50. gol Aubameyanga i żenujący rezultat: Arsenal 1-1 Wolves

50. gol Aubameyanga i żenujący rezultat: Arsenal 1-1 Wolves 02.11.2019, 16:52, Łukasz Wandzel 3015 komentarzy

W to sobotnie popołudnie chciało się ziewać nie tylko przez pochmurną pogodę. Powodem tego był także mecz 11. kolejki Premier League pomiędzy Arsenalem a Wolverhamptonem. Ekipa Unaia Emery'ego względnie wcześnie objęła prowadzenie w tym spotkaniu, ale poza 20. i 76. minutą, w której padły gole dla obu drużyn, nie wydarzyło się nic interesujące. Przyjezdne Wilki nie były wystarczająco wygłodniałe, by zagrozić londyńczykom, a mimo to wywiozły z The Emirates punkt. Kanonierzy zagrali bardzo słaby mecz, osiągnęli koszmarny rezultat i w takiej sytuacji kibicom nie poprawi humoru nawet 50. bramka Pierre'a-Emericka Aubameyanga w barwach Arsenalu.

Arsenal: Leno - Chambers, Luiz, Sokratis, Tierney (87' Kolasinac) - Guendouzi, Torreira (73' Saka), Ceballos - Özil - Lacazette (60' Martinelli), Aubameyang.

Wolves: Patricio - Dendoncker, Coady, Saiss - Doherty (71' Ruben Vinagre), Moutinho, Neves, Jonny - Traore, Jimenez, Jota (90+1' Neto).

Po pierwszym gwizdku arbitra Wilki błyskawicznie przejęły kontrolę nad spotkaniem i przez pierwsze kilka minut utrzymywały się przy piłce na połowie Arsenalu. Kanonierzy w ślimaczym tempie odzyskiwali przewagę i dość niespodziewanie otworzyli wynik meczu w 20. minucie. David Luiz z prawej strony dograł do Alexandre'a Lacazette'a w pole karne, a ten po obrocie z piłką wystawił futbolówkę ulubionemu partnerowi z zespołu. Pierre-Emerick Aubameyang musiał jedynie dołożyć nogę. Po strzelonej bramce w pierwszej połowie działo się niewiele. Najważniejsze, że londyńczycy po objęciu prowadzenia zaczęli na dobre przeważać i niemrawo szukali drugiego gola. Sytuacje tworzone przez Kanonierów polegały na wrzutkach, które nie docierały do adresatów, oraz na anemicznych strzałach w kierunku golkipera Wolverhamptonu - Rui Patricio.

Bernd Leno za to wykazał się udaną interwencją przed przerwą przy mocnym strzale wbiegającego w szesnastkę Doherty'ego. W tamtym momencie niemiecki bramkarz uratował dzięki temu prowadzenie swojego zespołu. Przyjezdni zaliczyli dobry początek i końcówkę pierwszej połowy, przy czym przez resztę czasu Arsenal dominował w posiadaniu piłki, nie narzucając wysokiego tempa.

Druga połowa była jeszcze nudniejsza niż poprzedniczka, a najgorsze jest to, że Kanonierzy niespodziewanie stracili gola w 76. minucie po dośrodkowaniu do Jimeneza, którego na spółkę nie upilnowali Chambers i Sokratis. Piłkarz z Meksyku wykorzystał sytuację i uderzył piłkę głową, a ta po koźle wpadła do bramki. Unai Emery poruszał się szybciej przy linii bocznej niż niektórzy piłkarze na murawie. Arsenal w dodatku o mało nie przegrał po rajdzie Joty w 90. minucie, który minął najpierw Davida Luiza, a później nie przeszkadzała obecność Sokratisa. Jedynie Bernd Leno w nerwowy sposób zdołał wyłuskać piłkę.

Gry nie ożywili zmiennicy. Murawę opuścił dość wcześnie Alexandre Lacazette, a w jego miejsce pojawił się dużo biegający Gabriel Martinelli. U Brazylijczyka jak zwykle widać było wielki talent, ale jego koledzy nie poruszali się po boisku z podobną intensywnością. Jeszcze mniej wnieśli Bukayo Saka i Sead Kolasinac. Najbardziej boli fakt, że Wolverhampton grał w tym meczu słabo i prawie nie zagrażał bramce Kanonierów. Arsenal zmarnował cały kwadrans, doliczony czas gry i po raz kolejny nie utrzymał korzystnego rezultatu w meczu, w którym jako pierwszy objął prowadzenie.

Premier LeagueRaport pomeczowyWolverhampton Wanderers autor: Łukasz Wandzel źrodło: własne
Mihex komentarzy: 2360405.11.2019, 21:43

Napoli Salzburg 1-1.

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 305.11.2019, 21:43

@miki9971:
Ja wole mocny Ajax ;)

miki9971 komentarzy: 6379 newsów: 205.11.2019, 21:42

Powiem Wam, że fajnie jest oglądać znowu mocny Inter... Brakowało mi tej ekipy na europejskich boiskach .

Kowal96 komentarzy: 1758905.11.2019, 21:42

I cyk Genk remis.

MarkOvermars komentarzy: 912205.11.2019, 21:42

Aubameyang nowym kapitanem? Czyli po sezonie się z nim żegnamy ehhh

lays komentarzy: 3987105.11.2019, 21:41

Conte to jest menago... zmienił Inter w bestie. Świetnie graja w obroniem, a w ataku są zabójczy.

