Cenny punkt po ciężkim boju, Stoke - Arsenal 0-0

Cenny punkt po ciężkim boju, Stoke - Arsenal 0-0 17.01.2016, 18:17, bojowy schabowy 3222 komentarzy

Arsenal: Cech – Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal – Ramsey, Flamini – Campbell, Oxlade-Chamberlain, Walcott – Giroud.

Ławka rezerwowych: Ospina, Chambers, Gabriel, Gibbs, Elneny, Arteta, Iwobi.

Stoke: Butland - Pieters, Wollscheid, Shawcross, Johnson - Whelan, Affelay - Walters, Bojan, Arnautovic - Joselu.

Ławka rezerwowych: Haugaard, Muniesa, Odemwingie, van Ginkel, Adam, Diouf, Crouch.

Pierwsza odsłona spotkania wyglądała tak jak większość kibiców Arsenalu oraz Stoke sobie ją wyobrażała. Obie drużyny wyszły na to spotkanie bardzo skoncentrowane. Wenger oraz Hughes zdają sobie sprawę z tego, że jeden błąd w defensywie może zwiastować katastrofalne skutki. Kanonierzy o dziwo nie wyszli na boisko z podkulonym ogonem, jak to w przeszłości miało miejsce. Stawili czoła rywalom, którzy słyną z brutalnej gry. Druga połowa była bardzo wyrównana, swoje okazje mięli gospodarze jak i goście, ale bramkarze dzisiaj byli pierwszoplanowymi postaciami meczu. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem dzięki ich zasłudze.

Początkowe minuty meczu nie przyniosły wielu emocji. Gra obu zespołów była bardzo fizyczna, byliśmy świadkami walki w środku pola.

19 minuta - pierwszą groźną akcję przeprowadzili gospodarze, Affelay dostał piłkę przed polem karnym rywala i uderzył, jednak jego strzał przeleciał obok bramki.

21 minuta - wyśmienita sytuacja Girouda, Francuz otrzymał idealne podanie i stanął oko w oko z Butlandem. Napastnik uderzył fatalnie, piłka poleciała prosto w bramkarza gospodarzy.

27 minuta - z zamieszania pod polem karnym rywala skorzystać mogli najpierw Giroud, a następnie Ramsey, ale ich strzały zostały zablokowane.

29 minuta - Oxlade-Chamberlain, bardzo aktywny w tym spotkaniu, oddał piekielnie mocny strzał, który zmierzał w okienko bramki Butlanda. Angielski bramkarz popisał się fantastyczną obroną i sparował piłkę na rzut rożny.

30 minuta - Po rzucie rożnym piłkę przed polem karnym rywala dostał Ox, postanowił ponownie uderzyć, ale jego strzał odbił się od Koscielnego, po czym piłka opuściła boisko.

33 minuta - wielkie szczęscie Arsenalu, Johnson wykonał rajd prawym skrzydłem, zagrał piłkę w pole karne. Futbolówka odbiła się jeszcze od Monreala. Arnautovic minął się z piłką, zmylony jej kontaktem z obrońcą. Sędzia odgwizdał w tej akcji, spalonego. Austriak był na spalonym.

Do końca pierwszej połowy nie działo się nic godnego uwagi, gracze obu ekip skupili się na kopaniu po kostkach i nie zobaczyliśmy już ciekawych sytuacji.

46 minuta - po rzucie rożnym wykonanym przez Ramseya, do piłki doszedł Giroud, oddał celny strzał przy słupku. Butland był dzisiaj w niesamowitej formie i po cudownej paradzie sparował piłkę poza boisko.

Flamini nie przebiera w środkach, postanowił odpłacić graczom Stoke pięknym za nadobne i dwukrotnie faulował rywali.

Dwie kontrowersyjne sytuacje w polu karnym Stoke, najpierw Giroud był ciągnięty za koszulkę i upadł. Minutę później w podobny sposób zatrzymywany był Walcott.

56 minuta - Cech popisuje się fantastyczną paradą po strzale Joselu, sparował piłkę w bok. Do futbolówki dobiegł Bojan, ale Cech ponownie zablokował strzał. Świetny występ czeskiego golkipera.

Zmiana w Stoke, za Bojana wbiegł na boisko Diouf.

Joselu nie daje wytchnienia Cechowi, oddał strzał z dystansu, który odbił bramkarz.

Zmiana w Arsenalu, boisko opuszcza Walcott, w jego miejsce wchodzi Iwobi. To nie był najlepszy występ Anglika.

Wejście młodego Nigeryjczyka ożywiło grę Kanonierów przez 10 minut, Arsenal nie opuszczał połowy rywala. Jednak zawodnicy nie potrafili wykorzystać tej przewagi.

