Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal

Walka z pasją do samego końca, Barcelona 3-1 Arsenal 16.03.2016, 21:50, Sebastian Czarnecki 1566 komentarzy

Przed Arsenalem stało piekielnie trudne zadanie do wykonania. Po wylosowaniu par 1/8 finału Ligi Mistrzów było wiadome, że jeżeli londyńczycy chcą liczyć się w walce o awans, muszą uzyskać jak najlepszy wynik na własnym stadionie, ponieważ Camp Nou będzie terenem niemal niemożliwym do zdobycia. Po niezrealizowaniu pierwszej części planu, londyńczycy nie mieli niczego do stracenia. Wyszli bez żadnych kompleksów i odważnie starali się zaatakować swojego rywala.

Ostatecznie zabrakło szczęścia, celności i przede wszystkim umiejętności. Barcelona wcale nie potrzebowała wielu okazji, by wygrać to spotkanie. Nawet jeżeli komuś mogło się wydawać, że Arsenal jest w tym meczu lepszy i stwarza sobie lepsze sytuacje, Katalończykom wystarczyło niewiele, by dopełnić formalności. Trzy bramki, dwie po indywidualnych błędach linii obronnej, wystarczyły do awansu, podobnie jak to miało miejsce na Emirates Stadium.

Należy jednak pochwalić Kanonierów za chęci. Mimo że wynik tego dwumeczu jest wysoki, londyńczycy z pewnością nie zasłużyli na aż takie rezultaty. W dwumeczu byli jedynie minimalnie gorsi, a zabrakło im przede wszystkim konsekwencji i wspomnianej już celności, która jest problemem drużyny już od kilku miesięcy. Nie można powiedzieć, że Arsenal był wyraźnie gorszy i na awans nie zasłużył, bo naprawdę miał jakiś tam plan na powstrzymanie Barcelony. Faktem jest jednak, że z obecną Barceloną potrafią wygrać nieliczni.

Barcelona: Ter Stegen - Alves, Mascherano, Mathieu, Alba - Rakitić, Busquets, Iniesta - Messi, Neymar, Suárez

Arsenal: Ospina - Bellerin, Koscielny, Gabriel, Monreal - Elneny, Flamini (45. Coquelin) - Iwobi, Özil, Sanchez - Welbeck

Podopieczni Arsene'a Wengera rozpoczęli spotkanie bez żadnych kompleksów. Już od pierwszych minut chcieli pokazać rywalowi, że nie mają niczego do stracenia i będą chcieli przynajmniej powalczyć o pozytywny wynik.

W 8. minucie Luis Suarez otrzymał podanie na wolne pole i mimo że był na metrowym spalonym, sędzia liniowy nie zareagował. Dopiero po dłuższej chwili zorientował się, że popełnił błąd.

W 10. minucie Mesut Özil postanowił samodzielnie zadecydować o dalszych losach tego meczu, więc po indywidualnej akcji zdecydował się na strzał zza pola karnego. Piłka jednak minęła się z bramką.

Katalończycy zaczęli się wybudzać z letargu i do dominacji w środkowej części boiska zaczęli również dorzucać akcje bramkowe. W 17. minucie fantastyczne podanie z głębi pola otrzymał Lionel Messi, który znalazł się w idealnej sytuacji do zdobycia gola. David Ospina popisał się jednak fantastyczną paradą i efektownie zatrzymał Argentyńczyka.

Minutę później było już 1-0 dla Barcelony. Strata Koscielnego spowodowała, że Suarez wykorzystał lukę w formacji obronnej Arsenalu, posłał podanie do niekrytego Neymara, a ten w akcji sam na sam pokonał Ospinę.

Od tego momentu mecz się uspokoił. Kanonierzy jakby zaczęli tracić motywację, z kolei gospodarze po prostu utrzymywali się przy piłce.

Kanonierzy mimo wszystko się nie poddawali. Zdołali nawet wywalczyć rzut rożny, który pozwolił im przedostać się bliżej bramki rywala. W 26. minucie Flamini postanowił jednak huknąć z dystansu ponad bramką.

Piłka szybko przemieściła się pod pole karne Arsenalu. W 30. minucie David Ospina zatrzymał szarżującego Neymara i kolejny raz uchronił swój zespół przed utratą gola.

