu.

W 22. minucie znakomitą szansę na gola zaprzepaścił Bellerin, który po świetnym dośrodkowaniu Chamberlaina na długi słupek, zamiast skierować piłkę do pustej bramki, to postraszył gołębie na stadionie.

W 29. minucie Danny Welbeck po dwudziestometrowym rajdzie stanął oko w oko z bramkarzem Sevilli, natomiast futbolówka uderzona zewnętrzną częścią buta przez Anglika, uderzyła tylko w boczną siatkę.

Dwie minuty później przed szansą na zdobycie pierwszego gola w tym meczu stanął Ramsey, jednak jego strzał ze skraju pola karnego powędrował dobrych kilka metrów obok bramki hiszpańskiego klubu.

33. minuta i bardzo niebezpieczny strzał ze skraju szesnastki Arsenalu oddał Nolito. 30-latek pomylił się jednak dosłownie o kilka centymetrów.

Pięć minut później mogło już być 1-0 do Arsenalu, jednak płaskie dośrodkowanie Welbecka do Lacazette'a przeciął jeden z obrońców Sevilli. Gdyby nie jego interwencja, to Francuz z pewnością wpakowałby piłkę do pustej bramki.

W 45. minucie lustrzaną akcję przeprowadził klub ze stolicy Andaluzji, jednak tym razem to Koscielny przeciął dobre podanie Nolito do Ben Yeddera.

Po tej akcji sędzia Andre Marriner zaprosił oba zespoły na przerwę.

Nadeszła 49. minuta, a wraz z nią pierwszy gol w tym spotkaniu! Correa znakomicie wykorzystał złe ustawienie defensywy Arsenalu, dzięki czemu uniknął spalonego i po podaniu bardzo aktywnego w tym meczu Ben Yeddera, posłał futbolówkę obok bezradnie interweniującego Cecha.

Strzelony przez Sevillę gol wyraźnie uskrzydlił piłkarzy tego klubu, i to właśnie oni byli stroną dominującą w następnych minutach.

W 58. minucie Kanonierzy w końcu stworzyli zagrożenie pod bramką Rico. Ramsey po znakomitym podaniu Özila odegrał piłkę do Lacazette'a, ten jednak będąc na jedenastym metrze strzelił prosto w bramkarza przeciwników.

Arsenal wyrównał wynik spotkania w 62. minucie po trafieniu Lacazzete'a! Znakomitą akcję przeprowadził prawym skrzydłem Alex Oxlade-Chamberlain, który po minięciu obrońcy Sevilli posłał płaskie dośrodkowanie na środek pola karnego, gdzie po lekkim muśnięciu piłki przez Welbecka, do siatki futbolówkę wpakował Alexandre Lacazette.

Siedem minut później fantastycznym strzałem zza pola karnego popisał się N'Zonzi, który nie dał żadnych szans Cechowi i wyprowadził Sevillę na ponowne prowadzenie. Francuz wykorzystał bierną postawę obrońców Arsenalu, którzy po raz kolejny w tym meczu zachowali się fatalnie.

W 76. minucie kolejnym świetnym rajdem popisał się Ox, jednak jego podanie z linii końcowej do Ramseya zostało przecięte przez jednego z obrońców Sevilli.

W 86. minucie po zamieszaniu w polu karnym londyńczyków blisko strzelenia kolejnego gola dla Sevilli był Fernandez, jednak Nacho Monreal w ostatnim momencie zdołał wybić piłkę spod nóg Hiszpana.

W następnych minutach Arsenal próbował zdobyć wyrównującą bramkę, jednak wszystkie próby The Gunners były nieskuteczne. Po trzech minutach doliczonego czasu angielski sędzia zakończył mecz.

Emirates CupRaport pomeczowySevilla FC autor: źrodło: własne
michalal (zawieszony) komentarzy: 1041304.08.2017, 08:48

Też tak uważam, angielskie sredniaki mają gdzieś walkę w LE, za dużo siły ich to kosztuje. Co innego takie United i w tym sezonie (mam nadzieję) Arsenal. Czołówka od kilku lat jest tak mocna, że o 4 miejsce może być trudniej niż o wygrana w LE.