Podwójna zmiana w Stoke, Arnautović oraz Affelay schodzą z boiska. Na placu boju meldują się Adam z Van Ginkelem.

Końcówka należała do gospodarzy. Kilkukrotnie zagrażali oni bramce Cecha, jednak czeski golkiper był dzisiaj fantastyczny i nie dał sobie wpuścić bramki. Kolejny raz zatrzymał Joselu, który po rzucie rożnym próbował wbić piłkę do bramki.

Zmiana na zdobycie czasu, boisko opuścił aktywny Oxlade-Chamberlain, a w jego miejsce wszedł Chambers.

Po wejściu Chambersa do końca spotkania nie wydarzyło się nic godnego uwagi. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, to dobry wynik dla Arsenalu.

Premier LeagueRaport pomeczowyStoke City autor: bojowy schabowy źrodło: własne
Novazzy komentarzy: 351021.01.2016, 22:52

@michal
to dorzuć cos do sb , poszerzę tę liste.

Vendeful komentarzy: 236821.01.2016, 22:52

Whiplash to jedyny film jakiemu dalem dyche na filmwebie :D

michalm1 komentarzy: 702021.01.2016, 22:50

Novazzy

dzieki za tytuly ale wszystko widzialem :)

@simplle

stadion w Bielsku to jest jedna wielka komedia. Budzet z miasta idzie na to ogromy od kilku lat, poziom zalosny, na mecze chodzi jakies 4 tys, w ogole Krywult robi nam strazznie betonowe miasto, dobrze ze to jego ostatnia kadencja.

kamilo_oo komentarzy: 2356721.01.2016, 22:35

Ile ten Hutchinson ma lat? I dobrze mi się wydaję, że on gra na LB?

matek95 komentarzy: 79021.01.2016, 22:35

DanteZZ

Też to zobaczyłem ! Byłem w szoku :D Mam nadzieje że kontuzje go ominą i za pare lat będzie śmigać po boiskach PL :D

Rosomak komentarzy: 254221.01.2016, 22:32

@Gunnerrsaurus

Nie boimy się wydawać pieniędzy tylko nie ma odpowiednich piłkarzy dostępnych na rynku:) inna sprawa to to że bardzo dużo wydajemy na pensje piłkarzy (premie + ubezpieczenie + pensje podstawowe) za sezon 14/15 to coś około 192 mln funtów. Szkoda tylko że spora część tej kasy idzie w powietrze na zawodników niepotrzebnych, wiecznie kontuzjowanych lub nie spełniających pokładanych w nich oczekiwań.

kamilo_oo komentarzy: 2356721.01.2016, 22:27

Kike Marin

@Arsenal never wanted Iñaki Williams (Athletic Bilbao). Again, #Arsenal is used!

DanteZZ komentarzy: 116921.01.2016, 22:27

widzieliście, jakiego kota mamy w U12? Jasny gwint, dziecko mnie wgniotło w ziemie...

facebook.com/SPORTbible/videos/1862401970571993/?video_source=pages_finch_main_video&theater

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52421.01.2016, 22:25

MaciekGoooner
Raz w barwach Orlando w meczu z GSW (znakomte spotkanie, 45 punktów i 23 zbiórki) a drugi grając dla Lakers przeciwko... Magic.

tabasco10a komentarzy: 96721.01.2016, 22:24

Marszczerano został skazany na rok więzienia i kare finansową. Tylko mam pytanie czy to wyrok w zawieszeniu? Bo chyba go do puchy nie wsadzą, a nie mogę znaleźć info

new_star komentarzy: 6853 newsów: 921.01.2016, 22:23

Arsenal, Atl. Madryt i Juventus wygrają swoje mecze w niedziele?

new_star komentarzy: 6853 newsów: 921.01.2016, 22:18

Pewnie tego w sts nie ma, co? :D

Gunnerrsaurus komentarzy: 1189921.01.2016, 22:16

Rosomak
no prosze, jacy bogaci jestesmy, ale pieniedzy wydawac caly czas sie boimy, choc ja to nawet lubie w Arsenalu, ze nie ma jakis astronomicznych sum wydaeanych na kolejnych pilkarzy, ktorzy pozniej okazuja sie czesto przeplaconymi

pierzasty10 komentarzy: 1021.01.2016, 22:12

Po meczu to nie ma co pisać bo już jest za pozno a wasze wypociny bo ten bo tamten a mogło być tak a sędzia zalosne

Novazzy komentarzy: 351021.01.2016, 22:11

kanonierzy.com/showcomments_id-18165.shtml

Widać że troll.

James komentarzy: 167421.01.2016, 22:09

pierzasty
moze zachowaj te komentarze i napisz je po meczu jak przegramy.

