Arsenal wygrywa z West Ham 2-0, czerwień Vermaelena

Arsenal wygrywa z West Ham 2-0, czerwień Vermaelena 20.03.2010, 21:43, Mateusz Kolebuk 1001 komentarzy

Arsenal pokonał w dzisiejszym spotkaniu drużynę West Hamu United 2-0 i tym samym zasiadł na fotelu lidera Premier League. Jutro swoje mecze rozgrywają Manchester United i Chelsea, więc "Kanonierzy" przynajmniej do jutra będą mogli cieszyć się z pierwszego miejsca.

Zobacz skróty!

Pierwszą bramkę dla Arsenalu strzelił w 5. minucie Denilson. Brazylijczyk świetnie rozpoczął spotkanie, wymieniając piłkę z Nicklasem Bendtnerem w polu karnym rywala i pokonując Roberta Greena. Po tej akcji Denilson stał się znacznie mniej widoczny na boisku.

W 44. minucie z boiska został wyrzucony Thomas Vermaelen. Belg ujrzał czerwoną kartkę, gdyż Guillermo Franco zgrabnie nabrał arbitra swoim nurkowaniem w polu karnym. Powtórki pokazują, że nie ma mowy o żadnym faulu, a co dopiero o czerwonej kartce. Nie była to jednak jedyna kiepska decyzja Martina Atkinsona w tym meczu. Miejsce w obronie po Belgu zajął Alex Song.

Alessandro Diamanti pewnie podszedł do piłki ustawionej na "wapnie", ale Manuel Almunia znakomicie wyczuł jego intencje i bez żadnych problemów obronił jego strzał.

Po opuszczeniu boiska przez Vermaelena gra straciła na jakości, gdyż gra "Kanonierów" stała się bardziej nieskuteczna. Jeszcze mniej skutecznie grali piłkarze West Hamu, którzy nie potrafili poradzić sobie z dziesiątką Arsenalu.

Dobre zawody rozegrał Emmanuel Eboue, który angażował się w akcje ofensywne drużyny. Brakowało jednak tego, czego najczęściej brakuje Arsenalowi - wykończenia. Na pochwałę zasługuje waleczny Alex Song i Thomas Vermaelen, który mimo braku winy zszedł z boiska bez popularnych w przypadku czerwonej kartki dyskusji czy pyskówek z arbitrem.

Końcówka meczu nie należała do specjalnie widowiskowych. Więcej było w niej nerwów, niż czystego i pięknego futbolu. W 82. minucie spotkania ręką we własnym polu karnym zagrał Matthew Upson i arbiter podyktował rzut karny. "Jedenastkę" pewnie wykorzystał Cesc Fabregas, pozwalając odetchnąć zdenerwowanym kibicom. Do końcowego gwizdka wynik spotkania nie zmienił się.

Miejmy nadzieję, że Arsenal będzie odwoływać się od tej kuriozalnej decyzji arbitra, a Vermaelen nie będzie musiał pauzować z powodu niekompetencji arbitra.

cescfabregas1991 komentarzy: 136621.03.2010, 19:03

skąd przybywacie wogóle , a tekże czy kibicujecie jakiejś drużynie polskiej jeszcze oprócz arsenalu ??? :)

mdr_AFC komentarzy: 305021.03.2010, 19:02

Acolt - Jak już mówiłem on ma nie więcej niż 13 lat więc looz ;D Takie dzieci też się zdarzają. Pamiętam jak na stronie zarejestrował się kiedyś Andij23 bodajże to mieliśmy z niego niezły ubaw :D

adamusekkAFC komentarzy: 29421.03.2010, 19:02

arsenal329 - Portsmouth-Chelsea 24 w środę o 20:45

Acolt komentarzy: 2009 newsów: 621.03.2010, 19:02

cescfabregas1991 - Chyba pedro61. Tak mi się zdaję.

pedro61 komentarzy: 219921.03.2010, 19:01

Liverpool-cienko,Blackburn-chłopaki-zuchy

cescfabregas1991 komentarzy: 136621.03.2010, 19:01

a najstarszy użytkownik na tej
stronie wiecie ile ma lat ??

Specu1990 komentarzy: 69621.03.2010, 19:01

Nie ma co osobiście nie oglądałem tego meczu (livescore) ale podejrzewam że w końcówce gdzieś od 60-70 min już padli?

arsenal329 komentarzy: 39621.03.2010, 19:01

I jest gitara kiedy Chelsea ma zaległy mecz ??
I przy okazji to pokazuje że Chelsea nie ma charakteru ...My ostatnio dużo strzelamy w obrębie 80-95 min meczu :) a oni nie bo oni nie posiadają charakteru :)

Arsenal1994 komentarzy: 749721.03.2010, 19:01

Genialnie! Wiedziałem że Roversi mogą sprawić u siebie niespodziankę bo przy własnych ścianach są po prostu dobrzy! :)

Joker_224 komentarzy: 520221.03.2010, 19:01

Muły powinny polec, karny widmo ;/
Jak to mój kumpel powiedział: Webb jest kibicem Manchesteru

Acolt komentarzy: 2009 newsów: 621.03.2010, 19:00

gagga - Weź się uspokój przecież tego się czytać nie da! Ty nie wiesz co ty piszesz człowieku.

