Komentarze użytkownika Rafson95
Znaleziono 10773 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 253 z 270 (komentarze od 10081 do 10120):
Maciek
Czy Ty jesteś taki głupi czy udajesz?
Wojakus
A co ja napisalem w pierwszym komentarzu? Walcott nigdy nie będzie tak dobrym NAPASTNIKIEM jak Giroud. Więc porównuję grę tych zawodników na szpicy
Wojakus
Nie, po prostu lepszym napasnikiem jest ten, który potrafi coś więcej niż wykończyć akcję po prostopadym podaniu. Jak przeciwnik się głęboko broni to nawet na takie podanie nie ma miejsca i Theo jest bezużyteczny jak z Chelsea
Dancer
Wow, naucz się czytać ze zrozumieniem. Napisałem tylko, że Giroud > Walcott, a nie, że Giroud jest super napastnikiem
Wojakus
A ile Walcott ma takich zagrań na mecz grając na szpicy? Okrągłe 0, on w ogóle nie uczestniczy w budowaniu akcji
youtube.com/watch?v=T4NoP0eYT2A
Właśnie datego Walcott nigdy nie będzie tak dobrym napastnikiem jak Giroud
Janusz
Akurat sezon 12/13, czyli jego pierwszy sezon typowo na DP to chyba najlepszy sezon w jego karierze.
Arteta dał dobrą zmianę w meczu z CP i już z zawodnika kompletnie wypalonego, nic nie wnoszącego do zespołu i nadającego się tylko na sprzedaż stał się w oczach użytkowników tego portalu wartościowym zawodnikiem. Tak trzymać
new star
Gnabry wczoraj ładnie wszedł w spotkanie efektowną ruletką, ale potem to już samicowanie, nieudane dryblingi i niecelne strzały. Kiepsko, za bardzo chciał zostać gwiazdą
Myślę, że jakbym wybiegł w meczu przeciwko Chelsea zamiast Theo to Arsenal by na tym gorzej nie wyszedł.
Albo wywalanie Pera który jest w tym sezonie pewniejszy od Kosy
Sparku no prosze Cię
Walcott na szpicy?
Na Devilpage Depay przestał już byc drugim Ronaldo, jaka szkoda
InArseneWeTrust
Nie tylko w Anglii tak jest.
W mojej rodzinnej 5 tysięcznej miejscowości jest klub, który w ostatnich latach awansował z A-Klasy do 4 ligi. Klub jest dobrze zorganizowany, mamy ładny stadion, na meczach zawsze jest dużo miejscowych, na wyjazdy zawsze są organizowane wypady kibiców najczęsciej autobusem - stąd zawsze drużyne dopinguje wcale nie taka mała grupa. Flagi, przyśpiewki, malowanie się w klubowe barwy przez kibiców na mecze to też norma.
Glub nazywa się GKS Łokietek Petrokan Brześć Kujawski, a trenerem jest Billy Abbott - rodzony brat Pawła Abbotta
Ale przy rejestracji składu do LM są określone przepisy które trzeba spełnić i pewnie temu był nam potrzebny
No i jak chcieliśmy super defensywnego pomocnika to trzeba żałować Kondogbii. Ale jak widać Wenger nie jest zainteresowany wzmocnieniem tej pozycji
Nie wymagam transferów rodem z Fify, pisałem kto był dostępny i zmienił klub.
Falcao? Tak, Falcao. Czy nie podniósłby poziomu w Arsenalu przychodząc na wypożyczenie na jeden sezon? Byłby gorszy od Welbecka czy Theo na szpicy? Wątpie
"Vidal to nie def.pomocnik"
Vidal to jest taki pomocnik, który w Juventusie jak było trzeba grał nawet jako STOPER, więc jestem absolutnie przekonany, że można by było z niego zrobić defensywnego pomocnika.
"zrobić transfer tylko po to aby go zrobić mija się z celem"
Ja nie jestem zwolennikiem robienia transferów dla samego kupowania. Ale transferów na ostatnią chwilę też się nie powinno robić. Wenger się wypowiada, że okienko transferowe powinno być zamknięte przed startem ligi, a sam kontraktuje znaczną ilość zawodników w ciągu 2 ostatnich tygodni czy nawet w ciągu ostatnich dni okienka.
Stearling, Benteke, Vidal, Schneiderlin, Martinez, Falcao, Kondogbia, Depay
gooner1992
Mnóstwo zawodników już zmieniło kluby, ale dla ARsenalu nikt nie był dostępny...
Dan
Plakać nie ma co, ale krytykować można - bo potrzebne transfery powinny być już zrobione, a nie na ostatnią chwilę
skysports.com/football/news/11095/9956715/how-the-football-manager-database-is-helping-sky-sports-analyse-the-worlds-top-footballers
To jest jakiś żart, czy oni naprawdę to robią?
Dużo już było takich managerów co mieli dobry sezon, dwa czy trzy a jak przyszło co do czego, jakieś większe wyzwanie, to nie podołali.
Tysięcy :D
Po pierwsze wychodzi 319 mln euro tygodniowo
Po drugie to plotka
Chelsea to tak na siłe wymienia tych skrzydłowych - Salah, Cuadrado, Schurle, teraz Pedro
Methess
A transferowych wtop które nie grają nic jest jeszcze więcej
i tak Walcott lepszy w ataku
Przecież Giroud jest za słaby na Arsenal. Tylko Walcott
Jak pisałem że Arteta może być zmiennikiem Coqa w tym sezoenie to każdy się w głowe pukał. I co teraz?
posrało niektórych xd
Strzał przy samym słupku - Cech bez szans.
Wina defensywy, że zostawili Warda kompletnie bez krycia i nikt nawet nie próbował zablokować strzału
Hahaha. WALCOTT > GIROUD XD
I to jest Giroud. Gola nie było, ale jakby był Walcott to by w ogóle nie było tej akcji
pauleta19
A po czym poznałeś, że fizycznie jest w okresie przygotowawczym?
Thierry Henry has taken a permanent coaching role with Arsenal's academy set up. He joined the staff of Arsenal today, he was on the bench for the Under 18 game.
Reus na szpice to tak jak Sanchez albo Walcott
bialysul
Jest coś takiego jak rekompozycja. Tzn na mniej więcej zerowym bilansie kalorycznym delikatne budowanie masy mięsniowej i spalanie tłuszczu.
No ale z praktycznego punktu widzenia dużo lepiej jest po prostu najpierw zmasować a potem zrobic redukcje oczywiście
Diete trzeba samemu zrozumieć. Ścisła rozpiska ile gram czego o jakiej porze to dziadostwo.
Lepiej wracać przed piątą niż przed siódmą czy dziewiątą
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Wojakus
I w 100% się z tym zgadzam. Dlatego Giroud nie powinien grać na skrzydle, a Walcott na szpicy.
Nie wiedziałem, że to proste zdanie którym zapoczątkowałem ten wątek sprawi wam aż takie trudności :D