Alex Iwobi postanowił wykorzystać uroki Camp Nou, żeby teatralnie wymusić rzut karny dla swojej drużyny. Nigeryjczyk desperacko rzucił się na ziemię i miał ogromne szczęście, że nie został ukarany żółtą kartką. Takową ujrzał z kolei Gabriel Paulista, który jeszcze próbował wykłócać się z arbitrem na temat jego decyzji.

W 38. minucie Iwobi mógł odpokutować swoje grzechy sprzed kilku minut, jednak w dogodnej sytuacji strzelił ponad bramką. Minutę później przed swoją okazją stanął Momo Elneny, który otrzymał dobre podanie od Alexisa. Strzał Egipcjanina został jednak zablokowany.

Końcówka należała do londyńczyków, którzy wykrzesali z siebie jeszcze pozostałe nakłady sił i ambicji, by w jakikolwiek sposób uratować losy tego dwumeczu. Mimo że sytuacja jeszcze przed bramką Katalończyków wyglądała na beznadziejną, Kanonierzy postanowili przynajmniej spróbować.

Na pięć minut przed końcem pierwszej połowy mogli doprowadzić do wyrównania. Strzał głową po dogodnym dośrodkowaniu oddał Alexis Sanchez, ale piłka minimalnie minęła się z bramką. Kanonierzy bardzo chcieli, ale nic im nie wychodziło.

Na minutę przed końcem boisko opuścił Mathieu Flamini, jego miejsce zajął Francis Coquelin.

Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie. Barcelona zgodnie z przewidywaniami prowadzi z Arsenalem 1-0.

Podobnie jak zakończyli pierwszą część meczu, Kanonierzy równie odważnie przystąpili do jego drugiej odsłony. Alex Iwobi kolejny raz stanął przed sytuacją strzelecką, tym razem posłał piłkę obok bramki.

W 50. minucie Arsenal doprowadza do wyrównania. Przepięknym uderzeniem z dystansu popisał się Mohamed Elneny, który cudownym uderzeniem zdobył swoją pierwszą bramkę w barwach klubu!

Kanonierzy się nie poddawali. Kilka minut później w dobrej sytuacji znalazł się Danny Welbeck, który zmusił Mascherano do błędu i wyszedł w sytuacji sam na sam z Ter Stegenem. Argentyński defensor zdołał jednak szybko wrócić do gry i świetnie zablokował uderzenie napastnika Arsenalu.

W 61. minucie odpowiedź ze strony Katalończyków. Groźny strzał z woleja oddał Lionel Messi, ale nie trafił w bramkę strzeżoną przez Ospinę.

Kanonierzy szybko odpowiedzieli kontratakiem, a akcja pomiędzy Welbeckiem a Sanchezem mogła wyprowadzić ich na prowadzenie. Akcja została jednak kolejny raz powstrzymana przez obronę.

W 63. minucie dośrodkowanie Daniego Alvesa na bramkę zamienił Luis Suarez, który fantastycznie złożył się do woleja i przepięknym strzałem w okienko pokonał Ospinę!

Mimo beznadziejnej sytuacji londyńczycy nie składali broni i wciąż chcieli udowodnić kibicom, że w jakikolwiek sposób im zależy. Danny Welbeck otrzymał dobre podanie na wolne pole od Iwobiego, ale jego strzał wylądował na poprzeczce.

Arsene Wenger w 73. minucie wykorzystał ostatnie zmiany. Za Iwobiego i Welbecka wpuścił Girouda i Walcotta. W Barcelonie za Rakticia pojawił się Turan, z kolei Iniestę zastąpił Roberto.

Chwilę po wejściu na boisko Arda Turan wyłapał żółty kartonik, a sędzia podyktował rzut wolny dla Arsenalu z dogodnej pozycji. Do stałego fragmentu gry podszedł Alexis Sanchez, który posłał futbolówkę w samo okienko, jednak Ter Stegen popisał się fenomenalną interwencją. Reprezentant Niemiec chwilę później zatrzymał jeszcze równie groźną dobitkę Girouda.

Kanonierzy, mimo starań, wciąż nie potrafili znaleźć sposobu na umieszczenie piłki w bramce. Nie można było odmówić im chęci i zaangażowania, ale brakowało przede wszystkim celności i umiejętności.