A co do Lemara, czekam... Ale mam nadzieje, że jest coś na rzeczy.

filo94 (miłośnik bułeczek) komentarzy: 8349 newsów: 204.08.2017, 08:47

@Wojakus: Andre Mariner, róbcie screeny :D

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52404.08.2017, 08:40

@Szebson
No tak, lepiej szybko odpaść z pucharów, by w lidze... móc o nie znów powalczyć.
Rozpasły i rozleniwiły się angielskie kluby.

Wojakus komentarzy: 6587 newsów: 304.08.2017, 08:38

@Marcinafc93: zobaczymy

Marcinafc93 komentarzy: 32843 newsów: 104.08.2017, 08:36

AS Monaco are in advanced contract talks with Rachid Ghezzal, who can play on the left or right wing... https://t.co/rnSuB8liM0

Teraz już nam Lemara sprzedadzą xd

Szebson komentarzy: 351004.08.2017, 08:34

@Simpllemann: Moze byc to kwestia nastawienia. W Anglii za sukces w lidze zarobia 5x tyle co za sukces w LE i stwierdzaja, ze sie to im nie oplaca.

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52404.08.2017, 08:30

Tak się wychwala - skład Swansea jest lepszy od Eibaru itd. Może i jest, ale w Europie tej miażdżącej przewagi nie ma. Jak sobie radziły zespoły spoza czołówki w ostatnich sezonach w LE?
11/12 - PAOK i Rubin wyprzedzają Tottenham; Braga i Brugge wyprzedzają Birminhgam; Twente i Wisła wyprzedzają Fulham w fazie grupowej
13/14 - Rubin, Maribor i Zulte Waregem wyprzedzają Wigan w fazie grupowej
14/15 - Hull najpierw w 3. rundzie miało problem z Trencinem, w 4. rundzie odpadło z Lokeren
15/16 - WHU w 2. rundzie przegrywa (!) z zespołem z Malty (!!) i awansuje dopiero po karnych, w 3. rundzie za mocna okazuje się Astra Giurgiu; Southampton w fazie Play-off odpada z Midtjylland
16/17 - WHU w 3. rundzie potrafi przegrać z Domzale, w fazie Play-off znów za mocna okazuje się Astra Giurgiu; Southampton w fazie grupowej daje się wyprzedzić przez Spartę Praga i Hapoel Be'er Sheva

Gdzie jest ta przewaga angielskich średniaków?

Marcinafc93 komentarzy: 32843 newsów: 104.08.2017, 08:17

L'Equipe;
Lemar wants to move to Arsenal - with the arrival of Ghezzal in Monaco, IF confirmed, could allow him to depart to England. https://t.co/esZryCAj3M

Szebson komentarzy: 351004.08.2017, 08:10

@Wojakus: Nikt inny niz Mike Dean nie wchodzi w gre. :D

Lucas6Z komentarzy: 182204.08.2017, 07:48

@Piotrek95:
Podatki, afery z jego ojcem, wałki już przy transferze z sanstosu

Wojakus komentarzy: 6587 newsów: 304.08.2017, 07:37

Kogo typujecie na sędziego Arsenal vs Leicester?

Piotrek95 komentarzy: 972504.08.2017, 07:34

@Lucas6Z: Czemu nazywasz go złodziejem ?

Piotrek95 komentarzy: 972504.08.2017, 07:33

Bale drewniany ? @damcio145: Dosyć że stek bzdur piszesz to jeszcze do samego siebie :)

Barca zgarnęła kupe szmalu za Neymara, ale teraz każdy klub na świecie wie w jakiej są sytuacji,
Pewnie dwa lata temu, albo nawet rok temu kupiliby za ten hajs kilku wartościowych piłkarzy,
Dzisiaj każdy będzie stawiał ceny z kosmosu, bo Barcelona musi i Barcelona ma dużo pieniędzy ( przynajmniej na razie )

Nie sądze, żeby chcieli naszego Aarona - poza tym papcio go nie sprzeda za żadne pieniądze

Lucas6Z komentarzy: 182204.08.2017, 07:26

Piłka już nigdy nie będzie taka jak kiedyś.
Transfer tego flusia, zlodzieja w kolczykach zepsuł właśnie rynek transferowy na kolejną dekadę.
To są wirtualne pieniadze, nikt ich nigdy nie zobaczy, pozostaje czekać aż bańka pęknie.

