Cenny punkt po ciężkim boju, Stoke - Arsenal 0-0

Cenny punkt po ciężkim boju, Stoke - Arsenal 0-0 17.01.2016, 18:17, bojowy schabowy 3222 komentarzy

Arsenal: Cech – Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal – Ramsey, Flamini – Campbell, Oxlade-Chamberlain, Walcott – Giroud.

Ławka rezerwowych: Ospina, Chambers, Gabriel, Gibbs, Elneny, Arteta, Iwobi.

Stoke: Butland - Pieters, Wollscheid, Shawcross, Johnson - Whelan, Affelay - Walters, Bojan, Arnautovic - Joselu.

Ławka rezerwowych: Haugaard, Muniesa, Odemwingie, van Ginkel, Adam, Diouf, Crouch.

Pierwsza odsłona spotkania wyglądała tak jak większość kibiców Arsenalu oraz Stoke sobie ją wyobrażała. Obie drużyny wyszły na to spotkanie bardzo skoncentrowane. Wenger oraz Hughes zdają sobie sprawę z tego, że jeden błąd w defensywie może zwiastować katastrofalne skutki. Kanonierzy o dziwo nie wyszli na boisko z podkulonym ogonem, jak to w przeszłości miało miejsce. Stawili czoła rywalom, którzy słyną z brutalnej gry. Druga połowa była bardzo wyrównana, swoje okazje mięli gospodarze jak i goście, ale bramkarze dzisiaj byli pierwszoplanowymi postaciami meczu. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem dzięki ich zasłudze.

Początkowe minuty meczu nie przyniosły wielu emocji. Gra obu zespołów była bardzo fizyczna, byliśmy świadkami walki w środku pola.

19 minuta - pierwszą groźną akcję przeprowadzili gospodarze, Affelay dostał piłkę przed polem karnym rywala i uderzył, jednak jego strzał przeleciał obok bramki.

21 minuta - wyśmienita sytuacja Girouda, Francuz otrzymał idealne podanie i stanął oko w oko z Butlandem. Napastnik uderzył fatalnie, piłka poleciała prosto w bramkarza gospodarzy.

27 minuta - z zamieszania pod polem karnym rywala skorzystać mogli najpierw Giroud, a następnie Ramsey, ale ich strzały zostały zablokowane.

29 minuta - Oxlade-Chamberlain, bardzo aktywny w tym spotkaniu, oddał piekielnie mocny strzał, który zmierzał w okienko bramki Butlanda. Angielski bramkarz popisał się fantastyczną obroną i sparował piłkę na rzut rożny.

30 minuta - Po rzucie rożnym piłkę przed polem karnym rywala dostał Ox, postanowił ponownie uderzyć, ale jego strzał odbił się od Koscielnego, po czym piłka opuściła boisko.

33 minuta - wielkie szczęscie Arsenalu, Johnson wykonał rajd prawym skrzydłem, zagrał piłkę w pole karne. Futbolówka odbiła się jeszcze od Monreala. Arnautovic minął się z piłką, zmylony jej kontaktem z obrońcą. Sędzia odgwizdał w tej akcji, spalonego. Austriak był na spalonym.

Do końca pierwszej połowy nie działo się nic godnego uwagi, gracze obu ekip skupili się na kopaniu po kostkach i nie zobaczyliśmy już ciekawych sytuacji.

46 minuta - po rzucie rożnym wykonanym przez Ramseya, do piłki doszedł Giroud, oddał celny strzał przy słupku. Butland był dzisiaj w niesamowitej formie i po cudownej paradzie sparował piłkę poza boisko.

Flamini nie przebiera w środkach, postanowił odpłacić graczom Stoke pięknym za nadobne i dwukrotnie faulował rywali.

Dwie kontrowersyjne sytuacje w polu karnym Stoke, najpierw Giroud był ciągnięty za koszulkę i upadł. Minutę później w podobny sposób zatrzymywany był Walcott.

56 minuta - Cech popisuje się fantastyczną paradą po strzale Joselu, sparował piłkę w bok. Do futbolówki dobiegł Bojan, ale Cech ponownie zablokował strzał. Świetny występ czeskiego golkipera.