W 88. minucie Lionel Messi zadał ostateczny cios. Argentyńczyk wykorzystał błąd w defensywie Arsenalu, przedarł się przez nieudolnie interweniującego Gabriela i pięknym lobem pokonał Ospinę. 3-1.

Jeszcze w 90. minucie Alexis Sanchez mógł pokusić się o zdobycie gola po ładnym podaniu od Girouda, ale strzelił obok bramki.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Arsenal przegrał z Barceloną w dwumeczu 1-5.

BarcelonaLiga MistrzówRaport pomeczowy autor: Sebastian Czarnecki źrodło: własne
Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52417.03.2016, 13:15

mistiqueAFC
Wy też pewnie będziecie stronę zasypywać twittami i innymi wiadomościami.

stahustaszku komentarzy: 66517.03.2016, 13:14

@ZielonyLisc

Dokładnie Wengerball to coś co utraciliśmy w tym i poprzednim sezonie.

Jakby był powrót stylu + 3 transfery i znowu skupiona obrona to znowu byśmy byli kimś. A od tego roku (kalendarzowego) na grę Arsenalu żal po prostu patrzeć.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747417.03.2016, 13:12

Z ciekawosci sprawdziłem ile liczac od stycznia 2016 AFC wygrał meczów, uwaga uwaga...6 na 17
/ 6 zwyciestw, 5 remisów, 6 porazek/ , głownie wygrane oprocz leicester to dolna tabela PL i drugoligowiec w pucharze Anglii.

Słabiutko

mistiqueAFC komentarzy: 2676917.03.2016, 13:12

Simpll

Szykuje się najciekawsze okienko od lat.Będziecie mieli co wrzucać na stronkę

ZielonyLisc komentarzy: 2029417.03.2016, 13:11

Wolałbym żeby w ogóle nie było plotek na temat transferów. Wtedy byłoby wiadome, że Wenger odchodzi.

mistiqueAFC komentarzy: 2676917.03.2016, 13:10

AS podaje, że Isco i James latem odejdą z Realu jak tylko Real dostanie za nich zadowalającą ofertę

Widzicie któregoś z nich w Arsenalu??

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52417.03.2016, 13:10

Już widzę to najbliższe okno transferowe. I te plotki.

ZielonyLisc komentarzy: 2029417.03.2016, 13:04

+ podzespołu w postaci porządnego napastnika!!!

ZielonyLisc komentarzy: 2029417.03.2016, 13:03

youtube.com/watch?v=vaCLvIVtdgU

Tego brakuje.

Hubertus888 komentarzy: 367417.03.2016, 13:02

Mecz z Barceloną był ciężki nie tylko dlatego że musieliśmy grać wysoko i intensywnie ale też ze względu na warunki atmosferyczne. To żadna tajemnica że w deszcz piłkarze się bardziej męczą, zresztą było to widać jak wszyscy się nieco wolniej poruszają.

Dlatego według mnie Iwobi na ławce z Evertonem ake na ostatnie 15 minut powinien wejść.

Czeczenia

Heheh. no co Ci powiem. Może grają na wywałkę trenera?

lays komentarzy: 3987117.03.2016, 12:57

Ja mówię... Jak mamy miec taka obrone jak mamy, to potrzebny jest klasowy napastnik... bądzmy jak Lpool z sezonu 2013/14, gdzie wiecej strzelali nzi tracil i i3 pkt zdobywali. nasza zenujaca obrona i tak jest lepsza niz ich wtedy, ale wiecie o co kaman.

Marzenie to Mahrez i Ibra... skrzydelko takie i szpica, ale Wenger czegos takiego nie zrobi.

Pomyslcie jaka mielibysmy pake z przodu...