M4zzz1 komentarzy: 36605.11.2019, 21:41

Ale akcja Interu :)

Chicken komentarzy: 70405.11.2019, 21:40

mam wrażenie ,że bez Brandta Dortmund wyglądałby o niebo lepiej.

Kowal96 komentarzy: 1758905.11.2019, 21:40

Inter co rozklepał, świetni są.

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 305.11.2019, 21:38

Tak wlasnie gra druzyna, w ktorej kazdy biega!

Arsenalinium komentarzy: 4405.11.2019, 21:37

Panowie, nie ma co się śmiać z Chelsea skoro oni mogą grać w takiej Lidze Mistrzów, nas pewnie czeka jeszcze roczna przerwa

Szogun komentarzy: 28502 newsów: 305.11.2019, 21:35

Zyech to nie jest ten koleś co nie pasuje do "filozofii" Arsenalu? Jest wart krocie.

HAHAHAHA ALE BRAMA ZIYECHA

Craz komentarzy: 356205.11.2019, 21:34

Pany no co tu dużo pisać jaki trener takie improve

Szogun komentarzy: 28502 newsów: 305.11.2019, 21:34

@Jacek1s: Jedyne co mamy podobne to stroje.

Szogun komentarzy: 28502 newsów: 305.11.2019, 21:33

Inter bardzo fajnie gra. Skoncentrowani w obronie a ich każda kontra praktycznie szansa na bramkę. Bardzo się mi podoba taka zorganizowana gra .

Jacek1s komentarzy: 764605.11.2019, 21:33

Szkoda, że Arsenal nie jest na poziomie piłkarskim Ajaxu

Mihex komentarzy: 2360405.11.2019, 21:33

Tutaj to niektórzy by chcieli każdego, kto umie prosto piłę kopnąć i akurat przypadkiem nie jest piłkarzem Arsenalu :P

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 305.11.2019, 21:31

Nurkowie w Chelsea

Womanizer komentarzy: 989205.11.2019, 21:28

@Marcinafc93:

No fakt, chociaż ja kupiłem na tygodniu komponentów w x-kom 1660 Ti za 1169. Niby 7 dych drożej ale 3-4% wydajniej.

Patriko komentarzy: 526905.11.2019, 21:27

Ox na 9tce? tego nawet u nas nie grali :D

polishbrigadesx (zawieszony) komentarzy: 1020405.11.2019, 21:25

Brawoo mlodziaki z Ajaxu.

Craz komentarzy: 356205.11.2019, 21:25

Conte improve Inter w 3 miechy a u nas leci drugi sezon i dalej proces improve musi być kontynuowany. Parodia

@illpadrino: @FabsFAN:

A wcale, że nie bo już od jakiegos czasu pisze o Lautaro Martinezie, a Pepe jest nadal moim grajkiem! Duzo o nim pisalem i ciesze się, że go mamy. Ma quality i niedlugo bedzie kotem.

Arsenal could look to offload Granit Xhaka in January after manager Unai Emery refused to say if he will ever play for the club again. [

Marcinafc93 komentarzy: 32834 newsów: 105.11.2019, 21:20

@Womanizer: Mam 1660, teraz wyszła wersja super i to Ona jest najbardziej opłacalna

Patriko komentarzy: 526905.11.2019, 21:20

Ja mam link, ale nie dam

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 205.11.2019, 21:20

@Womanizer: Stary, ja 1060 miałem jeszcze przed premierą :)

marcinkania komentarzy: 1205.11.2019, 21:15

ALBO DORTMUND

Womanizer komentarzy: 989205.11.2019, 21:15

@JanikK:

Grafike kupowałeś w 2018 rozumiem? Bo jeśli niedawno to ktoś Cie wydymał, w podobnej cenie jest GTX 1660 wydajniejszy z 12-15% od 1060. Wyszedł na wiosne tego roku.

DA KTOŚ LINK DO NAPOLI??

Craz komentarzy: 356205.11.2019, 21:14

Nawet nie zartujcie że Obama miałby odejść. Won z kasztanem zanim będzie za późno

Jacek1s komentarzy: 764605.11.2019, 21:14

Lautaro tu nie przyjdzie, szczerze w to wątpię bo po 1. Nie puszczą go, chyba że za jakieś niebotyczne pieniądze, a po 2. Wątpię by on chciał iść do Arsenalu.

Mihex komentarzy: 2360405.11.2019, 21:12

Napoli słupek, znowu się meczycho szykuje jak ostatnio :p

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 305.11.2019, 21:12

@FabsFAN:

Z dziewczynami ma tak samo.

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 205.11.2019, 21:11

@thide: Obczaj sobie na tych ssach użycie procesora. 33%....gpu 99%. W lokacjach miejskich procek bedzie używany w podobny stopniu co gpu więc będzie więcej fps

Mihex komentarzy: 2360405.11.2019, 21:11

Haland dalej strzela :p

schnor25 komentarzy: 1854605.11.2019, 21:11

Obrona BVB zagrała na takim poziomie, jakby na boisku znajdowali się Mustafi, Luiz, Lichtsteiner i Jenkinson razem.

Mihex komentarzy: 2360405.11.2019, 21:10