cescfabregas1991 komentarzy: 136621.03.2010, 19:00

chłopaki spokojnie.... napewno tez jeszcze jakies punkty stracimy.... (lecz oni też z reszta)/// :)
rozumiem wasz hurraoptymizm ale trzeba ochłonąć :)

vice lider :0

Specu1990 komentarzy: 69621.03.2010, 18:59

Moim zdaniem chelsea w starciu z interem padła... w meczu z nimi grali swoje brakowało im wykończenia chodź osobiście jak patrzę na powtórki to widziałem tam bardziej zapasy.. teraz remis z blackurn oni na początku grają dobrze potem nagle nie mają już sił na dalszą kombinacyjną grę.

laskowski19051995 komentarzy: 494521.03.2010, 18:59

Coraz bliżej mistrzostwa Chelsea remisuje i tylko 1 punkt zyskują na swoje konto :]

4cesc44 komentarzy: 136721.03.2010, 18:58

znaczy punkt***

kingArsenal komentarzy: 18921.03.2010, 18:58

JUPI !!!!!!!!!od dziś kocham Blackburn :P:P

szkoda że diabły nie zremisowały albo przegrały :/

gagga komentarzy: 3921.03.2010, 18:58

manu jest teraz poważniejszym rywalem,taktyka blackburn niesamowita dragba trzymany w obrębie 3 metrów,lampardowi ciężko było dogrywać piłki

mówmy, że chelsea wygra zaległy mecz bedzie miała 1 punkt mecz przewagi nad nami
Dobrze ,że manu ma jeszcze spotkanie z chelsea ;p ktoś straci punkty i oby arsenal wszystko wygrał

adamusekkAFC komentarzy: 29421.03.2010, 18:58

Przeczuwałem to że Blackburn urwie punkty Chelsea i tak się stało :)

aguero10 komentarzy: 856221.03.2010, 18:58

Manchester też mógł zremisować .

arsenal329 komentarzy: 39621.03.2010, 18:58

Ja mam 13 lat ale piszę na poziomie mam nadzieję ...a przynajmniej się staram :)

Fabregasfan13 komentarzy: 24521.03.2010, 18:58

ja mam 15

leon31 komentarzy: 125821.03.2010, 18:57

Tak ! ;D

Henry1991 komentarzy: 5021.03.2010, 18:56

Blackburn nam bardzo pomogło :) Wspaniale !

GLOCK komentarzy: 33421.03.2010, 18:56

JEST JEST JEST mamy drugie miejsce super Blackburn

lysy_msciciell komentarzy: 8321.03.2010, 18:56

i tym samym arsenal jest coraz bliżej celu. pieknie panowie!!!!

chelseowie płaczą my sie cieszymyh tak to już jest

Fabregas874 komentarzy: 15121.03.2010, 18:56

teraz man****ster wydaje sie grozniejszy od ****sea

cescfabregas1991 komentarzy: 136621.03.2010, 18:56

chłopaki, niespodzianka w wolfsburgu, piszczek na prawej obronie i hertha wygrywa 4-1`.......

a ja postawiłem na wilki..... :(

arsenal329 komentarzy: 39621.03.2010, 18:56

cescfabregas 1991 ty masz zapewne 19 lat :)

mdr_AFC komentarzy: 305021.03.2010, 18:56

cescfabregas1991 - ja mam 16lat ;) A sądząc po komentarzach gagga obstawiam, że ma nie więcej niż 13 lat. 13 max ! ;D

lysy_msciciell komentarzy: 8321.03.2010, 18:54

ale jazda, jak chelsea straci punty nasze notowania raptownie wzrosną!!!!!!!!!!!!11

cescfabregas1991 komentarzy: 136621.03.2010, 18:54

no moze przyznacie się ile macie lat???
tak z ciekawości ogólnie chciałbym wiedzieć w jakim wieku są tu użytkownicy na tym portalu :p

gagga komentarzy: 3921.03.2010, 18:54

jest jest blackburn wybija chelsea to śmieszny klum znowu muszą kupować ancelotti leci

arsenal329 komentarzy: 39621.03.2010, 18:54

Nie ma oszczędznia gramy zawsze w najmocniejszym składzie liczy się każdy następny mecz GO Go the Gunners

arsenal329 komentarzy: 39621.03.2010, 18:53

CLEVER racja :)

mdr_AFC komentarzy: 305021.03.2010, 18:52

no podaj tak z ciekawości, ja mam np. 16 lat.

Specu1990 komentarzy: 69621.03.2010, 18:52

Marex ---> zgadzam się. Po tym jak zobaczyłem że Torres strzelił jako pierwszy w 5 minucie spotkania zdziwiłem się ale potem jak zauważyłem że parę minut potem strzelił Wayne i w 60 minucie Park.. zwątpiłem a liczyłem bardzo na The Reds.

Fabregas874 komentarzy: 15121.03.2010, 18:51

4 minuty doliczył

GLOCK komentarzy: 33421.03.2010, 18:51

za minutę koniec i mamy drugie miejsce trzymam za to kciuki

gagga komentarzy: 3921.03.2010, 18:51

po co ci mój wiek

CLEVER komentarzy: 197921.03.2010, 18:51

Nie ma co nikogo oszczędzać. Birmingham jest mocne w tym sezonie, szczególnie u siebie. Ja bym w głównej mierze walczył o mistrza Anglii a dopiero potem o ligę mistrzów. Bo gdy będziemy się oszczędzać na Barcelonę to potem po "tfu, tfu" ewentualnym potknięciu może się okazać, że nie ma już o co walczyć w tym sezonie...