Zmiana w Stoke, za Bojana wbiegł na boisko Diouf.

Joselu nie daje wytchnienia Cechowi, oddał strzał z dystansu, który odbił bramkarz.

Zmiana w Arsenalu, boisko opuszcza Walcott, w jego miejsce wchodzi Iwobi. To nie był najlepszy występ Anglika.

Wejście młodego Nigeryjczyka ożywiło grę Kanonierów przez 10 minut, Arsenal nie opuszczał połowy rywala. Jednak zawodnicy nie potrafili wykorzystać tej przewagi.

Podwójna zmiana w Stoke, Arnautović oraz Affelay schodzą z boiska. Na placu boju meldują się Adam z Van Ginkelem.

Końcówka należała do gospodarzy. Kilkukrotnie zagrażali oni bramce Cecha, jednak czeski golkiper był dzisiaj fantastyczny i nie dał sobie wpuścić bramki. Kolejny raz zatrzymał Joselu, który po rzucie rożnym próbował wbić piłkę do bramki.

Zmiana na zdobycie czasu, boisko opuścił aktywny Oxlade-Chamberlain, a w jego miejsce wszedł Chambers.

Po wejściu Chambersa do końca spotkania nie wydarzyło się nic godnego uwagi. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, to dobry wynik dla Arsenalu.

Premier LeagueRaport pomeczowyStoke City autor: bojowy schabowy źrodło: własne
WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 822.01.2016, 03:43

hahah
m.facebook.com/story.php?story_fbid=10153588383319213&id=169603524212

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 822.01.2016, 03:36

Oglądam Cavs, a o 4 ma grać Dimitrov z Federerem. Trochę się przeciągnie, bo Thiem mu tego szybko raczej nie odda. Ty Isię wciągasz?

Verminator97 komentarzy: 1490022.01.2016, 03:27

wilSHARE > Widzę właśnie. On ogólnie widzę, że gotuje się w ważnych punktach. Na szczęście udało mu się wygrać seta po męczarniach można by rzec.

Agę oglądasz dzisiaj? :)

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 822.01.2016, 03:25

Suns, a Spurs to aktualnie dwa bieguny formy, ten kurs to okazja. Thiem nie wytrzymuje presji w TB.

Verminator97 komentarzy: 1490022.01.2016, 03:15

Szczerze mówiąc to tego najwyższego kursu byłem najbardziej pewien i tak też się okazało, że luźno wszedł. No SAS niby też, ale trzeba czekać. :)

Verminator97 komentarzy: 1490022.01.2016, 03:14

wilSHARE

Bencic - 1.22
SAS - 1.40
Thiem vs Goffin - 1.50

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 822.01.2016, 03:13

Goffin 0/9 bilans z pierwszą 20tką rankingu. Może dzisiaj się przełamie.

Verminator97 komentarzy: 1490022.01.2016, 03:11

MG > Obyś miał rację. :) Dzięki i wzajemnie, choć ja za szybko spać nie pójdę. :D

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 822.01.2016, 03:10

Verminator97,
Spurs na luzie powinno wejść. Podasz kursy tego pierwszego kuponu?

Verminator97 komentarzy: 1490022.01.2016, 03:08

wilSHARE > Jak coś to mecz Thiem'a z Goffin'em naprawdę świetny. Szykuje się 5-setowy bój coś tak czuję. :P

Verminator97 komentarzy: 1490022.01.2016, 03:05

Thiem vs Goffin 1:1 :)
Bencic wygrała :)
Jeszcze SAS 10 pkt z Suns i pierwszy kupon wygrany. :D

W drugim kuponie będzie porażka bo Pelicans i Pistons ładnie punktują, a mam under 210.5 pkt...

