Cenny punkt po ciężkim boju, Stoke - Arsenal 0-0

Cenny punkt po ciężkim boju, Stoke - Arsenal 0-0 17.01.2016, 18:17, bojowy schabowy 3222 komentarzy

Arsenal: Cech – Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal – Ramsey, Flamini – Campbell, Oxlade-Chamberlain, Walcott – Giroud.

Ławka rezerwowych: Ospina, Chambers, Gabriel, Gibbs, Elneny, Arteta, Iwobi.

Stoke: Butland - Pieters, Wollscheid, Shawcross, Johnson - Whelan, Affelay - Walters, Bojan, Arnautovic - Joselu.

Ławka rezerwowych: Haugaard, Muniesa, Odemwingie, van Ginkel, Adam, Diouf, Crouch.

Pierwsza odsłona spotkania wyglądała tak jak większość kibiców Arsenalu oraz Stoke sobie ją wyobrażała. Obie drużyny wyszły na to spotkanie bardzo skoncentrowane. Wenger oraz Hughes zdają sobie sprawę z tego, że jeden błąd w defensywie może zwiastować katastrofalne skutki. Kanonierzy o dziwo nie wyszli na boisko z podkulonym ogonem, jak to w przeszłości miało miejsce. Stawili czoła rywalom, którzy słyną z brutalnej gry. Druga połowa była bardzo wyrównana, swoje okazje mięli gospodarze jak i goście, ale bramkarze dzisiaj byli pierwszoplanowymi postaciami meczu. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem dzięki ich zasłudze.

Początkowe minuty meczu nie przyniosły wielu emocji. Gra obu zespołów była bardzo fizyczna, byliśmy świadkami walki w środku pola.

19 minuta - pierwszą groźną akcję przeprowadzili gospodarze, Affelay dostał piłkę przed polem karnym rywala i uderzył, jednak jego strzał przeleciał obok bramki.

21 minuta - wyśmienita sytuacja Girouda, Francuz otrzymał idealne podanie i stanął oko w oko z Butlandem. Napastnik uderzył fatalnie, piłka poleciała prosto w bramkarza gospodarzy.

27 minuta - z zamieszania pod polem karnym rywala skorzystać mogli najpierw Giroud, a następnie Ramsey, ale ich strzały zostały zablokowane.

29 minuta - Oxlade-Chamberlain, bardzo aktywny w tym spotkaniu, oddał piekielnie mocny strzał, który zmierzał w okienko bramki Butlanda. Angielski bramkarz popisał się fantastyczną obroną i sparował piłkę na rzut rożny.

30 minuta - Po rzucie rożnym piłkę przed polem karnym rywala dostał Ox, postanowił ponownie uderzyć, ale jego strzał odbił się od Koscielnego, po czym piłka opuściła boisko.

33 minuta - wielkie szczęscie Arsenalu, Johnson wykonał rajd prawym skrzydłem, zagrał piłkę w pole karne. Futbolówka odbiła się jeszcze od Monreala. Arnautovic minął się z piłką, zmylony jej kontaktem z obrońcą. Sędzia odgwizdał w tej akcji, spalonego. Austriak był na spalonym.

Do końca pierwszej połowy nie działo się nic godnego uwagi, gracze obu ekip skupili się na kopaniu po kostkach i nie zobaczyliśmy już ciekawych sytuacji.

46 minuta - po rzucie rożnym wykonanym przez Ramseya, do piłki doszedł Giroud, oddał celny strzał przy słupku. Butland był dzisiaj w niesamowitej formie i po cudownej paradzie sparował piłkę poza boisko.

Flamini nie przebiera w środkach, postanowił odpłacić graczom Stoke pięknym za nadobne i dwukrotnie faulował rywali.

Dwie kontrowersyjne sytuacje w polu karnym Stoke, najpierw Giroud był ciągnięty za koszulkę i upadł. Minutę później w podobny sposób zatrzymywany był Walcott.

56 minuta - Cech popisuje się fantastyczną paradą po strzale Joselu, sparował piłkę w bok. Do futbolówki dobiegł Bojan, ale Cech ponownie zablokował strzał. Świetny występ czeskiego golkipera.

Zmiana w Stoke, za Bojana wbiegł na boisko Diouf.

Joselu nie daje wytchnienia Cechowi, oddał strzał z dystansu, który odbił bramkarz.

Zmiana w Arsenalu, boisko opuszcza Walcott, w jego miejsce wchodzi Iwobi. To nie był najlepszy występ Anglika.

Wejście młodego Nigeryjczyka ożywiło grę Kanonierów przez 10 minut, Arsenal nie opuszczał połowy rywala. Jednak zawodnicy nie potrafili wykorzystać tej przewagi.