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52421.01.2016, 22:09

mistiqueAFC
Oby tylko piłkarze Arsenalu docenili Twoje poświecenie.

pierzasty10 komentarzy: 1021.01.2016, 22:04

Arsenal to będzie jedyną drużyna która przegra z Chelsea dwa razy w lidze tragedia

Smolek komentarzy: 34021.01.2016, 22:00

Ew. Wolfsburg w podwójnej szansie myslałem. Atletico+Juve bardzo fajne podwojenie też,a statystyki zdecydowanie na gospodarzy

James komentarzy: 167421.01.2016, 21:58

smolek
warto sie zastanowic nad fiorentina badz lazio, city czy wolfsburg to czyste ryzyko

Smolek komentarzy: 34021.01.2016, 21:54

James - 250 :D

simson16 komentarzy: 461421.01.2016, 21:51

ale sedzia odwalil w koncowce w Valencii...juz biale chusteczki dla Trenera Valencii;D

mistiqueAFC komentarzy: 2676921.01.2016, 21:51

Co mialem zrobić jak meczu z Chelsea nie mogłem sobie odpuścić.Mam osobiste usprawiedliwienie

James komentarzy: 167421.01.2016, 21:48

smolek
mam to podparte wlasnym rozumem, oczywiscie mozesz ryzykowac to Twoja decyzja, za duzo myslisz postawic ?

Smolek komentarzy: 34021.01.2016, 21:46

James masz to czymś podparte czy ot tak ?

simson16 komentarzy: 461421.01.2016, 21:45

ale ta Valencia slaba...widze ze Gary robi tam Dobra robote;D;D;D

James komentarzy: 167421.01.2016, 21:44

city i wolfsburg odpusc

Smolek komentarzy: 34021.01.2016, 21:40

Piotrek,nie,ale posiadam w fortunie ;p I własnie myślę jaki najbezpieczniejszy dubelek zrobić z tej 4:
Wolfsburg,Atletico,Juve,City.

kamilo_oo komentarzy: 2356721.01.2016, 21:37

Zyro ruled out with calf injury and Martinez out with slight thigh problem after friendly.

Żyro już kontuzja ;p

Piotrek95 komentarzy: 964521.01.2016, 21:34

Witam, mam pytanko troche z innej beczki, czy posiada ktoś może internetowe konto w sts?

mistiqueAFC komentarzy: 2676921.01.2016, 21:27

Haj i mecz w niedzielę jednak obejrzę :D troche podzwoniłem do ludzi i wyrazili zgodę na zmiany, chociaż fakt, że musiałem nakłamać delikatnie na powód tych zmian.No ale co poradzę.Mecz z CFC to mus do obejrzenia :P

thide komentarzy: 32389 newsów: 185221.01.2016, 21:26

jakby ktoś chciał...

aliexpress.com/item/2pcs-lot-Hot-Unisex-Charm-Surfer-Tribal-Wrap-Multilayer-Genuine-Leather-Bracelet-For-Men-Women-Jewelry/32380617236.html

polecam, Albert Sosnowski.

Waskitcz komentarzy: 448821.01.2016, 21:21

Michalm. Napewno odcinek 8 czwartego sezonu, bo jest kontynuacja Flasha z drugiego sezonu i prequelem jutrzejszej
Premiery

Barney komentarzy: 2095121.01.2016, 21:21

Hejka gdzie na stronie ARsenalu kupuje sie billety widzę tylko gdzie sa membershipy. Chcialem jeszcze ceny biletow sprawdzic

thide komentarzy: 32389 newsów: 185221.01.2016, 21:15

@wilshare Guardian pisał o zainteresowaniu LFC, więc można już powiedzieć, że coś się dzieje

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 821.01.2016, 21:12

Chciałbym zobaczyć tego Teixeirę w Premier League. Ciekawe czy coś jest na rzeczy z nim w LFC.

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52421.01.2016, 21:06

Stadion w Bielsku-Białej został przekazany przez wykonawcę 30 czerwca 2015 roku a już wiadomo, że nie zostanie otwarty do końca sezonu 2015/16. Śmiech na sali po prostu.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 321.01.2016, 20:57

michalm1
Dlatego pisze. Ja do Edena nic nie mam bo slaby nie jest. Umiejetnosci posiada Belg no ale ogladam jak mam okazje mecze Reprezentacji Belgi i mowie co widze.

Z Wlochami mecz ogladalem i co tam Eden zagral? ja zapamietalem drygling i faul czyli pewnie to samo co w Chelsea.

michalm1 komentarzy: 702021.01.2016, 20:55

Wiem ale to bym musiał teraz od początku oglądać Arrowa a mi sie nie chce. Jutro z pewnością obejrzę premierę nowego Legends ;)

Jak już gadamy o filmach to polecam Zjawe z Di Caprio, Marsjanina i Legend z Tomkiem Hardym.