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 822.01.2016, 03:05

JJ się wyróżnia. Odjechali, a najlepsza statystycznie kwarta dopiero przed nimi:P

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 822.01.2016, 02:30

No właśnie kogoś mi tu brakowało.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 822.01.2016, 02:15

Póki przerwa w kwarcie. Super transmisja, dzięki.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 822.01.2016, 01:47

Nie znam dobrze tenisa Bencic.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 822.01.2016, 01:45

to dość konwencjonalny przebieg zdarzeń, trzeba brać pod uwagę stratę, ale najważniejsze jest to, by przed kwotą salda końcowego nie było minusa:D Goffin w 24' wygrał seta. Oba te mecze lecą na Eurosporcie, wiec jestem na bieżąco. Ukrainka wygrywa seta:x

Verminator97 komentarzy: 1490022.01.2016, 01:45

No i Bencic przegrała pierwszego seta. Może być źle. :(

Verminator97 komentarzy: 1490022.01.2016, 01:43

Goffin jaki pierwszy set. Teraz niech wyrówna Thiem i pierwszy mecz odhaczony. :)

Verminator97 komentarzy: 1490022.01.2016, 01:41

wilSHARE > Tak, często gęsto. Ale dzisiaj na spokojnie i LIVE odpuszczam. Mam różne przygody z LIVE na tenisie. Raz z 50 zł zrobiłem ok. 350 zł grając tylko LIVE, a potrafiłem też na live przegrać ze 150 zł. Ale już coraz mniej w to się bawię bo za bardzo czasem wciąga i się cały czas coś gra. :P

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 822.01.2016, 01:36

Dobrej nocy Wam życzę. Ja czekam jednak na Szwajcara.

emocji nie zabraknie. Na razie idą do TB w pierwszym secie. Ale wspominałeś coś, że grasz live tenis, dobrze myślę?

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 322.01.2016, 01:35

Rowniez lece. Dobranoc ;)

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 822.01.2016, 01:34

Śmiechu warte. Wilshere to Wilshere, ale należy mu się tyle co mi.

arsenal159 komentarzy: 17186 newsów: 29722.01.2016, 01:33

Dobra panowie, ja już nie mogę, lecę spać, dobranoc ;)

Verminator97 komentarzy: 1490022.01.2016, 01:33

wilSHARE > No może być różnie, ale liczę, że to był jednorazowy strzał Ukrainki. :) Pewniaków nigdy nie ma.

lays komentarzy: 3987122.01.2016, 01:29

Jack Wilshere has agreed in principle the terms of a new £31.5million Arsenal contract, Football Insider sources understand.

The injury-plagued midfielder has indicated to the club he will commit to a deal that will lift his salary to £110,000-a-week and run until 2021.

Does he deserve it?? Wilshere has 2.5 years left on his current £90,000-a-week contract.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 822.01.2016, 01:26

Bondarenko zaskoczyła mnie w poprzedniej rundzie pokonując Kuznetsovą, która wygrała turniej w Sydney na początku roku. Mam nadzieję, że nie zaskoczy Ciebie. +/- to głębsze przemyślenia, oby celne.

arsenal159,
pytam, bo nie wiem jak to wygląda, ale nerwówka gwarantowana.

Verminator97
Liczylem na Depoitre i Dejaegere. Dobrze ze jeden z nich trafil. Fenomenalny duet plus Kums maestro.

KAA Gent robi swoje. Club Brugge opada pomalu. Najpierw Anderlecht 2:0 teraz ekipa z Brugii. Dzieje sie. Mistrzowie robia swoje. No ale na wlasnej ziemi :P

arsenal159 komentarzy: 17186 newsów: 29722.01.2016, 01:10

Wilshare

Jeszcze jedno kolokwium i jeden test. A później egzaminy na sesji od 28 stycznia :P

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 822.01.2016, 01:08

arsenal159,
no suuuper! gratuluję, to już po wszystkim czy coś jeszcze?

haha, no ale ważne, że kasa się zgadza, to na co już tam wydałeś?

arsenal159 komentarzy: 17186 newsów: 29722.01.2016, 01:07

V97 - Najważniejsze to, że się dobrze dogadujesz ze sobą haha :D

Verminator97 komentarzy: 1490022.01.2016, 01:06

K204 > Jak tam twoje El Classico? :D Widzę, że gol w doliczonym czasie, czerwona kartka. No, no, no było ciekawie.

Verminator97 komentarzy: 1490022.01.2016, 01:05

Haha, napisałem do sb. :D Oczywiście miało być do wilSHARE. Zmęczony nie jestem, ale może te nocne siedzenie źle mi robi. :o

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 322.01.2016, 01:05