ZielonyLisc komentarzy: 2029417.03.2016, 12:55

Co nie. Iwobi ma grać. Ładnie pokazał się z Barceloną i zasługuje na szansę gry od pierwszych minut. Niech rozwija skrzydła. Jeśli będzie grał słabo zawsze można wprowadzić Joela/Sancheza albo Walcotta hehe.

afc4life komentarzy: 478317.03.2016, 12:55

lays
Tylko, ze Campbell za kazdym razem rozgrywa dobry mecz i w nagrode nie gra. Spoko niech stawia na Iwobiego ale ja od dawna powtarzam, ze oboje zasluguja na pierwsza jedenastke. Niech temu pierwszemu tylko nie marnuje kariery i pozwoli mu odejsc to bede zadowolony.

lays komentarzy: 3987117.03.2016, 12:54

mist

Nie no w weekend Iwobi nie zagra. 19 letni chłopak, nieprzyzwyczajony do gry co tydzien na takiej intensywnosci, a ma grac co 3 dni?

Nie ma szans, mówię o regularnych wejsciach z ławki też. Za tydzien niech gra w podstawie nawet. Z Evertonem licze, ze da mu Wenger te 20-30 min... ma to wiekszy sens niz puszczanie Theo.

Z Walcottem to ejst wgl dziwny przypadek... Zarabiac tlye hajsu, tak slabo grac i troche jak pijawka jest teraz w tym klubie. Wspieralem mocno Theo nawet gdy gral slabo, bo pamietam jego neisamowite sezony, ale teraz jest tak irytujacy, ze nie mam pytan

Hubertus888 komentarzy: 367417.03.2016, 12:53

Czeczenia

Jak będąc kontuzjowany masz zrobić formę? Przecież to wymaga 2-3 tyg bycia zdrowym by móc biegać i ciężko trenować. To trochę na logikę, proszę Cie...

Co do Walcotta to już nie jest pytanie do mnie. Jego średnia kontaktów z piłką na mecz to jakieś 10 albo mniej. To chyba mówi wszystko...

Bo Giroud ma jakieś problemy mentalne, gdzieś się blokuje jak mu nie wyjdzie mecz czy strzał. Zacina się na parę spotkań dopiero jak poczuje pewność siebie to zaczyna strzelać. Nie czarujmy się my mu tych okazji też dużo nie stwarzamy. Higuain taki dobry a jak ktoś ogląda Napoli to pewnie wie że on 3-4 setki zamienia na gola.

Ja jestem za tym żeby przyszła konkurencja na atak tylko że Wenger jej nie chce bo niby nie ma nikogo lepszego na rynku gdzie do wyjecia był Lacazette gotowy do odejścia.

mistiqueAFC komentarzy: 2676917.03.2016, 12:52

Lays

Ja będę bardzo zaskoczony jak Iwobi zagra w weekend.Wenger stwierdzi, że dwa mecze w tygodniu dla młodego gracza o za dużo i tyle go zobaczymy :P

O Joelu nawet nie będę pisal, bo i tak zagra Theo

lays komentarzy: 3987117.03.2016, 12:51

D14

Nie no bądzmy szczerzey. Lester i tak za rok nie bedzie w top4. Jeden wyskok, niesamowity. Taki sam jak Montepllier, gracze i tak najlepsi odejda.

D14

D14 komentarzy: 437117.03.2016, 12:48

Hubertu

Elneny fakt, strzelił ładną bramkę i dużo biegał, ale zawalił przy bramce Suareza. Dla mnie Iwobi-Sanchez najlepsi.

lays

Kante i Mahrez na pewno dobre transfery, ale po co mają iść w ogóle gdziekolwiek jak beda mieli LM i być może wygrają lige? ;P

lays komentarzy: 3987117.03.2016, 12:48

Moim zdaniem Wenger teraz powinien uparcie stawiać na Iwobiego. Gość zagrał z Barcą bardzo dobry mecz i powinnismy isc za ciosem. Posadzenie go na ławce i niewpuszczanie teraz będzie bez sensu. Poczuł wiatr w żaglach i może nam wyrosnąć młoda gwiazdka jak Alli w KFC.

Jeśli na Everton Wenger postawi Joela w 1 skladzie to sie osmieszy troche. Nie zagrac mintuy z Barca, grac juz z Evertonem od poczatku? CO to ma znaczyc

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747417.03.2016, 12:43

Dzis chodza plotki Ibra-Chelsea.

Ciekawe gdzie ten Ibra trafi, u mnie nadal to jest spokojnie top topów , fajnie bedzie go widziec w BPL. Trzymam kciuki by trafil do Anglii.