Szebson komentarzy: 351004.08.2017, 07:02

Dzieci na stronie Barcy kupuja Ramseya.
To moze byc nasza szansa, nie zmarnujmy tego.

damcio145 komentarzy: 26404.08.2017, 04:26

Coś u*****o. A najlepsza - hiszpańska. Można pierdzielić, że tylko w LM są lepsi, ale gdzieś ta różnica w czymś musi być, ot tyle. Temat rzeka.

Zawijam, bayo.

damcio145 komentarzy: 26404.08.2017, 04:25

@TlicTlac: W sumie nie przeliczałem tego na żadne statystyki. Nie jestem ich fanem. A co do kasy to na pewno, to jest niepodważalny argument. Biorąc pod uwagę nową umowę ile kluby dostają to, aż strach pomyśleć ile same telewizje, etc zarabiają.
Aczkolwiek tak jak powiedziałem - najbardziej widowiskowa, najciekawsza - angielska (i nasza rodzima kochana ekstraklasa

damcio145 komentarzy: 26404.08.2017, 04:22

@kdm: Kłoda. Z Hiszpańskiej ligi oglądam Real. Od początku byłem jego przeciwnikiem, toć piłkarze z Wlk. Brytanii kiepsko sobie zazwyczaj radzili w Hiszpanii. Bale bazuje na swojej szybkości co w Hiszpanii jest niemal niemożliwe, a że to jest kłoda, zero dryblingu etc. to już inna kwestia. Jeszcze xxxxxxx kontuzji ostatnim czasem. Jedynie jeden sezon mu wyszedł na przyzwoitym poziomie. Ot tyle. Szkoda mi go jako zawodnika, dlatego liczę, że wróci do Anglii. Może chłop się odbuduje. Oby.

TlicTlac komentarzy: 602504.08.2017, 03:54

*poprawka, maksymalnie 7 meczów, zależy od rozstawienia.

TlicTlac komentarzy: 602504.08.2017, 03:44

@damcio145:

Głupim argumentem jest to, że angielska liga ma trudniej, bo ma więcej meczów do rozegrania;

Puchar Ligi(Carling/EFL/itd.) jest zazwyczaj dla "rezerwowych" - United wygrało tamtą edycję i maksymalnie zespół z PL może zagrać tam 6 meczów;

w ostatnim sezonie United rozegrało 57(+6 z Pucharu Ligi = 63) meczów, gdzie Real zagrał też 57(najbardziej "zarobione" drużyny); to, że angielska liga ma tak a nie inaczej ułożony terminarz, to już ich wina, na pewno idzie za tym wielka kasa w okresie świątecznym(dużo osób ogląda TV).

damcio145 komentarzy: 26404.08.2017, 03:24

Jak ja uwielbiam wpierdzielać te apostrofy, eh.

damcio145 komentarzy: 26404.08.2017, 03:23

W skrócie i na koniec: temat rzeka. :P

Liga 2/3 zespoły, liczę jeszcze Atleti. Sevilla, Valencia, ba, głupie Eibary umiały urwać punkty najlepszym, nie wspominam o Las Palmas, Sociedad (gdzie wiecznie Barcelona przegrywa, a bukmacher daje zarobić). A propo Valencii - niby są w dołku od paru lat, a za granicą to podobno wciąż łakomy kierunek dla piłkarzy. To ciekawe akurat.

Tak jak powiedziałem angielska na pewno jest lepsza w takich aspektach jak mówicie: oglądalność, przychody, zawodnicy. Zwyczajnie jest CIEKAWSZA bardziej WIDOWISKOWA.
Jeśli weźmiemy pod uwagę LM to NAJLEPSZA jest hiszpańska. Można mówić, że tylko w tym, ale jednak. Hiszpanie niemalże tłuką cały czas angielskie ekipy. Każdy srał przed Bayernem, a prawda jest taka, że Bayern najgroźniejszy był za Juppa.
Wiadomo, że jeśli będziemy porównywać piłkarzy, etc. to angielska. Ale jak już wspomniałem, bardziej bym to układał pod CIEKAWOŚĆ, WIDOWISKOWOŚĆ. Chyba, że w dupie mamy osiągnięcia międzynarodowe. Wtedy fakt angielska jest najlepsza. Aczkolwiek nawet w tej Hiszpanii będzie tylko Real i Barca to i tak piłkarz mając ofertę od nich bez dłuższego zastanowienia spakuje manatki i pojedzie tam.
Dla mnie to jest temat rzeka.
Ciekawi mnie, gdyby usunęli niepotrzebne puchary, jakby Angole wypadali. W Hiszpanii czy w Niemczech normalne jest: puchar kraju, LM/LE i liga. A tutaj? Fa cup, curling, liga, liga mistrzów, święta czy nie - grasz. Jestem ciekaw jakby wypadali Angole mając mniej więcej tyle samo meczów co Hiszpanie, Włosi czy Niemcy.
Więc kończąc - temat rzeka, nawet szkoda strzępić ryja. :D

