Komentarze użytkownika Rafson95

Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 253 z 270 (komentarze od 10081 do 10120):

Komentowany temat: Po pierwsze domowe zwycięstwo! Arsenal - Liverpool 24.08.2015, 18:11

Wojakus
I w 100% się z tym zgadzam. Dlatego Giroud nie powinien grać na skrzydle, a Walcott na szpicy.

Nie wiedziałem, że to proste zdanie którym zapoczątkowałem ten wątek sprawi wam aż takie trudności :D

Komentowany temat: Po pierwsze domowe zwycięstwo! Arsenal - Liverpool 24.08.2015, 18:05

Maciek
Czy Ty jesteś taki głupi czy udajesz?

Komentowany temat: Po pierwsze domowe zwycięstwo! Arsenal - Liverpool 24.08.2015, 18:04

Wojakus
A co ja napisalem w pierwszym komentarzu? Walcott nigdy nie będzie tak dobrym NAPASTNIKIEM jak Giroud. Więc porównuję grę tych zawodników na szpicy

Komentowany temat: Po pierwsze domowe zwycięstwo! Arsenal - Liverpool 24.08.2015, 17:56

Wojakus
Nie, po prostu lepszym napasnikiem jest ten, który potrafi coś więcej niż wykończyć akcję po prostopadym podaniu. Jak przeciwnik się głęboko broni to nawet na takie podanie nie ma miejsca i Theo jest bezużyteczny jak z Chelsea

Komentowany temat: Po pierwsze domowe zwycięstwo! Arsenal - Liverpool 24.08.2015, 17:46

Dancer
Wow, naucz się czytać ze zrozumieniem. Napisałem tylko, że Giroud > Walcott, a nie, że Giroud jest super napastnikiem

Komentowany temat: Po pierwsze domowe zwycięstwo! Arsenal - Liverpool 24.08.2015, 17:45

Wojakus
A ile Walcott ma takich zagrań na mecz grając na szpicy? Okrągłe 0, on w ogóle nie uczestniczy w budowaniu akcji

Komentowany temat: Po pierwsze domowe zwycięstwo! Arsenal - Liverpool 24.08.2015, 17:37

youtube.com/watch?v=T4NoP0eYT2A

Właśnie datego Walcott nigdy nie będzie tak dobrym napastnikiem jak Giroud

Komentowany temat: Arteta: Nie jestem przyzwyczajony do bycia zmiennikiem 24.08.2015, 16:47

Janusz
Akurat sezon 12/13, czyli jego pierwszy sezon typowo na DP to chyba najlepszy sezon w jego karierze.

Komentowany temat: Arteta: Nie jestem przyzwyczajony do bycia zmiennikiem 24.08.2015, 16:00

Arteta dał dobrą zmianę w meczu z CP i już z zawodnika kompletnie wypalonego, nic nie wnoszącego do zespołu i nadającego się tylko na sprzedaż stał się w oczach użytkowników tego portalu wartościowym zawodnikiem. Tak trzymać

Komentowany temat: Po pierwsze domowe zwycięstwo! Arsenal - Liverpool 24.08.2015, 13:26

new star
Gnabry wczoraj ładnie wszedł w spotkanie efektowną ruletką, ale potem to już samicowanie, nieudane dryblingi i niecelne strzały. Kiepsko, za bardzo chciał zostać gwiazdą

Komentowany temat: Po pierwsze domowe zwycięstwo! Arsenal - Liverpool 24.08.2015, 10:02

Myślę, że jakbym wybiegł w meczu przeciwko Chelsea zamiast Theo to Arsenal by na tym gorzej nie wyszedł.

Komentowany temat: Po pierwsze domowe zwycięstwo! Arsenal - Liverpool 24.08.2015, 08:33

Albo wywalanie Pera który jest w tym sezonie pewniejszy od Kosy

Komentowany temat: Po pierwsze domowe zwycięstwo! Arsenal - Liverpool 24.08.2015, 08:32

Sparku no prosze Cię
Walcott na szpicy?