Podwójna zmiana w Stoke, Arnautović oraz Affelay schodzą z boiska. Na placu boju meldują się Adam z Van Ginkelem.

Końcówka należała do gospodarzy. Kilkukrotnie zagrażali oni bramce Cecha, jednak czeski golkiper był dzisiaj fantastyczny i nie dał sobie wpuścić bramki. Kolejny raz zatrzymał Joselu, który po rzucie rożnym próbował wbić piłkę do bramki.

Zmiana na zdobycie czasu, boisko opuścił aktywny Oxlade-Chamberlain, a w jego miejsce wszedł Chambers.

Po wejściu Chambersa do końca spotkania nie wydarzyło się nic godnego uwagi. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, to dobry wynik dla Arsenalu.

Premier LeagueRaport pomeczowyStoke City autor: bojowy schabowy źrodło: własne
Catalonczyk komentarzy: 519822.01.2016, 13:01

Thide

U mnie w urzędzie powiedziała że bonów już nie ma, że były na zeszły rok, a teraz po prostu opłacają kurs jeden, wyjątkiem jest prawo jazdy np C i na przewóz towarów :P

SportsMan_190 komentarzy: 1522.01.2016, 13:00

Panowie a gdzie tutaj jest skrzynka odbiorcza??

thide komentarzy: 32389 newsów: 185222.01.2016, 12:58

@catalonczyk, jak nie ma bonów, jak rozmawiałem z urzędniczką to powiedziała, że to nowość i nawet na stronie urzędu w aktualnościach o tym piszą :P?

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.01.2016, 12:56

camsbruken, zapisałem to jako przychody z reklam - 135,8 mln euro

camsbruken komentarzy: 125822.01.2016, 12:53

pauleta19
a my ile mam z kontraktów sponsorskich ?

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.01.2016, 12:51

Coś nas najbardziej interesuje czyli sytuacja finansowa Arsenalu. Przychody 435,5 mln euro. Pierwszy rok obowiązywał nowy kontrakt z Pumą co przyczyniło się do wzrostu przychodów z reklam o 34%.

-nr 1 w Europie pod względem przychodów w biletów. Wyciskają z nas każdy grosz (132 mln euro)
-nr 6 w Europie pod względem przychodów z transmisji. (167,7 mln euro)
-nr 10 w Europie pod względem przychodów z reklam. Mimo to lipa (135,8 mln euro)

Najgorszej wyglądają nasze kontrakty sponsorskie, bo takie United dostaje 263.9 mln euro, a nawet Liverpool otrzymuje więcej bo 153 mln euro. Mieć co roku prawie 130 mln (minus podatek) więcej na transfery i kontrakty jest to spora różnica.

Średnia kibiców na meczu: 59 992

Media społecznościowe:
Facebook: 34,5 mln (wzrost o 8%)
Twitter: 6,8mln (wzrost o 31%)

Catalonczyk komentarzy: 519822.01.2016, 12:44

Thide

W tym roku nie ma bonów. Trzeba mieć kwit od przyszłego pracodawcy.
Pani powiedziała mi że po szkoleniu musze przynieść umowę. Dla mnie nie ma żadnego problemu bo jestem w stanie wszystko załatwić. Tylko zastanawia mnie czy w ciągu tych 3 miesięcy w których musze być zatrudniony, oni to jakoś sprawdzą poza moją umową czy po prostu nie moge rejestrować się w pośredniaku.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185222.01.2016, 12:44

5/5 dostał za multikonto.

Mihex komentarzy: 2360422.01.2016, 12:40

pauleta19
U nas słabo to w reklamach wygląda widać. Reszta na poprawnym poziomie. Zwłaszcza te z biletów :D

Bielika nawet na ławce nie ma, może faktycznie na ławkę na Chelsea jest szykowany :P Tym bardziej, że w preview przed Swansea był z nim wywiad xD

Czeczenia komentarzy: 1248422.01.2016, 12:40

Zakładam, że te statystyki w mediach społecznościowych odnoszą się tylko do top5 lig w europie.

SportsMan_190 komentarzy: 1522.01.2016, 12:38

Rafson95
Zakladajac ze Chelsea przegra ten mecz to juz sie nie zdziwie tym. Tyle porazek w tym sezonie juz bylo ze kolejna mnie juz nie bedzie dziwic.
mysle ze Sanchez po kontuzji moze jeszcze nie bedzie az taki grozny ale Ozil moze napsuć krwi obrońcom.