Swoją drogą podobno Real jest chętny Bale'a, wy..... Zaraz się okaże, że Papuś zamiast Lemar'a, zasponsoruje nam kolejną kłodę próchnicy do szpitala. :D Ale byłby zonk. ^>^

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 6395 newsów: 204.08.2017, 03:06

Hiszpańska miała lepszy okres w LM, trudno się nie zgodzić, ale liga to nie tylko 2 zespoły. Tak jak ktoś niżej napisał PL deklasuje pozostałe ligi w takich aspektach jak oglądalność, przychody czy zawodnicy. Wystarczy porównać kadrę np. Swansea z Eibarem.

Novazzy komentarzy: 351004.08.2017, 03:05

@damcio145:
"Hiszpańska - najlepsza
Nie ma co ukrywać, jeśli bierzemy pod uwagę poziom LM to hiszpańska niszczy."
No właśnie czyli JEDYNE w czym jest najlepsze (poza złotymi piłkami) ze TOP3 dojdzie dalej w LM niz TOP3 w Angli.
Tylko to.

Dobra musze leciec, dobranoc koledzy

ArsenalChampion komentarzy: 810304.08.2017, 03:04

@Gunner012: tak zostają w tyle ze aż są w top 3 najbogatszych klubów piłkarskich

damcio145 komentarzy: 26404.08.2017, 02:59

Real, Barca i jeszcze dwa kluby są zarządzane przez socios z tego, o ile dobrze pamiętam. Tam jest inna polityka i głównie pieniądze mają za osiągi i sponsorzy. Anglicy odbiegają teraz hajsem przez nowe prawa telewizyjne. O ile czegoś nie poprzekręcałem.

damcio145 komentarzy: 26404.08.2017, 02:56

Angielska - najciekawsza
Hiszpańska - najlepsza
Nie ma co ukrywać, jeśli bierzemy pod uwagę poziom LM to hiszpańska niszczy.
Ale...
Każdy prawdziwy fan piłki nożnej, kibic, etc. wie o tym, że najlepszą ligą, jakakolwiek istnieje, jest nasza Lotto Ekstraklasa! Aye.

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 6395 newsów: 204.08.2017, 02:54

La Liga to biedaki, za wyjątkiem Barcy i Realu, choć i one powoli zostają w tyle.

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 6395 newsów: 204.08.2017, 02:52

@pauleta19: Nie musisz się wysilać :) Oczywiste, że PL jest najlepszą ligą.

Novazzy komentarzy: 351004.08.2017, 02:40

@pauleta19:
I wygrawa na innych.
Jedyne co LL > BPL, że mają wiecej złotych piłek i TOP3 gra lepiej w ChL, (ale muły wygrały LE)

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 104.08.2017, 02:24

@Novazzy:

Dosyć oczywiste, że EPL wygrywa z La Ligą na tych frontach.

Novazzy komentarzy: 351004.08.2017, 02:18

Tak jak porównujemy LaLiga vs BPL, jak ktoś ma staty dot.:
- średniej (wszystkich 380 meczów) ogladalności na świecie
- hajsu wydane przez wszystkie kluby przez ostanie np. 5 lat (może być łącznie z nizszymi ligami, jako kraj całosciowo)
- ilości reprezentantów narodowych w kadrach.
Myślę że BPL mocno deklasuje.

damcio145 komentarzy: 26404.08.2017, 02:13

A PROPO BRACELONY I NEYMARA.