Czeczenia komentarzy: 1249717.03.2016, 12:43

Ale kiedy był kontuzjowany, to był czas by doprowadzić go do formy. Od tego oni (sztab i Wenger) są. Tym bardziej, że w tamtym okresie sytuacja kadrowa nie była najgorsza, a jego powrót i tak się przeciągnął.

Niewystarczającą motywacją dla Walcotta jest gra o mistrzostwo kraju i ogromne zarobki? Zaraz EURO, Roy o nim myśli. Wciąż mało? Sprzedać do West Bromu.

Nie mówię, że Giroud ma być liderem, kreatorem i Bóg wie kim jeszcze. Facet robi w "wykończeniówce", ale ostatnio jedyne co wykańcza to nerwy i cierpliwość kibiców.

lays komentarzy: 3987117.03.2016, 12:43

Teraz ceny sa takie chore, że za Stonesa trzeba bd wyrzucic minimum 40 mln funtow, Wenger nigdyyyy tego nie zrobi.

3 transfery latem sa obowiazkowe, jednak juz teraz wiadomo, ze nie beda to 3 wzmocnienia i top gracze... jak dojdzie top gracz to tylko jeden.

ŚO, DM i N bądz skrzydłowy(najjlepiej przywitałbym dwóch).

ŚO-Kante-Mahrez i Ibra to są marzenia, szkoda, że takie cuda nie w aFC

Hubertus888 komentarzy: 367417.03.2016, 12:41

D14

Dla mnie też Sanchez ZM. Dużo dryblingow, duzo sytuacji wypracował, byl bardzo aktywny i blisko pokonania bramkarza (ten wolny to jakiś cud bramkarza) asysta i walka. Chciał się pokazać na Camp Nou i się pokazał.

Elneny zmarnował najlepszą okazję na bramke. W obronie on jest na poziomie Artety. Właściwie obaj są bardzo podobni.

Craz komentarzy: 359717.03.2016, 12:41

Kroos, Gotze, Ibra tacy pilkarze do wziecia a my pewnie sciagniemy Nordtveita..

Czeczenia

Alexis nie ma formy bo nie mógł jej zrobić przed sezonem przez głupotę Wengera.
Walcott to chyba jakąś motywację stracił.
Giroud jak strzela to tylko seriami. On nigdy nie będzie kimś kto bierze gre na siebie.

D14 komentarzy: 437117.03.2016, 12:35

Przy okazji trzecie bramka Giroud, zdecydowanie. Reasumując: 2 bramki po błędach Arsenalu, jedna po bdb akcji.
Wniosek: te właśnie małe detale świadczą o tym czy się Barcelone da ograć czy nie. W pierwszym meczu było to samo, błędy, błędy i zero wniosków wyciągniętych.
Myślałem, że będziemy mieli lekką "przewagę" z racji tego, że częściej Arsenal gra w deszczową pogodę, ale mnie trochę poniosło widzę ;S

kamilo_oo komentarzy: 2356717.03.2016, 12:34

"W sobotę wielki hit Lech Poznań - Legia Warszawa. Sponsor mistrza Polski postanowił podnieść temperaturę widowiska i ruszył z akcją #odHAMsię. W jej ramach wszyscy kibice "Kolejorza" sfrustrowani odejściem Kaspra Hamalainena do Legii, mogą teraz wymienić jego starą koszulkę z Lecha na koszulkę Dawida Kownackiego."

;)

Czeczenia komentarzy: 1249717.03.2016, 12:33

Ale Welbeck, Giroud i ogólnie napastnicy nie są całym złem AFC. Strzelasz na OT i WHL po 2 gole, a wywozisz 1 punkt. To nienormalne. Z Campbellem, z Elnenym, z Ramseyem, z Gabrielem - efekty te same co z Walcottem, Coquelinem, Flaminim i Mertesackerem.

Większość zawodników gra źle, albo bardzo źle. Sprowadzenie wszystkiego do braku skuteczności to byłaby ignorancja.

To samo o składzie kadry. Nie ma sensu dyskutować o braku aktywności na rynku, bo to wiemy od sierpnia. Czemu Walcott gra najgorszy sezon w karierze? Czemu Alexis jest cieniem samego siebie? Czemu Giroud zacina się w kluczowym momencie sezonu? To są ciekawe pytania. Ale wy kochacie okienka.