Komentowany temat: Powrót na właściwe tory! Crystal Palace vs Arsenal 1-2 22.08.2015, 16:40

Na Devilpage Depay przestał już byc drugim Ronaldo, jaka szkoda

Komentowany temat: Powrót na właściwe tory! Crystal Palace vs Arsenal 1-2 20.08.2015, 12:10

InArseneWeTrust
Nie tylko w Anglii tak jest.
W mojej rodzinnej 5 tysięcznej miejscowości jest klub, który w ostatnich latach awansował z A-Klasy do 4 ligi. Klub jest dobrze zorganizowany, mamy ładny stadion, na meczach zawsze jest dużo miejscowych, na wyjazdy zawsze są organizowane wypady kibiców najczęsciej autobusem - stąd zawsze drużyne dopinguje wcale nie taka mała grupa. Flagi, przyśpiewki, malowanie się w klubowe barwy przez kibiców na mecze to też norma.

Glub nazywa się GKS Łokietek Petrokan Brześć Kujawski, a trenerem jest Billy Abbott - rodzony brat Pawła Abbotta

Komentowany temat: McCarthy w superlatywach o Maitlandzie-Nilesie 20.08.2015, 11:44

Ale przy rejestracji składu do LM są określone przepisy które trzeba spełnić i pewnie temu był nam potrzebny

Komentowany temat: Powrót na właściwe tory! Crystal Palace vs Arsenal 1-2 19.08.2015, 20:11

No i jak chcieliśmy super defensywnego pomocnika to trzeba żałować Kondogbii. Ale jak widać Wenger nie jest zainteresowany wzmocnieniem tej pozycji

Komentowany temat: Powrót na właściwe tory! Crystal Palace vs Arsenal 1-2 19.08.2015, 20:06

Nie wymagam transferów rodem z Fify, pisałem kto był dostępny i zmienił klub.
Falcao? Tak, Falcao. Czy nie podniósłby poziomu w Arsenalu przychodząc na wypożyczenie na jeden sezon? Byłby gorszy od Welbecka czy Theo na szpicy? Wątpie

"Vidal to nie def.pomocnik"
Vidal to jest taki pomocnik, który w Juventusie jak było trzeba grał nawet jako STOPER, więc jestem absolutnie przekonany, że można by było z niego zrobić defensywnego pomocnika.

"zrobić transfer tylko po to aby go zrobić mija się z celem"
Ja nie jestem zwolennikiem robienia transferów dla samego kupowania. Ale transferów na ostatnią chwilę też się nie powinno robić. Wenger się wypowiada, że okienko transferowe powinno być zamknięte przed startem ligi, a sam kontraktuje znaczną ilość zawodników w ciągu 2 ostatnich tygodni czy nawet w ciągu ostatnich dni okienka.

Komentowany temat: Powrót na właściwe tory! Crystal Palace vs Arsenal 1-2 19.08.2015, 19:06

Stearling, Benteke, Vidal, Schneiderlin, Martinez, Falcao, Kondogbia, Depay

Komentowany temat: Powrót na właściwe tory! Crystal Palace vs Arsenal 1-2 19.08.2015, 19:01

gooner1992
Mnóstwo zawodników już zmieniło kluby, ale dla ARsenalu nikt nie był dostępny...

Komentowany temat: Powrót na właściwe tory! Crystal Palace vs Arsenal 1-2 19.08.2015, 18:54

Dan
Plakać nie ma co, ale krytykować można - bo potrzebne transfery powinny być już zrobione, a nie na ostatnią chwilę

Komentowany temat: Powrót na właściwe tory! Crystal Palace vs Arsenal 1-2 19.08.2015, 18:49

skysports.com/football/news/11095/9956715/how-the-football-manager-database-is-helping-sky-sports-analyse-the-worlds-top-footballers

To jest jakiś żart, czy oni naprawdę to robią?