"Perez chciał kupić Figo. Prezes Barcy poinformował, że Figo nie jest na sprzedaż i tu nawet nie ma pola do negocjacji. Ale Perez pokombinował, ponegocjował, i prezes Barcy oddał Figo do Realu.
Perez chciał kupić Zidane'a. Prezes Juve poinformował, że Zidane nie jest na sprzedaż i tu nawet nie ma pola do negocjacji. Ale Perez pokombinował, ponegocjował, i prezes Juve oddał Zidane'a do Realu.
Perez chciał kupić Cristiano Ronaldo. Prezes Manchesteru poinformował, że Ronaldo nie jest na sprzedaż i tu nawet nie ma pola do negocjacji. Ale Perez pokombinował, ponegocjował, i prezes MU oddał Ronaldo do Realu.
Bartomeu chciał kupić Verrattiego. Prezes PSG poinformował, że Verratti nie jest na sprzedaż i tu nawet nie ma pola do negocjacji. Ale Bartomeu pokombinował, ponegocjował... i wyszło na to, że szejk nie oddał mu Verrattiego, ale za to pod*******ił mu Neymara."

Barcelona popełniła błąd. Chcieli Verattiego, PSG nie chciało się zgodzić. Zaczęli robić podchody bez zgody Szejków. I co? Dwa tygodnie później Arab wpłaca klauzulę, nawet nie pytając się o zdanie. Myśleli, że mogą wszystko, a tu taki chu... :D

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 104.08.2017, 02:10

@Mats:

"Skoro Leicester zdobył mistrza to Everton czy West Ham , może tym bardziej. "

youtube.com/watch?v=0bVZ8lPfW1c

"Liverpoolowi zabrakło 2pkt w sezonie 2013/2014 do Mistrza."
Suarez był i Suareza już nie ma.

"Przyjrzyjmy się piłkarzom drużyn z TOP6 w PL a w innych ligach. O tym mówię ."
Nie zaprzeczam, że angielski średniak ma więcej kasy niż średniak z innych europejskich lig, a jak wiadomo nie od dziś to pieniądze rządzą futbolem.

"Myślę, że dużym problemem angielskich drużyn w LM są także inne metody sędziowania, gra z reguły jest częściej zatrzymywana, sypią się kartki. Zdarza się sędzia który pozwala na szybszą i ostrzejszą grę, ale to wciąż nie to samo. "
Braku zespołu z najwyższej światowej półki nie zrzucajmy na sędziów. Problemem EPL w LM jest to, że żaden angielski klub nie ma piłkarza z top10 najlepszych zawodników na świecie, a jeżeli ma to z końcowej 10-tki.

"PL jest najcięższą i najtrudniejszą ligą dla piłkarzy"
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Piłkarze Espnayolu mierzący się dwa razy w sezonie z Barcą, Realem czy Atletico pewnie by się nie zgodzili

"Kluby nie dzieli taka przepaść jak w innych ligach."
Przestańmy powielać ten mit.
1. miejsce w La Lidze Real - 93 punkty
1. miejsce w Premier League Chelsea - 93 punkty

20. miejsce w La Lidze Granada - 20 punktów
20. miejsce w Premier League Sunderland - 24 punkty

No przepaść. Przy czym jak wspomniałeś Real>>Chelsea

"tu nie można pozwolić sobie na olanie meczu nawet z beniaminkiem"
I znowu jaranie się tym jak to w EPL ciężko, a w innych ligach można przyjść na kacu na mecz i wygrać 6-0. To znowu nie jest prawda.

Nie chodzi o to, że La Liga/Ligue 1/Bundesliga/Seria A nie są wyrównane. My w EPL po prostu nie mamy zespołu na poziomie Bayernu, Realu, Barcy czy Juventusu. Liga bez wierzchołka wydaje się bardziej wyrównana. Tak jak wspomniałem. Dobrych piłkarzy jest wielu, wybitnych mało.

karmel567 komentarzy: 346604.08.2017, 01:40

Transfer Neymara może spowodować niezłą "reakcje łańcuchową".
Barca szuka teraz następcy, na celowniku Coutinho, Hazard czy Dybala. Liverpool, Chelsea czy Juve pozbawione swojej gwiazdy, też będą szukać zastępców.
Real widząc duży transfer Barcy ruszy po Mbappe, co z kolei może oznaczać odejście Balea...

Sporo kasy jeszcze może się przelać przez to okienko.