SportsMan_190 komentarzy: 1522.01.2016, 12:36

schnor25 dziekuje. Mam nadzieje ze administratorzy odpisuja.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.01.2016, 12:35

Wzrost w mediach społecznościowych (facebook)

Sports

masz coś takiego jak "lista użytkowników", tam sobie znajdziesz kogo chcesz i sobie dyskutuj w PW.

Rafson95 komentarzy: 1053322.01.2016, 12:31

kanonierzy.com/profile_id-1_RahU.shtml
Tu jest główny administrator forum

Czeczenia komentarzy: 1248422.01.2016, 12:31

Hehe, redaktorem, hehe.

SportsMan
Ozil i Sanchez mają wrócić, więc zanosi się że będzie w czym wybierać ustalając skład

Mixerovsky komentarzy: 2256 newsów: 1622.01.2016, 12:30

O pilce? Rozpoczales rozmowe od razu od ataku na nas i banie "twojego kuzyna". Chciales dowiedziec sie obiektywnie jak traktujemy gosci? To po co o nim wgl wspominales? A tak nawiasem to ta cala historia kuzynowska jest dla mnie wyssana z palca.

SportsMan_190 komentarzy: 1522.01.2016, 12:30

schnor25
Jak tutaj skontaktowac sie z administracja?

Rafson95 komentarzy: 1053322.01.2016, 12:29

Jose__CFC dostał bana niesłusznie.

Dancer prywatnie, nie jako redaktor napisał, że Chelsea niczym się nie różni od Norwich.
Każdy kto ma mózg powie, że to jest absolutna głupota.
Ze strony naszego redaktora to była prowokacja i brak szacunku dla rywala, ktoś kto jest redaktorem na tej stronie nie powinien się tak zachowywać.
Po tym Jose nazwał go kretynem i dostał od razu 5/5, co również jest niesprawiedliwe. Za jedno wyzwisko ban, jakby każdy tak dostawał to połowy z nas już by tu nie było.
Został zbanowany bo był kibicem Chelsea i tylko tyle.

schnor25 komentarzy: 1854622.01.2016, 12:28

SportsMan

bo jak wjeżdżasz na dzień dobry z jakimś rzekomym kuzynem i pretensjami co do jego zbanowania, to co się dziwisz? Masz tej natury problemy zwracaj się bezpośrednio do administracji portalu, a nie robisz dym na forum. Na tym wypadałoby zakończyć całą dysputę nt. tego czy to multikonto itd. - tym się zajmie w razie czego administracja, a My powróćmy do normalnego spamowania ;)

SportsMan_190 komentarzy: 1522.01.2016, 12:27

ok, KONIEC TEMATU. Dostal bana, jego problem.

Powiedzcie mi kto u Was bedzie dostepny na niedziele??

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.01.2016, 12:27

Kluby w mediach społecznościowych.
Lajki na fejsie/Obserwujacy na twitterze/na insagramie (w mln)

Mixerovsky komentarzy: 2256 newsów: 1622.01.2016, 12:25

Nikt tu nie dostaje bana za kibicowanie innemu zespolowi. Bylo tu kilku gosci innych ekip z ktorymi fajnie sie gadalo. Jezeli "twoj kuzyn" dostal bana to tylko i wylacznie za nieprzestrzeganie regul za ktore dostalo tu banicje rowniez wielu kibicow AFC.

SportsMan_190 komentarzy: 1522.01.2016, 12:24

schnor25
Usiluje z wami pogadac o pilce ale non stop ktos najezdza na mnie albo moja rodzine...

schnor25 komentarzy: 1854622.01.2016, 12:21

SportsMan

masz coś konstruktywnego do powiedzenia/napisania? To dawaj. Przyszedłeś robić zadymę, siać ferment? To daj sobie spokój, po prostu się wyloguj i nigdy nie wracaj.

SportsMan_190 komentarzy: 1522.01.2016, 12:20

thide nie rozumiem Twojego najazdu na moja rodzine...

thide komentarzy: 32389 newsów: 185222.01.2016, 12:19

Jezu, Sportsman chyba dostałeś medal od Bronka za tak liczną rodzinę.

pumeks komentarzy: 2080822.01.2016, 12:18

kuraki na 12 miejscu?
Jednak ktoś kupuje ich koszulki i ogląda mecze :)

SportsMan_190 komentarzy: 1522.01.2016, 12:15

kamilo_oo
Ja go nie bronie. Po prostu chcialem tylko sprawdzic czy tez dostane bana logujac sie tutaj jako kibic innej druzyny. To ze on dostal bana to jego problem.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.01.2016, 12:14

Pojawił się nowy ranking Deloitte klasyfikujący zespoły z Europy według uzyskanych przychodów.