ZielonyLisc komentarzy: 2029417.03.2016, 12:33

Elneny mimo, że dużo biegał, starał się i strzelił bramkę to nie zasługuje na MOTM. Dlaczego? Nie stanowił on żadnej przeszkody dla Messiego czy innych zawodników Barcy w środku pola. Gra defensywna Elnenyego do poprawy!!!
Środek Coq-Elneny na tą chwilę byłby idealny. IMO uzupełniali by się.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747417.03.2016, 12:32

Butland, Forster, Hart, Bertrand, Cahill, Clyne, Jagielka, Rose, Smalling, Stones, Walker, Alli, Barkley, Dier, Drinkwater, Henderson, Lallana, Milner, Sterling, Kane, Sturridge, Vardy, Walcott, Welbeck

Powołania na mecz towarzyski z Niemcami od Hodgsona.

shark31 komentarzy: 601317.03.2016, 12:30

Przede wszystkim napastnik. Wymienić nawet obu, Theo i Giroud na jednego poważnego napastnika. Lukaku byłby najlepszy imo. DM jest zależny od tego ktora pozycje będzie łatał Chambers, czy DM czy RB. Od tego tez jest zależna przyszłość Jenkiego.

D14 komentarzy: 437117.03.2016, 12:30

Widzę, że wczoraj najwięcej głosów na zawodnika meczu dostał Elneny, a zauważcie, że przy drugiej bramce to on odpuścił, w ogóle nie dopilnował Suareza... Moim zdaniem Iwobi MOTM, może Sanchez?

afc4life komentarzy: 478317.03.2016, 12:26

Lucas
Nie graja ci co powinni, zle zmiany itd to wszystko racja. Brak jaj, kompromitowanie sie co roku pomimo, ze mamy umiejetnosci grania z kazdym na swiecie to tez oczywiscie jego zasluga.

Ale jesli chodzi o sama kadre to trzeba podkreslic fakt, ze Wenger po 2006 roku i odejsciu Deina zdobyl niemal pelna wladze w klubie, mozliwosc spokojnego budowania zespolu i czas na dopiecie kazdego najmniejszego szczegoliku na ostatni guzik. Przez dekade sielanki w klubie ten czlowiek MIAL SWIETY OBOWIAZEK stworzyc porzadna i szanujaca sie druzyne. To, ze graja w klubie takie Flaminie, Mertesackery, Walcotty czy Giroudy to jest tylko i wylacznie dzielo Wengera. Przecietnosc druzyny przykryl pieknymi, wielomilionowymi ladnie opakowanymi transferami z napisem Ozil i Sanchez a starych brudow nie ruszyl kompletnie.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747417.03.2016, 12:26

Dzis w UK chodzi plotka Mikhitaryan-AFC.

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 317.03.2016, 12:23

Czeczenia...

Przecież wyraźnie napisałem o co mi chodzi z tym WIATREM...

Jeśli mielibyśmy napastnika o klasę lepszego niż obecni to byłyby bramki.

Gadać jak do koni.

Hubertus888 komentarzy: 367417.03.2016, 12:22

Jak patrze na ostatnie dwa mecze Alexisa to dochodzę do wniosku że lepiej mu idzie po tej prawej stronie ( 16 dryblingow i 8 kluczowych podań) Może dlatego że rywale już go poznali i znają jego zagrania. Dlatego warto pomyśleć o kimś dobrym co strzela ale na lewe skrzydło.

ZielonyLisc komentarzy: 2029417.03.2016, 12:17

Dla mnie liczy się tylko jeden transfer po sezonie.

Kaczaza komentarzy: 724917.03.2016, 12:16

Brakuje mi Poldiego, on by wiedział co się z piłką robi. 300 podań i nic z tego.

Hubertus888 komentarzy: 367417.03.2016, 12:14

Wenger stoi w miejscu wiele lat i pewien poziom trzyma ale za to inni idą do przodu, słabsze i średnie drużyny z PL są coraz lepsze i kupują coraz lepszych piłkarzy oraz zatrudniają coraz lepszych trenerów. Mam bardzo mocne przeczucie że w następnym sezonie nawet do top4 się nie załapiemy.

O Lukaku zapomnijcie. To już prędzej Ibra przyjdzie.