Mats komentarzy: 45304.08.2017, 01:39

@pauleta19:

Skoro Leicester zdobył mistrza to Everton czy West Ham , może tym bardziej.

Liverpoolowi zabrakło 2pkt w sezonie 2013/2014 do Mistrza.

Przyjrzyjmy się piłkarzom drużyn z TOP6 w PL a w innych ligach. O tym mówię .

PL jest najcięższą i najtrudniejszą ligą dla piłkarzy oraz najbardziej kontuzjogenną z czołowych lig na świecie, tu nie można pozwolić sobie na olanie meczu nawet z beniaminkiem. Tu gra się do końca - to nie są moje słowa tylko piłkarzy którzy tutaj przychodzą. Kluby nie dzieli taka przepaść jak w innych ligach. Nie ma przerwy zimowej, częste serie meczów rozgrywane co 3 dni .

Te elementy i szczegóły tworzą całość która ma wpływ na postawę angielskich drużyn. Co nie znaczy, że twierdzę, że np. Real gorszy od Chelsea.

Novazzy komentarzy: 351004.08.2017, 01:23

Wiecie może jak szybko przekonvertować 300x MP4 na MP3?

cieniak14 komentarzy: 172804.08.2017, 01:12

Tu nie tyle chodzi o graczy w ekstraklapie, tylko o pozycje polskiego złotego na świecie, nasza waluta jest bardzo słaba w porownaniu do euro czy funta, a co za tym idzie nasi nie maja możliwości pozyskać kogos za duże sumy.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747404.08.2017, 00:37

W Hiszpanii narastaja plotki, ze Real jest chetny jeszcze w te okno sprzedac Bale'a.

emelkan99 komentarzy: 1404 newsów: 10904.08.2017, 00:34

Według The Sun Monaco jest zainteresowane Alexisem i może użyć Lemara w negocjacjach

HAHAHA

emelkan99 komentarzy: 1404 newsów: 10904.08.2017, 00:29

@mistiqueAFC:

A szybko lepszego grajka od Odjidji tu nie zobaczymy

mistiqueAFC komentarzy: 2676904.08.2017, 00:16

Mnie zastanawia kiedy ktoś za zawodnika z Eklapy zapłaci te 10 milionów euro.To jest przecież siara na pół Europy, że u nas jeszcze nigdy taka kwota przy transferze na zewnątrz nie padła

kamilo_oo komentarzy: 2356704.08.2017, 00:13

W Ekstraklasie też padł rekord w tym okienku przecież ;D

karmel567 komentarzy: 346604.08.2017, 00:10

@RIVALDO700:

Polacy po prostu nie mają za kogo wołać 50 mln. Nie ta liga, dosłownie.

karmel567 komentarzy: 346604.08.2017, 00:07

Ikenacho pokazał już, że może być świetnym napastnikiem. Miał fajne wejście w City i nawet wydawało się, że będzie ważną postacią u Pepa. Niestety przyszedł Jesus i odstawili chłopaka na boczny tor.
Nigeryjczyk wciąż jest bardzo młody i uważam, że w przyszłości może stać się czołowym napastnikiem, więc te 30 mln mnie tak nie szokują, tym bardziej, że w City nie dał wyraźnego powodu, żeby go tak szybko skreślac. Padł ofiarą rewolucji Pepa. W lester postrzela.

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492504.08.2017, 00:07

Kiedyś pisałem, że rzuciłbym 50 mln za Iheanacho. I ktoś mi odpisał, że i tak by nie przyjęli :D

Chłopak jak strzela, to trafia. Ma 20 lat. Te 30 milionów to niedużo.

Inna sprawa, że City nalegało na klauzulę wykupu i prawdopodobnie się nim Leicester nie nacieszy. Ale trochę bramek strzeli, a później odzyskają ten hajs z nawiązką.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747403.08.2017, 23:59

Własnie teraz sobie uświadomiłem jak polskie kluby daja sie doić. Teraz za byle X trzeba wylozyc 40-50 mln, a u nas wiwat jak polski klub utarguje 2 mln euro. Jak to smiesznie brzmi przy dzisiejszych cenach. Polska ma najnormalniejszy rynek transferowy na swiecie , tak humorystycznie.

helzing komentarzy: 327303.08.2017, 23:58