Komentowany temat: Powrót na właściwe tory! Crystal Palace vs Arsenal 1-2 19.08.2015, 18:46

Dużo już było takich managerów co mieli dobry sezon, dwa czy trzy a jak przyszło co do czego, jakieś większe wyzwanie, to nie podołali.

Komentowany temat: Powrót na właściwe tory! Crystal Palace vs Arsenal 1-2 19.08.2015, 12:26

Tysięcy :D

Komentowany temat: Powrót na właściwe tory! Crystal Palace vs Arsenal 1-2 19.08.2015, 12:22

Po pierwsze wychodzi 319 mln euro tygodniowo
Po drugie to plotka

Komentowany temat: Powrót na właściwe tory! Crystal Palace vs Arsenal 1-2 19.08.2015, 12:11

Chelsea to tak na siłe wymienia tych skrzydłowych - Salah, Cuadrado, Schurle, teraz Pedro

Komentowany temat: Powrót na właściwe tory! Crystal Palace vs Arsenal 1-2 19.08.2015, 12:01

Methess
A transferowych wtop które nie grają nic jest jeszcze więcej

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Wengera 16.08.2015, 21:26

i tak Walcott lepszy w ataku

Komentowany temat: Powrót na właściwe tory! Crystal Palace vs Arsenal 1-2 16.08.2015, 21:07

Przecież Giroud jest za słaby na Arsenal. Tylko Walcott

Komentowany temat: Powrót na właściwe tory! Crystal Palace vs Arsenal 1-2 16.08.2015, 16:16

Jak pisałem że Arteta może być zmiennikiem Coqa w tym sezoenie to każdy się w głowe pukał. I co teraz?

Komentowany temat: Odkupić winy na Selhurst Park! Crystal Palace - Arsenal 16.08.2015, 15:15

posrało niektórych xd

Komentowany temat: Odkupić winy na Selhurst Park! Crystal Palace - Arsenal 16.08.2015, 14:59

Strzał przy samym słupku - Cech bez szans.
Wina defensywy, że zostawili Warda kompletnie bez krycia i nikt nawet nie próbował zablokować strzału

Komentowany temat: Odkupić winy na Selhurst Park! Crystal Palace - Arsenal 16.08.2015, 14:46

Hahaha. WALCOTT > GIROUD XD

Komentowany temat: Odkupić winy na Selhurst Park! Crystal Palace - Arsenal 16.08.2015, 14:35

I to jest Giroud. Gola nie było, ale jakby był Walcott to by w ogóle nie było tej akcji

Komentowany temat: Odkupić winy na Selhurst Park! Crystal Palace - Arsenal 16.08.2015, 00:59

pauleta19
A po czym poznałeś, że fizycznie jest w okresie przygotowawczym?

Komentowany temat: Odkupić winy na Selhurst Park! Crystal Palace - Arsenal 15.08.2015, 22:57

Thierry Henry has taken a permanent coaching role with Arsenal's academy set up. He joined the staff of Arsenal today, he was on the bench for the Under 18 game.

Komentowany temat: Odkupić winy na Selhurst Park! Crystal Palace - Arsenal 15.08.2015, 20:58

Reus na szpice to tak jak Sanchez albo Walcott

Komentowany temat: Odkupić winy na Selhurst Park! Crystal Palace - Arsenal 15.08.2015, 20:28

bialysul
Jest coś takiego jak rekompozycja. Tzn na mniej więcej zerowym bilansie kalorycznym delikatne budowanie masy mięsniowej i spalanie tłuszczu.
No ale z praktycznego punktu widzenia dużo lepiej jest po prostu najpierw zmasować a potem zrobic redukcje oczywiście

Komentowany temat: Odkupić winy na Selhurst Park! Crystal Palace - Arsenal 15.08.2015, 19:33

Diete trzeba samemu zrozumieć. Ścisła rozpiska ile gram czego o jakiej porze to dziadostwo.

Komentowany temat: Odkupić winy na Selhurst Park! Crystal Palace - Arsenal 15.08.2015, 11:25

Lepiej wracać przed piątą niż przed siódmą czy dziewiątą

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady